[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Wrocław VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KP Ludów Śląski 26 67 21 4 1 145-26 11 2 0 67-13 10 2 1 78-13
2.  Korona Pęcz 26 65 21 2 3 93-18 11 1 1 36-5 10 1 2 57-13
3.  Lider Borów 26 64 20 4 2 93-25 11 1 1 47-11 9 3 1 46-14
4.  FC Pęcz 26 53 17 2 7 100-31 8 2 3 45-13 9 0 4 55-18
5.  KS Karszów 26 51 16 3 7 89-51 9 1 3 48-26 7 2 4 41-25
6.  Zryw Chociwel 26 48 15 3 8 78-58 9 2 2 50-28 6 1 6 28-30
7.  Ognisko Przeworno 26 38 12 2 12 53-57 6 1 6 25-28 6 1 6 28-29
8.  Starter Gęsiniec 26 37 11 4 11 59-49 6 3 4 30-24 5 1 7 29-25
9.  Ślęza Księginice Wielkie 26 34 11 1 14 79-82 6 0 7 41-44 5 1 7 38-38
10.  KP 86 Borek Strzeliński 26 24 6 6 14 46-74 4 2 7 26-36 2 4 7 20-38
11.  Kwarcyt Jegłowa 26 21 7 0 19 41-61 4 0 9 21-23 3 0 10 20-38
12.  Feniks Pławna 26 18 6 0 20 48-115 3 0 10 24-61 3 0 10 24-54
13.  Pogoń Kowalów 26 8 2 2 22 33-156 2 1 10 23-82 0 1 12 10-74
14.  Orzeł Biały Kościół 26 1 0 1 25 16-170 0 1 12 10-86 0 0 13 6-84

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KP Ludów Śląski    3-0 3-3 3-2 2-2 7-1 3-0 3-0 7-1 9-0 5-1 8-1 7-2 7-0 
 2 Korona Pęcz2-1     1-2 1-0 1-0 3-0 3-0 3-0 2-2 2-0 2-0 5-0 7-0 4-0 
 3 Lider Borów2-3 1-1     2-1 6-2 3-1 3-0 2-0 5-1 3-1 2-0 7-0 3-1 8-0 
 4 FC Pęcz2-2 2-0 2-4     1-2 0-1 4-0 1-0 6-2 1-1 3-0 9-1 6-0 8-0 
 5 KS Karszów1-5 1-2 0-0 1-6     3-2 3-0* 2-1 7-3 3-0 9-1 5-4 8-1 5-1 
 6 Zryw Chociwel0-4 2-7 5-1 3-2 4-1     3-3 3-2 2-1 1-1 3-2 3-2 12-2 9-0 
 7 Ognisko Przeworno1-6 1-6 0-5 0-4 2-1 3-0     0-1 3-2 1-1 0-2 3-0 4-0 7-0 
 8 Starter Gęsiniec2-2 0-3 1-1 2-3 1-3 3-3 0-3*     3-2 3-2 3-1 1-0 7-0 4-1 
 9 Ślęza Księginice Wielkie0-18 1-4 1-3 1-3 1-4 3-4 5-3 1-2     6-0 4-0 6-1 6-0 6-2 
 10 KP 86 Borek Strzeliński1-6 0-5 1-4 1-2 2-2 1-5 2-4 3-3 1-2     3-1 2-1 3-1 6-0 
 11 Kwarcyt Jegłowa0-1 0-5 0-3 1-4 0-3* 2-0 0-1 3-0* 0-1 0-2     1-2 6-1 8-0 
 12 Feniks Pławna1-5 1-7 0-3 1-6 3-8 1-2 1-5 2-7 1-11 4-2 0-4     4-1 5-0 
 13 Pogoń Kowalów0-5 1-11 0-9 0-7 2-10 1-8 1-7 2-6 1-7 3-3 3-2 2-5     7-2 
 14 Orzeł Biały Kościół1-20 0-6 0-8 2-15 0-3 0-1 1-2 0-7 0-3 2-7 1-6 2-7 1-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Zryw Chociwel 3-2 Feniks Pławna 21 sierpnia, 11:00
Lider Borów 2-1 FC Pęcz 21 sierpnia, 11:00
Ślęza Księginice Wielkie 0-18 KP Ludów Śląski 21 sierpnia, 11:00
Starter Gęsiniec 0-3 Korona Pęcz 21 sierpnia, 11:00
Pogoń Kowalów 2-10 KS Karszów 21 sierpnia, 11:00
Orzeł Biały Kościół 1-6 Kwarcyt Jegłowa 21 sierpnia, 11:00
KP 86 Borek Strzeliński 2-4 Ognisko Przeworno 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Feniks Pławna 1-5 Ognisko Przeworno 28 sierpnia, 11:00
Kwarcyt Jegłowa 0-2 KP 86 Borek Strzeliński 28 sierpnia, 11:00
KS Karszów 5-1 Orzeł Biały Kościół 28 sierpnia, 11:00
Korona Pęcz 7-0 Pogoń Kowalów 28 sierpnia, 11:00
KP Ludów Śląski 3-0 Starter Gęsiniec 28 sierpnia, 11:00
FC Pęcz 6-2 Ślęza Księginice Wielkie 28 sierpnia, 15:00
Zryw Chociwel 5-1 Lider Borów 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Lider Borów 7-0 Feniks Pławna 4 września, 11:00
Ślęza Księginice Wielkie 3-4 Zryw Chociwel 4 września, 11:00
Starter Gęsiniec 2-3 FC Pęcz 4 września, 11:00
Pogoń Kowalów 0-5 KP Ludów Śląski 4 września, 11:00
Orzeł Biały Kościół 0-6 Korona Pęcz 4 września, 11:00
KP 86 Borek Strzeliński 2-2 KS Karszów 4 września, 11:00
Ognisko Przeworno 0-2 Kwarcyt Jegłowa 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Feniks Pławna 0-4 Kwarcyt Jegłowa 11 września, 11:00
KS Karszów 3-0 Ognisko Przeworno 11 września, 11:00
(wo)
na boisku 1-0
Korona Pęcz 2-0 KP 86 Borek Strzeliński 11 września, 11:00
KP Ludów Śląski 7-0 Orzeł Biały Kościół 11 września, 11:00
FC Pęcz 6-0 Pogoń Kowalów 11 września, 15:00
Zryw Chociwel 3-2 Starter Gęsiniec 11 września, 14:00
Lider Borów 5-1 Ślęza Księginice Wielkie 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Ślęza Księginice Wielkie 6-1 Feniks Pławna 18 września, 11:00
Starter Gęsiniec 1-1 Lider Borów 18 września, 11:00
Pogoń Kowalów 1-8 Zryw Chociwel 18 września, 11:00
Orzeł Biały Kościół 2-15 FC Pęcz 18 września, 11:00
KP 86 Borek Strzeliński 1-6 KP Ludów Śląski 18 września, 15:00
Ognisko Przeworno 1-6 Korona Pęcz 18 września, 14:00
Kwarcyt Jegłowa 0-3 KS Karszów 18 września, 11:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 6 - 24-25 września

Feniks Pławna 3-8 KS Karszów 25 września, 11:00
Korona Pęcz 2-0 Kwarcyt Jegłowa 25 września, 11:00
KP Ludów Śląski 3-0 Ognisko Przeworno 25 września, 11:00
FC Pęcz 1-1 KP 86 Borek Strzeliński 25 września, 15:00
Zryw Chociwel 9-0 Orzeł Biały Kościół 25 września, 14:00
Lider Borów 3-1 Pogoń Kowalów 25 września, 11:00
Ślęza Księginice Wielkie 1-2 Starter Gęsiniec 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Starter Gęsiniec 1-0 Feniks Pławna 2 października, 11:00
Pogoń Kowalów 1-7 Ślęza Księginice Wielkie 2 października, 16:00
Orzeł Biały Kościół 0-8 Lider Borów 2 października, 11:00
KP 86 Borek Strzeliński 1-5 Zryw Chociwel 2 października, 11:00
Ognisko Przeworno 0-4 FC Pęcz 2 października, 14:00
Kwarcyt Jegłowa 0-1 KP Ludów Śląski 2 października, 11:00
KS Karszów 1-2 Korona Pęcz 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Feniks Pławna 1-7 Korona Pęcz 9 października, 11:00
KP Ludów Śląski 2-2 KS Karszów 9 października, 11:00
FC Pęcz 3-0 Kwarcyt Jegłowa 9 października, 15:00
Zryw Chociwel 3-3 Ognisko Przeworno 9 października, 14:00
Lider Borów 3-1 KP 86 Borek Strzeliński 9 października, 16:00
Ślęza Księginice Wielkie 6-2 Orzeł Biały Kościół 9 października, 11:00
Starter Gęsiniec 7-0 Pogoń Kowalów 9 października, 11:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pogoń Kowalów 2-5 Feniks Pławna 16 października, 11:00
Orzeł Biały Kościół 0-7 Starter Gęsiniec 16 października, 11:00
KP 86 Borek Strzeliński 1-2 Ślęza Księginice Wielkie 16 października, 11:00
Ognisko Przeworno 0-5 Lider Borów 16 października, 14:00
Kwarcyt Jegłowa 2-0 Zryw Chociwel 16 października, 11:00
KS Karszów 1-6 FC Pęcz 16 października, 14:00
Korona Pęcz 2-1 KP Ludów Śląski 16 października, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Feniks Pławna 1-5 KP Ludów Śląski 23 października, 15:00
FC Pęcz 2-0 Korona Pęcz 23 października, 11:00
Zryw Chociwel 4-1 KS Karszów 23 października, 11:00
Lider Borów 2-0 Kwarcyt Jegłowa 23 października, 11:00
Ślęza Księginice Wielkie 5-3 Ognisko Przeworno 23 października, 11:00
Starter Gęsiniec 3-2 KP 86 Borek Strzeliński 23 października, 11:00
Pogoń Kowalów 7-2 Orzeł Biały Kościół 23 października, 11:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Orzeł Biały Kościół 2-7 Feniks Pławna 6 listopada, 11:00
KP 86 Borek Strzeliński 3-1 Pogoń Kowalów 6 listopada, 11:00
Ognisko Przeworno 0-1 Starter Gęsiniec 6 listopada, 14:00
Kwarcyt Jegłowa 0-1 Ślęza Księginice Wielkie 6 listopada, 13:00
KS Karszów 0-0 Lider Borów 6 listopada, 11:00
Korona Pęcz 3-0 Zryw Chociwel 6 listopada, 11:00
KP Ludów Śląski 3-2 FC Pęcz 6 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 12-13 listopada

Feniks Pławna 1-6 FC Pęcz 13 listopada, 11:00
Zryw Chociwel 0-4 KP Ludów Śląski 13 listopada, 14:00
Lider Borów 1-1 Korona Pęcz 13 listopada, 11:00
Ślęza Księginice Wielkie 1-4 KS Karszów 13 listopada, 11:00
Starter Gęsiniec 3-1 Kwarcyt Jegłowa 13 listopada, 11:00
Pogoń Kowalów 1-7 Ognisko Przeworno 13 listopada, 11:00
Orzeł Biały Kościół 2-7 KP 86 Borek Strzeliński 13 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 19-20 listopada

KP 86 Borek Strzeliński 2-1 Feniks Pławna 20 listopada, 11:00
Ognisko Przeworno 7-0 Orzeł Biały Kościół 20 listopada, 14:00
Kwarcyt Jegłowa 6-1 Pogoń Kowalów 20 listopada, 13:00
KS Karszów 2-1 Starter Gęsiniec 20 listopada, 11:00
Korona Pęcz 2-2 Ślęza Księginice Wielkie 20 listopada, 11:00
KP Ludów Śląski 3-3 Lider Borów 20 listopada, 14:00
FC Pęcz 0-1 Zryw Chociwel 20 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Feniks Pławna 1-2 Zryw Chociwel 19 marca, 11:00
FC Pęcz 2-4 Lider Borów 19 marca, 15:00
KP Ludów Śląski 7-1 Ślęza Księginice Wielkie 19 marca, 11:00
Korona Pęcz 3-0 Starter Gęsiniec 19 marca, 11:00
KS Karszów 8-1 Pogoń Kowalów 19 marca, 11:00
Kwarcyt Jegłowa 8-0 Orzeł Biały Kościół 19 marca, 11:00
Ognisko Przeworno 1-1 KP 86 Borek Strzeliński 19 marca, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Ognisko Przeworno 3-0 Feniks Pławna 26 marca, 15:00
KP 86 Borek Strzeliński 3-1 Kwarcyt Jegłowa 26 marca, 16:00
Orzeł Biały Kościół 0-3 KS Karszów 26 marca, 11:00
Pogoń Kowalów 1-11 Korona Pęcz 26 marca, 11:00
Starter Gęsiniec 2-2 KP Ludów Śląski 26 marca, 11:00
Ślęza Księginice Wielkie 1-3 FC Pęcz 26 marca, 15:00
Lider Borów 3-1 Zryw Chociwel 26 marca, 11:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Feniks Pławna 0-3 Lider Borów 2 kwietnia, 11:00
Zryw Chociwel 2-1 Ślęza Księginice Wielkie 2 kwietnia, 14:00
FC Pęcz 1-0 Starter Gęsiniec 2 kwietnia, 15:00
KP Ludów Śląski 7-2 Pogoń Kowalów 2 kwietnia, 11:00
Korona Pęcz 4-0 Orzeł Biały Kościół 2 kwietnia, 11:00
KS Karszów 3-0 KP 86 Borek Strzeliński 2 kwietnia, 11:00
Kwarcyt Jegłowa 0-1 Ognisko Przeworno 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Kwarcyt Jegłowa 1-2 Feniks Pławna 9 kwietnia, 11:00
Ognisko Przeworno 2-1 KS Karszów 9 kwietnia, 15:00
KP 86 Borek Strzeliński 0-5 Korona Pęcz 9 kwietnia, 16:00
Orzeł Biały Kościół 1-20 KP Ludów Śląski 9 kwietnia, 11:00
Pogoń Kowalów 0-7 FC Pęcz 9 kwietnia, 11:00
Starter Gęsiniec 3-3 Zryw Chociwel 9 kwietnia, 11:00
Ślęza Księginice Wielkie 1-3 Lider Borów 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Feniks Pławna 1-11 Ślęza Księginice Wielkie 23 kwietnia, 11:00
Lider Borów 2-0 Starter Gęsiniec 15 kwietnia, 15:00
Zryw Chociwel 12-2 Pogoń Kowalów 23 kwietnia, 14:00
FC Pęcz 8-0 Orzeł Biały Kościół 23 kwietnia, 15:00
KP Ludów Śląski 9-0 KP 86 Borek Strzeliński 23 kwietnia, 16:00
Korona Pęcz 3-0 Ognisko Przeworno 23 kwietnia, 11:00
KS Karszów 9-1 Kwarcyt Jegłowa 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

KS Karszów 5-4 Feniks Pławna 30 kwietnia, 11:00
Kwarcyt Jegłowa 0-5 Korona Pęcz 30 kwietnia, 11:00
Ognisko Przeworno 1-6 KP Ludów Śląski 30 kwietnia, 15:00
KP 86 Borek Strzeliński 1-2 FC Pęcz 30 kwietnia, 16:00
Orzeł Biały Kościół 0-1 Zryw Chociwel 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany
Pogoń Kowalów 0-9 Lider Borów 30 kwietnia, 11:00
Starter Gęsiniec 3-2 Ślęza Księginice Wielkie 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Feniks Pławna 2-7 Starter Gęsiniec 7 maja, 11:00
Ślęza Księginice Wielkie 6-0 Pogoń Kowalów 7 maja, 11:00
Lider Borów 8-0 Orzeł Biały Kościół 7 maja, 17:00
Zryw Chociwel 1-1 KP 86 Borek Strzeliński 7 maja, 14:00
FC Pęcz 4-0 Ognisko Przeworno 7 maja, 15:00
KP Ludów Śląski 5-1 Kwarcyt Jegłowa 7 maja, 11:00
Korona Pęcz 1-0 KS Karszów 7 maja, 11:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Korona Pęcz 5-0 Feniks Pławna 14 maja, 11:00
KS Karszów 1-5 KP Ludów Śląski 14 maja, 11:00
Kwarcyt Jegłowa 1-4 FC Pęcz 14 maja, 11:00
Ognisko Przeworno 3-0 Zryw Chociwel 14 maja, 15:00
KP 86 Borek Strzeliński 1-4 Lider Borów 14 maja, 16:00
Orzeł Biały Kościół 0-3 Ślęza Księginice Wielkie 14 maja, 11:00
Pogoń Kowalów 2-6 Starter Gęsiniec 14 maja, 11:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Feniks Pławna 4-1 Pogoń Kowalów 21 maja, 11:00
Starter Gęsiniec 4-1 Orzeł Biały Kościół 21 maja, 11:00
Ślęza Księginice Wielkie 6-0 KP 86 Borek Strzeliński 21 maja, 11:00
Lider Borów 3-0 Ognisko Przeworno 21 maja, 17:00
Zryw Chociwel 3-2 Kwarcyt Jegłowa 21 maja, 14:00
FC Pęcz 1-2 KS Karszów 21 maja, 15:00
KP Ludów Śląski 3-0 Korona Pęcz 21 maja, 11:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

KP Ludów Śląski 8-1 Feniks Pławna 28 maja, 15:00
Korona Pęcz 1-0 FC Pęcz 28 maja, 15:00
KS Karszów 3-2 Zryw Chociwel 28 maja, 15:00
Kwarcyt Jegłowa 0-3 Lider Borów 28 maja, 15:00
Ognisko Przeworno 3-2 Ślęza Księginice Wielkie 28 maja, 12:00
KP 86 Borek Strzeliński 3-3 Starter Gęsiniec 28 maja, 16:00
Orzeł Biały Kościół 1-1 Pogoń Kowalów 28 maja, 11:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Feniks Pławna 5-0 Orzeł Biały Kościół 4 czerwca, 11:00
Pogoń Kowalów 3-3 KP 86 Borek Strzeliński 4 czerwca, 11:00
Starter Gęsiniec 0-3 Ognisko Przeworno 4 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 3-1
Ślęza Księginice Wielkie 4-0 Kwarcyt Jegłowa 4 czerwca, 11:00
Lider Borów 6-2 KS Karszów 4 czerwca, 17:00
Zryw Chociwel 2-7 Korona Pęcz 4 czerwca, 14:00
FC Pęcz 2-2 KP Ludów Śląski 4 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

FC Pęcz 9-1 Feniks Pławna 11 czerwca, 15:00
KP Ludów Śląski 7-1 Zryw Chociwel 11 czerwca, 11:00
Korona Pęcz 1-2 Lider Borów 11 czerwca, 11:00
KS Karszów 7-3 Ślęza Księginice Wielkie 11 czerwca, 11:00
Kwarcyt Jegłowa 3-0 Starter Gęsiniec 11 czerwca, 11:00
(wo)
nie odbył się
Ognisko Przeworno 4-0 Pogoń Kowalów 11 czerwca, 11:00
KP 86 Borek Strzeliński 6-0 Orzeł Biały Kościół 11 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Feniks Pławna 4-2 KP 86 Borek Strzeliński 18 czerwca, 11:00
Orzeł Biały Kościół 1-2 Ognisko Przeworno 18 czerwca, 11:00
Pogoń Kowalów 3-2 Kwarcyt Jegłowa 18 czerwca, 11:00
Starter Gęsiniec 1-3 KS Karszów 18 czerwca, 11:00
Ślęza Księginice Wielkie 1-4 Korona Pęcz 18 czerwca, 11:00
Lider Borów 2-3 KP Ludów Śląski 18 czerwca, 11:00
Zryw Chociwel 3-2 FC Pęcz 18 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas