[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Wrocław VII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Marszowice 22 56 18 2 2 88-15 10 0 1 48-10 8 2 1 40-5
2.  Piast Nadolice 22 51 16 3 3 87-32 9 2 0 49-11 7 1 3 38-21
3.  Zalesie Wójcice 22 46 14 4 4 59-31 8 1 2 31-12 6 3 2 28-19
4.  Czarni Sobocisko 22 36 10 6 6 61-39 6 3 2 29-16 4 3 4 32-23
5.  Rzemieślnik Oława 22 33 10 3 9 57-43 8 1 2 37-13 2 2 7 20-30
6.  Widawa Grędzina 22 32 10 2 10 51-37 7 1 3 31-14 3 1 7 20-23
7.  LZS Ścinawa Polska 22 31 9 4 9 48-69 4 4 3 25-23 5 0 6 23-46
8.  Czarni Chrząstawa 22 29 8 5 9 59-51 5 3 3 28-22 3 2 6 31-29
9.  Dolomit Chwałowice 22 23 7 2 13 38-54 5 1 5 23-22 2 1 8 15-32
10.  Syrena Jaczkowice 22 20 6 2 14 43-80 4 1 6 30-42 2 1 8 13-38
11.  Polonia Godzikowice 22 11 3 2 17 40-100 2 0 9 21-49 1 2 8 19-51
12.  Zorza Niemil 22 10 3 1 18 32-112 3 1 7 23-54 0 0 11 9-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Orzeł Marszowice    1-4 4-2 2-0 3-0 4-1 9-0 4-3 5-0 4-0 5-0 7-0 
 2 Piast Nadolice2-2     3-3 3-1 2-1 3-2 9-1 2-0 2-0 7-1 8-0 8-0 
 3 Zalesie Wójcice0-3 3-1     0-2 4-1 3-2 4-0 4-0 5-1 2-0 2-2 4-0 
 4 Czarni Sobocisko0-1 1-1 2-3     2-1 2-0 5-0 3-3 4-2 1-1 5-1 4-3 
 5 Rzemieślnik Oława1-3 2-3 2-1 5-4     2-1 1-0 1-1 2-0 2-0 9-0 10-0 
 6 Widawa Grędzina0-3 3-1 0-1 0-0 4-0     2-3 2-0 5-2 4-0 5-1 6-3 
 7 LZS Ścinawa Polska1-0 4-2 1-1 0-0 2-7 2-2     3-4 1-2 3-1 4-4 4-0 
 8 Czarni Chrząstawa0-5 1-2 3-3 3-3 4-2 2-0 1-2     3-3 5-0* 3-2 3-0* 
 9 Dolomit Chwałowice1-1 1-4 0-2 4-2 2-3 1-2 5-2 2-1     2-3 2-1 3-1 
 10 Syrena Jaczkowice0-5 1-7 3-4 3-7 3-3 4-3 3-5 5-2 2-0     3-6 3-0 
 11 Polonia Godzikowice0-9 1-3 0-4 2-6 3-1 0-4 3-4 2-7 1-5 3-4     6-2 
 12 Zorza Niemil0-8 3-10 1-4 1-7 1-1 0-3 4-6 1-10 2-0 5-3 5-2     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Zorza Niemil 1-4 Zalesie Wójcice 28 sierpnia, 14:00
Syrena Jaczkowice 5-2 Czarni Chrząstawa 28 sierpnia, 14:00
Widawa Grędzina 0-0 Czarni Sobocisko 28 sierpnia, 14:00
LZS Ścinawa Polska 1-2 Dolomit Chwałowice 28 sierpnia, 14:00
Rzemieślnik Oława 1-3 Orzeł Marszowice 28 sierpnia, 14:00
Piast Nadolice 8-0 Polonia Godzikowice 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Orzeł Marszowice 5-0 Polonia Godzikowice 4 września, 14:00
Dolomit Chwałowice 2-3 Rzemieślnik Oława 4 września, 11:00
Czarni Sobocisko 5-0 LZS Ścinawa Polska 4 września, 12:00
Czarni Chrząstawa 2-0 Widawa Grędzina 4 września, 14:00
Zorza Niemil 5-3 Syrena Jaczkowice 4 września, 14:00
Piast Nadolice 3-3 Zalesie Wójcice 4 września, 14:00
pierwotnie zweryfikowany jak walkower 0-3; potem anulowany

Kolejka 3 - 10-11 września

Syrena Jaczkowice 3-4 Zalesie Wójcice 11 września, 14:00
Widawa Grędzina 6-3 Zorza Niemil 11 września, 11:00
LZS Ścinawa Polska 3-4 Czarni Chrząstawa 11 września, 14:00
Rzemieślnik Oława 5-4 Czarni Sobocisko 11 września, 14:00
Polonia Godzikowice 1-5 Dolomit Chwałowice 11 września, 11:00
Orzeł Marszowice 1-4 Piast Nadolice 11 września, 14:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Zalesie Wójcice 0-3 Orzeł Marszowice 18 września, 14:00
Czarni Sobocisko 5-1 Polonia Godzikowice 18 września, 16:00
Czarni Chrząstawa 4-2 Rzemieślnik Oława 18 września, 14:00
Zorza Niemil 4-6 LZS Ścinawa Polska 18 września, 12:00
Syrena Jaczkowice 4-3 Widawa Grędzina 18 września, 14:00
Piast Nadolice 2-0 Dolomit Chwałowice 18 września, 13:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Widawa Grędzina 0-1 Zalesie Wójcice 25 września, 11:00
LZS Ścinawa Polska 3-1 Syrena Jaczkowice 25 września, 11:00
Rzemieślnik Oława 10-0 Zorza Niemil 25 września, 11:00
Polonia Godzikowice 2-7 Czarni Chrząstawa 25 września, 11:00
Orzeł Marszowice 5-0 Dolomit Chwałowice 25 września, 11:00
Czarni Sobocisko 1-1 Piast Nadolice 25 września, 12:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Zalesie Wójcice 5-1 Dolomit Chwałowice 2 października, 11:00
Czarni Sobocisko 0-1 Orzeł Marszowice 2 października, 12:00
Zorza Niemil 5-2 Polonia Godzikowice 2 października, 12:00
Syrena Jaczkowice 3-3 Rzemieślnik Oława 2 października, 11:00
Widawa Grędzina 2-3 LZS Ścinawa Polska 2 października, 11:00
Piast Nadolice 2-0 Czarni Chrząstawa 2 października, 13:00

Kolejka 7 - 8-9 października

LZS Ścinawa Polska 1-1 Zalesie Wójcice 9 października, 11:00
Rzemieślnik Oława 2-1 Widawa Grędzina 9 października, 11:00
Polonia Godzikowice 3-4 Syrena Jaczkowice 9 października, 11:00
Orzeł Marszowice 4-3 Czarni Chrząstawa 9 października, 11:00
Dolomit Chwałowice 4-2 Czarni Sobocisko 9 października, 11:00
Zorza Niemil 3-10 Piast Nadolice 9 października, 11:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Zalesie Wójcice 0-2 Czarni Sobocisko 16 października, 14:00
Czarni Chrząstawa 3-3 Dolomit Chwałowice 16 października, 11:00
Zorza Niemil 0-8 Orzeł Marszowice 16 października, 11:00
Widawa Grędzina 5-1 Polonia Godzikowice 16 października, 11:00
LZS Ścinawa Polska 2-7 Rzemieślnik Oława 16 października, 11:00
Piast Nadolice 7-1 Syrena Jaczkowice 16 października, 13:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Rzemieślnik Oława 2-1 Zalesie Wójcice 23 października, 11:00
Polonia Godzikowice 3-4 LZS Ścinawa Polska 23 października, 11:00
Orzeł Marszowice 4-0 Syrena Jaczkowice 23 października, 11:00
Dolomit Chwałowice 3-1 Zorza Niemil 23 października, 11:00
Czarni Sobocisko 3-3 Czarni Chrząstawa 23 października, 12:00
Widawa Grędzina 3-1 Piast Nadolice 23 października, 11:00

Kolejka 10 - 5-6 listopada

Zalesie Wójcice 4-0 Czarni Chrząstawa 6 listopada, 11:00
Zorza Niemil 1-7 Czarni Sobocisko 6 listopada, 11:00
Syrena Jaczkowice 2-0 Dolomit Chwałowice 6 listopada, 11:00
Widawa Grędzina 0-3 Orzeł Marszowice 6 listopada, 11:00
Rzemieślnik Oława 9-0 Polonia Godzikowice 6 listopada, 11:00
Piast Nadolice 9-1 LZS Ścinawa Polska 6 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 12-13 listopada

Polonia Godzikowice 0-4 Zalesie Wójcice 13 listopada, 11:00
Orzeł Marszowice 9-0 LZS Ścinawa Polska 13 listopada, 11:00
Dolomit Chwałowice 1-2 Widawa Grędzina 13 listopada, 11:00
Czarni Sobocisko 1-1 Syrena Jaczkowice 13 listopada, 12:00
Czarni Chrząstawa 3-0 Zorza Niemil 13 listopada, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Rzemieślnik Oława 2-3 Piast Nadolice 13 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 25-26 marca

Polonia Godzikowice 1-3 Piast Nadolice 26 marca, 11:00
Zalesie Wójcice 4-0 Zorza Niemil 26 marca, 11:00
Czarni Chrząstawa 5-0 Syrena Jaczkowice 26 marca, 11:00
(wo)
na boisku 5-3
Czarni Sobocisko 2-0 Widawa Grędzina 26 marca, 12:00
Dolomit Chwałowice 5-2 LZS Ścinawa Polska 26 marca, 11:00
Orzeł Marszowice 3-0 Rzemieślnik Oława 26 marca, 11:00

Kolejka 13 - 1-2 kwietnia

Zalesie Wójcice 3-1 Piast Nadolice 2 kwietnia, 11:00
Polonia Godzikowice 0-9 Orzeł Marszowice 2 kwietnia, 11:00
Rzemieślnik Oława 2-0 Dolomit Chwałowice 2 kwietnia, 11:00
LZS Ścinawa Polska 0-0 Czarni Sobocisko 2 kwietnia, 11:00
Widawa Grędzina 2-0 Czarni Chrząstawa 2 kwietnia, 11:00
Syrena Jaczkowice 3-0 Zorza Niemil 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 8-9 kwietnia

Piast Nadolice 2-2 Orzeł Marszowice 9 kwietnia, 13:00
Zalesie Wójcice 2-0 Syrena Jaczkowice 9 kwietnia, 15:00
Zorza Niemil 0-3 Widawa Grędzina 9 kwietnia, 11:00
Czarni Chrząstawa 1-2 LZS Ścinawa Polska 9 kwietnia, 11:00
Czarni Sobocisko 2-1 Rzemieślnik Oława 9 kwietnia, 12:00
Dolomit Chwałowice 2-1 Polonia Godzikowice 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 22-23 kwietnia

Dolomit Chwałowice 1-4 Piast Nadolice 23 kwietnia, 11:00
Orzeł Marszowice 4-2 Zalesie Wójcice 23 kwietnia, 11:00
Polonia Godzikowice 2-6 Czarni Sobocisko 23 kwietnia, 11:00
Rzemieślnik Oława 1-1 Czarni Chrząstawa 23 kwietnia, 11:00
LZS Ścinawa Polska 4-0 Zorza Niemil 23 kwietnia, 11:00
Widawa Grędzina 4-0 Syrena Jaczkowice 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 29-30 kwietnia

Piast Nadolice 3-1 Czarni Sobocisko 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zalesie Wójcice 3-2 Widawa Grędzina 30 kwietnia, 11:00
Syrena Jaczkowice 3-5 LZS Ścinawa Polska 30 kwietnia, 15:00
Zorza Niemil 1-1 Rzemieślnik Oława 30 kwietnia, 11:00
Czarni Chrząstawa 3-2 Polonia Godzikowice 30 kwietnia, 11:00
Dolomit Chwałowice 1-1 Orzeł Marszowice 29 kwietnia, 17:30

Kolejka 17 - 6-7 maja

Czarni Chrząstawa 1-2 Piast Nadolice 7 maja, 11:00
Dolomit Chwałowice 0-2 Zalesie Wójcice 6 maja, 11:00
Orzeł Marszowice 2-0 Czarni Sobocisko 7 maja, 11:00
Polonia Godzikowice 6-2 Zorza Niemil 7 maja, 11:00
Rzemieślnik Oława 2-0 Syrena Jaczkowice 7 maja, 11:00
LZS Ścinawa Polska 2-2 Widawa Grędzina 7 maja, 11:00

Kolejka 18 - 13-14 maja

Piast Nadolice 8-0 Zorza Niemil 14 maja, 13:00
Zalesie Wójcice 4-0 LZS Ścinawa Polska 14 maja, 15:00
Widawa Grędzina 4-0 Rzemieślnik Oława 13 maja, 16:00
Syrena Jaczkowice 3-6 Polonia Godzikowice 14 maja, 11:00
Czarni Chrząstawa 0-5 Orzeł Marszowice 14 maja, 11:00
Czarni Sobocisko 4-2 Dolomit Chwałowice 14 maja, 12:00

Kolejka 19 - 20-21 maja

Syrena Jaczkowice 1-7 Piast Nadolice 21 maja, 11:00
Czarni Sobocisko 2-3 Zalesie Wójcice 21 maja, 16:00
Dolomit Chwałowice 2-1 Czarni Chrząstawa 21 maja, 17:00
Orzeł Marszowice 7-0 Zorza Niemil 20 maja, 13:00
Polonia Godzikowice 0-4 Widawa Grędzina 21 maja, 11:00
Rzemieślnik Oława 1-0 LZS Ścinawa Polska 21 maja, 11:00

Kolejka 20 - 27-28 maja

Piast Nadolice 3-2 Widawa Grędzina 28 maja, 13:00
Zalesie Wójcice 4-1 Rzemieślnik Oława 28 maja, 17:00
LZS Ścinawa Polska 4-4 Polonia Godzikowice 28 maja, 15:00
Syrena Jaczkowice 0-5 Orzeł Marszowice 28 maja, 11:00
Zorza Niemil 2-0 Dolomit Chwałowice 28 maja, 11:00
Czarni Chrząstawa 3-3 Czarni Sobocisko 28 maja, 11:00

Kolejka 21 - 3-4 czerwca

LZS Ścinawa Polska 4-2 Piast Nadolice 4 czerwca, 11:00
Czarni Chrząstawa 3-3 Zalesie Wójcice 4 czerwca, 11:00
Czarni Sobocisko 4-3 Zorza Niemil 4 czerwca, 11:00
Dolomit Chwałowice 2-3 Syrena Jaczkowice 4 czerwca, 11:00
Orzeł Marszowice 4-1 Widawa Grędzina 4 czerwca, 11:00
Polonia Godzikowice 3-1 Rzemieślnik Oława 4 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 10-11 czerwca

Piast Nadolice 2-1 Rzemieślnik Oława 11 czerwca, 11:00
Zalesie Wójcice 2-2 Polonia Godzikowice 11 czerwca, 11:00
LZS Ścinawa Polska 1-0 Orzeł Marszowice 11 czerwca, 11:00
Widawa Grędzina 5-2 Dolomit Chwałowice 11 czerwca, 11:00
Syrena Jaczkowice 3-7 Czarni Sobocisko 11 czerwca, 11:00
Zorza Niemil 1-10 Czarni Chrząstawa 11 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas