[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Wrocław VIII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Dobroszów 26 62 19 5 2 111-33 10 3 0 61-17 9 2 2 50-16
2.  Grom Szczodrów 26 59 19 2 5 94-34 10 1 2 57-14 9 1 3 37-20
3.  Dąb Dobroszyce 26 56 17 5 4 113-50 10 2 1 63-17 7 3 3 50-33
4.  KS Byków 26 54 17 3 6 86-48 10 0 3 44-20 7 3 3 42-28
5.  KS Poniatowice 26 50 16 2 8 78-51 7 2 4 45-24 9 0 4 33-27
6.  Długołęka 2000 26 39 11 6 9 81-63 6 3 4 35-24 5 3 5 46-39
7.  Sami Swoi Nadolice Wielkie 26 34 11 1 14 77-91 7 0 6 48-45 4 1 8 29-46
8.  LZS Zbytowa 26 33 10 3 13 67-64 6 3 4 43-25 4 0 9 24-39
9.  Piast Dobrzeń 26 31 10 1 15 46-76 7 0 6 33-28 3 1 9 13-48 2 3 1 0 1 8-6
10.  Sokół Sokołowice 26 31 10 1 15 73-110 8 1 4 46-33 2 0 11 27-77 2 3 1 0 1 6-8
11.  KP 99 Śliwice 26 29 9 2 15 69-96 7 0 6 50-43 2 2 9 19-53
12.  Borowianka Borowa 26 22 7 1 18 51-88 4 1 8 28-41 3 0 10 23-47
13.  Grom Siekierowice 26 20 6 2 18 61-123 3 1 9 33-51 3 1 9 28-72
14.  WKS Wilczyce 26 8 2 2 22 47-127 1 1 11 23-63 1 1 11 24-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Dobroszów    2-1 3-3 2-2 3-0* 2-2 3-0* 5-1 5-0 5-3 7-1 6-1 10-2 8-1 
 2 Grom Szczodrów3-1     1-1 3-2 3-0 2-3 10-1 4-0 2-3 9-0 3-0* 6-2 6-0 5-1 
 3 Dąb Dobroszyce2-1 0-0     4-1 3-4 5-5 2-1 3-1 6-0 12-1 9-1 7-1 6-0 4-1 
 4 KS Byków1-4 1-3 2-3     3-0* 4-3 5-1 4-3 3-0 4-0 3-1 1-0 6-2 7-0 
 5 KS Poniatowice3-3 1-2 5-6 1-2     2-2 4-1 5-0 3-0* 6-2 6-2 6-1 0-3* 3-0* 
 6 Długołęka 20001-1 3-2 1-4 2-3 0-2     3-3 3-2 4-0 3-0 2-2 1-0 2-3 10-2 
 7 Sami Swoi Nadolice Wielkie1-9 2-3 5-3 2-8 3-5 3-0     2-3 5-0 5-1 3-4 3-2 10-4 4-3 
 8 LZS Zbytowa1-3 2-1 3-3 1-1 2-3 4-2 0-2     8-0 6-3 8-2 4-0 1-2 3-3 
 9 Piast Dobrzeń1-3 1-4 2-1 0-3* 2-3 2-4 5-2 3-0     7-1 2-1 1-0 6-3 1-3 
 10 Sokół Sokołowice1-4 1-3 4-2 6-2 4-3 5-4 1-4 2-3 5-1     1-1 8-2 5-2 3-2 
 11 KP 99 Śliwice0-3* 1-5 1-5 4-8 2-4 4-2 7-1 3-1 2-1 11-4     0-3* 7-3 8-3 
 12 Borowianka Borowa1-5 1-2 1-11 0-4 0-3 1-3 1-3 2-5 1-1 2-1 6-2     9-0* 3-1 
 13 Grom Siekierowice1-2 3-8 2-4 2-2 1-2 3-9 4-2 1-4 2-3 5-7 3-0* 1-4     5-4 
 14 WKS Wilczyce0-11 2-3 3-4 1-4 1-4 2-7 1-8 2-1 2-4 2-4 0-2 3-7 4-4     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

LZS Zbytowa 6-3 Sokół Sokołowice 31 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KP 99 Śliwice 4-2 Długołęka 2000 21 sierpnia, 11:00
WKS Wilczyce 0-11 KS Dobroszów 21 sierpnia, 17:00
Piast Dobrzeń 6-3 Grom Siekierowice 21 sierpnia, 14:00
KS Poniatowice 1-2 Grom Szczodrów 21 sierpnia, 16:00
KS Byków 2-3 Dąb Dobroszyce 21 sierpnia, 13:00
Borowianka Borowa 1-3 Sami Swoi Nadolice Wielkie 21 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Sokół Sokołowice 4-2 Dąb Dobroszyce 28 sierpnia, 16:00
Grom Szczodrów 3-2 KS Byków 28 sierpnia, 14:00
Grom Siekierowice 1-2 KS Poniatowice 28 sierpnia, 16:00
KS Dobroszów 5-0 Piast Dobrzeń 28 sierpnia, 14:00
Długołęka 2000 10-2 WKS Wilczyce 28 sierpnia, 11:00
Borowianka Borowa 6-2 KP 99 Śliwice 28 sierpnia, 14:00
LZS Zbytowa 0-2 Sami Swoi Nadolice Wielkie 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Sami Swoi Nadolice Wielkie 5-1 Sokół Sokołowice 4 września, 16:00
KP 99 Śliwice 3-1 LZS Zbytowa 4 września, 11:00
WKS Wilczyce 3-7 Borowianka Borowa 4 września, 16:00
Piast Dobrzeń 2-4 Długołęka 2000 4 września, 14:00
KS Poniatowice 3-3 KS Dobroszów 4 września, 16:00
KS Byków 6-2 Grom Siekierowice 4 września, 14:00
Dąb Dobroszyce 0-0 Grom Szczodrów 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Sokół Sokołowice 1-3 Grom Szczodrów 11 września, 16:00
Grom Siekierowice 2-4 Dąb Dobroszyce 11 września, 11:00
KS Dobroszów 2-2 KS Byków 11 września, 14:00
Długołęka 2000 0-2 KS Poniatowice 11 września, 11:00
Borowianka Borowa 1-1 Piast Dobrzeń 11 września, 14:00
LZS Zbytowa 3-3 WKS Wilczyce 11 września, 11:00
Sami Swoi Nadolice Wielkie 3-4 KP 99 Śliwice 11 września, 12:00

Kolejka 5 - 17-18 września

KP 99 Śliwice 11-4 Sokół Sokołowice 18 września, 11:00
WKS Wilczyce 1-8 Sami Swoi Nadolice Wielkie 18 września, 17:00
Piast Dobrzeń 3-0 LZS Zbytowa 18 września, 11:00
KS Poniatowice 6-1 Borowianka Borowa 18 września, 16:00
KS Byków 4-3 Długołęka 2000 18 września, 13:00
Dąb Dobroszyce 2-1 KS Dobroszów 18 września, 11:00
Grom Szczodrów 6-0 Grom Siekierowice 18 września, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Sokół Sokołowice 5-2 Grom Siekierowice 25 września, 16:00
KS Dobroszów 2-1 Grom Szczodrów 25 września, 14:00
Długołęka 2000 1-4 Dąb Dobroszyce 25 września, 11:00
Borowianka Borowa 0-4 KS Byków 25 września, 14:00
LZS Zbytowa 2-3 KS Poniatowice 25 września, 11:00
Sami Swoi Nadolice Wielkie 5-0 Piast Dobrzeń 25 września, 12:00
KP 99 Śliwice 8-3 WKS Wilczyce 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

WKS Wilczyce 2-4 Sokół Sokołowice 2 października, 16:00
Piast Dobrzeń 2-1 KP 99 Śliwice 2 października, 11:00
KS Poniatowice 4-1 Sami Swoi Nadolice Wielkie 2 października, 16:00
KS Byków 4-3 LZS Zbytowa 2 października, 13:00
Dąb Dobroszyce 7-1 Borowianka Borowa 2 października, 11:00
Grom Szczodrów 2-3 Długołęka 2000 2 października, 15:00
Grom Siekierowice 1-2 KS Dobroszów 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Sokół Sokołowice 1-4 KS Dobroszów 9 października, 16:00
Długołęka 2000 2-3 Grom Siekierowice 9 października, 14:00
Borowianka Borowa 1-2 Grom Szczodrów 9 października, 14:00
LZS Zbytowa 3-3 Dąb Dobroszyce 9 października, 11:00
Sami Swoi Nadolice Wielkie 2-8 KS Byków 9 października, 16:00
KP 99 Śliwice 2-4 KS Poniatowice 9 października, 11:00
WKS Wilczyce 2-4 Piast Dobrzeń 9 października, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Piast Dobrzeń 7-1 Sokół Sokołowice 16 października, 11:00
KS Poniatowice 3-0 WKS Wilczyce 16 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Byków 3-1 KP 99 Śliwice 16 października, 13:00
Dąb Dobroszyce 2-1 Sami Swoi Nadolice Wielkie 16 października, 11:00
Grom Szczodrów 4-0 LZS Zbytowa 16 października, 15:00
Grom Siekierowice 1-4 Borowianka Borowa 16 października, 11:00
KS Dobroszów 2-2 Długołęka 2000 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Sokół Sokołowice 5-4 Długołęka 2000 23 października, 14:00
Borowianka Borowa 1-5 KS Dobroszów 23 października, 14:00
LZS Zbytowa 1-2 Grom Siekierowice 23 października, 11:00
Sami Swoi Nadolice Wielkie 2-3 Grom Szczodrów 23 października, 16:00
KP 99 Śliwice 1-5 Dąb Dobroszyce 23 października, 11:00
WKS Wilczyce 1-4 KS Byków 23 października, 15:00
Piast Dobrzeń 2-3 KS Poniatowice 23 października, 11:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

KS Poniatowice 6-2 Sokół Sokołowice 6 listopada, 14:00
KS Byków 3-0 Piast Dobrzeń 6 listopada, 13:00
Dąb Dobroszyce 4-1 WKS Wilczyce 6 listopada, 11:00
Grom Szczodrów 3-0 KP 99 Śliwice 6 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Grom Siekierowice 4-2 Sami Swoi Nadolice Wielkie 6 listopada, 11:00
KS Dobroszów 5-1 LZS Zbytowa 6 listopada, 14:00
Długołęka 2000 1-0 Borowianka Borowa 6 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 12-13 listopada

Sokół Sokołowice 8-2 Borowianka Borowa 13 listopada, 13:00
LZS Zbytowa 4-2 Długołęka 2000 13 listopada, 11:00
Sami Swoi Nadolice Wielkie 1-9 KS Dobroszów 13 listopada, 12:00
KP 99 Śliwice 7-3 Grom Siekierowice 13 listopada, 11:00
WKS Wilczyce 2-3 Grom Szczodrów 13 listopada, 14:00
Piast Dobrzeń 2-1 Dąb Dobroszyce 13 listopada, 11:00
KS Poniatowice 1-2 KS Byków 13 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 19-20 listopada

KS Byków 4-0 Sokół Sokołowice 20 listopada, 13:00
Dąb Dobroszyce 3-4 KS Poniatowice 20 listopada, 11:00
Grom Szczodrów 2-3 Piast Dobrzeń 20 listopada, 13:00
Grom Siekierowice 5-4 WKS Wilczyce 20 listopada, 11:00
KS Dobroszów 7-1 KP 99 Śliwice 20 listopada, 11:00
Długołęka 2000 3-3 Sami Swoi Nadolice Wielkie 20 listopada, 11:00
Borowianka Borowa 2-5 LZS Zbytowa 20 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Sami Swoi Nadolice Wielkie 3-2 Borowianka Borowa 19 marca, 11:00
Sokół Sokołowice 2-3 LZS Zbytowa 19 marca, 11:00
Długołęka 2000 2-2 KP 99 Śliwice 19 marca, 11:00
KS Dobroszów 8-1 WKS Wilczyce 19 marca, 11:00
Grom Siekierowice 2-3 Piast Dobrzeń 19 marca, 11:00
Grom Szczodrów 3-0 KS Poniatowice 19 marca, 13:00
Dąb Dobroszyce 4-1 KS Byków 19 marca, 11:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Dąb Dobroszyce 12-1 Sokół Sokołowice 26 marca, 11:00
KS Byków 1-3 Grom Szczodrów 26 marca, 13:00
KS Poniatowice 0-3 Grom Siekierowice 26 marca, 11:00
(wo)
na boisku 11-3
Piast Dobrzeń 1-3 KS Dobroszów 26 marca, 11:00
WKS Wilczyce 2-7 Długołęka 2000 26 marca, 11:00
KP 99 Śliwice 0-3 Borowianka Borowa 26 marca, 11:00
(wo)
na boisku 2-0
Sami Swoi Nadolice Wielkie 2-3 LZS Zbytowa 26 marca, 11:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Sokół Sokołowice 1-4 Sami Swoi Nadolice Wielkie 2 kwietnia, 11:00
LZS Zbytowa 8-2 KP 99 Śliwice 2 kwietnia, 11:00
Borowianka Borowa 3-1 WKS Wilczyce 2 kwietnia, 11:00
Długołęka 2000 4-0 Piast Dobrzeń 2 kwietnia, 11:00
KS Dobroszów 3-0 KS Poniatowice 2 kwietnia, 14:00
(wo)
w Godzieszowej / na boisku 2-3
Grom Siekierowice 2-2 KS Byków 2 kwietnia, 11:00
Grom Szczodrów 1-1 Dąb Dobroszyce 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Grom Szczodrów 9-0 Sokół Sokołowice 9 kwietnia, 15:00
Dąb Dobroszyce 6-0 Grom Siekierowice 9 kwietnia, 11:00
KS Byków 1-4 KS Dobroszów 9 kwietnia, 13:00
KS Poniatowice 2-2 Długołęka 2000 9 kwietnia, 16:00
Piast Dobrzeń 1-0 Borowianka Borowa 9 kwietnia, 11:00
WKS Wilczyce 2-1 LZS Zbytowa 9 kwietnia, 17:00
KP 99 Śliwice 7-1 Sami Swoi Nadolice Wielkie 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Sokół Sokołowice 1-1 KP 99 Śliwice 23 kwietnia, 11:00
Sami Swoi Nadolice Wielkie 4-3 WKS Wilczyce 23 kwietnia, 11:00
LZS Zbytowa 8-0 Piast Dobrzeń 23 kwietnia, 11:00
Borowianka Borowa 0-3 KS Poniatowice 23 kwietnia, 11:00
Długołęka 2000 2-3 KS Byków 23 kwietnia, 13:00
KS Dobroszów 3-3 Dąb Dobroszyce 23 kwietnia, 14:00
w Godzieszowej
Grom Siekierowice 3-8 Grom Szczodrów 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Grom Siekierowice 5-7 Sokół Sokołowice 30 kwietnia, 11:00
Grom Szczodrów 3-1 KS Dobroszów 30 kwietnia, 11:00
Dąb Dobroszyce 5-5 Długołęka 2000 29 kwietnia, 17:00
KS Byków 1-0 Borowianka Borowa 30 kwietnia, 13:00
KS Poniatowice 5-0 LZS Zbytowa 30 kwietnia, 11:00
Piast Dobrzeń 5-2 Sami Swoi Nadolice Wielkie 30 kwietnia, 11:00
WKS Wilczyce 0-2 KP 99 Śliwice 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Sokół Sokołowice 3-2 WKS Wilczyce 7 maja, 14:00
KP 99 Śliwice 2-1 Piast Dobrzeń 7 maja, 11:00
Sami Swoi Nadolice Wielkie 3-5 KS Poniatowice 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 maja, 11:00) odwołany
LZS Zbytowa 1-1 KS Byków 7 maja, 11:00
Borowianka Borowa 1-11 Dąb Dobroszyce 7 maja, 11:00
Długołęka 2000 3-2 Grom Szczodrów 7 maja, 11:00
KS Dobroszów 10-2 Grom Siekierowice 7 maja, 14:00
w Godzieszowej

Kolejka 21 - 13-14 maja

KS Dobroszów 5-3 Sokół Sokołowice 14 maja, 16:00
Grom Siekierowice 3-9 Długołęka 2000 14 maja, 11:00
Grom Szczodrów 6-2 Borowianka Borowa 14 maja, 15:00
Dąb Dobroszyce 3-1 LZS Zbytowa 14 maja, 11:00
KS Byków 5-1 Sami Swoi Nadolice Wielkie 14 maja, 13:00
KS Poniatowice 6-2 KP 99 Śliwice 14 maja, 16:00
Piast Dobrzeń 1-3 WKS Wilczyce 14 maja, 11:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Sokół Sokołowice 5-1 Piast Dobrzeń 21 maja, 14:00
WKS Wilczyce 1-4 KS Poniatowice 21 maja, 17:00
KP 99 Śliwice 4-8 KS Byków 21 maja, 11:00
Sami Swoi Nadolice Wielkie 5-3 Dąb Dobroszyce 20 maja, 15:00
LZS Zbytowa 2-1 Grom Szczodrów 21 maja, 11:00
Borowianka Borowa 9-0 Grom Siekierowice 21 maja, 11:00
(wo)
na boisku 9-3
Długołęka 2000 1-1 KS Dobroszów 21 maja, 11:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Długołęka 2000 3-0 Sokół Sokołowice 28 maja, 11:00
KS Dobroszów 6-1 Borowianka Borowa 28 maja, 14:00
Grom Siekierowice 1-4 LZS Zbytowa 28 maja, 11:00
Grom Szczodrów 10-1 Sami Swoi Nadolice Wielkie 28 maja, 15:00
Dąb Dobroszyce 9-1 KP 99 Śliwice 28 maja, 11:00
KS Byków 7-0 WKS Wilczyce 28 maja, 13:00
KS Poniatowice 3-0 Piast Dobrzeń 28 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Sokół Sokołowice 4-3 KS Poniatowice 4 czerwca, 14:00
Piast Dobrzeń 0-3 KS Byków 4 czerwca, 11:00
(wo)
przerwany w II połowie przy stanie 0-1 z powodu bójki między zawodnikami
WKS Wilczyce 3-4 Dąb Dobroszyce 4 czerwca, 17:00
KP 99 Śliwice 1-5 Grom Szczodrów 4 czerwca, 11:00
Sami Swoi Nadolice Wielkie 10-4 Grom Siekierowice 4 czerwca, 11:00
LZS Zbytowa 1-3 KS Dobroszów 4 czerwca, 11:00
Borowianka Borowa 1-3 Długołęka 2000 4 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Borowianka Borowa 2-1 Sokół Sokołowice 11 czerwca, 11:00
Długołęka 2000 3-2 LZS Zbytowa 11 czerwca, 11:00
KS Dobroszów 3-0 Sami Swoi Nadolice Wielkie 11 czerwca, 11:00
(wo)
nie odbył się
Grom Siekierowice 3-0 KP 99 Śliwice 11 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 0-10
Grom Szczodrów 5-1 WKS Wilczyce 11 czerwca, 11:00
Dąb Dobroszyce 6-0 Piast Dobrzeń 11 czerwca, 11:00
KS Byków 3-0 KS Poniatowice 11 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 2-0

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Sokół Sokołowice 6-2 KS Byków 18 czerwca, 11:00
KS Poniatowice 5-6 Dąb Dobroszyce 18 czerwca, 11:00
Piast Dobrzeń 1-4 Grom Szczodrów 18 czerwca, 11:00
WKS Wilczyce 4-4 Grom Siekierowice 18 czerwca, 11:00
KP 99 Śliwice 0-3 KS Dobroszów 18 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 0-2
Sami Swoi Nadolice Wielkie 3-0 Długołęka 2000 18 czerwca, 11:00
LZS Zbytowa 4-0 Borowianka Borowa 18 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas