[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Wrocław IX
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Barycz Sułów 24 64 21 1 2 114-12 9 1 2 68-7 12 0 0 46-5
2.  Orzeł Biedaszków Wielki 24 50 16 2 6 71-45 9 0 3 41-20 7 2 3 30-25
3.  Polonia Grabowno Wielkie 24 49 15 4 5 59-22 7 3 2 22-8 8 1 3 37-14
4.  Sokół Kaszowo 24 46 15 1 8 61-39 8 1 3 25-17 7 0 5 36-22
5.  KS Łazy Wielkie 24 40 13 1 10 55-35 6 0 6 27-19 7 1 4 28-16
6.  Sokół Ujeździec Wielki 24 37 11 4 9 42-35 5 2 5 24-21 6 2 4 18-14
7.  Sparta Wszemirów 24 33 10 3 11 55-63 4 0 8 27-42 6 3 3 28-21
8.  Dąb Kuraszków 24 31 9 4 11 54-52 3 2 7 28-35 6 2 4 26-17
9.  Olimpia Bukowinka 24 21 6 3 15 45-75 2 3 7 20-37 4 0 8 25-38 4 7 2 1 1 16-7
10.  Pogoń Cieszków 24 21 6 3 15 34-83 4 0 8 20-38 2 3 7 14-45 4 5 1 2 1 6-9
11.  LZS Kaszyce Wielkie 24 21 4 9 11 35-71 1 4 7 14-38 3 5 4 21-33 4 4 1 1 2 8-14
12.  Sokół Ujeździec Mały 24 17 4 5 15 36-79 2 3 7 17-38 2 2 8 19-41
13.  KS Komorów 24 16 4 4 16 22-72 4 3 5 12-18 0 1 11 10-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Barycz Sułów    10-2 5-0 2-0 3-0 1-2 0-0 1-2 6-0 14-0 8-0 10-0 8-1 
 2 Orzeł Biedaszków Wielki0-5     2-1 4-5 2-3 3-1 3-1 4-2 3-0 7-0 5-1 4-1 4-0 
 3 Polonia Grabowno Wielkie0-3 2-1     5-0 1-0 1-1 2-3 1-0 5-0 2-0 0-0 0-0 3-0* 
 4 Sokół Kaszowo0-5 1-1 0-4     1-0 2-1 1-3 1-0 4-2 6-0 5-0* 3-1 1-0 
 5 KS Łazy Wielkie1-2 3-1 1-0 1-2     1-2 2-3 1-2 5-0 4-2 0-3* 3-0 5-2 
 6 Sokół Ujeździec Wielki0-1 2-4 0-4 2-0 1-2     3-1 1-1 2-1 2-3 3-3 4-1 4-0 
 7 Sparta Wszemirów1-7 1-4 1-4 0-4 1-3 2-0     2-5 4-5 4-1 2-4 3-2 6-3 
 8 Dąb Kuraszków2-5 0-3 0-2 0-4 0-8 2-1 2-5     1-2 2-2 1-1 6-2 12-0 
 9 Olimpia Bukowinka0-3 2-4 2-2 0-6 2-2 0-3 2-5 0-2     1-1 3-4 5-4 3-1 
 10 Pogoń Cieszków0-4 1-3 1-6 4-1 1-4 0-2 4-2 1-4 1-5     3-2 0-3 4-2 
 11 LZS Kaszyce Wielkie1-3 1-4 1-5 3-2 1-5 0-2 1-1 0-4* 1-7 1-1     3-3 1-1 
 12 Sokół Ujeździec Mały0-4 2-2 1-7 1-8 0-1 2-3 0-3 3-3 3-2 1-4 1-1     3-0 
 13 KS Komorów0-4 0-1 0-2 0-4* 3-0* 0-0 1-1 2-1 3-1 1-0 2-2 0-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Sparta Wszemirów.
 
Sokół Ujeździec Mały 0-1 KS Łazy Wielkie 21 sierpnia, 11:00
Dąb Kuraszków 2-5 Barycz Sułów 21 sierpnia, 13:00
Sokół Kaszowo 2-1 Sokół Ujeździec Wielki 21 sierpnia, 11:00
Polonia Grabowno Wielkie 0-0 LZS Kaszyce Wielkie 21 sierpnia, 11:00
Pogoń Cieszków 4-2 KS Komorów 21 sierpnia, 14:00
Orzeł Biedaszków Wielki 3-0 Olimpia Bukowinka 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Olimpia Bukowinka.
 
KS Komorów 0-1 Orzeł Biedaszków Wielki 28 sierpnia, 14:00
LZS Kaszyce Wielkie 1-1 Pogoń Cieszków 28 sierpnia, 11:00
Sokół Ujeździec Wielki 0-4 Polonia Grabowno Wielkie 28 sierpnia, 11:00
Barycz Sułów 2-0 Sokół Kaszowo 28 sierpnia, 14:00
KS Łazy Wielkie 1-2 Dąb Kuraszków 28 sierpnia, 11:00
Sparta Wszemirów 3-2 Sokół Ujeździec Mały 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Sokół Ujeździec Mały.
 
Dąb Kuraszków 2-5 Sparta Wszemirów 4 września, 13:00
Sokół Kaszowo 1-0 KS Łazy Wielkie 4 września, 11:00
Polonia Grabowno Wielkie 0-3 Barycz Sułów 4 września, 11:00
Pogoń Cieszków 0-2 Sokół Ujeździec Wielki 4 września, 15:00
Orzeł Biedaszków Wielki 5-1 LZS Kaszyce Wielkie 4 września, 14:00
Olimpia Bukowinka 3-1 KS Komorów 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: KS Komorów.
 
LZS Kaszyce Wielkie 1-7 Olimpia Bukowinka 11 września, 11:00
Sokół Ujeździec Wielki 2-4 Orzeł Biedaszków Wielki 11 września, 11:00
Barycz Sułów 14-0 Pogoń Cieszków 11 września, 14:00
KS Łazy Wielkie 1-0 Polonia Grabowno Wielkie 11 września, 11:00
Sparta Wszemirów 0-4 Sokół Kaszowo 11 września, 11:00
Sokół Ujeździec Mały 3-3 Dąb Kuraszków 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Dąb Kuraszków.
 
Sokół Kaszowo 3-1 Sokół Ujeździec Mały 18 września, 11:00
Polonia Grabowno Wielkie 2-3 Sparta Wszemirów 18 września, 11:00
Pogoń Cieszków 1-4 KS Łazy Wielkie 18 września, 15:00
Orzeł Biedaszków Wielki 0-5 Barycz Sułów 18 września, 11:00
Olimpia Bukowinka 0-3 Sokół Ujeździec Wielki 18 września, 14:00
KS Komorów 2-2 LZS Kaszyce Wielkie 18 września, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: LZS Kaszyce Wielkie.
 
Sokół Ujeździec Wielki 4-0 KS Komorów 25 września, 11:00
Barycz Sułów 6-0 Olimpia Bukowinka 25 września, 14:00
KS Łazy Wielkie 3-1 Orzeł Biedaszków Wielki 25 września, 11:00
Sparta Wszemirów 4-1 Pogoń Cieszków 25 września, 11:00
Sokół Ujeździec Mały 1-7 Polonia Grabowno Wielkie 25 września, 11:00
Dąb Kuraszków 0-4 Sokół Kaszowo 25 września, 13:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Sokół Kaszowo.
 
Polonia Grabowno Wielkie 1-0 Dąb Kuraszków 2 października, 11:00
Pogoń Cieszków 0-3 Sokół Ujeździec Mały 2 października, 11:00
Orzeł Biedaszków Wielki 3-1 Sparta Wszemirów 2 października, 14:00
Olimpia Bukowinka 2-2 KS Łazy Wielkie 2 października, 14:00
KS Komorów 0-4 Barycz Sułów 2 października, 11:00
LZS Kaszyce Wielkie 0-2 Sokół Ujeździec Wielki 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Sokół Ujeździec Wielki.
 
Barycz Sułów 8-0 LZS Kaszyce Wielkie 9 października, 14:00
KS Łazy Wielkie 5-2 KS Komorów 9 października, 11:00
Sparta Wszemirów 4-5 Olimpia Bukowinka 9 października, 11:00
Sokół Ujeździec Mały 2-2 Orzeł Biedaszków Wielki 9 października, 11:00
Dąb Kuraszków 2-2 Pogoń Cieszków 9 października, 13:00
Sokół Kaszowo 0-4 Polonia Grabowno Wielkie 9 października, 10:30

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Polonia Grabowno Wielkie.
 
Pogoń Cieszków 4-1 Sokół Kaszowo 16 października, 11:00
Orzeł Biedaszków Wielki 4-2 Dąb Kuraszków 16 października, 14:00
Olimpia Bukowinka 5-4 Sokół Ujeździec Mały 16 października, 14:00
KS Komorów 1-1 Sparta Wszemirów 16 października, 14:00
LZS Kaszyce Wielkie 1-5 KS Łazy Wielkie 16 października, 11:00
Sokół Ujeździec Wielki 0-1 Barycz Sułów 16 października, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Barycz Sułów.
 
KS Łazy Wielkie 1-2 Sokół Ujeździec Wielki 23 października, 11:00
Sparta Wszemirów 2-4 LZS Kaszyce Wielkie 23 października, 11:00
Sokół Ujeździec Mały 3-0 KS Komorów 23 października, 11:00
Dąb Kuraszków 1-2 Olimpia Bukowinka 23 października, 13:00
Sokół Kaszowo 1-1 Orzeł Biedaszków Wielki 23 października, 10:30
Polonia Grabowno Wielkie 2-0 Pogoń Cieszków 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Pauza: Pogoń Cieszków.
 
Orzeł Biedaszków Wielki 2-1 Polonia Grabowno Wielkie 6 listopada, 14:00
Olimpia Bukowinka 0-6 Sokół Kaszowo 6 listopada, 14:00
KS Komorów 2-1 Dąb Kuraszków 6 listopada, 11:00
LZS Kaszyce Wielkie 3-3 Sokół Ujeździec Mały 6 listopada, 11:00
Sokół Ujeździec Wielki 3-1 Sparta Wszemirów 6 listopada, 11:00
Barycz Sułów 3-0 KS Łazy Wielkie 29 października, 15:00

Kolejka 12 - 12-13 listopada

Pauza: KS Łazy Wielkie.
 
Sparta Wszemirów 1-7 Barycz Sułów 13 listopada, 11:00
Sokół Ujeździec Mały 2-3 Sokół Ujeździec Wielki 13 listopada, 11:00
Dąb Kuraszków 1-1 LZS Kaszyce Wielkie 13 listopada, 14:00
Sokół Kaszowo 1-0 KS Komorów 13 listopada, 10:30
Polonia Grabowno Wielkie 5-0 Olimpia Bukowinka 13 listopada, 14:00
Pogoń Cieszków 1-3 Orzeł Biedaszków Wielki 13 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 19-20 listopada

Pauza: Orzeł Biedaszków Wielki.
 
Olimpia Bukowinka 1-1 Pogoń Cieszków 20 listopada, 13:00
KS Komorów 0-2 Polonia Grabowno Wielkie 20 listopada, 11:00
LZS Kaszyce Wielkie 3-2 Sokół Kaszowo 20 listopada, 11:00
Sokół Ujeździec Wielki 1-1 Dąb Kuraszków 20 listopada, 11:00
Barycz Sułów 10-0 Sokół Ujeździec Mały 20 listopada, 14:00
KS Łazy Wielkie 2-3 Sparta Wszemirów 20 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Pauza: Sparta Wszemirów.
 
KS Łazy Wielkie 3-0 Sokół Ujeździec Mały 19 marca, 11:00
Barycz Sułów 1-2 Dąb Kuraszków 19 marca, 14:00
Sokół Ujeździec Wielki 2-0 Sokół Kaszowo 19 marca, 11:00
LZS Kaszyce Wielkie 1-5 Polonia Grabowno Wielkie 19 marca, 11:00
KS Komorów 1-0 Pogoń Cieszków 19 marca, 11:00
Olimpia Bukowinka 2-4 Orzeł Biedaszków Wielki 19 marca, 14:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Pauza: Olimpia Bukowinka.
 
Orzeł Biedaszków Wielki 4-0 KS Komorów 26 marca, 14:00
Pogoń Cieszków 3-2 LZS Kaszyce Wielkie 26 marca, 13:00
Polonia Grabowno Wielkie 1-1 Sokół Ujeździec Wielki 26 marca, 11:00
Sokół Kaszowo 0-5 Barycz Sułów 26 marca, 11:00
Dąb Kuraszków 0-8 KS Łazy Wielkie 26 marca, 14:00
Sokół Ujeździec Mały 0-3 Sparta Wszemirów 26 marca, 11:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Pauza: Sokół Ujeździec Mały.
 
Sparta Wszemirów 2-5 Dąb Kuraszków 2 kwietnia, 11:00
KS Łazy Wielkie 1-2 Sokół Kaszowo 2 kwietnia, 11:00
Barycz Sułów 5-0 Polonia Grabowno Wielkie 2 kwietnia, 14:00
Sokół Ujeździec Wielki 2-3 Pogoń Cieszków 2 kwietnia, 11:00
LZS Kaszyce Wielkie 1-4 Orzeł Biedaszków Wielki 2 kwietnia, 11:00
KS Komorów 3-1 Olimpia Bukowinka 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Pauza: KS Komorów.
 
Olimpia Bukowinka 3-4 LZS Kaszyce Wielkie 9 kwietnia, 14:00
Orzeł Biedaszków Wielki 3-1 Sokół Ujeździec Wielki 9 kwietnia, 14:00
Pogoń Cieszków 0-4 Barycz Sułów 9 kwietnia, 13:00
Polonia Grabowno Wielkie 1-0 KS Łazy Wielkie 9 kwietnia, 14:00
Sokół Kaszowo 1-3 Sparta Wszemirów 9 kwietnia, 11:00
w Miliczu
Dąb Kuraszków 6-2 Sokół Ujeździec Mały 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Dąb Kuraszków.
 
Sokół Ujeździec Mały 1-8 Sokół Kaszowo 23 kwietnia, 11:00
Sparta Wszemirów 1-4 Polonia Grabowno Wielkie 23 kwietnia, 11:00
KS Łazy Wielkie 4-2 Pogoń Cieszków 23 kwietnia, 11:00
Barycz Sułów 10-2 Orzeł Biedaszków Wielki 23 kwietnia, 18:00
Sokół Ujeździec Wielki 2-1 Olimpia Bukowinka 23 kwietnia, 11:00
LZS Kaszyce Wielkie 1-1 KS Komorów 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: LZS Kaszyce Wielkie.
 
KS Komorów 0-0 Sokół Ujeździec Wielki 30 kwietnia, 11:00
Olimpia Bukowinka 0-3 Barycz Sułów 30 kwietnia, 14:00
Orzeł Biedaszków Wielki 2-3 KS Łazy Wielkie 30 kwietnia, 14:00
Pogoń Cieszków 4-2 Sparta Wszemirów 30 kwietnia, 11:00
Polonia Grabowno Wielkie 0-0 Sokół Ujeździec Mały 30 kwietnia, 14:00
Sokół Kaszowo 1-0 Dąb Kuraszków 30 kwietnia, 11:00
w Miliczu

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Sokół Kaszowo.
 
Dąb Kuraszków 0-2 Polonia Grabowno Wielkie 7 maja, 14:00
Sokół Ujeździec Mały 1-4 Pogoń Cieszków 7 maja, 11:00
Sparta Wszemirów 1-4 Orzeł Biedaszków Wielki 7 maja, 11:00
KS Łazy Wielkie 5-0 Olimpia Bukowinka 7 maja, 11:00
Barycz Sułów 8-1 KS Komorów 7 maja, 15:00
Sokół Ujeździec Wielki 3-3 LZS Kaszyce Wielkie 7 maja, 11:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Sokół Ujeździec Wielki.
 
LZS Kaszyce Wielkie 1-3 Barycz Sułów 14 maja, 11:00
KS Komorów 3-0 KS Łazy Wielkie 14 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-1
Olimpia Bukowinka 2-5 Sparta Wszemirów 14 maja, 11:00
Orzeł Biedaszków Wielki 4-1 Sokół Ujeździec Mały 14 maja, 14:00
Pogoń Cieszków 1-4 Dąb Kuraszków 14 maja, 13:00
Polonia Grabowno Wielkie 5-0 Sokół Kaszowo 14 maja, 14:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Polonia Grabowno Wielkie.
 
Sokół Kaszowo 6-0 Pogoń Cieszków 21 maja, 17:00
Dąb Kuraszków 0-3 Orzeł Biedaszków Wielki 21 maja, 14:00
Sokół Ujeździec Mały 3-2 Olimpia Bukowinka 21 maja, 11:00
Sparta Wszemirów 6-3 KS Komorów 21 maja, 16:00
KS Łazy Wielkie 0-3 LZS Kaszyce Wielkie 21 maja, 14:00
(wo)
na boisku 5-0
Barycz Sułów 1-2 Sokół Ujeździec Wielki 21 maja, 15:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Barycz Sułów.
 
Sokół Ujeździec Wielki 1-2 KS Łazy Wielkie 28 maja, 11:00
LZS Kaszyce Wielkie 1-1 Sparta Wszemirów 28 maja, 11:00
KS Komorów 0-2 Sokół Ujeździec Mały 28 maja, 11:00
Olimpia Bukowinka 0-2 Dąb Kuraszków 28 maja, 15:00
Orzeł Biedaszków Wielki 4-5 Sokół Kaszowo 28 maja, 14:00
Pogoń Cieszków 1-6 Polonia Grabowno Wielkie 28 maja, 13:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Pogoń Cieszków.
 
Polonia Grabowno Wielkie 2-1 Orzeł Biedaszków Wielki 4 czerwca, 14:00
Sokół Kaszowo 4-2 Olimpia Bukowinka 4 czerwca, 11:00
Dąb Kuraszków 12-0 KS Komorów 4 czerwca, 14:00
Sokół Ujeździec Mały 1-1 LZS Kaszyce Wielkie 4 czerwca, 11:00
Sparta Wszemirów 2-0 Sokół Ujeździec Wielki 4 czerwca, 11:00
KS Łazy Wielkie 1-2 Barycz Sułów 3 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: KS Łazy Wielkie.
 
Barycz Sułów 0-0 Sparta Wszemirów 9 czerwca, 18:00
Sokół Ujeździec Wielki 4-1 Sokół Ujeździec Mały 11 czerwca, 11:00
LZS Kaszyce Wielkie 0-4 Dąb Kuraszków 11 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 1-4
KS Komorów 0-4 Sokół Kaszowo 11 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 4-4
Olimpia Bukowinka 2-2 Polonia Grabowno Wielkie 11 czerwca, 11:00
Orzeł Biedaszków Wielki 7-0 Pogoń Cieszków 11 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Pauza: Orzeł Biedaszków Wielki.
 
Pogoń Cieszków 1-5 Olimpia Bukowinka 18 czerwca, 11:00
Polonia Grabowno Wielkie 3-0 KS Komorów 18 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
Sokół Kaszowo 5-0 LZS Kaszyce Wielkie 15 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 5-1
Dąb Kuraszków 2-1 Sokół Ujeździec Wielki 15 czerwca, 15:00
Sokół Ujeździec Mały 0-4 Barycz Sułów 18 czerwca, 11:00
Sparta Wszemirów 1-3 KS Łazy Wielkie 15 czerwca, 16:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas