[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Tarnów II (Brzesko)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Maszkienice 26 62 20 2 4 95-44 11 0 2 47-21 9 2 2 48-23
2.  Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 26 55 18 1 7 81-46 10 0 3 40-20 8 1 4 41-26
3.  LKS Poręba Spytkowska 26 51 16 3 7 74-54 10 3 0 47-22 6 0 7 27-32
4.  Korona Niedzieliska 26 43 13 4 9 70-49 7 2 4 34-22 6 2 5 36-27
5.  Pogórze Gwoździec 26 42 12 6 8 65-57 7 4 2 33-25 5 2 6 32-32
6.  Jedność Paleśnica 26 40 11 7 8 51-50 8 2 3 25-21 3 5 5 26-29
7.  Temida Złota 26 37 11 4 11 60-52 5 3 5 24-22 6 1 6 36-30
8.  Iva Iwkowa 26 34 10 4 12 53-58 6 3 4 37-32 4 1 8 16-26
9.  Tymon Tymowa 26 33 10 3 13 51-60 9 1 3 33-19 1 2 10 18-41
10.  Victoria Porąbka Uszewska 26 32 9 5 12 57-51 7 2 4 30-22 2 3 8 27-29
11.  Kłos Łysa Góra 26 31 9 4 13 49-53 6 1 6 29-25 3 3 7 20-28 2 3 1 0 1 6-5
12.  Start 77 Biadoliny Szlacheckie 26 31 9 4 13 43-66 6 2 5 26-28 3 2 8 17-38 2 3 1 0 1 5-6
13.  LKS Uszew 26 29 9 2 15 48-66 4 1 8 27-38 5 1 7 21-28
14.  GKS Przyborów (k. Brzeska) 26 1 0 1 25 11-102 0 1 12 8-51 0 0 13 3-51
GKS Przyborów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Maszkienice    2-7 6-2 3-0 3-1 1-0 3-0 1-0 8-4 3-2 2-3 5-1 5-1 5-0 
 2 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)1-4     3-0 3-1 2-1 4-1 2-4 1-0 5-1 3-2 1-2 8-1 3-2 4-1 
 3 LKS Poręba Spytkowska3-3 6-3     3-3 3-2 5-3 3-2 2-2 4-1 4-1 3-1 4-0 4-1 3-0* 
 4 Korona Niedzieliska4-4 1-2 2-0     2-5 1-4 2-2 4-0 4-0 3-2 5-1 0-2 3-0 3-0* 
 5 Pogórze Gwoździec1-5 3-2 3-2 1-1     3-3 4-1 0-1 5-3 3-2 2-2 2-2 2-0 4-1 
 6 Jedność Paleśnica0-5 1-0 2-1 2-1 3-5     2-1 2-3 2-1 2-1 3-1 1-1 1-1 4-0 
 7 Temida Złota3-4 3-3 0-1 2-3 2-2 0-2     3-1 3-0 3-2 0-0 1-0 1-4 3-0* 
 8 Iva Iwkowa4-6 2-3 0-6 2-3 6-3 2-2 4-1     1-0 3-3 2-2 5-2 3-1 3-0* 
 9 Tymon Tymowa2-5 3-0 3-0 1-4 4-2 2-1 4-2 5-0     1-1 1-0 1-2 3-2 3-0* 
 10 Victoria Porąbka Uszewska2-0 2-4 1-2 4-3 2-1 2-2 1-3 2-1 1-1     3-2 5-0 2-3 3-0* 
 11 Kłos Łysa Góra0-3 1-4 6-1 3-4 1-2 5-1 3-6 1-0 3-1 1-1     3-1 0-1 2-0 
 12 Start 77 Biadoliny Szlacheckie3-2 2-3 0-1 2-1 3-3 3-3 1-4 3-2 0-2 2-1 4-3     1-2 2-1 
 13 LKS Uszew0-4 0-7 3-4 1-4 1-2 1-1 0-6 0-3 3-2 1-3 2-0 3-2     12-0 
 14 GKS Przyborów (k. Brzeska)0-3* 0-3* 3-7 0-8 0-3* 0-3* 1-4 2-3 2-2 0-6 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

LKS Uszew 1-1 Jedność Paleśnica 13 sierpnia, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 1-3 Temida Złota 13 sierpnia, 17:00
Sokół Maszkienice 2-3 Kłos Łysa Góra 14 sierpnia, 17:30
LKS Poręba Spytkowska 3-3 Korona Niedzieliska 13 sierpnia, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2-1 GKS Przyborów (k. Brzeska) 13 sierpnia, 17:00
Iva Iwkowa 2-3 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 14 sierpnia, 17:00
Pogórze Gwoździec 5-3 Tymon Tymowa 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 2-1 Pogórze Gwoździec 20 sierpnia, 14:30
GKS Przyborów (k. Brzeska) 2-3 Iva Iwkowa 20 sierpnia, 16:00
Korona Niedzieliska 0-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 21 sierpnia, 17:00
Kłos Łysa Góra 6-1 LKS Poręba Spytkowska 20 sierpnia, 17:00
Temida Złota 3-4 Sokół Maszkienice 21 sierpnia, 17:00
LKS Uszew 1-3 Victoria Porąbka Uszewska 20 sierpnia, 17:00
Tymon Tymowa 2-1 Jedność Paleśnica 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Victoria Porąbka Uszewska 2-2 Jedność Paleśnica 28 sierpnia, 11:30
Sokół Maszkienice 5-1 LKS Uszew 28 sierpnia, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 3-2 Temida Złota 27 sierpnia, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4-3 Kłos Łysa Góra 26 sierpnia, 17:30
Iva Iwkowa 2-3 Korona Niedzieliska 28 sierpnia, 17:00
Pogórze Gwoździec 4-1 GKS Przyborów (k. Brzeska) 28 sierpnia, 17:00
Tymon Tymowa 3-0 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Jedność Paleśnica 1-0 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 4 września, 13:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 2-2 Tymon Tymowa 4 września, 15:00
Korona Niedzieliska 2-5 Pogórze Gwoździec 3 września, 17:00
Kłos Łysa Góra 1-0 Iva Iwkowa 3 września, 17:00
Temida Złota 1-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4 września, 17:00
LKS Uszew 3-4 LKS Poręba Spytkowska 3 września, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 2-0 Sokół Maszkienice 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Sokół Maszkienice 1-0 Jedność Paleśnica 11 września, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 4-1 Victoria Porąbka Uszewska 10 września, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-2 LKS Uszew 11 września, 14:30
Iva Iwkowa 4-1 Temida Złota 11 września, 17:00
Pogórze Gwoździec 2-2 Kłos Łysa Góra 10 września, 16:00
Tymon Tymowa 1-4 Korona Niedzieliska 11 września, 17:00
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 4-1 GKS Przyborów (k. Brzeska) 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Jedność Paleśnica 4-0 GKS Przyborów (k. Brzeska) 18 września, 13:00
Korona Niedzieliska 1-2 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 18 września, 16:00
Kłos Łysa Góra 3-1 Tymon Tymowa 17 września, 16:00
Temida Złota 2-2 Pogórze Gwoździec 18 września, 16:00
LKS Uszew 0-3 Iva Iwkowa 17 września, 16:00
Victoria Porąbka Uszewska 5-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 12 listopada, 13:30
Sokół Maszkienice 6-2 LKS Poręba Spytkowska 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

LKS Poręba Spytkowska 5-3 Jedność Paleśnica 24 września, 16:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-2 Sokół Maszkienice 25 września, 16:00
Iva Iwkowa 3-3 Victoria Porąbka Uszewska 25 września, 16:00
Pogórze Gwoździec 2-0 LKS Uszew 25 września, 14:00
Tymon Tymowa 4-2 Temida Złota 25 września, 16:00
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 1-2 Kłos Łysa Góra 25 września, 15:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 0-8 Korona Niedzieliska 24 września, 14:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Jedność Paleśnica 2-1 Korona Niedzieliska 2 października, 13:00
Kłos Łysa Góra 2-0 GKS Przyborów (k. Brzeska) 1 października, 16:00
Temida Złota 3-3 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 2 października, 16:00
LKS Uszew 3-2 Tymon Tymowa 1 października, 16:00
Victoria Porąbka Uszewska 2-1 Pogórze Gwoździec 1 października, 16:00
Sokół Maszkienice 1-0 Iva Iwkowa 2 października, 16:00
LKS Poręba Spytkowska 4-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-3 Jedność Paleśnica 8 października, 15:00
Iva Iwkowa 0-6 LKS Poręba Spytkowska 9 października, 15:00
Pogórze Gwoździec 1-5 Sokół Maszkienice 9 października, 13:00
Tymon Tymowa 1-1 Victoria Porąbka Uszewska 9 października, 15:00
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 3-2 LKS Uszew 9 października, 15:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 1-4 Temida Złota 8 października, 14:00
Korona Niedzieliska 5-1 Kłos Łysa Góra 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Jedność Paleśnica 3-1 Kłos Łysa Góra 16 października, 13:00
Temida Złota 2-3 Korona Niedzieliska 16 października, 15:00
LKS Uszew 12-0 GKS Przyborów (k. Brzeska) 15 października, 15:00
Victoria Porąbka Uszewska 2-4 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 16 października, 11:30
Sokół Maszkienice 8-4 Tymon Tymowa 16 października, 11:00
LKS Poręba Spytkowska 3-2 Pogórze Gwoździec 16 października, 13:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-2 Iva Iwkowa 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Iva Iwkowa 2-2 Jedność Paleśnica 23 października, 15:00
Pogórze Gwoździec 2-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 23 października, 13:00
Tymon Tymowa 3-0 LKS Poręba Spytkowska 23 października, 15:00
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 1-4 Sokół Maszkienice 23 października, 14:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 0-6 Victoria Porąbka Uszewska 22 października, 14:00
Korona Niedzieliska 3-0 LKS Uszew 22 października, 15:00
Kłos Łysa Góra 3-6 Temida Złota 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Jedność Paleśnica 2-1 Temida Złota 30 października, 14:00
LKS Uszew 2-0 Kłos Łysa Góra 29 października, 15:00
Victoria Porąbka Uszewska 4-3 Korona Niedzieliska 30 października, 11:30
Sokół Maszkienice 5-0 GKS Przyborów (k. Brzeska) 30 października, 14:00
przerwany w 23. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
LKS Poręba Spytkowska 6-3 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 30 października, 13:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0-2 Tymon Tymowa 30 października, 13:00
Iva Iwkowa 6-3 Pogórze Gwoździec 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pogórze Gwoździec 3-3 Jedność Paleśnica 6 listopada, 13:00
Tymon Tymowa 5-0 Iva Iwkowa 6 listopada, 14:00
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 8-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 6 listopada, 14:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 3-7 LKS Poręba Spytkowska 5 listopada, 13:00
Korona Niedzieliska 4-4 Sokół Maszkienice 6 listopada, 14:00
Kłos Łysa Góra 1-1 Victoria Porąbka Uszewska 5 listopada, 14:00
Temida Złota 1-4 LKS Uszew 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Jedność Paleśnica 1-1 LKS Uszew 26 marca, 14:00
Temida Złota 3-2 Victoria Porąbka Uszewska 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (26 marca, 16:30) odwołany
Kłos Łysa Góra 0-3 Sokół Maszkienice 25 marca, 15:30
Korona Niedzieliska 2-0 LKS Poręba Spytkowska 26 marca, 15:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 0-3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie
(wo)
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 1-0 Iva Iwkowa 26 marca, 14:00
Tymon Tymowa 4-2 Pogórze Gwoździec 26 marca, 16:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Jedność Paleśnica 2-1 Tymon Tymowa 2 kwietnia, 14:00
Pogórze Gwoździec 3-2 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 1 kwietnia, 16:00
Iva Iwkowa 3-0 GKS Przyborów (k. Brzeska)
(wo)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2-1 Korona Niedzieliska 1 kwietnia, 16:00
LKS Poręba Spytkowska 3-1 Kłos Łysa Góra 1 kwietnia, 16:00
Sokół Maszkienice 3-0 Temida Złota 2 kwietnia, 16:00
Victoria Porąbka Uszewska 2-3 LKS Uszew 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Jedność Paleśnica 2-1 Victoria Porąbka Uszewska 9 kwietnia, 14:00
LKS Uszew 0-4 Sokół Maszkienice 8 kwietnia, 16:30
Temida Złota 0-1 LKS Poręba Spytkowska 9 kwietnia, 16:30
Kłos Łysa Góra 3-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 8 kwietnia, 16:30
Korona Niedzieliska 4-0 Iva Iwkowa 8 kwietnia, 16:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 0-3 Pogórze Gwoździec
(wo)
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 5-1 Tymon Tymowa 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 4-1 Jedność Paleśnica 15 kwietnia, 11:00
Tymon Tymowa 3-0 GKS Przyborów (k. Brzeska)
(wo)
Pogórze Gwoździec 1-1 Korona Niedzieliska 17 kwietnia, 14:00
Iva Iwkowa 2-2 Kłos Łysa Góra 15 kwietnia, 13:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-4 Temida Złota 15 kwietnia, 14:00
LKS Poręba Spytkowska 4-1 LKS Uszew 15 kwietnia, 11:00
Sokół Maszkienice 3-2 Victoria Porąbka Uszewska 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Jedność Paleśnica 0-5 Sokół Maszkienice 23 kwietnia, 14:00
Victoria Porąbka Uszewska 1-2 LKS Poręba Spytkowska 22 kwietnia, 17:00
LKS Uszew 3-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 22 kwietnia, 17:00
Temida Złota 3-1 Iva Iwkowa 23 kwietnia, 17:00
Kłos Łysa Góra 1-2 Pogórze Gwoździec 22 kwietnia, 17:00
Korona Niedzieliska 4-0 Tymon Tymowa 23 kwietnia, 17:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 0-3 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)
(wo)

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

GKS Przyborów (k. Brzeska) 0-3 Jedność Paleśnica
(wo)
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 3-1 Korona Niedzieliska 30 kwietnia, 16:00
Tymon Tymowa 1-0 Kłos Łysa Góra 30 kwietnia, 17:00
Pogórze Gwoździec 4-1 Temida Złota 30 kwietnia, 17:00
Iva Iwkowa 3-1 LKS Uszew 30 kwietnia, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2-1 Victoria Porąbka Uszewska 29 kwietnia, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 3-3 Sokół Maszkienice 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Jedność Paleśnica 2-1 LKS Poręba Spytkowska 7 maja, 14:00
Sokół Maszkienice 5-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 7 maja, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 2-1 Iva Iwkowa 7 maja, 11:30
LKS Uszew 1-2 Pogórze Gwoździec 6 maja, 17:00
Temida Złota 3-0 Tymon Tymowa 7 maja, 17:00
Kłos Łysa Góra 1-4 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 7 maja, 18:00
Korona Niedzieliska 3-0 GKS Przyborów (k. Brzeska)
(wo)

Kolejka 21 - 13-14 maja

Korona Niedzieliska 1-4 Jedność Paleśnica 14 maja, 17:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 0-3 Kłos Łysa Góra
(wo)
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 2-4 Temida Złota 14 maja, 16:00
Tymon Tymowa 3-2 LKS Uszew 14 maja, 18:00
Pogórze Gwoździec 3-2 Victoria Porąbka Uszewska 13 maja, 16:00
Iva Iwkowa 4-6 Sokół Maszkienice 14 maja, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0-1 LKS Poręba Spytkowska 13 maja, 17:30

Kolejka 22 - 20-21 maja

Jedność Paleśnica 1-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 21 maja, 14:00
LKS Poręba Spytkowska 2-2 Iva Iwkowa 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20 maja, 17:00) odwołany
Sokół Maszkienice 3-1 Pogórze Gwoździec 21 maja, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 1-1 Tymon Tymowa 20 maja, 17:30
LKS Uszew 0-7 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 20 maja, 18:00
Temida Złota 3-0 GKS Przyborów (k. Brzeska)
(wo)
Kłos Łysa Góra 3-4 Korona Niedzieliska 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Kłos Łysa Góra 5-1 Jedność Paleśnica 27 maja, 18:00
Korona Niedzieliska 2-2 Temida Złota 28 maja, 17:30
GKS Przyborów (k. Brzeska) 0-3 LKS Uszew
(wo)
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 3-2 Victoria Porąbka Uszewska 28 maja, 17:00
Tymon Tymowa 2-5 Sokół Maszkienice 28 maja, 18:00
Pogórze Gwoździec 3-2 LKS Poręba Spytkowska 28 maja, 11:00
w Zakliczynie
Iva Iwkowa 5-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Jedność Paleśnica 2-3 Iva Iwkowa 4 czerwca, 14:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-3 Pogórze Gwoździec 3 czerwca, 18:00
LKS Poręba Spytkowska 4-1 Tymon Tymowa 3 czerwca, 17:00
Sokół Maszkienice 2-7 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 3 czerwca, 16:30
Victoria Porąbka Uszewska 3-0 GKS Przyborów (k. Brzeska)
(wo)
LKS Uszew 1-4 Korona Niedzieliska 3 czerwca, 18:00
Temida Złota 0-0 Kłos Łysa Góra 3 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Temida Złota 0-2 Jedność Paleśnica 11 czerwca, 17:00
Kłos Łysa Góra 0-1 LKS Uszew 10 czerwca, 17:00
Korona Niedzieliska 3-2 Victoria Porąbka Uszewska 11 czerwca, 18:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 0-3 Sokół Maszkienice
(wo)
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 3-0 LKS Poręba Spytkowska 11 czerwca, 16:00
Tymon Tymowa 1-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 11 czerwca, 18:00
Pogórze Gwoździec 0-1 Iva Iwkowa 10 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Jedność Paleśnica 3-5 Pogórze Gwoździec 17 czerwca, 17:00
Iva Iwkowa 1-0 Tymon Tymowa 17 czerwca, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2-3 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 17 czerwca, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 3-0 GKS Przyborów (k. Brzeska)
(wo)
Sokół Maszkienice 3-0 Korona Niedzieliska 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 czerwca, 17:00) odwołany
Victoria Porąbka Uszewska 3-2 Kłos Łysa Góra 17 czerwca, 17:00
LKS Uszew 0-6 Temida Złota 17 czerwca, 17:00

Klasa B 2016/2017 (Tarnów II (Brzesko))

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas