[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga kobiet 2016/2017, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Medyk II Konin 17 37 10 7 0 33-9 5 4 0 15-4 5 3 0 18-5
2.  Unifreeze Górzno 17 35 11 2 4 40-22 7 0 2 27-10 4 2 2 13-12
3.  KKP Stomil Olsztyn 17 32 10 2 5 19-15 4 1 3 10-9 6 1 2 9-6
4.  Polonia Poznań 17 31 9 4 4 22-13 6 1 1 16-5 3 3 3 6-8
5.  KKP Bydgoszcz 17 26 6 8 3 29-12 3 5 1 20-6 3 3 2 9-6
6.  UKS SMS II Łódź 17 20 6 2 9 34-34 4 2 2 20-10 2 0 7 14-24 2 6 2 0 0 6-3
7.  Praga Warszawa 17 20 6 2 9 36-31 4 1 3 25-12 2 1 6 11-19 2 0 0 0 2 3-6
8.  Błękitni Stargard Szczeciński 17 19 5 4 8 28-32 5 1 3 19-13 0 3 5 9-19
9.  KS Raszyn 17 12 3 3 11 15-40 3 1 5 12-15 0 2 6 3-25
10.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 17 2 0 2 15 4-58 0 2 6 2-13 0 0 9 2-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Medyk II Konin    1-1 4-0 0-0 2-1 3-1 3-1 0-0 0-0 2-0 
 2 Unifreeze Górzno0-4     1-0 0-1 2-1 2-1 5-2 4-0 6-1 7-0 
 3 KKP Stomil Olsztyn1-3 0-1     0-0 0-2 2-0 4-2 2-1 1-0 
 4 Polonia Poznań3-1 0-1     0-0 2-1 1-0 3-2 4-0 3-0 
 5 KKP Bydgoszcz1-1 1-1 0-0 2-0     1-2 0-0 1-1 4-1 10-0 
 6 UKS SMS II Łódź0-3 0-2 1-1 1-1     3-1 4-1 3-0 8-1 
 7 Praga Warszawa1-2 3-1 1-2 3-0 2-3     3-3 5-1 7-0 
 8 Błękitni Stargard Szczeciński1-1 3-4 0-2 1-0 0-1 4-3 2-1     3-0 5-1 
 9 KS Raszyn1-1 0-1 0-1 1-3 0-2 5-3 1-3 2-1     2-0 
 10 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski0-3 1-3 0-1 0-1 1-1 *** 0-1 0-0     
*** - obustronny walkower

REKLAMA

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

UKS SMS II Łódź 8-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 28 sierpnia, 11:00
Polonia Poznań 3-1 Unifreeze Górzno 28 sierpnia, 12:00
Praga Warszawa 1-2 Medyk II Konin 28 sierpnia, 12:00
KKP Stomil Olsztyn 0-2 KKP Bydgoszcz 27 sierpnia, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 KS Raszyn 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 3-4 września

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-0 KS Raszyn 31 sierpnia, 12:00
KKP Bydgoszcz 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 4 września, 13:00
Medyk II Konin 4-0 KKP Stomil Olsztyn 3 września, 16:00
Unifreeze Górzno 5-2 Praga Warszawa 4 września, 13:00
UKS SMS II Łódź 1-1 Polonia Poznań 4 września, 11:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Polonia Poznań 3-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 11 września, 12:00
Praga Warszawa 2-3 UKS SMS II Łódź 7 września, 17:30
KKP Stomil Olsztyn 0-1 Unifreeze Górzno 10 września, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Medyk II Konin 10 września, 12:00
KS Raszyn 0-2 KKP Bydgoszcz 10 września, 11:00

Kolejka 4 - 24-25 września

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 KKP Bydgoszcz 25 września, 15:00
Medyk II Konin 0-0 KS Raszyn 24 września, 16:00
Unifreeze Górzno 4-0 Błękitni Stargard Szczeciński 25 września, 11:00
UKS SMS II Łódź 0-2 KKP Stomil Olsztyn 25 września, 12:00
Polonia Poznań 1-0 Praga Warszawa 25 września, 12:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów

Kolejka 5 - 1-2 października

Praga Warszawa 7-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2 października, 12:00
KKP Stomil Olsztyn 0-0 Polonia Poznań 1 października, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Błękitni Stargard Szczeciński 4-3 UKS SMS II Łódź 1 października, 11:00
KS Raszyn 0-1 Unifreeze Górzno 1 października, 11:00
KKP Bydgoszcz 1-1 Medyk II Konin 1 października, 13:00

Kolejka 6 - 15-16 października

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 Medyk II Konin 16 października, 15:00
Unifreeze Górzno 2-1 KKP Bydgoszcz 16 października, 11:00
UKS SMS II Łódź 3-0 KS Raszyn 16 października, 11:00
Polonia Poznań 3-2 Błękitni Stargard Szczeciński 16 października, 12:00
Praga Warszawa 1-2 KKP Stomil Olsztyn 15 października, 15:00

Kolejka 7 - 22-23 października

KKP Stomil Olsztyn 1-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 22 października, 11:00
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Praga Warszawa 23 października, 11:00
KS Raszyn 1-3 Polonia Poznań 22 października, 11:00
KKP Bydgoszcz 1-2 UKS SMS II Łódź 23 października, 13:00
Medyk II Konin 1-1 Unifreeze Górzno 22 października, 13:00

Kolejka 8 - 29-30 października

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-3 Unifreeze Górzno 30 października, 12:00
UKS SMS II Łódź 0-3 Medyk II Konin 29 października, 14:00
Polonia Poznań 0-0 KKP Bydgoszcz 30 października, 12:00
Praga Warszawa 5-1 KS Raszyn 29 października, 12:00
KKP Stomil Olsztyn 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 29 października, 11:00

Kolejka 9 - 5-6 listopada

Błękitni Stargard Szczeciński 5-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 5 listopada, 17:00
KS Raszyn 0-1 KKP Stomil Olsztyn 5 listopada, 13:00
KKP Bydgoszcz 0-0 Praga Warszawa 5 listopada, 13:00
Medyk II Konin 0-0 Polonia Poznań 6 listopada, 11:00
Unifreeze Górzno 2-1 UKS SMS II Łódź 5 listopada, 11:00

Kolejka 10 - 25-26 marca

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - UKS SMS II Łódź 26 marca, 14:00
(wo)
na boisku 1-0; obustronny walkower
Unifreeze Górzno 0-1 Polonia Poznań 25 marca, 11:00
Medyk II Konin 3-1 Praga Warszawa 25 marca, 14:00
KKP Bydgoszcz 0-0 KKP Stomil Olsztyn 26 marca, 11:00
KS Raszyn 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 26 marca, 13:00

Kolejka 11 - 1-2 kwietnia

KS Raszyn 2-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1 kwietnia, 18:00
Błękitni Stargard Szczeciński 0-1 KKP Bydgoszcz 2 kwietnia, 17:30
KKP Stomil Olsztyn 1-3 Medyk II Konin 1 kwietnia, 11:00
w Ornecie
Praga Warszawa 3-1 Unifreeze Górzno 1 kwietnia, 12:00
Polonia Poznań 2-1 UKS SMS II Łódź 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 13 kwietnia

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 Polonia Poznań 13 kwietnia, 14:00
UKS SMS II Łódź 3-1 Praga Warszawa 13 kwietnia, 14:00
Unifreeze Górzno 1-0 KKP Stomil Olsztyn 13 kwietnia, 17:00
Medyk II Konin 0-0 Błękitni Stargard Szczeciński 12 kwietnia, 16:00
KKP Bydgoszcz 4-1 KS Raszyn 13 kwietnia, 18:00

Kolejka 13 - 22-23 kwietnia

KKP Bydgoszcz 10-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 23 kwietnia, 11:00
KS Raszyn 1-1 Medyk II Konin 22 kwietnia, 16:00
Błękitni Stargard Szczeciński 3-4 Unifreeze Górzno 23 kwietnia, 15:00
KKP Stomil Olsztyn 2-0 UKS SMS II Łódź 22 kwietnia, 11:00
Praga Warszawa 3-0 Polonia Poznań 22 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 29-30 kwietnia

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 Praga Warszawa 29 kwietnia, 12:00
Polonia Poznań 0-1 KKP Stomil Olsztyn 30 kwietnia, 11:00
UKS SMS II Łódź 4-1 Błękitni Stargard Szczeciński 29 kwietnia, 15:00
Unifreeze Górzno 6-1 KS Raszyn 30 kwietnia, 11:00
Medyk II Konin 2-1 KKP Bydgoszcz 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 6-7 maja

Medyk II Konin 2-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 7 maja, 12:30
KKP Bydgoszcz 1-1 Unifreeze Górzno 5 maja, 19:00
KS Raszyn 5-3 UKS SMS II Łódź 6 maja, 11:30
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Polonia Poznań 7 maja, 15:00
KKP Stomil Olsztyn 4-2 Praga Warszawa 7 maja, 14:00

Kolejka 16 - 13-14 maja

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 KKP Stomil Olsztyn 13 maja, 11:00
Praga Warszawa 3-3 Błękitni Stargard Szczeciński 13 maja, 11:00
Polonia Poznań 4-0 KS Raszyn 14 maja, 11:00
UKS SMS II Łódź 1-1 KKP Bydgoszcz 13 maja, 17:30
Unifreeze Górzno 0-4 Medyk II Konin 14 maja, 11:00

REKLAMA

Kolejka 17 - 20-21 maja

Unifreeze Górzno 7-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 20 maja, 13:00
Medyk II Konin 3-1 UKS SMS II Łódź 20 maja, 13:00
KKP Bydgoszcz 2-0 Polonia Poznań 20 maja, 13:00
KS Raszyn 1-3 Praga Warszawa 20 maja, 13:00
Błękitni Stargard Szczeciński 0-2 KKP Stomil Olsztyn 19 maja, 17:30

Kolejka 18 - 27-28 maja

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Błękitni Stargard Szczeciński 27 maja, 13:00
KKP Stomil Olsztyn - KS Raszyn 27 maja, 11:00
Praga Warszawa - KKP Bydgoszcz 27 maja, 13:00
Polonia Poznań - Medyk II Konin 27 maja, 13:00
UKS SMS II Łódź - Unifreeze Górzno 27 maja, 13:00

II liga kobiet 2016/2017 (mazowiecka)
II liga kobiet 2016/2017 (wielkopolska)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas