[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Jelenia Góra III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Strzyżowiec 18 45 15 0 3 81-24 8 0 1 40-8 7 0 2 41-16
2.  KS Włodzice 18 42 14 0 4 75-20 8 0 1 36-7 6 0 3 39-13
3.  Granit Gierałtów 18 39 13 0 5 83-40 7 0 2 46-18 6 0 3 37-22
4.  Kwisa Mroczkowice 18 30 9 3 6 58-39 7 1 1 38-12 2 2 5 20-27 2 4 1 1 0 7-1
5.  KS Pławna 18 30 9 3 6 46-39 5 2 2 29-19 4 1 4 17-20 2 1 0 1 1 1-7
6.  Rolnik Rząsiny 18 21 6 3 9 52-65 4 2 3 37-34 2 1 6 15-31
7.  Zryw Ubocze 18 19 5 4 9 36-61 4 2 3 23-29 1 2 6 13-32
8.  LZS Sobota 18 16 4 4 10 42-76 3 1 5 21-32 1 3 5 21-44
9.  LZS Kotliska 18 11 3 2 13 33-67 2 2 5 20-31 1 0 8 13-36
10.  Zbylut Zbylutów 18 6 1 3 14 25-100 1 1 7 13-38 0 2 7 12-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Czarni Strzyżowiec    1-0 2-3 5-2 3-0 4-1 3-1 7-0 4-1 11-0 
 2 KS Włodzice4-2     4-1 0-1 2-0 5-1 3-0* 6-1 5-1 7-0 
 3 Granit Gierałtów5-2 4-2     8-2 0-1 3-5 6-1 11-3 4-1 5-1 
 4 Kwisa Mroczkowice0-6 2-1 5-2     6-0 2-2 3-0 3-0* 5-1 12-0 
 5 KS Pławna2-6 0-4 2-1 1-1     3-1 5-1 3-3 5-1 8-1 
 6 Rolnik Rząsiny1-6 1-2 4-9 3-1 3-3     8-3 5-5 6-4 6-1 
 7 Zryw Ubocze1-3 1-11 1-3 2-1 5-4 3-0     4-4 3-0* 3-3 
 8 LZS Sobota1-8 0-6 3-5 3-3 1-4 6-1 0-3     2-1 5-1 
 9 LZS Kotliska1-4 2-8 1-2 3-2 0-2 3-1 3-3 2-4     5-5 
 10 Zbylut Zbylutów1-4 2-5 0-11 2-7 0-3 2-3 1-1 3-1 2-3     

Kolejka 1 - 3-4 września

KS Pławna 5-1 Zryw Ubocze 4 września, 15:00
Rolnik Rząsiny 3-1 Kwisa Mroczkowice 4 września, 15:00
LZS Kotliska 2-4 LZS Sobota 4 września, 12:00
Granit Gierałtów 5-1 Zbylut Zbylutów 4 września, 15:00
KS Włodzice 4-2 Czarni Strzyżowiec 4 września, 15:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Zryw Ubocze 1-3 Czarni Strzyżowiec 11 września, 15:00
Zbylut Zbylutów 2-5 KS Włodzice 11 września, 15:00
LZS Sobota 3-5 Granit Gierałtów 11 września, 15:00
Kwisa Mroczkowice 5-1 LZS Kotliska 11 września, 11:00
KS Pławna 3-1 Rolnik Rząsiny 11 września, 15:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Rolnik Rząsiny 8-3 Zryw Ubocze 18 września, 13:00
LZS Kotliska 0-2 KS Pławna 18 września, 13:00
Granit Gierałtów 8-2 Kwisa Mroczkowice 18 września, 15:00
KS Włodzice 6-1 LZS Sobota 18 września, 15:00
Czarni Strzyżowiec 11-0 Zbylut Zbylutów 18 września, 15:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Zryw Ubocze 3-3 Zbylut Zbylutów 25 września, 15:00
LZS Sobota 1-8 Czarni Strzyżowiec 25 września, 15:00
Kwisa Mroczkowice 2-1 KS Włodzice 25 września, 11:00
KS Pławna 2-1 Granit Gierałtów 25 września, 15:00
Rolnik Rząsiny 6-4 LZS Kotliska 25 września, 13:00

Kolejka 5 - 1-2 października

LZS Kotliska 3-3 Zryw Ubocze 2 października, 13:00
Granit Gierałtów 3-5 Rolnik Rząsiny 2 października, 15:00
KS Włodzice 2-0 KS Pławna 2 października, 13:30
Czarni Strzyżowiec 5-2 Kwisa Mroczkowice 2 października, 15:00
Zbylut Zbylutów 3-1 LZS Sobota 2 października, 15:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Zryw Ubocze 4-4 LZS Sobota 9 października, 15:00
Kwisa Mroczkowice 12-0 Zbylut Zbylutów 9 października, 11:00
KS Pławna 2-6 Czarni Strzyżowiec 9 października, 15:00
Rolnik Rząsiny 1-2 KS Włodzice 9 października, 13:00
LZS Kotliska 1-2 Granit Gierałtów 9 października, 13:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Granit Gierałtów 6-1 Zryw Ubocze 16 października, 15:00
KS Włodzice 5-1 LZS Kotliska 16 października, 13:30
Czarni Strzyżowiec 4-1 Rolnik Rząsiny 16 października, 15:00
Zbylut Zbylutów 0-3 KS Pławna 16 października, 15:00
LZS Sobota 3-3 Kwisa Mroczkowice 16 października, 15:00

Kolejka 8 - 22-23 października

Zryw Ubocze 2-1 Kwisa Mroczkowice 23 października, 15:00
KS Pławna 3-3 LZS Sobota 23 października, 15:00
Rolnik Rząsiny 6-1 Zbylut Zbylutów 23 października, 13:00
LZS Kotliska 1-4 Czarni Strzyżowiec 23 października, 13:00
Granit Gierałtów 4-2 KS Włodzice 23 października, 15:00

Kolejka 9 - 29-30 października

KS Włodzice 3-0 Zryw Ubocze 30 października, 13:30
(wo)
na boisku 1-1
Czarni Strzyżowiec 2-3 Granit Gierałtów 30 października, 15:00
Zbylut Zbylutów 2-3 LZS Kotliska 30 października, 15:00
LZS Sobota 6-1 Rolnik Rząsiny 30 października, 15:00
Kwisa Mroczkowice 6-0 KS Pławna 30 października, 11:00

Kolejka 10 - 1-2 kwietnia

Zryw Ubocze 5-4 KS Pławna 2 kwietnia, 15:00
w Gryfowie Śląskim
Kwisa Mroczkowice 2-2 Rolnik Rząsiny 2 kwietnia, 12:00
LZS Sobota 2-1 LZS Kotliska 2 kwietnia, 15:00
Zbylut Zbylutów 0-11 Granit Gierałtów 2 kwietnia, 15:00
Czarni Strzyżowiec 1-0 KS Włodzice 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 kwietnia

Czarni Strzyżowiec 3-1 Zryw Ubocze 9 kwietnia, 15:00
KS Włodzice 7-0 Zbylut Zbylutów 9 kwietnia, 11:00
Granit Gierałtów 11-3 LZS Sobota 9 kwietnia, 15:00
w Milikowie
LZS Kotliska 3-2 Kwisa Mroczkowice 9 kwietnia, 12:30
Rolnik Rząsiny 3-3 KS Pławna 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 kwietnia

Zryw Ubocze 3-0 Rolnik Rząsiny 23 kwietnia, 15:00
w Gryfowie Śląskim
KS Pławna 5-1 LZS Kotliska 23 kwietnia, 15:00
Kwisa Mroczkowice 5-2 Granit Gierałtów 23 kwietnia, 12:00
LZS Sobota 0-6 KS Włodzice 23 kwietnia, 15:00
Zbylut Zbylutów 1-4 Czarni Strzyżowiec 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 kwietnia

Zbylut Zbylutów 1-1 Zryw Ubocze 30 kwietnia, 15:00
Czarni Strzyżowiec 7-0 LZS Sobota 30 kwietnia, 15:00
KS Włodzice 0-1 Kwisa Mroczkowice 30 kwietnia, 11:00
Granit Gierałtów 0-1 KS Pławna 30 kwietnia, 15:00
w Milikowie
LZS Kotliska 3-1 Rolnik Rząsiny 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 6-7 maja

Zryw Ubocze 3-0 LZS Kotliska 7 maja, 13:00
(wo)
w Gryfowie Śląskim; na boisku 4-5
Rolnik Rząsiny 4-9 Granit Gierałtów 7 maja, 15:00
KS Pławna 0-4 KS Włodzice 7 maja, 15:00
Kwisa Mroczkowice 0-6 Czarni Strzyżowiec 7 maja, 12:00
LZS Sobota 5-1 Zbylut Zbylutów 7 maja, 15:00

Kolejka 15 - 13-14 maja

LZS Sobota 0-3 Zryw Ubocze 14 maja, 15:00
na boisku 2-0
Zbylut Zbylutów 2-7 Kwisa Mroczkowice 14 maja, 15:00
Czarni Strzyżowiec 3-0 KS Pławna 14 maja, 15:00
KS Włodzice 5-1 Rolnik Rząsiny 14 maja, 11:00
Granit Gierałtów 4-1 LZS Kotliska 14 maja, 13:30

Kolejka 16 - 20-21 maja

Zryw Ubocze 1-3 Granit Gierałtów 21 maja, 11:00
LZS Kotliska 2-8 KS Włodzice 21 maja, 15:00
Rolnik Rząsiny 1-6 Czarni Strzyżowiec 21 maja, 15:00
KS Pławna 8-1 Zbylut Zbylutów 21 maja, 15:00
Kwisa Mroczkowice 3-0 LZS Sobota 21 maja, 12:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 17 - 27-28 maja

Kwisa Mroczkowice 3-0 Zryw Ubocze 28 maja, 15:00
LZS Sobota 1-4 KS Pławna 28 maja, 15:00
Zbylut Zbylutów 2-3 Rolnik Rząsiny 28 maja, 15:00
Czarni Strzyżowiec 4-1 LZS Kotliska 28 maja, 15:00
KS Włodzice 4-1 Granit Gierałtów 28 maja, 15:00

Kolejka 18 - 3-4 czerwca

Zryw Ubocze 1-11 KS Włodzice 25 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (4 czerwca, 15:00) odwołany; w drugim terminie w Gryfowie Śląskim
Granit Gierałtów 5-2 Czarni Strzyżowiec 4 czerwca, 15:00
LZS Kotliska 5-5 Zbylut Zbylutów 4 czerwca, 15:00
Rolnik Rząsiny 5-5 LZS Sobota 4 czerwca, 15:00
KS Pławna 1-1 Kwisa Mroczkowice 4 czerwca, 15:00

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas