[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Jelenia Góra IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rybak Parowa 16 37 12 1 3 69-29 6 1 1 39-12 6 0 2 30-17
2.  Majdan Bolesławice 16 36 12 0 4 67-28 6 0 2 29-14 6 0 2 38-14
3.  Orzeł Gościszów 16 32 10 2 4 56-32 7 0 1 37-12 3 2 3 19-20
4.  Znicz Kruszyn 16 28 9 1 6 58-57 5 1 2 37-24 4 0 4 21-33
5.  LKS Mierzwin 16 25 8 1 7 48-34 5 0 3 26-17 3 1 4 22-17
6.  Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 16 24 7 3 6 53-38 5 1 2 34-16 2 2 4 19-22
7.  LZS Nowa 16 17 5 2 9 30-52 3 1 4 15-24 2 1 5 15-28
8.  Jawa Otok 16 10 3 1 12 37-57 2 1 5 19-23 1 0 7 18-34
9.  Kolonia Bolesławiec 16 1 0 1 15 21-112 0 1 7 10-51 0 0 8 11-61
LKS Dobra wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Rybak Parowa    2-4 5-2 6-2 4-2 5-1 1-1 3-0* 13-0 
 2 Majdan Bolesławice1-3     4-1 5-1 3-1 2-5 3-2 3-0* 8-1 
 3 Orzeł Gościszów5-2 2-1     9-1 0-3* 3-0 8-0 7-3 3-2 
 4 Znicz Kruszyn1-9 1-4 2-1     5-5 3-0* 5-0 5-4 15-1 
 5 LKS Mierzwin4-0 6-4 2-3 1-3     3-0 0-3 6-1 4-3 
 6 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka0-2 1-2 4-4 9-1 1-0     6-0 5-4 8-3 
 7 LZS Nowa0-4 1-6 0-3 1-5 3-2 2-2     4-1 4-1 
 8 Jawa Otok3-6 1-2 1-3 0-3* 1-4 4-4 3-1     6-0 
 9 Kolonia Bolesławiec3-4 0-15 2-2 2-5 0-5 0-7 2-8 1-5     

Kolejka 1 - 3-4 września

Pauza: LZS Nowa.
 
Jawa Otok 4-4 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 4 września, 15:00
Orzeł Gościszów 9-1 Znicz Kruszyn 4 września, 15:00
Majdan Bolesławice 1-3 Rybak Parowa 4 września, 15:00
Kolonia Bolesławiec 0-5 LKS Mierzwin 4 września, 11:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Pauza: LKS Mierzwin.
 
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 6-0 LZS Nowa 11 września, 15:00
Rybak Parowa 13-0 Kolonia Bolesławiec 11 września, 15:00
Znicz Kruszyn 1-4 Majdan Bolesławice 11 września, 15:00
Jawa Otok 1-3 Orzeł Gościszów 11 września, 15:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Pauza: Rybak Parowa.
 
Orzeł Gościszów 3-0 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 18 września, 15:00
Majdan Bolesławice 3-0 Jawa Otok 18 września, 13:00
(wo)
przerwany w 15. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Kolonia Bolesławiec 2-5 Znicz Kruszyn 18 września, 11:00
LZS Nowa 3-2 LKS Mierzwin 18 września, 11:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Pauza: Znicz Kruszyn.
 
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 1-0 LKS Mierzwin 25 września, 15:00
Rybak Parowa 1-1 LZS Nowa 25 września, 15:00
Jawa Otok 6-0 Kolonia Bolesławiec 25 września, 15:00
Orzeł Gościszów 2-1 Majdan Bolesławice 25 września, 15:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Pauza: Jawa Otok.
 
Majdan Bolesławice 2-5 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 2 października, 15:00
Kolonia Bolesławiec 2-2 Orzeł Gościszów 2 października, 11:00
LZS Nowa 1-5 Znicz Kruszyn 2 października, 11:00
LKS Mierzwin 4-0 Rybak Parowa 2 października, 11:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Pauza: Orzeł Gościszów.
 
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 0-2 Rybak Parowa 9 października, 15:00
Znicz Kruszyn 5-5 LKS Mierzwin 9 października, 15:00
Jawa Otok 3-1 LZS Nowa 9 października, 15:00
Majdan Bolesławice 8-1 Kolonia Bolesławiec 9 października, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Pauza: Majdan Bolesławice.
 
Kolonia Bolesławiec 0-7 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 16 października, 11:00
LZS Nowa 0-3 Orzeł Gościszów 16 października, 11:00
LKS Mierzwin 6-1 Jawa Otok 16 października, 11:00
Rybak Parowa 6-2 Znicz Kruszyn 16 października, 15:00

Kolejka 8 - 22-23 października

Pauza: Kolonia Bolesławiec.
 
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 9-1 Znicz Kruszyn 23 października, 15:00
Jawa Otok 3-6 Rybak Parowa 23 października, 15:00
Orzeł Gościszów 0-3 LKS Mierzwin 23 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-1
Majdan Bolesławice 3-2 LZS Nowa 23 października, 15:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Pauza: Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka.
 
LZS Nowa 4-1 Kolonia Bolesławiec 30 października, 11:00
LKS Mierzwin 6-4 Majdan Bolesławice 30 października, 11:00
Rybak Parowa 5-2 Orzeł Gościszów 30 października, 15:00
Znicz Kruszyn 5-4 Jawa Otok 30 października, 15:00

Kolejka 10 - 1-2 kwietnia

Pauza: LZS Nowa.
 
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 5-4 Jawa Otok 2 kwietnia, 15:00
Znicz Kruszyn 2-1 Orzeł Gościszów 2 kwietnia, 15:00
Rybak Parowa 2-4 Majdan Bolesławice 2 kwietnia, 11:00
LKS Mierzwin 4-3 Kolonia Bolesławiec 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 8-9 kwietnia

Pauza: LKS Mierzwin.
 
LZS Nowa 2-2 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 9 kwietnia, 13:30
Kolonia Bolesławiec 3-4 Rybak Parowa 9 kwietnia, 11:00
Majdan Bolesławice 5-1 Znicz Kruszyn 9 kwietnia, 14:00
Orzeł Gościszów 7-3 Jawa Otok 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 kwietnia

Pauza: Rybak Parowa.
 
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 4-4 Orzeł Gościszów 23 kwietnia, 15:00
Jawa Otok 1-2 Majdan Bolesławice 23 kwietnia, 11:00
Znicz Kruszyn 15-1 Kolonia Bolesławiec 23 kwietnia, 15:00
LKS Mierzwin 0-3 LZS Nowa 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 13 - 29-30 kwietnia

Pauza: Znicz Kruszyn.
 
LKS Mierzwin 3-0 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 30 kwietnia, 11:00
LZS Nowa 0-4 Rybak Parowa 30 kwietnia, 13:30
Kolonia Bolesławiec 1-5 Jawa Otok 30 kwietnia, 11:00
Majdan Bolesławice 4-1 Orzeł Gościszów 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 maja

Pauza: Jawa Otok.
 
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 1-2 Majdan Bolesławice 7 maja, 15:00
Orzeł Gościszów 3-2 Kolonia Bolesławiec 7 maja, 15:00
Znicz Kruszyn 5-0 LZS Nowa 7 maja, 15:00
Rybak Parowa 4-2 LKS Mierzwin 7 maja, 11:00

Kolejka 15 - 13-14 maja

Pauza: Orzeł Gościszów.
 
Rybak Parowa 5-1 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 14 maja, 11:00
LKS Mierzwin 1-3 Znicz Kruszyn 14 maja, 11:00
LZS Nowa 4-1 Jawa Otok 14 maja, 13:30
Kolonia Bolesławiec 0-15 Majdan Bolesławice 14 maja, 11:00

Kolejka 16 - 20-21 maja

Pauza: Majdan Bolesławice.
 
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 8-3 Kolonia Bolesławiec 21 maja, 15:00
Orzeł Gościszów 8-0 LZS Nowa 21 maja, 15:00
Jawa Otok 1-4 LKS Mierzwin 21 maja, 11:00
Znicz Kruszyn 1-9 Rybak Parowa 21 maja, 11:00

Kolejka 17 - 27-28 maja

Pauza: Kolonia Bolesławiec.
 
Znicz Kruszyn 3-0 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 28 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Rybak Parowa 3-0 Jawa Otok 28 maja, 15:00
(wo)
nie odbył się
LKS Mierzwin 2-3 Orzeł Gościszów 28 maja, 15:00
LZS Nowa 1-6 Majdan Bolesławice 28 maja, 11:00

Kolejka 18 - 3-4 czerwca

Pauza: Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka.
 
Kolonia Bolesławiec 2-8 LZS Nowa 4 czerwca, 15:00
Majdan Bolesławice 3-1 LKS Mierzwin 3 czerwca, 16:00
Orzeł Gościszów 5-2 Rybak Parowa 4 czerwca, 15:00
Jawa Otok 0-3 Znicz Kruszyn 4 czerwca, 15:00
(wo)
nie odbył się

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas