[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Gorzów Wielkopolski I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kosmos 78 Rudnica 26 61 20 1 5 90-46 10 1 2 47-26 10 0 3 43-20
2.  Błękitni Lubno 26 58 18 4 4 72-34 9 1 3 37-15 9 3 1 35-19
3.  Warta Jeżyki 26 54 17 3 6 74-41 9 1 3 38-24 8 2 3 36-17 2 6 2 0 0 5-2
4.  Delta Stare Polichno 26 54 17 3 6 94-43 9 0 4 53-25 8 3 2 41-18 2 0 0 0 2 2-5
5.  Orzeł Trzcinna 26 53 17 2 7 76-44 7 2 4 33-27 10 0 3 43-17
6.  Zjednoczeni Jeniniec 26 46 15 1 10 69-52 7 0 6 32-26 8 1 4 37-26
7.  Spartan Sosny 26 40 12 4 10 62-48 7 3 3 32-21 5 1 7 30-27
8.  SHR Wojcieszyce 26 34 11 1 14 69-68 6 1 6 41-33 5 0 8 28-35
9.  Iskra Janczewo 26 28 8 4 14 43-53 6 0 7 21-23 2 4 7 22-30
10.  KS Nowiny Wielkie 26 27 8 3 15 55-73 4 1 8 32-38 4 2 7 23-35
11.  Feniks Ściechów 26 26 8 2 16 50-86 4 2 7 21-30 4 0 9 29-56
12.  Złote Piaski Dzierżów 26 25 7 4 15 67-82 4 3 6 37-36 3 1 9 30-46
13.  Zew Dąbroszyn 26 10 3 1 22 24-118 2 1 10 11-57 1 0 12 13-61
14.  Tor-Bud Baczyna 26 12 3 3 20 20-77 2 2 9 12-37 1 1 11 8-40
Kłos Małyszyn wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Tor-Bud Baczyna wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kosmos 78 Rudnica    3-3 2-0 3-5 5-4 2-1 3-4 5-2 4-0 3-1 6-2 6-3 3-0* 2-1 
 2 Błękitni Lubno2-1     1-2 1-1 0-3 4-0 0-3 2-0 3-0 2-1 7-3 8-1 4-0 3-0* 
 3 Warta Jeżyki1-5 0-2     1-0 0-4 5-2 3-2 6-0 2-1 1-1 8-4 5-3 3-0 3-0* 
 4 Delta Stare Polichno1-2 3-4 2-4     4-1 1-5 2-0 6-4 4-2 3-0* 8-1 3-1 9-0 7-1 
 5 Orzeł Trzcinna2-0 1-3 2-2 3-1     1-7 3-4 3-4 2-2 3-1 4-2 3-0 3-1 3-0* 
 6 Zjednoczeni Jeniniec0-3* 2-3 2-0 1-2 2-4     2-1 3-1 3-2 1-4 3-4 5-2 5-0 3-0* 
 7 Spartan Sosny0-2 2-2 2-2 3-4 1-5 4-1     2-1 1-0 2-2 5-0 2-1 5-1 3-0* 
 8 SHR Wojcieszyce5-7 2-1 1-2 0-5* 0-3 3-5 6-0     3-1 0-3 7-0 3-3 7-0 4-3 
 9 Iskra Janczewo2-1 1-3 1-3 1-2 0-3 0-3 1-0 1-2     2-3 2-1 2-0 5-2 3-0* 
 10 KS Nowiny Wielkie3-5 2-3 1-4 1-1 1-4 1-3 1-4 3-1 2-5     5-2 2-4 7-2 3-0* 
 11 Feniks Ściechów1-2 0-1 0-5 0-5 0-1 1-3 3-0* 1-5 1-1 3-1     6-2 4-3 1-1 
 12 Złote Piaski Dzierżów2-3 1-5 1-7 4-4 4-2 2-4 1-1 0-3 2-2 10-1 0-3*     6-1 4-0 
 13 Zew Dąbroszyn1-9 0-3 0-4 0-8 0-3 1-1 0-10 3-2 1-4 2-0 1-4 1-7     1-2 
 14 Tor-Bud Baczyna0-3* 2-2 2-1 0-3* 0-6* 1-2 2-1 0-3* 2-2 3-5 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Złote Piaski Dzierżów 2-4 Zjednoczeni Jeniniec 21 sierpnia, 18:00
Błękitni Lubno 1-2 Warta Jeżyki 21 sierpnia, 18:00
Delta Stare Polichno 1-2 Kosmos 78 Rudnica 21 sierpnia, 18:00
Tor-Bud Baczyna 2-2 Iskra Janczewo 21 sierpnia, 18:00
Spartan Sosny 5-1 Zew Dąbroszyn 21 sierpnia, 18:00
SHR Wojcieszyce 0-3 KS Nowiny Wielkie 21 sierpnia, 18:00
Orzeł Trzcinna 4-2 Feniks Ściechów 21 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Zjednoczeni Jeniniec 3-4 Feniks Ściechów 28 sierpnia, 14:00
KS Nowiny Wielkie 1-4 Orzeł Trzcinna 28 sierpnia, 15:00
Zew Dąbroszyn 3-2 SHR Wojcieszyce 27 sierpnia, 15:00
Iskra Janczewo 1-0 Spartan Sosny 28 sierpnia, 13:00
Kosmos 78 Rudnica 2-1 Tor-Bud Baczyna 27 sierpnia, 16:00
Warta Jeżyki 1-0 Delta Stare Polichno 27 sierpnia, 15:00
Złote Piaski Dzierżów 1-5 Błękitni Lubno 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Błękitni Lubno 4-0 Zjednoczeni Jeniniec 4 września, 12:00
Delta Stare Polichno 3-1 Złote Piaski Dzierżów 4 września, 16:00
Tor-Bud Baczyna 2-1 Warta Jeżyki 3 września, 15:00
Spartan Sosny 0-2 Kosmos 78 Rudnica 4 września, 15:00
SHR Wojcieszyce 3-1 Iskra Janczewo 4 września, 15:00
Orzeł Trzcinna 3-1 Zew Dąbroszyn 4 września, 14:30
Feniks Ściechów 3-1 KS Nowiny Wielkie 4 września, 13:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Zjednoczeni Jeniniec 1-4 KS Nowiny Wielkie 11 września, 14:00
Zew Dąbroszyn 1-4 Feniks Ściechów 10 września, 15:00
Iskra Janczewo 0-3 Orzeł Trzcinna 11 września, 13:00
Kosmos 78 Rudnica 5-2 SHR Wojcieszyce 10 września, 16:00
Warta Jeżyki 3-2 Spartan Sosny 10 września, 15:00
Złote Piaski Dzierżów 4-0 Tor-Bud Baczyna 11 września, 16:00
Błękitni Lubno 1-1 Delta Stare Polichno 11 września, 12:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Delta Stare Polichno 1-5 Zjednoczeni Jeniniec 19 listopada, 13:00
Tor-Bud Baczyna 2-2 Błękitni Lubno 17 września, 16:00
Spartan Sosny 2-1 Złote Piaski Dzierżów 18 września, 15:00
SHR Wojcieszyce 1-2 Warta Jeżyki 18 września, 16:00
Orzeł Trzcinna 2-0 Kosmos 78 Rudnica 18 września, 14:30
Feniks Ściechów 1-1 Iskra Janczewo 18 września, 16:00
KS Nowiny Wielkie 7-2 Zew Dąbroszyn 18 września, 15:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Zjednoczeni Jeniniec 5-0 Zew Dąbroszyn 25 września, 14:00
Iskra Janczewo 2-3 KS Nowiny Wielkie 25 września, 13:00
Kosmos 78 Rudnica 6-2 Feniks Ściechów 24 września, 16:00
Warta Jeżyki 0-4 Orzeł Trzcinna 24 września, 15:00
Złote Piaski Dzierżów 0-3 SHR Wojcieszyce 25 września, 16:00
Błękitni Lubno 0-3 Spartan Sosny 25 września, 12:00
Delta Stare Polichno 7-1 Tor-Bud Baczyna 24 września, 14:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Tor-Bud Baczyna 1-2 Zjednoczeni Jeniniec 1 października, 14:00
Spartan Sosny 3-4 Delta Stare Polichno 2 października, 15:00
SHR Wojcieszyce 2-1 Błękitni Lubno 19 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (2 października, 12:00) odwołany
Orzeł Trzcinna 3-0 Złote Piaski Dzierżów 2 października, 14:30
Feniks Ściechów 0-5 Warta Jeżyki 2 października, 12:00
KS Nowiny Wielkie 3-5 Kosmos 78 Rudnica 2 października, 15:00
Zew Dąbroszyn 1-4 Iskra Janczewo 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Zjednoczeni Jeniniec 3-2 Iskra Janczewo 9 października, 14:00
Kosmos 78 Rudnica 3-0 Zew Dąbroszyn 8 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Warta Jeżyki 1-1 KS Nowiny Wielkie 8 października, 14:00
Złote Piaski Dzierżów 0-3 Feniks Ściechów 9 października, 16:00
(wo)
na boisku 3-1
Błękitni Lubno 0-3 Orzeł Trzcinna 9 października, 12:00
Delta Stare Polichno 6-4 SHR Wojcieszyce 8 października, 14:00
Tor-Bud Baczyna 2-1 Spartan Sosny 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Spartan Sosny 4-1 Zjednoczeni Jeniniec 16 października, 15:00
SHR Wojcieszyce 4-3 Tor-Bud Baczyna 16 października, 12:00
Orzeł Trzcinna 3-1 Delta Stare Polichno 16 października, 14:30
Feniks Ściechów 0-1 Błękitni Lubno 16 października, 15:00
KS Nowiny Wielkie 2-4 Złote Piaski Dzierżów 16 października, 14:00
Zew Dąbroszyn 0-4 Warta Jeżyki 15 października, 15:00
Iskra Janczewo 2-1 Kosmos 78 Rudnica 16 października, 13:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Zjednoczeni Jeniniec 0-3 Kosmos 78 Rudnica 23 października, 13:00
(wo)
na boisku 4-2
Warta Jeżyki 2-1 Iskra Janczewo 22 października, 15:00
Złote Piaski Dzierżów 6-1 Zew Dąbroszyn 23 października, 16:00
Błękitni Lubno 2-1 KS Nowiny Wielkie 23 października, 12:00
Delta Stare Polichno 8-1 Feniks Ściechów 22 października, 15:00
Tor-Bud Baczyna 0-6 Orzeł Trzcinna 22 października, 14:00
(wo)
przerwany przy stanie 1-6 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Spartan Sosny 2-1 SHR Wojcieszyce 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

SHR Wojcieszyce 3-5 Zjednoczeni Jeniniec 29 października, 15:00
Orzeł Trzcinna 3-4 Spartan Sosny 30 października, 15:00
Feniks Ściechów 1-1 Tor-Bud Baczyna 30 października, 12:00
KS Nowiny Wielkie 1-1 Delta Stare Polichno 30 października, 14:00
Zew Dąbroszyn 0-3 Błękitni Lubno 29 października, 15:00
Iskra Janczewo 2-0 Złote Piaski Dzierżów 30 października, 13:00
Kosmos 78 Rudnica 2-0 Warta Jeżyki 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Zjednoczeni Jeniniec 2-0 Warta Jeżyki 6 listopada, 13:00
Złote Piaski Dzierżów 2-3 Kosmos 78 Rudnica 6 listopada, 14:00
Błękitni Lubno 3-0 Iskra Janczewo 6 listopada, 11:00
Delta Stare Polichno 9-0 Zew Dąbroszyn 5 listopada, 14:00
Tor-Bud Baczyna 3-5 KS Nowiny Wielkie 5 listopada, 14:00
Spartan Sosny 5-0 Feniks Ściechów 6 listopada, 14:00
SHR Wojcieszyce 0-3 Orzeł Trzcinna 6 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Orzeł Trzcinna 1-7 Zjednoczeni Jeniniec 13 listopada, 14:00
Feniks Ściechów 1-5 SHR Wojcieszyce 13 listopada, 12:00
KS Nowiny Wielkie 1-4 Spartan Sosny 13 listopada, 14:00
Zew Dąbroszyn 1-2 Tor-Bud Baczyna 12 listopada, 14:00
Iskra Janczewo 1-2 Delta Stare Polichno 13 listopada, 13:00
Kosmos 78 Rudnica 3-3 Błękitni Lubno 12 listopada, 14:00
Warta Jeżyki 5-3 Złote Piaski Dzierżów 12 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Zjednoczeni Jeniniec 5-2 Złote Piaski Dzierżów 26 marca, 14:00
Warta Jeżyki 0-2 Błękitni Lubno 25 marca, 15:00
Kosmos 78 Rudnica 3-5 Delta Stare Polichno 25 marca, 15:00
Iskra Janczewo 3-0 Tor-Bud Baczyna
(wo)
Zew Dąbroszyn 0-10 Spartan Sosny 26 marca, 14:00
KS Nowiny Wielkie 3-1 SHR Wojcieszyce 26 marca, 15:00
Feniks Ściechów 0-1 Orzeł Trzcinna 26 marca, 13:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Feniks Ściechów 1-3 Zjednoczeni Jeniniec 2 kwietnia, 16:00
Orzeł Trzcinna 3-1 KS Nowiny Wielkie 2 kwietnia, 14:30
SHR Wojcieszyce 7-0 Zew Dąbroszyn 1 kwietnia, 14:00
Spartan Sosny 1-0 Iskra Janczewo 2 kwietnia, 16:00
Tor-Bud Baczyna 0-3 Kosmos 78 Rudnica
(wo)
Delta Stare Polichno 2-4 Warta Jeżyki 2 kwietnia, 15:00
Błękitni Lubno 8-1 Złote Piaski Dzierżów 2 kwietnia, 12:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Zjednoczeni Jeniniec 2-3 Błękitni Lubno 9 kwietnia, 14:00
Złote Piaski Dzierżów 4-4 Delta Stare Polichno 9 kwietnia, 16:00
Warta Jeżyki 3-0 Tor-Bud Baczyna
(wo)
Kosmos 78 Rudnica 3-4 Spartan Sosny 8 kwietnia, 15:00
Iskra Janczewo 1-2 SHR Wojcieszyce 9 kwietnia, 13:00
Zew Dąbroszyn 0-3 Orzeł Trzcinna 8 kwietnia, 15:00
KS Nowiny Wielkie 5-2 Feniks Ściechów 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

KS Nowiny Wielkie 1-3 Zjednoczeni Jeniniec 23 kwietnia, 15:00
Feniks Ściechów 4-3 Zew Dąbroszyn 23 kwietnia, 12:00
Orzeł Trzcinna 2-2 Iskra Janczewo 22 kwietnia, 16:00
SHR Wojcieszyce 5-7 Kosmos 78 Rudnica 23 kwietnia, 14:00
Spartan Sosny 2-2 Warta Jeżyki 22 kwietnia, 17:00
Tor-Bud Baczyna 0-3 Złote Piaski Dzierżów
(wo)
Delta Stare Polichno 3-4 Błękitni Lubno 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Zjednoczeni Jeniniec 1-2 Delta Stare Polichno 30 kwietnia, 14:00
Błękitni Lubno 3-0 Tor-Bud Baczyna
(wo)
Złote Piaski Dzierżów 1-1 Spartan Sosny 30 kwietnia, 16:00
Warta Jeżyki 6-0 SHR Wojcieszyce 29 kwietnia, 16:00
Kosmos 78 Rudnica 5-4 Orzeł Trzcinna 29 kwietnia, 15:00
Iskra Janczewo 2-1 Feniks Ściechów 30 kwietnia, 13:00
Zew Dąbroszyn 2-0 KS Nowiny Wielkie 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 3 maja

Zew Dąbroszyn 1-1 Zjednoczeni Jeniniec 3 maja, 16:00
KS Nowiny Wielkie 2-5 Iskra Janczewo 3 maja, 18:00
Feniks Ściechów 1-2 Kosmos 78 Rudnica 19 marca, 13:00
Orzeł Trzcinna 2-2 Warta Jeżyki 3 maja, 15:00
SHR Wojcieszyce 3-3 Złote Piaski Dzierżów 3 maja, 17:00
Spartan Sosny 2-2 Błękitni Lubno 3 maja, 15:00
Tor-Bud Baczyna 0-3 Delta Stare Polichno
(wo)

Kolejka 20 - 6-7 maja

Zjednoczeni Jeniniec 3-0 Tor-Bud Baczyna
(wo)
Delta Stare Polichno 2-0 Spartan Sosny 7 maja, 17:00
Błękitni Lubno 2-0 SHR Wojcieszyce 7 maja, 12:00
Złote Piaski Dzierżów 4-2 Orzeł Trzcinna 7 maja, 16:00
Warta Jeżyki 8-4 Feniks Ściechów 7 maja, 13:00
Kosmos 78 Rudnica 3-1 KS Nowiny Wielkie 6 maja, 15:00
Iskra Janczewo 5-2 Zew Dąbroszyn 7 maja, 13:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Iskra Janczewo 0-3 Zjednoczeni Jeniniec 14 maja, 13:00
Zew Dąbroszyn 1-9 Kosmos 78 Rudnica 13 maja, 16:00
KS Nowiny Wielkie 1-4 Warta Jeżyki 14 maja, 17:00
Feniks Ściechów 6-2 Złote Piaski Dzierżów 14 maja, 13:00
Orzeł Trzcinna 1-3 Błękitni Lubno 13 maja, 16:00
SHR Wojcieszyce 0-5 Delta Stare Polichno 14 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-5
Spartan Sosny 3-0 Tor-Bud Baczyna
(wo)

Kolejka 22 - 20-21 maja

Zjednoczeni Jeniniec 2-1 Spartan Sosny 21 maja, 14:00
Tor-Bud Baczyna 0-3 SHR Wojcieszyce
(wo)
Delta Stare Polichno 4-1 Orzeł Trzcinna 21 maja, 17:00
Błękitni Lubno 7-3 Feniks Ściechów 21 maja, 12:00
Złote Piaski Dzierżów 10-1 KS Nowiny Wielkie 20 maja, 17:00
Warta Jeżyki 3-0 Zew Dąbroszyn 20 maja, 16:00
Kosmos 78 Rudnica 4-0 Iskra Janczewo 20 maja, 15:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Kosmos 78 Rudnica 2-1 Zjednoczeni Jeniniec 27 maja, 15:00
Iskra Janczewo 1-3 Warta Jeżyki 28 maja, 13:00
Zew Dąbroszyn 1-7 Złote Piaski Dzierżów 27 maja, 16:00
KS Nowiny Wielkie 2-3 Błękitni Lubno 28 maja, 17:00
Feniks Ściechów 0-5 Delta Stare Polichno 28 maja, 13:00
Orzeł Trzcinna 3-0 Tor-Bud Baczyna
(wo)
SHR Wojcieszyce 6-0 Spartan Sosny 28 maja, 15:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Zjednoczeni Jeniniec 3-1 SHR Wojcieszyce 4 czerwca, 14:00
Spartan Sosny 1-5 Orzeł Trzcinna 4 czerwca, 15:00
Tor-Bud Baczyna 0-3 Feniks Ściechów
(wo)
Delta Stare Polichno 3-0 KS Nowiny Wielkie 4 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Błękitni Lubno 4-0 Zew Dąbroszyn 4 czerwca, 12:00
Złote Piaski Dzierżów 2-2 Iskra Janczewo 4 czerwca, 16:00
Warta Jeżyki 1-5 Kosmos 78 Rudnica 3 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 11 czerwca

Warta Jeżyki 5-2 Zjednoczeni Jeniniec 11 czerwca, 17:00
Kosmos 78 Rudnica 6-3 Złote Piaski Dzierżów 11 czerwca, 17:00
Iskra Janczewo 1-3 Błękitni Lubno 11 czerwca, 17:00
Zew Dąbroszyn 0-8 Delta Stare Polichno 11 czerwca, 17:00
KS Nowiny Wielkie 3-0 Tor-Bud Baczyna
(wo)
Feniks Ściechów 3-0 Spartan Sosny 11 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Trzcinna 3-4 SHR Wojcieszyce 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 18 czerwca

Zjednoczeni Jeniniec 2-4 Orzeł Trzcinna 18 czerwca, 17:00
SHR Wojcieszyce 7-0 Feniks Ściechów 18 czerwca, 17:00
Spartan Sosny 2-2 KS Nowiny Wielkie 18 czerwca, 17:00
Tor-Bud Baczyna 0-3 Zew Dąbroszyn
(wo)
Delta Stare Polichno 4-2 Iskra Janczewo 17 czerwca, 18:00
Błękitni Lubno 2-1 Kosmos 78 Rudnica 18 czerwca, 17:00
Złote Piaski Dzierżów 1-7 Warta Jeżyki 18 czerwca, 17:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas