[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2016/2017, grupa: Gorzów Wielkopolski II (Słubice)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zieloni Lubiechnia Wielka 26 61 19 4 3 79-32 11 1 1 39-13 8 3 2 40-19
2.  GKP Pszczew 26 57 17 6 3 82-30 12 0 1 53-11 5 6 2 29-19
3.  SKP Słubice 26 54 17 3 6 93-41 10 1 2 58-20 7 2 4 35-21
4.  Leśnik Lemierzyce 26 43 13 4 9 76-53 7 2 4 42-26 6 2 5 34-27
5.  Pogoń Krzeszyce 26 40 12 4 10 58-72 6 4 3 28-33 6 0 7 30-39
6.  Spójnia II Ośno Lubuskie 26 37 11 4 11 67-60 8 2 3 43-27 3 2 8 24-33
7.  As Pieski 26 34 10 4 12 59-58 6 1 6 31-28 4 3 6 28-30 2 3 1 0 1 6-4
8.  Lubniewiczanka Lubniewice 26 34 10 4 12 48-54 7 2 4 27-24 3 2 8 21-30 2 3 1 0 1 4-6
9.  Znicz Trzemeszno Lubuskie 25 32 9 5 11 62-68 4 2 6 35-37 5 3 5 27-31
10.  Chrobry Drzeńsko 26 31 9 4 13 52-73 5 4 4 26-26 4 0 9 26-47
11.  Juwenia Boczów 25 29 7 8 10 60-61 5 3 5 41-26 2 5 5 19-35
12.  Zorza Kowalów 26 28 8 4 14 38-56 4 3 6 17-19 4 1 8 21-37
13.  Smogórzanka Smogóry 26 24 6 6 14 39-79 4 5 4 20-21 2 1 10 19-58
14.  KS Glisno 26 8 2 2 22 12-88 1 1 11 6-48 1 1 11 6-40
KS Glisno wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zieloni Lubiechnia Wielka    1-1 1-0 4-1 5-3 3-0 2-1 1-0 0-3* 6-1 7-0 3-1 3-2 3-0* 
 2 GKP Pszczew1-2     2-1 3-2 5-0 2-0 3-1 1-0 9-2 2-1 4-0 5-1 4-0 12-1 
 3 SKP Słubice3-2 2-4     1-5 7-0 10-1 3-3 3-0 6-3 3-0 5-0 6-0 6-2 3-0* 
 4 Leśnik Lemierzyce3-0 2-0 2-4     1-5 0-4 2-3 4-2 2-2 5-1 2-2 7-3 9-0 3-0* 
 5 Pogoń Krzeszyce3-3 0-5 4-2 2-0     3-2 3-3 1-1 2-1 1-8 2-3 1-1 5-4 1-0 
 6 Spójnia II Ośno Lubuskie2-2 2-2 2-3 1-4 5-3     3-1 5-4 2-4 7-0 5-3 3-1 3-0 3-0* 
 7 As Pieski0-2 1-2 0-4 1-4 1-2 3-1     6-3 3-1 6-3 3-3 2-0 5-0 0-3* 
 8 Lubniewiczanka Lubniewice0-3 1-0 1-1 3-4 2-5 3-0* 1-0     3-1 0-3 4-2 2-1 3-3 4-1 
 9 Znicz Trzemeszno Lubuskie1-5 1-3 3-6 2-2 5-2 4-4 2-3 6-3     2-4 5-3 1-2 3-0 
 10 Chrobry Drzeńsko2-3 3-3 2-2 0-3* 1-0 2-1 3-7 2-1 1-1     0-0 1-3 6-2 3-0* 
 11 Juwenia Boczów2-2 2-2 0-5 4-2 3-4 1-2 4-1 1-2 2-2 8-0     2-3 9-1 3-0* 
 12 Zorza Kowalów1-3 2-2 1-2 1-3 0-2 2-0 3-1 0-2 0-2 1-0 1-1     4-0 1-1 
 13 Smogórzanka Smogóry0-4 2-2 3-2 3-2 4-1 0-0 1-1 0-0 1-2 3-4 2-2 0-1     1-0 
 14 KS Glisno1-9 0-3* 0-3 2-2 0-3* 0-9 0-3* 0-3* 0-3* 3-1 0-3 0-3* 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Zorza Kowalów 4-0 Smogórzanka Smogóry 21 sierpnia, 15:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 6-1 Chrobry Drzeńsko 21 sierpnia, 15:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 1-3 GKP Pszczew 21 sierpnia, 15:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 5-3 Juwenia Boczów 21 sierpnia, 15:00
As Pieski 0-3 KS Glisno 21 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-0
SKP Słubice 3-0 Lubniewiczanka Lubniewice 21 sierpnia, 15:00
Pogoń Krzeszyce 2-0 Leśnik Lemierzyce 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Smogórzanka Smogóry 3-2 Leśnik Lemierzyce 28 sierpnia, 15:00
Lubniewiczanka Lubniewice 2-5 Pogoń Krzeszyce 27 sierpnia, 18:00
KS Glisno 0-3 SKP Słubice 28 sierpnia, 16:00
Juwenia Boczów 4-1 As Pieski 27 sierpnia, 17:30
GKP Pszczew 2-0 Spójnia II Ośno Lubuskie 28 sierpnia, 14:00
Chrobry Drzeńsko 1-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie 28 sierpnia, 17:00
Zorza Kowalów 1-3 Zieloni Lubiechnia Wielka 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Zieloni Lubiechnia Wielka 3-2 Smogórzanka Smogóry 3 września, 16:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 5-3 Zorza Kowalów 3 września, 16:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 7-0 Chrobry Drzeńsko 4 września, 16:00
As Pieski 1-2 GKP Pszczew 4 września, 15:00
SKP Słubice 5-0 Juwenia Boczów 4 września, 17:00
Pogoń Krzeszyce 1-0 KS Glisno 4 września, 15:00
Leśnik Lemierzyce 4-2 Lubniewiczanka Lubniewice 3 września, 16:30

Kolejka 4 - 10-11 września

Smogórzanka Smogóry 0-0 Lubniewiczanka Lubniewice 11 września, 15:00
KS Glisno 2-2 Leśnik Lemierzyce 10 września, 17:00
Juwenia Boczów 3-4 Pogoń Krzeszyce 10 września, 17:15
GKP Pszczew 2-1 SKP Słubice 11 września, 14:00
Chrobry Drzeńsko 3-7 As Pieski 11 września, 17:00
Zorza Kowalów 2-0 Spójnia II Ośno Lubuskie 11 września, 16:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 0-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie 10 września, 16:00
(wo)
w Drzeńsku / na boisku 2-0

Kolejka 5 - 17-18 września

Znicz Trzemeszno Lubuskie 1-2 Smogórzanka Smogóry 18 września, 15:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 2-2 Zieloni Lubiechnia Wielka 18 września, 16:00
As Pieski 2-0 Zorza Kowalów 18 września, 15:00
SKP Słubice 3-0 Chrobry Drzeńsko 18 września, 16:30
Leśnik Lemierzyce 2-2 Juwenia Boczów 18 września, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 4-1 KS Glisno 17 września, 17:00
GKP Pszczew 5-0 Pogoń Krzeszyce 18 września, 14:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Smogórzanka Smogóry 1-0 KS Glisno 25 września, 15:00
Juwenia Boczów 1-2 Lubniewiczanka Lubniewice 25 września, 16:30
GKP Pszczew 3-2 Leśnik Lemierzyce 25 września, 14:00
Chrobry Drzeńsko 1-0 Pogoń Krzeszyce 25 września, 17:00
Zorza Kowalów 1-2 SKP Słubice 25 września, 16:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 2-1 As Pieski 24 września, 16:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 4-4 Spójnia II Ośno Lubuskie 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Spójnia II Ośno Lubuskie 3-0 Smogórzanka Smogóry 2 października, 15:30
As Pieski 3-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie 2 października, 15:00
SKP Słubice 3-2 Zieloni Lubiechnia Wielka 2 października, 16:00
Pogoń Krzeszyce 1-1 Zorza Kowalów 2 października, 15:00
Leśnik Lemierzyce 5-1 Chrobry Drzeńsko 2 października, 15:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-0 GKP Pszczew 1 października, 16:30
KS Glisno 0-3 Juwenia Boczów 2 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Smogórzanka Smogóry 2-2 Juwenia Boczów 9 października, 15:00
GKP Pszczew 12-1 KS Glisno 9 października, 14:00
Chrobry Drzeńsko 2-1 Lubniewiczanka Lubniewice 9 października, 15:00
Zorza Kowalów 1-3 Leśnik Lemierzyce 9 października, 14:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 5-3 Pogoń Krzeszyce 8 października, 14:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-6 SKP Słubice 8 października, 15:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 3-1 As Pieski 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

As Pieski 5-0 Smogórzanka Smogóry 16 października, 15:00
SKP Słubice 10-1 Spójnia II Ośno Lubuskie 16 października, 16:00
Pogoń Krzeszyce 2-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie 16 października, 15:00
Leśnik Lemierzyce 3-0 Zieloni Lubiechnia Wielka 16 października, 15:00
Lubniewiczanka Lubniewice 2-1 Zorza Kowalów 15 października, 16:30
KS Glisno 3-1 Chrobry Drzeńsko 16 października, 15:00
Juwenia Boczów 2-2 GKP Pszczew 16 października, 12:30

Kolejka 10 - 22-23 października

Smogórzanka Smogóry 2-2 GKP Pszczew 23 października, 15:00
Chrobry Drzeńsko 0-0 Juwenia Boczów 23 października, 15:00
Zorza Kowalów 1-1 KS Glisno 23 października, 14:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 1-0 Lubniewiczanka Lubniewice 22 października, 15:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-2 Leśnik Lemierzyce 22 października, 15:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 5-3 Pogoń Krzeszyce 23 października, 14:30
As Pieski 0-4 SKP Słubice 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

SKP Słubice 6-2 Smogórzanka Smogóry 30 października, 15:00
Pogoń Krzeszyce 3-3 As Pieski 29 października, 15:00
Leśnik Lemierzyce 0-4 Spójnia II Ośno Lubuskie 30 października, 14:00
Lubniewiczanka Lubniewice 3-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie 29 października, 15:00
KS Glisno 1-9 Zieloni Lubiechnia Wielka 30 października, 15:00
Juwenia Boczów 2-3 Zorza Kowalów 30 października, 15:00
GKP Pszczew 2-1 Chrobry Drzeńsko 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Smogórzanka Smogóry 3-4 Chrobry Drzeńsko 6 listopada, 14:30
Zorza Kowalów 2-2 GKP Pszczew 6 listopada, 14:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 7-0 Juwenia Boczów 5 listopada, 14:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-0 KS Glisno 19 listopada, 14:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 5-4 Lubniewiczanka Lubniewice 6 listopada, 14:00
As Pieski 1-4 Leśnik Lemierzyce 6 listopada, 13:00
SKP Słubice 7-0 Pogoń Krzeszyce 6 listopada, 14:30

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pogoń Krzeszyce 5-4 Smogórzanka Smogóry 13 listopada, 14:00
Leśnik Lemierzyce 2-4 SKP Słubice 13 listopada, 14:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-0 As Pieski 12 listopada, 14:00
KS Glisno 0-9 Spójnia II Ośno Lubuskie 13 listopada, 14:00
Juwenia Boczów 2-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie 12 listopada, 14:30
GKP Pszczew 1-2 Zieloni Lubiechnia Wielka 13 listopada, 14:00
Chrobry Drzeńsko 1-3 Zorza Kowalów 13 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Smogórzanka Smogóry 0-1 Zorza Kowalów 26 marca, 15:00
Chrobry Drzeńsko 2-3 Zieloni Lubiechnia Wielka 25 marca, 15:00
GKP Pszczew 9-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie 26 marca, 14:00
Juwenia Boczów 1-2 Spójnia II Ośno Lubuskie 25 marca, 15:00
KS Glisno 0-3 As Pieski
(wo)
Lubniewiczanka Lubniewice 1-1 SKP Słubice 25 marca, 15:30
Leśnik Lemierzyce 1-5 Pogoń Krzeszyce 26 marca, 15:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Leśnik Lemierzyce 9-0 Smogórzanka Smogóry 2 kwietnia, 15:00
Pogoń Krzeszyce 1-1 Lubniewiczanka Lubniewice 2 kwietnia, 15:00
SKP Słubice 3-0 KS Glisno
(wo)
As Pieski 3-3 Juwenia Boczów 2 kwietnia, 15:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 2-2 GKP Pszczew 2 kwietnia, 15:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-4 Chrobry Drzeńsko 2 kwietnia, 15:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 3-1 Zorza Kowalów 1 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Smogórzanka Smogóry 0-4 Zieloni Lubiechnia Wielka 9 kwietnia, 15:00
Zorza Kowalów 0-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie 9 kwietnia, 14:00
Chrobry Drzeńsko 2-1 Spójnia II Ośno Lubuskie 9 kwietnia, 17:00
GKP Pszczew 3-1 As Pieski 9 kwietnia, 14:00
Juwenia Boczów 0-5 SKP Słubice 9 kwietnia, 14:00
KS Glisno 0-3 Pogoń Krzeszyce
(wo)
Lubniewiczanka Lubniewice 3-4 Leśnik Lemierzyce 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Lubniewiczanka Lubniewice 3-3 Smogórzanka Smogóry 22 kwietnia, 16:00
Leśnik Lemierzyce 3-0 KS Glisno
(wo)
Pogoń Krzeszyce 2-3 Juwenia Boczów 23 kwietnia, 15:00
SKP Słubice 2-4 GKP Pszczew 23 kwietnia, 17:00
As Pieski 6-3 Chrobry Drzeńsko 23 kwietnia, 15:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 3-1 Zorza Kowalów 23 kwietnia, 16:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 1-5 Zieloni Lubiechnia Wielka 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pogoń Krzeszyce 0-5 GKP Pszczew 29 kwietnia, 11:00
Smogórzanka Smogóry 1-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie 30 kwietnia, 16:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 3-0 Spójnia II Ośno Lubuskie 29 kwietnia, 16:00
Zorza Kowalów 3-1 As Pieski 30 kwietnia, 14:00
Chrobry Drzeńsko 2-2 SKP Słubice 29 kwietnia, 16:30
Juwenia Boczów 4-2 Leśnik Lemierzyce 30 kwietnia, 16:30
KS Glisno 0-3 Lubniewiczanka Lubniewice
(wo)

Kolejka 19 - 3 maja

KS Glisno 0-3 Smogórzanka Smogóry
(wo)
Lubniewiczanka Lubniewice 4-2 Juwenia Boczów 3 maja, 17:00
Leśnik Lemierzyce 2-0 GKP Pszczew 3 maja, 16:15
Pogoń Krzeszyce 1-8 Chrobry Drzeńsko 3 maja, 15:00
SKP Słubice 6-0 Zorza Kowalów 3 maja, 18:30
As Pieski 0-2 Zieloni Lubiechnia Wielka 3 maja, 15:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 2-4 Znicz Trzemeszno Lubuskie 2 maja, 18:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Smogórzanka Smogóry 0-0 Spójnia II Ośno Lubuskie 7 maja, 15:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-3 As Pieski 7 maja, 15:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 1-0 SKP Słubice 6 maja, 17:00
Zorza Kowalów 0-2 Pogoń Krzeszyce 7 maja, 13:00
Chrobry Drzeńsko 0-3 Leśnik Lemierzyce 6 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
GKP Pszczew 1-0 Lubniewiczanka Lubniewice 6 maja, 15:00
Juwenia Boczów 3-0 KS Glisno
(wo)

Kolejka 21 - 13-14 maja

Juwenia Boczów 9-1 Smogórzanka Smogóry 13 maja, 17:30
KS Glisno 0-3 GKP Pszczew
(wo)
Lubniewiczanka Lubniewice 0-3 Chrobry Drzeńsko 13 maja, 18:30
Leśnik Lemierzyce 7-3 Zorza Kowalów 14 maja, 15:30
Pogoń Krzeszyce 3-3 Zieloni Lubiechnia Wielka 13 maja, 16:00
SKP Słubice 6-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie 14 maja, 17:00
As Pieski 3-1 Spójnia II Ośno Lubuskie 14 maja, 15:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Smogórzanka Smogóry 1-1 As Pieski 20 maja, 16:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 2-3 SKP Słubice 21 maja, 17:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 5-2 Pogoń Krzeszyce 20 maja, 16:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 4-1 Leśnik Lemierzyce 20 maja, 17:00
Zorza Kowalów 0-2 Lubniewiczanka Lubniewice 21 maja, 15:00
Chrobry Drzeńsko 3-0 KS Glisno
(wo)
GKP Pszczew 4-0 Juwenia Boczów 21 maja, 18:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

GKP Pszczew 4-0 Smogórzanka Smogóry 28 maja, 17:00
Juwenia Boczów 8-0 Chrobry Drzeńsko 28 maja, 17:00
KS Glisno 0-3 Zorza Kowalów
(wo)
Lubniewiczanka Lubniewice 0-3 Zieloni Lubiechnia Wielka 27 maja, 17:00
Leśnik Lemierzyce 2-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie 28 maja, 16:00
Pogoń Krzeszyce 3-2 Spójnia II Ośno Lubuskie 28 maja, 17:00
SKP Słubice 3-3 As Pieski 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Smogórzanka Smogóry 3-2 SKP Słubice 4 czerwca, 16:00
As Pieski 1-2 Pogoń Krzeszyce 4 czerwca, 15:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 1-4 Leśnik Lemierzyce 4 czerwca, 16:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 6-3 Lubniewiczanka Lubniewice 4 czerwca, 16:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 3-0 KS Glisno
(wo)
Zorza Kowalów 1-1 Juwenia Boczów 4 czerwca, 15:00
Chrobry Drzeńsko 3-3 GKP Pszczew 4 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 11 czerwca

Chrobry Drzeńsko 6-2 Smogórzanka Smogóry 11 czerwca, 17:00
GKP Pszczew 5-1 Zorza Kowalów 11 czerwca, 17:00
Juwenia Boczów 2-2 Zieloni Lubiechnia Wielka 11 czerwca, 17:00
KS Glisno 0-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
(wo)
Lubniewiczanka Lubniewice 3-0 Spójnia II Ośno Lubuskie 11 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Leśnik Lemierzyce 2-3 As Pieski 11 czerwca, 17:00
Pogoń Krzeszyce 4-2 SKP Słubice 11 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 18 czerwca

Smogórzanka Smogóry 4-1 Pogoń Krzeszyce 18 czerwca, 17:00
SKP Słubice 1-5 Leśnik Lemierzyce 18 czerwca, 17:00
As Pieski 6-3 Lubniewiczanka Lubniewice 18 czerwca, 17:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 3-0 KS Glisno
(wo)
Znicz Trzemeszno Lubuskie - Juwenia Boczów 18 czerwca, 17:00
goście nie dojechali
Zieloni Lubiechnia Wielka 1-1 GKP Pszczew 18 czerwca, 17:00
Zorza Kowalów 1-0 Chrobry Drzeńsko 18 czerwca, 17:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas