[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Legnica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiewierzanka Wiewierz 24 49 15 4 5 84-57 10 2 0 52-19 5 2 5 32-38 2 4 1 1 0 4-1
2.  Kłos Moskorzyn 24 49 15 4 5 75-35 9 0 3 45-15 6 4 2 30-20 2 1 0 1 1 1-4
3.  Sparta Przedmoście 24 45 14 3 7 64-48 7 1 4 35-22 7 2 3 29-26
4.  Tęcza Kwielice 24 44 13 5 6 70-48 7 2 3 36-19 6 3 3 34-29
5.  Błyskawica Luboszyce 24 43 13 4 7 66-43 6 3 3 33-14 7 1 4 33-29 2 3 1 0 1 7-4
6.  Skarpa Orsk 24 43 13 4 7 81-54 9 1 2 51-22 4 3 5 30-32 2 3 1 0 1 4-7
7.  Viktoria Borek 24 40 12 4 8 86-69 7 2 3 45-31 5 2 5 41-38
8.  Błysk Studzionki 24 38 12 2 10 71-57 8 1 3 51-26 4 1 7 20-31
9.  Victoria Tymowa 24 26 7 5 12 51-59 2 5 5 24-27 5 0 7 27-32
10.  Odra Grodziec Mały 24 22 6 4 14 45-66 4 1 7 25-34 2 3 7 20-32
11.  Sokół Niechlów 24 16 4 4 16 46-97 1 3 8 28-49 3 1 8 18-48 2 3 1 0 1 8-4
12.  LZS Żelazny Most 24 16 5 1 18 35-92 4 1 7 23-29 1 0 11 12-63 2 3 1 0 1 4-8
13.  LZS Retków 24 15 5 0 19 26-75 4 0 8 12-33 1 0 11 14-42
Płomień Nieszczyce wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
LZS Retków wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Wiewierzanka Wiewierz    1-1 5-1 11-3 5-1 4-2 7-3 4-2 1-0 1-0 3-3 5-0 5-3 
 2 Kłos Moskorzyn0-3*     2-0 1-2 0-1 6-3 4-1 7-1 2-1 4-3 7-0 9-0 3-0* 
 3 Sparta Przedmoście2-3 2-4     4-2 0-2 3-2 3-5 5-0 4-0 2-2 4-2 3-0 3-0* 
 4 Tęcza Kwielice3-0* 0-2 4-4     3-4 1-1 1-4 2-1 2-1 2-0 9-1 6-1 3-0* 
 5 Błyskawica Luboszyce2-1 1-1 1-1 1-2     5-0 2-2 3-0 2-3 4-0 1-2 8-0 3-2 
 6 Skarpa Orsk4-1 1-2 3-4 3-3 4-2     6-3 3-1 5-1 5-1 7-1 5-2 5-1 
 7 Viktoria Borek7-4 1-1 3-4 2-1 6-2 3-5     4-1 5-6 4-4 3-0* 4-3 3-0* 
 8 Błysk Studzionki11-2 6-2 2-3 2-2 4-3 3-0* 4-3     7-1 2-5 5-1 0-3* 5-1 
 9 Victoria Tymowa0-3 1-4 1-4 0-2 2-2 2-2 4-4 1-1     2-2 1-2 7-1 3-0* 
 10 Odra Grodziec Mały3-3 1-7 0-1 0-4 2-4 1-3 0-7 1-2 3-2     4-0 7-1 3-0* 
 11 Sokół Niechlów4-7 3-3 2-4 3-3 1-6 3-3 2-4 1-5 1-5 0-2     5-0 3-7 
 12 LZS Żelazny Most2-2 1-2 1-2 1-2 2-3 1-6 4-1 0-3* 0-4 4-1 4-3     3-0* 
 13 LZS Retków0-3* 2-1 2-1 1-8 0-3* 0-3* 1-4 0-3* 0-3* 2-0 0-3* 4-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: LZS Retków.
 
LZS Żelazny Most 0-3 Błysk Studzionki 21 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-3
Wiewierzanka Wiewierz 5-1 Błyskawica Luboszyce 21 sierpnia, 11:00
Viktoria Borek 1-1 Kłos Moskorzyn 21 sierpnia, 11:00
Victoria Tymowa 2-2 Skarpa Orsk 21 sierpnia, 11:00
Tęcza Kwielice 2-0 Odra Grodziec Mały 21 sierpnia, 11:00
Sparta Przedmoście 4-2 Sokół Niechlów 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Odra Grodziec Mały.
 
Błysk Studzionki 5-1 Sokół Niechlów 28 sierpnia, 11:00
LZS Retków 2-1 Sparta Przedmoście 28 sierpnia, 11:00
Skarpa Orsk 3-3 Tęcza Kwielice 28 sierpnia, 11:00
Kłos Moskorzyn 2-1 Victoria Tymowa 28 sierpnia, 15:00
Błyskawica Luboszyce 2-2 Viktoria Borek 28 sierpnia, 11:00
LZS Żelazny Most 2-2 Wiewierzanka Wiewierz 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Skarpa Orsk.
 
Wiewierzanka Wiewierz 4-2 Błysk Studzionki 4 września, 11:00
Viktoria Borek 4-3 LZS Żelazny Most 4 września, 11:00
Victoria Tymowa 2-2 Błyskawica Luboszyce 4 września, 11:00
Tęcza Kwielice 0-2 Kłos Moskorzyn 4 września, 11:00
Sparta Przedmoście 2-2 Odra Grodziec Mały 4 września, 11:00
Sokół Niechlów 3-7 LZS Retków 4 września, 11:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Kłos Moskorzyn.
 
Błysk Studzionki 5-1 LZS Retków 11 września, 11:00
Odra Grodziec Mały 4-0 Sokół Niechlów 11 września, 11:00
Skarpa Orsk 3-4 Sparta Przedmoście 11 września, 13:30
Błyskawica Luboszyce 1-2 Tęcza Kwielice 11 września, 11:00
LZS Żelazny Most 0-4 Victoria Tymowa 11 września, 11:00
Wiewierzanka Wiewierz 7-3 Viktoria Borek 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Błyskawica Luboszyce.
 
Viktoria Borek 4-1 Błysk Studzionki 18 września, 11:00
Victoria Tymowa 0-3 Wiewierzanka Wiewierz 18 września, 11:00
Tęcza Kwielice 6-1 LZS Żelazny Most 18 września, 11:00
Sparta Przedmoście 2-4 Kłos Moskorzyn 18 września, 11:00
Sokół Niechlów 3-3 Skarpa Orsk 18 września, 11:00
LZS Retków 2-0 Odra Grodziec Mały 18 września, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: LZS Żelazny Most.
 
Błysk Studzionki 2-5 Odra Grodziec Mały 25 września, 11:00
Skarpa Orsk 5-1 LZS Retków 25 września, 13:30
Kłos Moskorzyn 7-0 Sokół Niechlów 25 września, 11:00
Błyskawica Luboszyce 1-1 Sparta Przedmoście 25 września, 11:00
Wiewierzanka Wiewierz 11-3 Tęcza Kwielice 25 września, 11:00
Viktoria Borek 5-6 Victoria Tymowa 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Wiewierzanka Wiewierz.
 
Victoria Tymowa 1-1 Błysk Studzionki 2 października, 11:00
Tęcza Kwielice 1-4 Viktoria Borek 2 października, 11:00
Sparta Przedmoście 3-0 LZS Żelazny Most 2 października, 11:00
Sokół Niechlów 1-6 Błyskawica Luboszyce 2 października, 11:00
LZS Retków 2-1 Kłos Moskorzyn 2 października, 11:00
Odra Grodziec Mały 1-3 Skarpa Orsk 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Viktoria Borek.
 
Błysk Studzionki 3-0 Skarpa Orsk 9 października, 11:00
(wo)
nie odbył się
Kłos Moskorzyn 4-3 Odra Grodziec Mały 9 października, 11:00
Błyskawica Luboszyce 3-2 LZS Retków 9 października, 11:00
LZS Żelazny Most 4-3 Sokół Niechlów 9 października, 11:00
Wiewierzanka Wiewierz 5-1 Sparta Przedmoście 9 października, 11:00
Victoria Tymowa 0-2 Tęcza Kwielice 9 października, 11:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Victoria Tymowa.
 
Tęcza Kwielice 2-1 Błysk Studzionki 16 października, 11:00
Sparta Przedmoście 3-5 Viktoria Borek 16 października, 11:00
Sokół Niechlów 4-7 Wiewierzanka Wiewierz 16 października, 11:00
LZS Retków 4-1 LZS Żelazny Most 16 października, 11:00
Odra Grodziec Mały 2-4 Błyskawica Luboszyce 16 października, 11:00
Skarpa Orsk 1-2 Kłos Moskorzyn 16 października, 13:30

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Tęcza Kwielice.
 
Błysk Studzionki 6-2 Kłos Moskorzyn 23 października, 11:00
Błyskawica Luboszyce 5-0 Skarpa Orsk 23 października, 11:00
LZS Żelazny Most 4-1 Odra Grodziec Mały 23 października, 11:00
Wiewierzanka Wiewierz 5-3 LZS Retków 23 października, 11:00
Viktoria Borek 3-0 Sokół Niechlów 13 listopada, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (23 października, 11:00) nie odbył się - goście nie dojechali / w drugim terminie goście nie dojechali
Victoria Tymowa 1-4 Sparta Przedmoście 23 października, 11:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Błysk Studzionki.
 
Sparta Przedmoście 4-2 Tęcza Kwielice 30 października, 11:00
Sokół Niechlów 1-5 Victoria Tymowa 30 października, 11:00
LZS Retków 1-4 Viktoria Borek 30 października, 11:00
Odra Grodziec Mały 3-3 Wiewierzanka Wiewierz 29 października, 15:00
Skarpa Orsk 5-2 LZS Żelazny Most 30 października, 13:30
Kłos Moskorzyn 0-1 Błyskawica Luboszyce 30 października, 11:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Sparta Przedmoście.
 
Błysk Studzionki 4-3 Błyskawica Luboszyce 6 listopada, 11:00
LZS Żelazny Most 1-2 Kłos Moskorzyn 6 listopada, 11:00
Wiewierzanka Wiewierz 4-2 Skarpa Orsk 6 listopada, 11:00
Viktoria Borek 4-4 Odra Grodziec Mały 6 listopada, 11:00
Victoria Tymowa 3-0 LZS Retków 6 listopada, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Kwielice 9-1 Sokół Niechlów 6 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: Sokół Niechlów.
 
Sparta Przedmoście 5-0 Błysk Studzionki 11 listopada, 11:00
LZS Retków 1-8 Tęcza Kwielice 11 listopada, 11:00
Odra Grodziec Mały 3-2 Victoria Tymowa 11 listopada, 11:00
Skarpa Orsk 6-3 Viktoria Borek 11 listopada, 11:00
Kłos Moskorzyn 0-3 Wiewierzanka Wiewierz 11 listopada, 11:00
(wo)
przerwany w 89. minucie przy stanie 4-3 z powodu wtargnięcia kibica gospodarzy na boisko
Błyskawica Luboszyce 8-0 LZS Żelazny Most 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Pauza: LZS Retków.
 
Błysk Studzionki 0-3 LZS Żelazny Most 19 marca, 11:00
(wo)
na boisku 4-0
Błyskawica Luboszyce 2-1 Wiewierzanka Wiewierz 19 marca, 11:00
Kłos Moskorzyn 4-1 Viktoria Borek 19 marca, 11:00
Skarpa Orsk 5-1 Victoria Tymowa 19 marca, 13:30
Odra Grodziec Mały 0-4 Tęcza Kwielice 19 marca, 11:00
w Serbach
Sokół Niechlów 2-4 Sparta Przedmoście 19 marca, 11:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Pauza: Odra Grodziec Mały.
 
Sokół Niechlów 1-5 Błysk Studzionki 26 marca, 11:00
Sparta Przedmoście 3-0 LZS Retków
(wo)
Tęcza Kwielice 1-1 Skarpa Orsk 26 marca, 11:00
Victoria Tymowa 1-4 Kłos Moskorzyn 26 marca, 11:00
Viktoria Borek 6-2 Błyskawica Luboszyce 15 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (26 marca, 11:00) odwołany
Wiewierzanka Wiewierz 5-0 LZS Żelazny Most 26 marca, 11:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Pauza: Skarpa Orsk.
 
Błysk Studzionki 11-2 Wiewierzanka Wiewierz 2 kwietnia, 11:00
LZS Żelazny Most 4-1 Viktoria Borek 2 kwietnia, 11:00
Błyskawica Luboszyce 2-3 Victoria Tymowa 2 kwietnia, 11:00
Kłos Moskorzyn 1-2 Tęcza Kwielice 2 kwietnia, 11:00
w Komornikach
Odra Grodziec Mały 0-1 Sparta Przedmoście 2 kwietnia, 11:00
w Serbach
LZS Retków 0-3 Sokół Niechlów
(wo)

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Pauza: Kłos Moskorzyn.
 
LZS Retków 0-3 Błysk Studzionki
(wo)
Sokół Niechlów 0-2 Odra Grodziec Mały 9 kwietnia, 11:00
Sparta Przedmoście 3-2 Skarpa Orsk 9 kwietnia, 11:00
Tęcza Kwielice 3-4 Błyskawica Luboszyce 9 kwietnia, 11:00
Victoria Tymowa 7-1 LZS Żelazny Most 9 kwietnia, 11:00
Viktoria Borek 7-4 Wiewierzanka Wiewierz 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Błyskawica Luboszyce.
 
Błysk Studzionki 4-3 Viktoria Borek 23 kwietnia, 11:00
Wiewierzanka Wiewierz 1-0 Victoria Tymowa 23 kwietnia, 11:00
LZS Żelazny Most 1-2 Tęcza Kwielice 23 kwietnia, 11:00
Kłos Moskorzyn 2-0 Sparta Przedmoście 23 kwietnia, 11:00
Skarpa Orsk 7-1 Sokół Niechlów 23 kwietnia, 13:30
Odra Grodziec Mały 3-0 LZS Retków
(wo)

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: LZS Żelazny Most.
 
Odra Grodziec Mały 1-2 Błysk Studzionki 30 kwietnia, 11:00
w Serbach
LZS Retków 0-3 Skarpa Orsk
(wo)
Sokół Niechlów 3-3 Kłos Moskorzyn 30 kwietnia, 11:00
Sparta Przedmoście 0-2 Błyskawica Luboszyce 30 kwietnia, 11:00
Tęcza Kwielice 3-0 Wiewierzanka Wiewierz 30 kwietnia, 11:00
(wo)
nie odbył się
Victoria Tymowa 4-4 Viktoria Borek 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 3 maja

Pauza: Wiewierzanka Wiewierz.
 
Błysk Studzionki 7-1 Victoria Tymowa 3 maja, 11:00
Viktoria Borek 2-1 Tęcza Kwielice 3 maja, 11:00
LZS Żelazny Most 1-2 Sparta Przedmoście 3 maja, 11:00
Błyskawica Luboszyce 1-2 Sokół Niechlów 3 maja, 11:00
Kłos Moskorzyn 3-0 LZS Retków
(wo)
Skarpa Orsk 5-1 Odra Grodziec Mały 3 maja, 11:00

Kolejka 21 - 6-7 maja

Pauza: Viktoria Borek.
 
Skarpa Orsk 3-1 Błysk Studzionki 7 maja, 13:30
Odra Grodziec Mały 1-7 Kłos Moskorzyn 7 maja, 11:00
w Serbach
LZS Retków 0-3 Błyskawica Luboszyce
(wo)
Sokół Niechlów 5-0 LZS Żelazny Most 7 maja, 11:00
Sparta Przedmoście 2-3 Wiewierzanka Wiewierz 6 maja, 17:00
Tęcza Kwielice 2-1 Victoria Tymowa 7 maja, 11:00

Kolejka 22 - 13-14 maja

Pauza: Victoria Tymowa.
 
Błysk Studzionki 2-2 Tęcza Kwielice 14 maja, 11:00
Viktoria Borek 3-4 Sparta Przedmoście 14 maja, 11:00
Wiewierzanka Wiewierz 3-3 Sokół Niechlów 14 maja, 11:00
LZS Żelazny Most 3-0 LZS Retków
(wo)
Błyskawica Luboszyce 4-0 Odra Grodziec Mały 14 maja, 11:00
Kłos Moskorzyn 6-3 Skarpa Orsk 14 maja, 11:00

Kolejka 23 - 20-21 maja

Pauza: Tęcza Kwielice.
 
Kłos Moskorzyn 7-1 Błysk Studzionki 21 maja, 11:00
Skarpa Orsk 4-2 Błyskawica Luboszyce 21 maja, 13:30
Odra Grodziec Mały 7-1 LZS Żelazny Most 21 maja, 11:00
LZS Retków 0-3 Wiewierzanka Wiewierz
(wo)
Sokół Niechlów 2-4 Viktoria Borek 20 maja, 16:00
Sparta Przedmoście 4-0 Victoria Tymowa 20 maja, 16:00

Kolejka 24 - 27-28 maja

Pauza: Błysk Studzionki.
 
Tęcza Kwielice 4-4 Sparta Przedmoście 27 maja, 16:00
Victoria Tymowa 1-2 Sokół Niechlów 28 maja, 11:00
Viktoria Borek 3-0 LZS Retków
(wo)
Wiewierzanka Wiewierz 1-0 Odra Grodziec Mały 28 maja, 11:00
LZS Żelazny Most 1-6 Skarpa Orsk 28 maja, 11:00
Błyskawica Luboszyce 1-1 Kłos Moskorzyn 28 maja, 11:00

Kolejka 25 - 3-4 czerwca

Pauza: Sparta Przedmoście.
 
Błyskawica Luboszyce 3-0 Błysk Studzionki 4 czerwca, 11:00
Kłos Moskorzyn 9-0 LZS Żelazny Most 4 czerwca, 11:00
Skarpa Orsk 4-1 Wiewierzanka Wiewierz 4 czerwca, 13:30
Odra Grodziec Mały 0-7 Viktoria Borek 4 czerwca, 11:00
LZS Retków 0-3 Victoria Tymowa
(wo)
Sokół Niechlów 3-3 Tęcza Kwielice 4 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 10-11 czerwca

Pauza: Sokół Niechlów.
 
Błysk Studzionki 2-3 Sparta Przedmoście 11 czerwca, 11:00
Tęcza Kwielice 3-0 LZS Retków
(wo)
Victoria Tymowa 2-2 Odra Grodziec Mały 11 czerwca, 11:00
Viktoria Borek 3-5 Skarpa Orsk 11 czerwca, 11:00
Wiewierzanka Wiewierz 1-1 Kłos Moskorzyn 11 czerwca, 11:00
LZS Żelazny Most 2-3 Błyskawica Luboszyce 11 czerwca, 11:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas