[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Legnica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal II Chocianów 26 69 23 0 3 139-26 12 0 1 80-12 11 0 2 59-14
2.  Kalina Sobin 26 65 21 2 3 91-39 11 1 1 50-15 10 1 2 41-24
3.  Unia Szklary Górne 26 59 19 2 5 125-30 10 1 2 77-15 9 1 3 48-15
4.  Perła Potoczek 26 50 16 2 8 94-59 8 0 5 48-31 8 2 3 46-28
5.  Victoria Niemstów 26 49 16 1 9 64-72 10 0 3 35-25 6 1 6 29-47
6.  Kryształ Chocianowiec 26 41 12 5 9 67-66 8 1 4 36-29 4 4 5 31-37
7.  Transportowiec Kłopotów 26 36 12 0 14 55-69 8 0 5 34-35 4 0 9 21-34
8.  LZS Koźlice 26 34 10 4 12 69-78 6 2 5 43-35 4 2 7 26-43
9.  Amator Wierzchowice 26 31 9 4 13 60-54 5 4 4 36-26 4 0 9 24-28
10.  Kupryt 02 Sucha Górna 26 27 8 3 15 49-90 5 1 7 29-33 3 2 8 20-57
11.  Zamet II Przemków 26 26 8 2 16 59-79 5 0 8 31-36 3 2 8 28-43
12.  LZS Nowa Wieś Lubińska 26 22 6 4 16 44-83 3 3 7 24-38 3 1 9 20-45
13.  Huzar Raszówka 26 16 4 4 18 35-117 2 3 8 21-49 2 1 10 14-68
14.  GLKS Gaworzyce 26 4 1 1 24 31-120 1 1 11 14-45 0 0 13 17-75
Hajduk Kłobuczyn wycofał się z rozgrywek po 8. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Stal II Chocianów    4-5 5-0 2-0 7-0 6-1 9-0 10-1 4-0 6-1 4-0 3-1 9-1 11-2 
 2 Kalina Sobin4-1     1-2 2-1 5-0 5-2 4-2 3-3 2-0 4-0 3-0* 6-1 3-0* 8-3 
 3 Unia Szklary Górne2-0 0-1     4-4 9-1 2-4 3-1 6-2 4-1 14-1 3-0* 7-0 8-0 15-0* 
 4 Perła Potoczek2-6 4-1 2-7     7-1 3-2 3-4 2-3 2-0 7-1 6-1 0-3 3-0* 7-2 
 5 Victoria Niemstów0-8 6-3 2-1 2-3     2-1 3-2 3-1 3-0 4-1 3-5 1-0 5-0 1-0 
 6 Kryształ Chocianowiec0-5 2-4 2-1 5-3 1-2     1-0 1-0 1-4 3-3 4-3 5-3 8-1 3-0 
 7 Transportowiec Kłopotów0-9 0-2 0-5 2-5 3-1 6-3     0-5 1-0 1-0 4-2 7-2 7-0 3-1 
 8 LZS Koźlice0-5 1-5 0-3 3-4 3-4 2-2 3-1     4-0 7-2 2-2 8-1 6-3 4-3 
 9 Amator Wierzchowice2-3 0-2 2-2 1-1 1-5 4-4 1-0 7-0     0-0 2-4 3-1 8-1 5-3 
 10 Kupryt 02 Sucha Górna2-5 2-3 0-3 3-4 2-2 2-3 3-2 3-2 0-5     4-3 0-1 5-0 3-0* 
 11 Zamet II Przemków0-3 0-1 1-5 3-4 5-1 0-3 0-2 5-1 0-9 6-2     2-1 2-3 7-1 
 12 LZS Nowa Wieś Lubińska2-5 3-6 0-4 1-6 2-5 1-1 4-2 2-2 1-0 2-3 1-3     1-1 4-0 
 13 Huzar Raszówka0-6 2-2 0-8 0-8 2-4 3-3 0-3* 1-3 3-0* 2-3 3-3 1-4     4-2 
 14 GLKS Gaworzyce0-3* 0-6 0-7 0-3* 0-3* 1-2 0-2 0-3 3-5 1-3 4-2 2-2 3-4     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Zamet II Przemków.
 
Kupryt 02 Sucha Górna 0-5 Amator Wierzchowice 21 sierpnia, 11:00
Transportowiec Kłopotów 3-1 GLKS Gaworzyce 21 sierpnia, 11:00
Unia Szklary Górne 8-0 Huzar Raszówka 21 sierpnia, 14:00
Stal II Chocianów 4-5 Kalina Sobin 21 sierpnia, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-1 Kryształ Chocianowiec 21 sierpnia, 14:00
Perła Potoczek - KS Kłobuczyn 21 sierpnia, 11:00
było 2-0, anulowany
LZS Koźlice 3-4 Victoria Niemstów 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Victoria Niemstów.
 
KS Kłobuczyn - LZS Koźlice 28 sierpnia, 11:00
było 4-5, anulowany
Kryształ Chocianowiec 5-3 Perła Potoczek 28 sierpnia, 11:00
Kalina Sobin 6-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 28 sierpnia, 14:00
Huzar Raszówka 0-6 Stal II Chocianów 28 sierpnia, 14:00
GLKS Gaworzyce 0-7 Unia Szklary Górne 28 sierpnia, 11:00
Amator Wierzchowice 1-0 Transportowiec Kłopotów 28 sierpnia, 11:00
Zamet II Przemków 6-2 Kupryt 02 Sucha Górna 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Kupryt 02 Sucha Górna.
 
Transportowiec Kłopotów 4-2 Zamet II Przemków 4 września, 11:00
Unia Szklary Górne 4-1 Amator Wierzchowice 4 września, 17:00
Stal II Chocianów 11-2 GLKS Gaworzyce 4 września, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-1 Huzar Raszówka 4 września, 14:00
Perła Potoczek 4-1 Kalina Sobin 4 września, 11:00
LZS Koźlice 2-2 Kryształ Chocianowiec 4 września, 11:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; potem anulowany
Victoria Niemstów - KS Kłobuczyn 4 września, 14:00
było 1-1, anulowany

Kolejka 4 - 10-11 września

Kryształ Chocianowiec 1-2 Victoria Niemstów 11 września, 11:00
Kalina Sobin 3-3 LZS Koźlice 11 września, 14:00
Huzar Raszówka 0-8 Perła Potoczek 11 września, 14:00
GLKS Gaworzyce 2-2 LZS Nowa Wieś Lubińska 11 września, 11:00
Amator Wierzchowice 2-3 Stal II Chocianów 11 września, 11:00
Zamet II Przemków 1-5 Unia Szklary Górne 11 września, 14:00
Kupryt 02 Sucha Górna 3-2 Transportowiec Kłopotów 11 września, 13:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Transportowiec Kłopotów.
 
Unia Szklary Górne 14-1 Kupryt 02 Sucha Górna 18 września, 16:30
Stal II Chocianów 4-0 Zamet II Przemków 18 września, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-0 Amator Wierzchowice 18 września, 14:00
Perła Potoczek 7-2 GLKS Gaworzyce 18 września, 11:00
LZS Koźlice 6-3 Huzar Raszówka 18 września, 11:00
Victoria Niemstów 6-3 Kalina Sobin 18 września, 14:00
KS Kłobuczyn - Kryształ Chocianowiec 18 września, 11:00
było 4-1, anulowany

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Kryształ Chocianowiec.
 
Kalina Sobin - KS Kłobuczyn 25 września, 14:00
było 6-2, anulowany
Huzar Raszówka 2-4 Victoria Niemstów 25 września, 14:00
GLKS Gaworzyce 0-3 LZS Koźlice 25 września, 11:00
Amator Wierzchowice 1-1 Perła Potoczek 25 września, 11:00
Zamet II Przemków 2-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 25 września, 14:00
Kupryt 02 Sucha Górna 2-5 Stal II Chocianów 25 września, 13:00
Transportowiec Kłopotów 0-5 Unia Szklary Górne 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Unia Szklary Górne.
 
Stal II Chocianów 9-0 Transportowiec Kłopotów 2 października, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 2-3 Kupryt 02 Sucha Górna 2 października, 14:00
Perła Potoczek 6-1 Zamet II Przemków 2 października, 14:00
LZS Koźlice 4-0 Amator Wierzchowice 2 października, 11:00
Victoria Niemstów 1-0 GLKS Gaworzyce 2 października, 14:00
KS Kłobuczyn - Huzar Raszówka 2 października, 11:00
nie odbył się, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Kryształ Chocianowiec 2-4 Kalina Sobin 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Kalina Sobin.
 
Huzar Raszówka 3-3 Kryształ Chocianowiec 9 października, 14:00
GLKS Gaworzyce - KS Kłobuczyn 9 października, 11:00
było 12-0, anulowany
Amator Wierzchowice 1-5 Victoria Niemstów 9 października, 11:00
Zamet II Przemków 5-1 LZS Koźlice 9 października, 15:00
Kupryt 02 Sucha Górna 3-4 Perła Potoczek 9 października, 13:00
Transportowiec Kłopotów 7-2 LZS Nowa Wieś Lubińska 9 października, 11:00
Unia Szklary Górne 2-0 Stal II Chocianów 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Amator Wierzchowice, Stal II Chocianów.
 
LZS Nowa Wieś Lubińska 0-4 Unia Szklary Górne 16 października, 14:00
Perła Potoczek 3-4 Transportowiec Kłopotów 16 października, 14:30
LZS Koźlice 7-2 Kupryt 02 Sucha Górna 16 października, 11:00
Victoria Niemstów 3-5 Zamet II Przemków 16 października, 14:00
Kryształ Chocianowiec 3-0 GLKS Gaworzyce 16 października, 11:00
Kalina Sobin 3-0 Huzar Raszówka 16 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Zamet II Przemków, Huzar Raszówka.
 
GLKS Gaworzyce 0-6 Kalina Sobin 23 października, 14:00
Amator Wierzchowice 4-4 Kryształ Chocianowiec 23 października, 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 2-2 Victoria Niemstów 23 października, 13:00
Transportowiec Kłopotów 0-5 LZS Koźlice 23 października, 11:00
Unia Szklary Górne 4-4 Perła Potoczek 23 października, 16:00
Stal II Chocianów 3-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 23 października, 11:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Kupryt 02 Sucha Górna, LZS Nowa Wieś Lubińska.
 
Perła Potoczek 2-6 Stal II Chocianów 30 października, 11:00
LZS Koźlice 0-3 Unia Szklary Górne 30 października, 11:00
Victoria Niemstów 3-2 Transportowiec Kłopotów 30 października, 14:00
Kryształ Chocianowiec 4-3 Zamet II Przemków 30 października, 11:00
Kalina Sobin 2-0 Amator Wierzchowice 30 października, 14:00
Huzar Raszówka 4-2 GLKS Gaworzyce 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Transportowiec Kłopotów, GLKS Gaworzyce.
 
Amator Wierzchowice 8-1 Huzar Raszówka 6 listopada, 11:00
Zamet II Przemków 0-1 Kalina Sobin 6 listopada, 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 2-3 Kryształ Chocianowiec 6 listopada, 13:00
Unia Szklary Górne 9-1 Victoria Niemstów 6 listopada, 14:00
Stal II Chocianów 10-1 LZS Koźlice 6 listopada, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-6 Perła Potoczek 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Unia Szklary Górne, Perła Potoczek.
 
LZS Koźlice 8-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 11 listopada, 11:00
Victoria Niemstów 0-8 Stal II Chocianów 11 listopada, 14:00
Kryształ Chocianowiec 1-0 Transportowiec Kłopotów 11 listopada, 11:00
Kalina Sobin 4-0 Kupryt 02 Sucha Górna 11 listopada, 14:00
Huzar Raszówka 3-3 Zamet II Przemków 11 listopada, 11:00
GLKS Gaworzyce 3-5 Amator Wierzchowice 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 13 listopada

Pauza: Amator Wierzchowice, Stal II Chocianów.
 
Zamet II Przemków 7-1 GLKS Gaworzyce 13 listopada, 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 5-0 Huzar Raszówka 13 listopada, 13:00
Transportowiec Kłopotów 0-2 Kalina Sobin 13 listopada, 11:00
Unia Szklary Górne 2-4 Kryształ Chocianowiec 13 listopada, 14:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 2-5 Victoria Niemstów 13 listopada, 14:00
Perła Potoczek 2-3 LZS Koźlice 13 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Pauza: LZS Nowa Wieś Lubińska, LZS Koźlice.
 
Victoria Niemstów 2-3 Perła Potoczek 20 listopada, 13:00
Kryształ Chocianowiec 0-5 Stal II Chocianów 20 listopada, 11:00
Kalina Sobin 1-2 Unia Szklary Górne 20 listopada, 14:00
Huzar Raszówka 0-3 Transportowiec Kłopotów 20 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-2
GLKS Gaworzyce 1-3 Kupryt 02 Sucha Górna 20 listopada, 14:00
Amator Wierzchowice 2-4 Zamet II Przemków 20 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 11-12 marca

Pauza: Perła Potoczek, Zamet II Przemków.
 
Amator Wierzchowice 0-0 Kupryt 02 Sucha Górna 12 marca, 11:00
GLKS Gaworzyce 0-2 Transportowiec Kłopotów 12 marca, 14:00
Huzar Raszówka 0-8 Unia Szklary Górne 12 marca, 14:00
Kalina Sobin 4-1 Stal II Chocianów 12 marca, 14:00
Kryształ Chocianowiec 5-3 LZS Nowa Wieś Lubińska 12 marca, 11:00
Victoria Niemstów 3-1 LZS Koźlice 19 marca, 14:00
w Siedlcach

Kolejka 17 - 18-19 marca

Pauza: Victoria Niemstów, LZS Koźlice.
 
Perła Potoczek 3-2 Kryształ Chocianowiec 19 marca, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 3-6 Kalina Sobin 19 marca, 14:00
Stal II Chocianów 9-1 Huzar Raszówka 19 marca, 11:00
Unia Szklary Górne 15-0 GLKS Gaworzyce 19 marca, 11:00
(wo)
w Oborze / na boisku 15-2
Transportowiec Kłopotów 1-0 Amator Wierzchowice 19 marca, 11:00
w Księginicach
Kupryt 02 Sucha Górna 4-3 Zamet II Przemków 19 marca, 14:00

Kolejka 18 - 25-26 marca

Pauza: Victoria Niemstów, Kupryt 02 Sucha Górna.
 
Zamet II Przemków 0-2 Transportowiec Kłopotów 26 marca, 14:00
Amator Wierzchowice 2-2 Unia Szklary Górne 26 marca, 11:00
GLKS Gaworzyce 0-3 Stal II Chocianów 26 marca, 14:00
(wo)
przerwany w 15. minucie przy stanie 0-1 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Huzar Raszówka 1-4 LZS Nowa Wieś Lubińska 26 marca, 14:00
Kalina Sobin 2-1 Perła Potoczek 26 marca, 14:00
Kryształ Chocianowiec 1-0 LZS Koźlice 26 marca, 11:00
w Chocianowie

Kolejka 19 - 1-2 kwietnia

Victoria Niemstów 2-1 Kryształ Chocianowiec 2 kwietnia, 14:00
w Siedlcach
LZS Koźlice 1-5 Kalina Sobin 2 kwietnia, 11:00
Perła Potoczek 3-0 Huzar Raszówka 2 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-2
LZS Nowa Wieś Lubińska 4-0 GLKS Gaworzyce 2 kwietnia, 14:00
Stal II Chocianów 4-0 Amator Wierzchowice 2 kwietnia, 11:00
Unia Szklary Górne 3-0 Zamet II Przemków 2 kwietnia, 14:00
(wo)
w Oborze / nie odbył się
Transportowiec Kłopotów 1-0 Kupryt 02 Sucha Górna 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Pauza: Transportowiec Kłopotów, Kryształ Chocianowiec.
 
Kupryt 02 Sucha Górna 0-3 Unia Szklary Górne 9 kwietnia, 14:00
Zamet II Przemków 0-3 Stal II Chocianów 9 kwietnia, 11:00
Amator Wierzchowice 3-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 9 kwietnia, 11:00
GLKS Gaworzyce 0-3 Perła Potoczek 9 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-1
Huzar Raszówka 1-3 LZS Koźlice 9 kwietnia, 14:00
Kalina Sobin 5-0 Victoria Niemstów 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Pauza: Kalina Sobin, Kryształ Chocianowiec.
 
Victoria Niemstów 5-0 Huzar Raszówka 23 kwietnia, 14:00
w Siedlcach
LZS Koźlice 4-3 GLKS Gaworzyce 23 kwietnia, 11:00
Perła Potoczek 2-0 Amator Wierzchowice 23 kwietnia, 11:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-3 Zamet II Przemków 23 kwietnia, 11:00
Stal II Chocianów 6-1 Kupryt 02 Sucha Górna 23 kwietnia, 11:00
Unia Szklary Górne 3-1 Transportowiec Kłopotów 23 kwietnia, 14:00
w Oborze

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Pauza: Unia Szklary Górne, Huzar Raszówka.
 
Transportowiec Kłopotów 0-9 Stal II Chocianów 30 kwietnia, 11:00
w Księginicach
Kupryt 02 Sucha Górna 0-1 LZS Nowa Wieś Lubińska 30 kwietnia, 14:00
Zamet II Przemków 3-4 Perła Potoczek 30 kwietnia, 14:00
Amator Wierzchowice 7-0 LZS Koźlice 30 kwietnia, 11:00
GLKS Gaworzyce 0-3 Victoria Niemstów 30 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-2
Kalina Sobin 5-2 Kryształ Chocianowiec 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: GLKS Gaworzyce, Kalina Sobin.
 
Kryształ Chocianowiec 8-1 Huzar Raszówka 3 maja, 11:00
Victoria Niemstów 3-0 Amator Wierzchowice 3 maja, 14:00
LZS Koźlice 2-2 Zamet II Przemków 3 maja, 11:00
Perła Potoczek 7-1 Kupryt 02 Sucha Górna 3 maja, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 4-2 Transportowiec Kłopotów 3 maja, 11:00
Stal II Chocianów 5-0 Unia Szklary Górne 3 maja, 11:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Pauza: Amator Wierzchowice, Stal II Chocianów.
 
Unia Szklary Górne 7-0 LZS Nowa Wieś Lubińska 7 maja, 14:00
w Oborze
Transportowiec Kłopotów 2-5 Perła Potoczek 7 maja, 11:00
w Księginicach
Kupryt 02 Sucha Górna 3-2 LZS Koźlice 7 maja, 16:00
Zamet II Przemków 5-1 Victoria Niemstów 7 maja, 11:00
GLKS Gaworzyce 1-2 Kryształ Chocianowiec 7 maja, 14:00
Huzar Raszówka 2-2 Kalina Sobin 7 maja, 14:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Pauza: Zamet II Przemków, Huzar Raszówka.
 
Kalina Sobin 8-3 GLKS Gaworzyce 14 maja, 14:00
Kryształ Chocianowiec 1-4 Amator Wierzchowice 14 maja, 11:00
Victoria Niemstów 4-1 Kupryt 02 Sucha Górna 26 marca, 14:00
w Siedlcach
LZS Koźlice 3-1 Transportowiec Kłopotów 14 maja, 11:00
Perła Potoczek 2-7 Unia Szklary Górne 14 maja, 11:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 2-5 Stal II Chocianów 14 maja, 14:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Pauza: LZS Nowa Wieś Lubińska, Kupryt 02 Sucha Górna.
 
Stal II Chocianów 2-0 Perła Potoczek 21 maja, 11:00
Unia Szklary Górne 6-2 LZS Koźlice 21 maja, 14:00
w Oborze
Transportowiec Kłopotów 3-1 Victoria Niemstów 21 maja, 11:00
w Księginicach
Zamet II Przemków 0-3 Kryształ Chocianowiec 21 maja, 11:00
Amator Wierzchowice 0-2 Kalina Sobin 21 maja, 11:00
GLKS Gaworzyce 3-4 Huzar Raszówka 21 maja, 14:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Pauza: GLKS Gaworzyce, Transportowiec Kłopotów.
 
Huzar Raszówka 3-0 Amator Wierzchowice 28 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Kalina Sobin 3-0 Zamet II Przemków 28 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Kryształ Chocianowiec 3-3 Kupryt 02 Sucha Górna 28 maja, 11:00
Victoria Niemstów 2-1 Unia Szklary Górne 28 maja, 11:00
LZS Koźlice 0-5 Stal II Chocianów 28 maja, 11:00
Perła Potoczek 0-3 LZS Nowa Wieś Lubińska 28 maja, 11:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Pauza: Perła Potoczek, Unia Szklary Górne.
 
LZS Nowa Wieś Lubińska 2-2 LZS Koźlice 4 czerwca, 14:00
Stal II Chocianów 7-0 Victoria Niemstów 4 czerwca, 11:00
Transportowiec Kłopotów 6-3 Kryształ Chocianowiec 4 czerwca, 11:00
w Księginicach
Kupryt 02 Sucha Górna 2-3 Kalina Sobin 4 czerwca, 14:00
Zamet II Przemków 2-3 Huzar Raszówka 4 czerwca, 14:00
Amator Wierzchowice 5-3 GLKS Gaworzyce 4 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Pauza: Amator Wierzchowice, Stal II Chocianów.
 
GLKS Gaworzyce 4-2 Zamet II Przemków 11 czerwca, 14:00
Huzar Raszówka 2-3 Kupryt 02 Sucha Górna 11 czerwca, 14:00
Kalina Sobin 4-2 Transportowiec Kłopotów 11 czerwca, 14:00
Kryształ Chocianowiec 2-1 Unia Szklary Górne 11 czerwca, 11:00
Victoria Niemstów 1-0 LZS Nowa Wieś Lubińska 11 czerwca, 14:00
LZS Koźlice 3-4 Perła Potoczek 11 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Pauza: LZS Nowa Wieś Lubińska, LZS Koźlice.
 
Perła Potoczek 7-1 Victoria Niemstów 15 czerwca, 11:00
Stal II Chocianów 6-1 Kryształ Chocianowiec 15 czerwca, 11:00
Unia Szklary Górne 0-1 Kalina Sobin 15 czerwca, 11:00
Transportowiec Kłopotów 7-0 Huzar Raszówka 15 czerwca, 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 3-0 GLKS Gaworzyce 15 czerwca, 11:00
(wo)
nie odbył się
Zamet II Przemków 0-9 Amator Wierzchowice 15 czerwca, 11:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas