[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Legnica III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Michów 26 74 24 2 0 133-20 13 0 0 61-11 11 2 0 72-9
2.  Czarni Miłkowice 26 70 23 1 2 173-32 11 1 1 88-13 12 0 1 85-19
3.  Lubiatowianka Lubiatów 26 52 16 4 6 97-68 9 2 2 52-26 7 2 4 45-42
4.  Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 26 48 16 0 10 130-72 8 0 5 73-39 8 0 5 57-33
5.  Iskra II Kochlice 26 47 15 2 9 104-76 8 2 3 66-31 7 0 6 38-45
6.  Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 26 43 14 1 11 74-79 7 0 6 34-42 7 1 5 40-37
7.  Mewa Goliszów 26 41 11 8 7 111-72 6 4 3 56-40 5 4 4 55-32
8.  LZS Biała (k. Legnicy) 26 27 9 0 17 50-104 4 0 9 25-51 5 0 8 25-53
9.  Start Osetnica 26 26 8 2 16 76-129 5 0 8 42-77 3 2 8 34-52
10.  Gryf Olimpia Krotoszyce 26 25 7 4 15 86-117 4 2 7 41-49 3 2 8 45-68
11.  Orlik Okmiany 26 24 7 3 16 63-115 6 2 5 45-38 1 1 11 18-77
12.  Olimpia Olszanica 26 17 5 2 19 63-152 4 1 8 41-56 1 1 11 22-96
13.  Iskra Niedźwiedzice 26 15 5 0 21 46-151 4 0 9 26-65 1 0 12 20-86
14.  Polonia Ernestynów 26 21 6 3 17 55-74 2 2 9 29-44 4 1 8 26-30
Polonia Ernestynów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Płomień Michów    1-0 4-1 4-2 3-0* 7-0 4-3 3-0* 2-1 10-2 4-2 9-0 7-0 3-0* 
 2 Czarni Miłkowice0-4     5-3 7-1 7-0 8-0 2-2 10-0 8-0 7-2 11-0 11-1 11-0 1-0 
 3 Lubiatowianka Lubiatów1-1 1-9     4-0 0-5 4-1 3-3 2-0 5-2 7-1 5-1 9-3 8-0 3-0* 
 4 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska0-13 0-3 2-3     3-4 3-4 4-3 9-2 5-0 11-1 9-2 15-2 9-2 3-0* 
 5 Iskra II Kochlice0-10 3-6 1-1 4-2     5-0 1-1 5-0 5-2 9-1 9-0 11-1 10-2 3-5 
 6 Sokół II Krzywa (k. Legnicy)0-5 1-11 3-7 2-5 0-6     1-0 2-0 8-1 3-2 4-2 6-0 4-0 0-3* 
 7 Mewa Goliszów1-1 0-11 3-5 0-6 7-3 2-2     5-1 3-2 3-3 16-2 4-4 9-0 3-0* 
 8 LZS Biała (k. Legnicy)0-5 1-6 2-3 1-4 3-5 0-7 2-5     3-1 2-5 4-0 2-1 5-3 0-6 
 9 Start Osetnica1-6 1-6 2-6 1-11 7-3 1-5 0-10 8-1     3-11 3-2 7-2 5-4 3-10 
 10 Gryf Olimpia Krotoszyce0-6 3-7 5-1 2-6 2-4 1-3 4-5 5-7 5-5     3-3 3-1 5-1 3-0* 
 11 Orlik Okmiany0-8 3-6 2-3 3-0* 7-1 2-10 5-3 0-3* 1-1 3-0*     11-0 6-1 2-2 
 12 Olimpia Olszanica1-3 3-8 6-6 1-5 6-0* 3-1 3-4 2-3 2-10 3-11 6-1     2-4 3-0* 
 13 Iskra Niedźwiedzice3-7 2-9 2-0 1-10 0-4 1-4 1-14 2-5 5-6 2-1 3-0 1-5     3-0* 
 14 Polonia Ernestynów2-3 0-3* 5-6 3-5 0-3* 0-3* 2-2 0-3* 0-3* 5-5 0-3* 7-2 5-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Start Osetnica 3-11 Gryf Olimpia Krotoszyce 21 sierpnia, 11:00
Polonia Ernestynów 3-5 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 13 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 11:00) odwołany / w drugim terminie (3 listopada, 17:00) odwołany
Płomień Michów 3-0 Iskra II Kochlice 21 sierpnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Orlik Okmiany 6-1 Iskra Niedźwiedzice 21 sierpnia, 11:00
Olimpia Olszanica 3-8 Czarni Miłkowice 21 sierpnia, 14:00
Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 3-7 Lubiatowianka Lubiatów 13 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 11:00) odwołany
Mewa Goliszów 5-1 LZS Biała (k. Legnicy) 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Gryf Olimpia Krotoszyce 5-7 LZS Biała (k. Legnicy) 28 sierpnia, 11:00
Lubiatowianka Lubiatów 3-3 Mewa Goliszów 28 sierpnia, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 1-5 Olimpia Olszanica 28 sierpnia, 11:00
Iskra II Kochlice 9-0 Orlik Okmiany 28 sierpnia, 11:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 0-13 Płomień Michów 28 sierpnia, 11:00
Start Osetnica 3-10 Polonia Ernestynów 28 sierpnia, 11:00
Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 1-11 Czarni Miłkowice 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Polonia Ernestynów 5-5 Gryf Olimpia Krotoszyce 4 września, 11:00
Płomień Michów 2-1 Start Osetnica 4 września, 11:00
Orlik Okmiany 3-0 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 4 września, 11:00
(wo)
na boisku 3-3
Olimpia Olszanica 6-0 Iskra II Kochlice 4 września, 14:00
(wo)
na boisku 6-9
Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 4-0 Iskra Niedźwiedzice 4 września, 11:00
Mewa Goliszów 0-11 Czarni Miłkowice 3 września, 17:00
LZS Biała (k. Legnicy) 2-3 Lubiatowianka Lubiatów 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Gryf Olimpia Krotoszyce 5-1 Lubiatowianka Lubiatów 11 września, 14:30
Czarni Miłkowice 10-0 LZS Biała (k. Legnicy) 11 września, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 1-14 Mewa Goliszów 11 września, 11:00
Iskra II Kochlice 5-0 Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 11 września, 11:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 15-2 Olimpia Olszanica 11 września, 11:00
Start Osetnica 3-2 Orlik Okmiany 10 września, 16:00
Polonia Ernestynów 2-3 Płomień Michów 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Płomień Michów 10-2 Gryf Olimpia Krotoszyce 18 września, 11:00
Orlik Okmiany 2-2 Polonia Ernestynów 18 września, 11:00
Olimpia Olszanica 2-10 Start Osetnica 18 września, 14:00
Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 2-5 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 18 września, 11:00
Mewa Goliszów 7-3 Iskra II Kochlice 18 września, 12:00
LZS Biała (k. Legnicy) 5-3 Iskra Niedźwiedzice 18 września, 14:00
Lubiatowianka Lubiatów 1-9 Czarni Miłkowice 18 września, 14:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Gryf Olimpia Krotoszyce 3-7 Czarni Miłkowice 25 września, 14:30
Iskra Niedźwiedzice 2-0 Lubiatowianka Lubiatów 25 września, 14:00
Iskra II Kochlice 5-0 LZS Biała (k. Legnicy) 25 września, 11:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 4-3 Mewa Goliszów 25 września, 11:00
Start Osetnica 1-5 Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 25 września, 13:00
Polonia Ernestynów 7-2 Olimpia Olszanica 25 września, 11:00
Płomień Michów 4-2 Orlik Okmiany 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Orlik Okmiany 3-0 Gryf Olimpia Krotoszyce 2 października, 11:00
(wo)
przerwany w 10. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Olimpia Olszanica 1-3 Płomień Michów 2 października, 14:00
Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 0-3 Polonia Ernestynów 2 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-2
Mewa Goliszów 3-2 Start Osetnica 2 października, 12:00
LZS Biała (k. Legnicy) 1-4 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 2 października, 14:00
Lubiatowianka Lubiatów 0-5 Iskra II Kochlice 2 października, 14:00
Czarni Miłkowice 11-0 Iskra Niedźwiedzice 2 października, 14:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Gryf Olimpia Krotoszyce 5-1 Iskra Niedźwiedzice 9 października, 14:30
Iskra II Kochlice 3-6 Czarni Miłkowice 9 października, 11:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 2-3 Lubiatowianka Lubiatów 9 października, 11:00
Start Osetnica 8-1 LZS Biała (k. Legnicy) 9 października, 13:00
Polonia Ernestynów 2-2 Mewa Goliszów 9 października, 13:00
Płomień Michów 7-0 Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 9 października, 11:00
Orlik Okmiany 11-0 Olimpia Olszanica 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Olimpia Olszanica 3-11 Gryf Olimpia Krotoszyce 16 października, 14:00
Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 4-2 Orlik Okmiany 16 października, 15:00
Mewa Goliszów 1-1 Płomień Michów 16 października, 12:00
LZS Biała (k. Legnicy) 0-6 Polonia Ernestynów 16 października, 14:00
Lubiatowianka Lubiatów 5-2 Start Osetnica 16 października, 14:00
Czarni Miłkowice 7-1 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 16 października, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 0-4 Iskra II Kochlice 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Gryf Olimpia Krotoszyce 2-4 Iskra II Kochlice 23 października, 14:30
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 9-2 Iskra Niedźwiedzice 23 października, 11:00
Start Osetnica 1-6 Czarni Miłkowice 23 października, 13:00
Polonia Ernestynów 5-6 Lubiatowianka Lubiatów 23 października, 14:00
Płomień Michów 3-0 LZS Biała (k. Legnicy) 23 października, 11:00
(wo)
goście nie zebrali składu
Orlik Okmiany 5-3 Mewa Goliszów 23 października, 11:00
Olimpia Olszanica 3-1 Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 3-2 Gryf Olimpia Krotoszyce 30 października, 15:00
Mewa Goliszów 4-4 Olimpia Olszanica 30 października, 12:00
LZS Biała (k. Legnicy) 4-0 Orlik Okmiany 30 października, 14:00
Lubiatowianka Lubiatów 1-1 Płomień Michów 30 października, 14:00
Czarni Miłkowice 1-0 Polonia Ernestynów 30 października, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 5-6 Start Osetnica 30 października, 13:00
Iskra II Kochlice 4-2 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 30 października, 11:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Gryf Olimpia Krotoszyce 2-6 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 6 listopada, 14:30
Start Osetnica 7-3 Iskra II Kochlice 6 listopada, 13:00
Polonia Ernestynów 5-3 Iskra Niedźwiedzice 6 listopada, 11:00
Płomień Michów 1-0 Czarni Miłkowice 6 listopada, 11:00
Orlik Okmiany 2-3 Lubiatowianka Lubiatów 6 listopada, 11:00
Olimpia Olszanica 2-3 LZS Biała (k. Legnicy) 6 listopada, 12:00
Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 1-0 Mewa Goliszów 6 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Mewa Goliszów 3-3 Gryf Olimpia Krotoszyce 11 listopada, 12:00
LZS Biała (k. Legnicy) 0-7 Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 11 listopada, 11:00
Lubiatowianka Lubiatów 9-3 Olimpia Olszanica 11 listopada, 11:00
Iskra Niedźwiedzice 3-7 Płomień Michów 11 listopada, 13:00
Iskra II Kochlice 3-5 Polonia Ernestynów 11 listopada, 14:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 5-0 Start Osetnica 11 listopada, 11:00
Orlik Okmiany 3-6 Czarni Miłkowice 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Gryf Olimpia Krotoszyce 5-5 Start Osetnica 19 marca, 14:30
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 3-0 Polonia Ernestynów
(wo)
Iskra II Kochlice 0-10 Płomień Michów 19 marca, 11:00
Iskra Niedźwiedzice 3-0 Orlik Okmiany 19 marca, 14:00
Czarni Miłkowice 11-1 Olimpia Olszanica 19 marca, 11:00
Lubiatowianka Lubiatów 4-1 Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 19 marca, 11:00
LZS Biała (k. Legnicy) 2-5 Mewa Goliszów 19 marca, 11:00
w Goliszowie

Kolejka 15 - 25-26 marca

Czarni Miłkowice 8-0 Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 26 marca, 11:00
LZS Biała (k. Legnicy) 2-5 Gryf Olimpia Krotoszyce 26 marca, 14:00
w Osetnicy
Mewa Goliszów 3-5 Lubiatowianka Lubiatów 26 marca, 11:00
Olimpia Olszanica 2-4 Iskra Niedźwiedzice 26 marca, 11:00
Orlik Okmiany 7-1 Iskra II Kochlice 26 marca, 14:00
Płomień Michów 4-2 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 26 marca, 11:00
Polonia Ernestynów 0-3 Start Osetnica
(wo)

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Gryf Olimpia Krotoszyce 3-0 Polonia Ernestynów
(wo)
Start Osetnica 1-6 Płomień Michów 2 kwietnia, 11:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 9-2 Orlik Okmiany 2 kwietnia, 11:00
Iskra II Kochlice 11-1 Olimpia Olszanica 2 kwietnia, 11:00
Iskra Niedźwiedzice 1-4 Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 2 kwietnia, 13:00
Czarni Miłkowice 2-2 Mewa Goliszów 2 kwietnia, 11:00
Lubiatowianka Lubiatów 2-0 LZS Biała (k. Legnicy) 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Lubiatowianka Lubiatów 7-1 Gryf Olimpia Krotoszyce 9 kwietnia, 14:00
LZS Biała (k. Legnicy) 1-6 Czarni Miłkowice 9 kwietnia, 14:00
w Miłkowicach
Mewa Goliszów 9-0 Iskra Niedźwiedzice 9 kwietnia, 11:00
w Niedźwiedzicach
Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 0-6 Iskra II Kochlice 9 kwietnia, 11:00
Olimpia Olszanica 1-5 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 9 kwietnia, 11:00
Orlik Okmiany 1-1 Start Osetnica 9 kwietnia, 11:00
Płomień Michów 3-0 Polonia Ernestynów
(wo)

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Gryf Olimpia Krotoszyce 0-6 Płomień Michów 23 kwietnia, 14:30
Polonia Ernestynów 0-3 Orlik Okmiany
(wo)
Start Osetnica 7-2 Olimpia Olszanica 23 kwietnia, 11:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 3-4 Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 23 kwietnia, 11:00
Iskra II Kochlice 1-1 Mewa Goliszów 23 kwietnia, 12:00
Iskra Niedźwiedzice 2-5 LZS Biała (k. Legnicy) 23 kwietnia, 14:00
Czarni Miłkowice 5-3 Lubiatowianka Lubiatów 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Czarni Miłkowice 7-2 Gryf Olimpia Krotoszyce 30 kwietnia, 14:00
Lubiatowianka Lubiatów 8-0 Iskra Niedźwiedzice 30 kwietnia, 14:00
LZS Biała (k. Legnicy) 3-5 Iskra II Kochlice 30 kwietnia, 14:00
w Osetnicy
Mewa Goliszów 0-6 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 30 kwietnia, 11:00
Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 8-1 Start Osetnica 30 kwietnia, 11:00
Olimpia Olszanica 3-0 Polonia Ernestynów
(wo)
Orlik Okmiany 0-8 Płomień Michów 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 3 maja

Gryf Olimpia Krotoszyce 3-3 Orlik Okmiany 3 maja, 14:30
Płomień Michów 9-0 Olimpia Olszanica 3 maja, 11:00
Polonia Ernestynów 0-3 Sokół II Krzywa (k. Legnicy)
(wo)
Start Osetnica 0-10 Mewa Goliszów 3 maja, 11:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 9-2 LZS Biała (k. Legnicy) 3 maja, 11:00
Iskra II Kochlice 1-1 Lubiatowianka Lubiatów 3 maja, 11:00
Iskra Niedźwiedzice 2-9 Czarni Miłkowice 3 maja, 14:00

Kolejka 21 - 6-7 maja

Iskra Niedźwiedzice 2-1 Gryf Olimpia Krotoszyce 7 maja, 14:00
Czarni Miłkowice 7-0 Iskra II Kochlice 7 maja, 14:00
Lubiatowianka Lubiatów 4-0 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 7 maja, 14:00
LZS Biała (k. Legnicy) 3-1 Start Osetnica 7 maja, 14:00
w Osetnicy; LZS gospodarzem
Mewa Goliszów 3-0 Polonia Ernestynów
(wo)
Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 0-5 Płomień Michów 7 maja, 11:00
Olimpia Olszanica 6-1 Orlik Okmiany 7 maja, 11:00

Kolejka 22 - 13-14 maja

Gryf Olimpia Krotoszyce 3-1 Olimpia Olszanica 14 maja, 14:30
Orlik Okmiany 2-10 Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 14 maja, 14:00
Płomień Michów 4-3 Mewa Goliszów 14 maja, 12:30
Polonia Ernestynów 0-3 LZS Biała (k. Legnicy)
(wo)
Start Osetnica 2-6 Lubiatowianka Lubiatów 14 maja, 13:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 0-3 Czarni Miłkowice 14 maja, 11:00
w Ernestynowie
Iskra II Kochlice 10-2 Iskra Niedźwiedzice 14 maja, 11:00

Kolejka 23 - 20-21 maja

Iskra II Kochlice 9-1 Gryf Olimpia Krotoszyce 21 maja, 11:00
Iskra Niedźwiedzice 1-10 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 21 maja, 14:00
Czarni Miłkowice 8-0 Start Osetnica 21 maja, 14:00
Lubiatowianka Lubiatów 3-0 Polonia Ernestynów
(wo)
LZS Biała (k. Legnicy) 0-5 Płomień Michów 21 maja, 14:00
Mewa Goliszów 16-2 Orlik Okmiany 21 maja, 11:00
Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 6-0 Olimpia Olszanica 21 maja, 11:00

Kolejka 24 - 27-28 maja

Gryf Olimpia Krotoszyce 1-3 Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 28 maja, 14:30
Olimpia Olszanica 3-4 Mewa Goliszów 28 maja, 11:00
Orlik Okmiany 0-3 LZS Biała (k. Legnicy) 28 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
Płomień Michów 4-1 Lubiatowianka Lubiatów 28 maja, 11:00
Polonia Ernestynów 0-3 Czarni Miłkowice
(wo)
Start Osetnica 5-4 Iskra Niedźwiedzice 28 maja, 13:00
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 3-4 Iskra II Kochlice 28 maja, 11:00

Kolejka 25 - 3-4 czerwca

Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 11-1 Gryf Olimpia Krotoszyce 4 czerwca, 11:00
Iskra II Kochlice 5-2 Start Osetnica 4 czerwca, 11:00
Iskra Niedźwiedzice 3-0 Polonia Ernestynów
(wo)
Czarni Miłkowice 0-4 Płomień Michów 4 czerwca, 11:00
Lubiatowianka Lubiatów 5-1 Orlik Okmiany 4 czerwca, 11:00
LZS Biała (k. Legnicy) 2-1 Olimpia Olszanica 4 czerwca, 16:30
Mewa Goliszów 2-2 Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 4 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 10-11 czerwca

Czarni Miłkowice 11-0 Orlik Okmiany 11 czerwca, 11:00
Gryf Olimpia Krotoszyce 4-5 Mewa Goliszów 11 czerwca, 11:00
Sokół II Krzywa (k. Legnicy) 2-0 LZS Biała (k. Legnicy) 11 czerwca, 13:00
Olimpia Olszanica 6-6 Lubiatowianka Lubiatów 10 czerwca, 16:00
Płomień Michów 7-0 Iskra Niedźwiedzice 11 czerwca, 11:00
Polonia Ernestynów 0-3 Iskra II Kochlice
(wo)
Start Osetnica 1-11 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 11 czerwca, 11:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas