[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Legnica V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Lipa 22 61 20 1 1 100-20 11 0 0 56-8 9 1 1 44-12
2.  LZS Nowy Kościół 22 59 19 2 1 114-30 10 1 0 52-13 9 1 1 62-17
3.  Tatra Krzeniów 22 35 11 2 9 57-48 8 0 3 34-14 3 2 6 23-34
4.  Górnik II Złotoryja 22 34 11 1 10 77-67 6 1 4 49-36 5 0 6 28-31
5.  Lechia Rokitnica 22 33 10 3 9 60-63 6 1 4 31-25 4 2 5 29-38 2 6 2 0 0 9-5
6.  Iskra Jerzmanice Zdrój 22 33 10 3 9 59-62 5 2 4 32-32 5 1 5 27-30 2 0 0 0 2 5-9
7.  Orzeł Wojcieszyn 22 32 9 5 8 71-55 5 4 2 44-23 4 1 6 27-32
8.  Platan Sichów 22 28 9 1 12 59-68 7 0 4 42-35 2 1 8 17-33
9.  Płomień Nowa Wieś Grodziska 22 26 8 2 12 57-58 6 0 5 33-22 2 2 7 24-36
10.  Przyszłość II Prusice 22 21 6 3 13 39-78 5 2 4 27-27 1 1 9 12-51
11.  Sokół Sokołowiec 22 7 2 1 19 24-106 2 0 9 16-46 0 1 10 8-60
12.  LZS Dobków 22 14 4 2 16 21-83 2 2 7 9-32 2 0 9 12-51
LZS Dobków wycofał się z rozgrywek po 16. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Lipa    4-0 8-4 3-0* 4-0 2-1 3-2 4-0 2-1 10-0 13-0 3-0* 
 2 LZS Nowy Kościół2-1     5-3 2-0 10-3 5-0 4-0 3-0* 4-4 5-1 5-0 7-1 
 3 Tatra Krzeniów2-3 2-6     5-1 0-1 2-1 6-1 3-0* 3-0 1-0 2-1 8-0 
 4 Górnik II Złotoryja0-5 2-6 5-0     5-2 3-6 3-3 2-7 6-2 10-2 8-1 5-2 
 5 Lechia Rokitnica0-3* 1-2 2-2 2-7     5-4 3-4 5-1 4-1 4-1 2-0 3-0 
 6 Iskra Jerzmanice Zdrój0-8 4-4 4-2 2-3 1-4     3-1 2-2 3-4 4-2 6-2 3-0* 
 7 Orzeł Wojcieszyn2-3 1-4 0-0 8-3 2-2 2-2     5-2 4-3 3-3 7-0 10-1 
 8 Platan Sichów4-5 3-7 4-1 5-3 4-1 2-4 1-6     3-2 4-2 6-1 6-3 
 9 Płomień Nowa Wieś Grodziska1-3 0-6 1-2 1-0 6-3 7-0 3-4 1-0     5-0 6-1 2-3 
 10 Przyszłość II Prusice1-1 0-8 4-3 2-3 3-3 1-2 3-1 3-0* 5-3     4-1 1-2 
 11 Sokół Sokołowiec0-9 0-9 1-2 1-5 3-7 0-3* 0-3 1-4 2-4 5-0     3-0* 
 12 LZS Dobków0-3 0-10 0-4 0-3* 0-3* 1-4 3-2 4-1 0-0 0-1 1-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Tatra Krzeniów 5-1 Górnik II Złotoryja 21 sierpnia, 11:00
Sokół Sokołowiec 0-3 Iskra Jerzmanice Zdrój 21 sierpnia, 11:00
(wo)
gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich
Przyszłość II Prusice 1-2 LZS Dobków 21 sierpnia, 11:00
Płomień Nowa Wieś Grodziska 6-3 Lechia Rokitnica 21 sierpnia, 17:00
Platan Sichów 4-5 LZS Lipa 21 sierpnia, 14:00
Orzeł Wojcieszyn 1-4 LZS Nowy Kościół 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Górnik II Złotoryja 2-6 LZS Nowy Kościół 28 sierpnia, 11:00
LZS Lipa 3-2 Orzeł Wojcieszyn 28 sierpnia, 11:00
Lechia Rokitnica 5-1 Platan Sichów 28 sierpnia, 11:00
LZS Dobków 0-0 Płomień Nowa Wieś Grodziska 28 sierpnia, 11:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 4-2 Przyszłość II Prusice 28 sierpnia, 11:00
Tatra Krzeniów 2-1 Sokół Sokołowiec 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Sokół Sokołowiec 1-5 Górnik II Złotoryja 4 września, 11:00
Przyszłość II Prusice 4-3 Tatra Krzeniów 4 września, 11:00
Płomień Nowa Wieś Grodziska 7-0 Iskra Jerzmanice Zdrój 4 września, 14:00
Platan Sichów 6-3 LZS Dobków 6 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (4 września, 14:00) odwołany
Orzeł Wojcieszyn 2-2 Lechia Rokitnica 4 września, 11:00
LZS Nowy Kościół 2-1 LZS Lipa 4 września, 11:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Górnik II Złotoryja 0-5 LZS Lipa 11 września, 11:00
Lechia Rokitnica 1-2 LZS Nowy Kościół 11 września, 11:00
LZS Dobków 3-2 Orzeł Wojcieszyn 11 września, 11:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 2-2 Platan Sichów 11 września, 11:00
Tatra Krzeniów 3-0 Płomień Nowa Wieś Grodziska 11 września, 11:00
Sokół Sokołowiec 5-0 Przyszłość II Prusice 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Przyszłość II Prusice 2-3 Górnik II Złotoryja 18 września, 11:00
Płomień Nowa Wieś Grodziska 6-1 Sokół Sokołowiec 18 września, 14:00
Platan Sichów 4-1 Tatra Krzeniów 18 września, 14:00
Orzeł Wojcieszyn 2-2 Iskra Jerzmanice Zdrój 18 września, 11:00
LZS Nowy Kościół 7-1 LZS Dobków 18 września, 11:00
LZS Lipa 4-0 Lechia Rokitnica 18 września, 14:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Górnik II Złotoryja 5-2 Lechia Rokitnica 25 września, 11:00
LZS Dobków 0-3 LZS Lipa 25 września, 11:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 4-4 LZS Nowy Kościół 25 września, 11:00
Tatra Krzeniów 6-1 Orzeł Wojcieszyn 25 września, 11:00
Sokół Sokołowiec 1-4 Platan Sichów 25 września, 11:00
Przyszłość II Prusice 5-3 Płomień Nowa Wieś Grodziska 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Płomień Nowa Wieś Grodziska 1-0 Górnik II Złotoryja 2 października, 14:00
Platan Sichów 4-2 Przyszłość II Prusice 2 października, 14:00
Orzeł Wojcieszyn 7-0 Sokół Sokołowiec 2 października, 11:00
LZS Nowy Kościół 5-3 Tatra Krzeniów 2 października, 11:00
LZS Lipa 2-1 Iskra Jerzmanice Zdrój 2 października, 14:00
Lechia Rokitnica 3-0 LZS Dobków 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Górnik II Złotoryja 5-2 LZS Dobków 8 października, 16:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-4 Lechia Rokitnica 9 października, 11:00
Tatra Krzeniów 2-3 LZS Lipa 9 października, 11:00
Sokół Sokołowiec 0-9 LZS Nowy Kościół 9 października, 11:00
Przyszłość II Prusice 3-1 Orzeł Wojcieszyn 9 października, 11:00
Płomień Nowa Wieś Grodziska 1-0 Platan Sichów 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Platan Sichów 5-3 Górnik II Złotoryja 16 października, 14:00
Orzeł Wojcieszyn 4-3 Płomień Nowa Wieś Grodziska 16 października, 11:00
LZS Nowy Kościół 5-1 Przyszłość II Prusice 16 października, 11:00
LZS Lipa 13-0 Sokół Sokołowiec 16 października, 14:00
Lechia Rokitnica 2-2 Tatra Krzeniów 16 października, 11:00
LZS Dobków 1-4 Iskra Jerzmanice Zdrój 16 października, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Górnik II Złotoryja 3-6 Iskra Jerzmanice Zdrój 23 października, 11:00
Tatra Krzeniów 8-0 LZS Dobków 23 października, 11:00
Sokół Sokołowiec 3-7 Lechia Rokitnica 23 października, 11:00
Przyszłość II Prusice 1-1 LZS Lipa 23 października, 11:00
Płomień Nowa Wieś Grodziska 0-6 LZS Nowy Kościół 23 października, 14:00
Platan Sichów 1-6 Orzeł Wojcieszyn 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Orzeł Wojcieszyn 8-3 Górnik II Złotoryja 30 października, 11:00
LZS Nowy Kościół 3-0 Platan Sichów 30 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Lipa 2-1 Płomień Nowa Wieś Grodziska 30 października, 14:00
Lechia Rokitnica 4-1 Przyszłość II Prusice 30 października, 11:00
LZS Dobków 1-1 Sokół Sokołowiec 30 października, 11:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 4-2 Tatra Krzeniów 30 października, 11:00

Kolejka 12 - 25-26 marca

Górnik II Złotoryja 5-0 Tatra Krzeniów 26 marca, 11:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 6-2 Sokół Sokołowiec 26 marca, 11:00
LZS Dobków 0-1 Przyszłość II Prusice 26 marca, 11:00
w Świerzawie
Lechia Rokitnica 4-1 Płomień Nowa Wieś Grodziska 26 marca, 11:00
LZS Lipa 4-0 Platan Sichów 26 marca, 14:00
LZS Nowy Kościół 4-0 Orzeł Wojcieszyn 26 marca, 11:00

Kolejka 13 - 1-2 kwietnia

LZS Nowy Kościół 2-0 Górnik II Złotoryja 2 kwietnia, 11:00
Orzeł Wojcieszyn 2-3 LZS Lipa 2 kwietnia, 12:00
Platan Sichów 4-1 Lechia Rokitnica 2 kwietnia, 14:00
Płomień Nowa Wieś Grodziska 2-3 LZS Dobków 2 kwietnia, 14:00
Przyszłość II Prusice 1-2 Iskra Jerzmanice Zdrój 2 kwietnia, 11:00
Sokół Sokołowiec 1-2 Tatra Krzeniów 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 8-9 kwietnia

Górnik II Złotoryja 8-1 Sokół Sokołowiec 9 kwietnia, 13:00
Tatra Krzeniów 1-0 Przyszłość II Prusice 9 kwietnia, 11:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 3-4 Płomień Nowa Wieś Grodziska 9 kwietnia, 11:00
LZS Dobków 4-1 Platan Sichów 9 kwietnia, 11:00
w Świerzawie
Lechia Rokitnica 3-4 Orzeł Wojcieszyn 9 kwietnia, 11:00
LZS Lipa 4-0 LZS Nowy Kościół 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 22-23 kwietnia

LZS Lipa 3-0 Górnik II Złotoryja 23 kwietnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Nowy Kościół 10-3 Lechia Rokitnica 23 kwietnia, 11:00
Orzeł Wojcieszyn 10-1 LZS Dobków 23 kwietnia, 11:00
Platan Sichów 2-4 Iskra Jerzmanice Zdrój 23 kwietnia, 14:00
Płomień Nowa Wieś Grodziska 1-2 Tatra Krzeniów 23 kwietnia, 14:00
Przyszłość II Prusice 4-1 Sokół Sokołowiec 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 29-30 kwietnia

Górnik II Złotoryja 10-2 Przyszłość II Prusice 30 kwietnia, 13:00
Sokół Sokołowiec 2-4 Płomień Nowa Wieś Grodziska 30 kwietnia, 11:00
Tatra Krzeniów 3-0 Platan Sichów 30 kwietnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Iskra Jerzmanice Zdrój 3-1 Orzeł Wojcieszyn 30 kwietnia, 11:00
LZS Dobków 0-10 LZS Nowy Kościół 30 kwietnia, 11:00
w Świerzawie
Lechia Rokitnica 0-3 LZS Lipa 30 kwietnia, 11:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich

Kolejka 17 - 6-7 maja

Lechia Rokitnica 2-7 Górnik II Złotoryja 7 maja, 11:00
LZS Lipa 3-0 LZS Dobków
(wo)
LZS Nowy Kościół 5-0 Iskra Jerzmanice Zdrój 7 maja, 11:00
Orzeł Wojcieszyn 0-0 Tatra Krzeniów 7 maja, 11:00
Platan Sichów 6-1 Sokół Sokołowiec 7 maja, 14:00
Płomień Nowa Wieś Grodziska 5-0 Przyszłość II Prusice 7 maja, 14:00

Kolejka 18 - 13-14 maja

Górnik II Złotoryja 6-2 Płomień Nowa Wieś Grodziska 14 maja, 13:00
Przyszłość II Prusice 3-0 Platan Sichów 14 maja, 11:00
(wo)
Sokół Sokołowiec 0-3 Orzeł Wojcieszyn 14 maja, 11:00
Tatra Krzeniów 2-6 LZS Nowy Kościół 14 maja, 11:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 0-8 LZS Lipa 14 maja, 11:00
LZS Dobków 0-3 Lechia Rokitnica
(wo)

Kolejka 19 - 20-21 maja

LZS Dobków 0-3 Górnik II Złotoryja
(wo)
Lechia Rokitnica 5-4 Iskra Jerzmanice Zdrój 21 maja, 11:00
LZS Lipa 8-4 Tatra Krzeniów 21 maja, 11:00
LZS Nowy Kościół 5-0 Sokół Sokołowiec 20 maja, 17:00
Orzeł Wojcieszyn 3-3 Przyszłość II Prusice 21 maja, 14:00
Platan Sichów 3-2 Płomień Nowa Wieś Grodziska 21 maja, 14:00

Kolejka 20 - 27-28 maja

Górnik II Złotoryja 2-7 Platan Sichów 28 maja, 13:00
Płomień Nowa Wieś Grodziska 3-4 Orzeł Wojcieszyn 28 maja, 15:00
Przyszłość II Prusice 0-8 LZS Nowy Kościół 28 maja, 13:00
Sokół Sokołowiec 0-9 LZS Lipa 28 maja, 11:00
Tatra Krzeniów 0-1 Lechia Rokitnica 28 maja, 11:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 3-0 LZS Dobków
(wo)

Kolejka 21 - 3-4 czerwca

Iskra Jerzmanice Zdrój 2-3 Górnik II Złotoryja 4 czerwca, 11:00
LZS Dobków 0-4 Tatra Krzeniów 3 maja, 14:00
przerwany w 10. minucie przy stanie 0-4 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska
Lechia Rokitnica 2-0 Sokół Sokołowiec 4 czerwca, 11:00
w Sokołowcu
LZS Lipa 10-0 Przyszłość II Prusice 4 czerwca, 11:00
LZS Nowy Kościół 4-4 Płomień Nowa Wieś Grodziska 4 czerwca, 11:00
Orzeł Wojcieszyn 5-2 Platan Sichów 4 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 10-11 czerwca

Górnik II Złotoryja 3-3 Orzeł Wojcieszyn 11 czerwca, 13:00
Platan Sichów 3-7 LZS Nowy Kościół 11 czerwca, 11:00
Płomień Nowa Wieś Grodziska 1-3 LZS Lipa 11 czerwca, 11:00
Przyszłość II Prusice 3-3 Lechia Rokitnica 11 czerwca, 11:00
Sokół Sokołowiec 3-0 LZS Dobków
(wo)
Tatra Krzeniów 2-1 Iskra Jerzmanice Zdrój 11 czerwca, 11:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas