[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2016/2017, grupa: Sieradz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Wierzchlas 30 73 23 4 3 125-36 12 1 2 71-17 11 3 1 54-19
2.  ChKS Chotów 29 72 22 6 1 119-41 11 3 0 65-18 11 3 1 54-23
3.  LZS Walichnowy (2) 30 62 19 5 6 69-41 12 1 2 36-13 7 4 4 33-28
4.  Orzeł Galewice 30 60 19 3 8 106-58 9 2 4 52-26 10 1 4 54-32
5.  KS Osiek 30 58 19 1 10 112-54 12 1 2 54-18 7 0 8 58-36
6.  Sparta Mokrsko 29 56 18 2 9 83-48 8 2 5 40-22 10 0 4 43-26
7.  GKS Czastary 30 44 13 5 12 88-74 7 4 4 60-39 6 1 8 28-35 4 8 2 2 0 13-8
8.  Hetman Żdżary 30 44 12 8 10 75-78 8 4 3 43-33 4 4 7 32-45 4 5 1 2 1 7-10
9.  LZS Pątnów 30 44 12 8 10 76-55 8 3 4 41-20 4 5 6 35-35 4 2 0 2 2 6-8
10.  LZS Wydrzyn 30 43 13 4 13 72-79 6 3 6 41-38 7 1 7 31-41
11.  Zryw Wójcin 29 40 12 4 13 77-66 7 1 6 33-30 5 3 7 44-36
12.  LZS Młynisko 30 30 9 3 18 75-91 7 0 8 46-45 2 3 10 29-46
13.  LKS Łyskornia 30 29 9 2 19 37-74 6 2 7 20-27 3 0 12 17-47
14.  Start Świątkowice 30 12 4 0 26 15-116 2 0 13 10-64 2 0 13 5-52 2 3 1 0 1 3-1
15.  LZS Ożarów 29 12 4 0 25 22-152 3 0 12 12-77 1 0 13 10-75 2 3 1 0 1 1-3
16.  LZS Komorniki 30 7 2 1 27 25-113 1 1 13 10-55 1 0 14 15-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Wierzchlas    2-2 1-2 5-2 4-3 1-3 5-1 4-1 3-1 4-0 5-1 10-1 6-0 9-0 8-0 4-0 
 2 ChKS Chotów1-1     2-2 7-1 3-2 5-2 8-0 6-0 6-2 5-4 2-2 5-0 3-0 7-1 5-1 
 3 LZS Walichnowy (2)1-0 0-0     1-2 3-2 3-0 1-4 7-0 2-1 3-0 3-0 4-3 1-0 3-0* 1-0 3-1 
 4 Orzeł Galewice2-5 2-3 6-2     7-3 1-2 3-4 1-1 3-3 1-0 4-0 5-1 5-0 3-0* 5-0 4-2 
 5 KS Osiek0-4 1-2 5-0* 2-1     3-0 4-1 3-2 3-3 4-1 3-1 2-1 5-1 3-0 9-1 7-0 
 6 Sparta Mokrsko2-2 2-1 0-1 3-5 1-3     3-0 1-2 1-1 2-4 3-1 1-0 4-1 5-0 7-0 5-1 
 7 GKS Czastary1-3 1-6 2-2 3-5 3-1 3-2     7-3 3-3 4-4 2-2 6-2 0-3* 5-1 15-1 5-1 
 8 Hetman Żdżary0-6 2-6 1-1 4-3 4-3 1-2 1-1     3-2 10-2 1-1 2-2 2-1 4-0 4-2 4-1 
 9 LZS Pątnów1-3 2-2 2-3 1-1 3-2 6-0 1-2 0-0     1-3 5-2 5-1 2-1 3-0 6-0 3-0 
 10 LZS Wydrzyn3-3 4-5 3-1 1-3 0-3 2-6 5-0 2-2 4-0     2-6 1-1 6-3 1-2 4-2 3-1 
 11 Zryw Wójcin3-4 1-4 4-2 1-3 3-2 1-3 2-1 2-4 2-2 0-2     4-2 3-1 3-0 4-0 
 12 LZS Młynisko1-7 3-5 0-3 2-3 2-4 3-5 4-0 5-4 4-5 3-1 0-4     5-2 8-0 3-0* 3-2 
 13 LKS Łyskornia2-3 2-4 1-1 0-4 1-4 1-4 1-0 3-0 0-3 1-2 0-0 1-0     1-0 3-2 3-0 
 14 Start Świątkowice0-3 1-6 0-4 1-11 1-9 0-3 0-3 1-4 0-4 0-3* 0-9 2-1 0-1     3-0* 1-3 
 15 LZS Ożarów1-6 0-6 0-2 0-5 0-11 1-7 0-4 0-8 0-7 1-3 2-7 0-8 2-1 1-0     4-2 
 16 LZS Komorniki1-4 0-2 1-7 1-5 1-6 0-6 0-5 1-1 1-0 1-4 1-6 1-4 1-2 0-2 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Sparta Mokrsko 5-0 Start Świątkowice 14 sierpnia, 16:00
LKS Łyskornia 3-0 Hetman Żdżary 14 sierpnia, 14:00
LZS Komorniki 0-2 ChKS Chotów 14 sierpnia, 16:00
LZS Walichnowy (2) 1-0 LKS Wierzchlas 13 sierpnia, 16:00
KS Osiek 3-3 LZS Pątnów 14 sierpnia, 16:00
Orzeł Galewice 1-0 LZS Wydrzyn 15 sierpnia, 16:00
Zryw Wójcin 2-1 GKS Czastary 13 sierpnia, 17:00
LZS Młynisko 3-0 LZS Ożarów 13 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Start Świątkowice 3-0 LZS Ożarów 21 sierpnia, 15:00
(wo)
nie odbył się
GKS Czastary 6-2 LZS Młynisko 20 sierpnia, 17:00
LZS Wydrzyn 2-6 Zryw Wójcin 20 sierpnia, 17:00
LZS Pątnów 1-1 Orzeł Galewice 21 sierpnia, 14:00
LKS Wierzchlas 4-3 KS Osiek 21 sierpnia, 14:00
ChKS Chotów 2-2 LZS Walichnowy (2) 21 sierpnia, 15:00
Hetman Żdżary 4-1 LZS Komorniki 21 sierpnia, 17:00
Sparta Mokrsko 4-1 LKS Łyskornia 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

LKS Łyskornia 1-0 Start Świątkowice 28 sierpnia, 14:00
LZS Komorniki 0-6 Sparta Mokrsko 28 sierpnia, 16:00
LZS Walichnowy (2) 7-0 Hetman Żdżary 27 sierpnia, 16:00
KS Osiek 1-2 ChKS Chotów 28 sierpnia, 11:00
Orzeł Galewice 2-5 LKS Wierzchlas 27 sierpnia, 16:00
Zryw Wójcin 2-2 LZS Pątnów 28 sierpnia, 11:00
LZS Młynisko 3-1 LZS Wydrzyn 28 sierpnia, 14:00
LZS Ożarów 0-4 GKS Czastary 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Start Świątkowice 0-3 GKS Czastary 4 września, 15:00
LZS Wydrzyn 4-2 LZS Ożarów 3 września, 17:00
LZS Pątnów 5-1 LZS Młynisko 4 września, 14:00
LKS Wierzchlas 5-1 Zryw Wójcin 4 września, 14:00
ChKS Chotów 7-1 Orzeł Galewice 4 września, 15:00
Hetman Żdżary 4-3 KS Osiek 4 września, 17:00
Sparta Mokrsko 0-1 LZS Walichnowy (2) 4 września, 16:00
LKS Łyskornia 3-0 LZS Komorniki 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

LZS Komorniki 0-2 Start Świątkowice 11 września, 16:00
LZS Walichnowy (2) 1-0 LKS Łyskornia 10 września, 15:00
KS Osiek 3-0 Sparta Mokrsko 11 września, 14:00
Orzeł Galewice 1-1 Hetman Żdżary 10 września, 16:00
Zryw Wójcin 1-4 ChKS Chotów 14 września, 16:00
LZS Młynisko 1-7 LKS Wierzchlas 11 września, 14:00
LZS Ożarów 0-7 LZS Pątnów 11 września, 16:00
GKS Czastary 4-4 LZS Wydrzyn 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Start Świątkowice 0-3 LZS Wydrzyn 18 września, 15:00
(wo)
nie odbył się
LZS Pątnów 1-2 GKS Czastary 18 września, 14:00
LKS Wierzchlas 8-0 LZS Ożarów 18 września, 14:00
ChKS Chotów 2-2 LZS Młynisko 18 września, 15:00
Hetman Żdżary 1-1 Zryw Wójcin 18 września, 16:00
Sparta Mokrsko 3-5 Orzeł Galewice 18 września, 16:00
LKS Łyskornia 1-4 KS Osiek 18 września, 14:00
LZS Komorniki 1-7 LZS Walichnowy (2) 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

LZS Walichnowy (2) 3-0 Start Świątkowice 24 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Osiek 7-0 LZS Komorniki 25 września, 14:00
Orzeł Galewice 5-0 LKS Łyskornia 24 września, 15:30
Zryw Wójcin 1-3 Sparta Mokrsko 25 września, 11:00
LZS Młynisko 5-4 Hetman Żdżary 25 września, 14:00
LZS Ożarów 0-6 ChKS Chotów 25 września, 16:00
GKS Czastary 1-3 LKS Wierzchlas 24 września, 16:00
LZS Wydrzyn 4-0 LZS Pątnów 24 września, 16:30

Kolejka 8 - 1-2 października

Start Świątkowice 0-4 LZS Pątnów 2 października, 15:00
LKS Wierzchlas 4-0 LZS Wydrzyn 2 października, 14:00
ChKS Chotów 5-2 GKS Czastary 2 października, 15:00
Hetman Żdżary 4-2 LZS Ożarów 2 października, 16:00
Sparta Mokrsko 1-0 LZS Młynisko 2 października, 16:00
LKS Łyskornia 0-0 Zryw Wójcin 2 października, 14:00
LZS Komorniki 1-5 Orzeł Galewice 2 października, 16:00
LZS Walichnowy (2) 3-2 KS Osiek 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

KS Osiek 3-0 Start Świątkowice 9 października, 14:00
Orzeł Galewice 6-2 LZS Walichnowy (2) 8 października, 15:00
Zryw Wójcin 4-0 LZS Komorniki 9 października, 11:00
LZS Młynisko 5-2 LKS Łyskornia 9 października, 14:00
LZS Ożarów 1-7 Sparta Mokrsko 9 października, 15:00
GKS Czastary 7-3 Hetman Żdżary 8 października, 15:00
LZS Wydrzyn 4-5 ChKS Chotów 9 października, 14:00
LZS Pątnów 1-3 LKS Wierzchlas 9 października, 14:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Start Świątkowice 0-3 LKS Wierzchlas 16 października, 15:00
ChKS Chotów 6-0 LZS Pątnów 16 października, 15:00
Hetman Żdżary 10-2 LZS Wydrzyn 16 października, 15:00
Sparta Mokrsko 3-0 GKS Czastary 16 października, 15:00
LKS Łyskornia 3-2 LZS Ożarów 16 października, 14:00
LZS Komorniki 1-4 LZS Młynisko 16 października, 15:00
LZS Walichnowy (2) 3-0 Zryw Wójcin 15 października, 15:00
KS Osiek 2-1 Orzeł Galewice 16 października, 14:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Orzeł Galewice 3-0 Start Świątkowice 22 października, 15:00
(wo)
nie odbył się
Zryw Wójcin 3-2 KS Osiek 23 października, 11:00
LZS Młynisko 0-3 LZS Walichnowy (2) 23 października, 14:00
LZS Ożarów 4-2 LZS Komorniki 23 października, 15:00
GKS Czastary 0-3 LKS Łyskornia 22 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-0
LZS Wydrzyn 2-6 Sparta Mokrsko 23 października, 14:00
LZS Pątnów 0-0 Hetman Żdżary 23 października, 14:00
LKS Wierzchlas 2-2 ChKS Chotów 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Start Świątkowice 1-6 ChKS Chotów 30 października, 14:00
Hetman Żdżary 0-6 LKS Wierzchlas 30 października, 14:00
Sparta Mokrsko 1-1 LZS Pątnów 30 października, 14:00
LKS Łyskornia 1-2 LZS Wydrzyn 30 października, 14:00
LZS Komorniki 0-5 GKS Czastary 30 października, 14:00
LZS Walichnowy (2) 1-0 LZS Ożarów 30 października, 13:00
KS Osiek 2-1 LZS Młynisko 30 października, 14:00
Orzeł Galewice 4-0 Zryw Wójcin 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Zryw Wójcin 3-0 Start Świątkowice 6 listopada, 11:00
LZS Młynisko 2-3 Orzeł Galewice 6 listopada, 13:00
LZS Ożarów 0-11 KS Osiek 6 listopada, 13:00
GKS Czastary 2-2 LZS Walichnowy (2) 5 listopada, 13:00
LZS Wydrzyn 3-1 LZS Komorniki 6 listopada, 13:00
LZS Pątnów 2-1 LKS Łyskornia 6 listopada, 13:00
LKS Wierzchlas 1-3 Sparta Mokrsko 6 listopada, 13:00
ChKS Chotów 8-0 Hetman Żdżary 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Start Świątkowice 1-4 Hetman Żdżary 13 listopada, 13:00
Sparta Mokrsko 2-1 ChKS Chotów 13 listopada, 13:00
LKS Łyskornia 2-3 LKS Wierzchlas 13 listopada, 13:00
LZS Komorniki 1-0 LZS Pątnów 13 listopada, 13:00
LZS Walichnowy (2) 3-0 LZS Wydrzyn 12 listopada, 13:00
KS Osiek 4-1 GKS Czastary 13 listopada, 13:00
Orzeł Galewice 5-0 LZS Ożarów 12 listopada, 13:00
Zryw Wójcin 4-2 LZS Młynisko 13 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

LZS Młynisko 8-0 Start Świątkowice 20 listopada, 13:00
LZS Ożarów 2-7 Zryw Wójcin 20 listopada, 13:00
GKS Czastary 3-5 Orzeł Galewice 19 listopada, 13:00
LZS Wydrzyn 0-3 KS Osiek 20 listopada, 13:00
LZS Pątnów 2-3 LZS Walichnowy (2) 20 listopada, 13:00
LKS Wierzchlas 4-0 LZS Komorniki 20 listopada, 13:00
ChKS Chotów 5-0 LKS Łyskornia 20 listopada, 13:00
Hetman Żdżary 1-2 Sparta Mokrsko 20 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Start Świątkowice 0-3 Sparta Mokrsko 19 marca, 15:00
Hetman Żdżary 2-1 LKS Łyskornia 19 marca, 14:00
ChKS Chotów 5-1 LZS Komorniki 19 marca, 15:00
LKS Wierzchlas 1-2 LZS Walichnowy (2) 19 marca, 14:00
LZS Pątnów 3-2 KS Osiek 19 marca, 14:00
LZS Wydrzyn 1-3 Orzeł Galewice 19 marca, 13:00
GKS Czastary 2-2 Zryw Wójcin 18 marca, 15:30
LZS Ożarów 0-8 LZS Młynisko 19 marca, 16:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

LZS Ożarów 1-0 Start Świątkowice 26 marca, 16:00
LZS Młynisko 4-0 GKS Czastary 26 marca, 14:00
Zryw Wójcin 0-2 LZS Wydrzyn 26 marca, 11:00
Orzeł Galewice 3-3 LZS Pątnów 25 marca, 15:00
KS Osiek 0-4 LKS Wierzchlas 26 marca, 14:00
LZS Walichnowy (2) 0-0 ChKS Chotów 26 marca, 15:00
LZS Komorniki 1-1 Hetman Żdżary 26 marca, 14:00
LKS Łyskornia 1-4 Sparta Mokrsko 26 marca, 14:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Start Świątkowice 0-1 LKS Łyskornia 2 kwietnia, 15:00
Sparta Mokrsko 5-1 LZS Komorniki 2 kwietnia, 14:00
Hetman Żdżary 1-1 LZS Walichnowy (2) 2 kwietnia, 14:00
ChKS Chotów 3-2 KS Osiek 2 kwietnia, 15:00
LKS Wierzchlas 5-2 Orzeł Galewice 2 kwietnia, 14:00
LZS Pątnów 5-2 Zryw Wójcin 2 kwietnia, 14:00
LZS Wydrzyn 1-1 LZS Młynisko 2 kwietnia, 13:00
GKS Czastary 15-1 LZS Ożarów 1 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

GKS Czastary 5-1 Start Świątkowice 8 kwietnia, 17:00
LZS Ożarów 1-3 LZS Wydrzyn 9 kwietnia, 16:00
LZS Młynisko 4-5 LZS Pątnów 9 kwietnia, 14:00
Zryw Wójcin 3-4 LKS Wierzchlas 9 kwietnia, 11:00
Orzeł Galewice 2-3 ChKS Chotów 9 kwietnia, 15:00
KS Osiek 3-2 Hetman Żdżary 9 kwietnia, 15:00
LZS Walichnowy (2) 3-0 Sparta Mokrsko 9 kwietnia, 15:00
LZS Komorniki 1-2 LKS Łyskornia 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Start Świątkowice 1-3 LZS Komorniki 15 kwietnia, 15:00
LKS Łyskornia 1-1 LZS Walichnowy (2) 15 kwietnia, 14:00
Sparta Mokrsko 1-3 KS Osiek 15 kwietnia, 14:00
Hetman Żdżary 4-3 Orzeł Galewice 15 kwietnia, 14:00
ChKS Chotów 5-4 Zryw Wójcin 15 kwietnia, 15:00
LKS Wierzchlas 10-1 LZS Młynisko 15 kwietnia, 14:00
LZS Pątnów 6-0 LZS Ożarów 15 kwietnia, 14:00
LZS Wydrzyn 5-0 GKS Czastary 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

LZS Wydrzyn 1-2 Start Świątkowice 23 kwietnia, 14:30
GKS Czastary 3-3 LZS Pątnów 22 kwietnia, 17:00
LZS Ożarów 1-6 LKS Wierzchlas 23 kwietnia, 16:00
LZS Młynisko 3-5 ChKS Chotów 23 kwietnia, 14:00
Zryw Wójcin 2-4 Hetman Żdżary 23 kwietnia, 11:00
Orzeł Galewice 1-2 Sparta Mokrsko 22 kwietnia, 16:00
KS Osiek 5-1 LKS Łyskornia 23 kwietnia, 15:00
LZS Walichnowy (2) 3-1 LZS Komorniki 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Start Świątkowice 0-4 LZS Walichnowy (2) 30 kwietnia, 15:00
LZS Komorniki 1-6 KS Osiek 30 kwietnia, 15:00
LKS Łyskornia 0-4 Orzeł Galewice 30 kwietnia, 14:00
Sparta Mokrsko 3-1 Zryw Wójcin 29 kwietnia, 16:00
Hetman Żdżary 2-2 LZS Młynisko 30 kwietnia, 16:00
ChKS Chotów 7-1 LZS Ożarów 30 kwietnia, 15:00
LKS Wierzchlas 5-1 GKS Czastary 30 kwietnia, 14:00
LZS Pątnów 1-3 LZS Wydrzyn 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 3 maja

LZS Pątnów 3-0 Start Świątkowice 3 maja, 14:00
LZS Wydrzyn 3-3 LKS Wierzchlas 3 maja, 13:00
GKS Czastary 1-6 ChKS Chotów 3 maja, 17:00
LZS Ożarów 0-8 Hetman Żdżary 3 maja, 16:00
LZS Młynisko 3-5 Sparta Mokrsko 3 maja, 14:00
Zryw Wójcin 3-1 LKS Łyskornia 3 maja, 16:00
Orzeł Galewice 4-2 LZS Komorniki 3 maja, 17:00
KS Osiek 5-0 LZS Walichnowy (2) 3 maja, 15:00
(wo)
na boisku 5-1

Kolejka 24 - 6-7 maja

Start Świątkowice 1-9 KS Osiek 7 maja, 15:00
LZS Walichnowy (2) 1-2 Orzeł Galewice 7 maja, 15:00
LZS Komorniki 1-6 Zryw Wójcin 7 maja, 15:00
LKS Łyskornia 1-0 LZS Młynisko 7 maja, 14:00
Sparta Mokrsko 7-0 LZS Ożarów 7 maja, 14:00
Hetman Żdżary 1-1 GKS Czastary 7 maja, 16:00
ChKS Chotów 6-2 LZS Wydrzyn 7 maja, 15:00
LKS Wierzchlas 3-1 LZS Pątnów 7 maja, 14:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

LKS Wierzchlas 9-0 Start Świątkowice 14 maja, 14:00
LZS Pątnów 2-2 ChKS Chotów 14 maja, 14:00
LZS Wydrzyn 2-2 Hetman Żdżary 14 maja, 13:00
GKS Czastary 3-2 Sparta Mokrsko 13 maja, 17:00
LZS Ożarów 2-1 LKS Łyskornia 14 maja, 16:00
LZS Młynisko 3-2 LZS Komorniki 14 maja, 14:00
Zryw Wójcin 4-2 LZS Walichnowy (2) 14 maja, 11:00
Orzeł Galewice 7-3 KS Osiek 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Start Świątkowice 1-11 Orzeł Galewice 21 maja, 15:00
KS Osiek 3-1 Zryw Wójcin 21 maja, 16:00
LZS Walichnowy (2) 4-3 LZS Młynisko 20 maja, 17:00
LZS Komorniki 0-1 LZS Ożarów 21 maja, 15:00
LKS Łyskornia 1-0 GKS Czastary 20 maja, 17:30
Sparta Mokrsko 2-4 LZS Wydrzyn 21 maja, 14:00
Hetman Żdżary 3-2 LZS Pątnów 21 maja, 16:00
ChKS Chotów 1-1 LKS Wierzchlas 21 maja, 15:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

ChKS Chotów 3-0 Start Świątkowice 28 maja, 14:00
LKS Wierzchlas 4-1 Hetman Żdżary 28 maja, 14:00
LZS Pątnów 6-0 Sparta Mokrsko 28 maja, 14:00
LZS Wydrzyn 6-3 LKS Łyskornia 27 maja, 17:30
GKS Czastary 5-1 LZS Komorniki 27 maja, 17:00
LZS Ożarów 0-2 LZS Walichnowy (2) 28 maja, 16:00
LZS Młynisko 2-4 KS Osiek 28 maja, 14:00
Zryw Wójcin 1-3 Orzeł Galewice 28 maja, 11:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Start Świątkowice 0-9 Zryw Wójcin 4 czerwca, 15:00
Orzeł Galewice 5-1 LZS Młynisko 3 czerwca, 17:00
KS Osiek 9-1 LZS Ożarów 4 czerwca, 16:00
LZS Walichnowy (2) 1-4 GKS Czastary 4 czerwca, 16:00
LZS Komorniki 1-4 LZS Wydrzyn 4 czerwca, 15:00
LKS Łyskornia 0-3 LZS Pątnów 4 czerwca, 14:00
Sparta Mokrsko 2-2 LKS Wierzchlas 4 czerwca, 14:00
Hetman Żdżary 2-6 ChKS Chotów 4 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Hetman Żdżary 4-0 Start Świątkowice 11 czerwca, 17:00
ChKS Chotów - Sparta Mokrsko 11 czerwca, 17:00
goście nie dojechali
LKS Wierzchlas 6-0 LKS Łyskornia 11 czerwca, 14:00
LZS Pątnów 3-0 LZS Komorniki 11 czerwca, 17:00
LZS Wydrzyn 3-1 LZS Walichnowy (2) 11 czerwca, 17:00
GKS Czastary 3-1 KS Osiek 11 czerwca, 17:00
LZS Ożarów 0-5 Orzeł Galewice 11 czerwca, 17:00
LZS Młynisko 0-4 Zryw Wójcin 11 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 18 czerwca

Start Świątkowice 2-1 LZS Młynisko 17 czerwca, 17:00
Zryw Wójcin - LZS Ożarów 18 czerwca, 17:00
nie odbył się
Orzeł Galewice 3-4 GKS Czastary 18 czerwca, 17:00
KS Osiek 4-1 LZS Wydrzyn 18 czerwca, 17:00
LZS Walichnowy (2) 2-1 LZS Pątnów 18 czerwca, 15:00
LZS Komorniki 1-4 LKS Wierzchlas 17 czerwca, 15:00
LKS Łyskornia 2-4 ChKS Chotów 17 czerwca, 18:00
Sparta Mokrsko 1-2 Hetman Żdżary 18 czerwca, 17:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas