[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

I runda - 6-7 sierpnia

AF Brzoza 0-9 BKS Bydgoszcz 6 sierpnia, 11:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-5 Gryf Sicienko 6 sierpnia, 15:00
Fuks Wielowicz 2-8 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 6 sierpnia, 17:00
Start Pruszcz 4-2 Tucholanka Tuchola 7 sierpnia, 17:00
Wisła Gruczno 0-7 Fala Świekatowo 6 sierpnia, 12:00
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 1-3 Noteć Łabiszyn 7 sierpnia, 16:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-4 Polonia Bydgoszcz 7 sierpnia, 16:00
Grom Ostrowo 2-4 Noteć Gębice 7 sierpnia, 18:00
Burza Nowa Wieś Wielka 0-4 Kujawianka Strzelno 6 sierpnia, 17:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-6 Szubinianka Szubin 7 sierpnia, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-0 Myśliwiec Gostycyn 3 sierpnia, 18:00
Rawys Raciąż 1-4 Tor Laskowice Pomorskie 6 sierpnia, 18:00
Hermes Radłowo 4-2 Dąb Barcin 6 sierpnia, 17:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-6 Sparta Janowiec Wielkopolski 7 sierpnia, 17:00
KS Łochowo 0-3 Pomorzanin Serock
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

II runda - 31 sierpnia
(Losowanie - 16 sierpnia 2016 - siedziba KPZPN)

BKS Bydgoszcz 2-1 Gopło Kruszwica 31 sierpnia, 16:30
Gryf Sicienko 0-2 Unia Solec Kujawski 6 września, 17:30
Start Pruszcz 0-1 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 31 sierpnia, 17:00
Fala Świekatowo 0-6 Start Warlubie 31 sierpnia, 18:00
Noteć Łabiszyn 0-4 Unia Janikowo 31 sierpnia, 17:00
Polonia Bydgoszcz 3-0 Cuiavia Inowrocław 31 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Noteć Gębice 5-2 Piast Złotniki Kujawskie 31 sierpnia, 17:00
Szubinianka Szubin 1-0 Notecianka Pakość 31 sierpnia, 17:30
Krajna Sępólno Krajeńskie 4-3 Tor Laskowice Pomorskie 31 sierpnia, 17:00
pd.
Pomorzanin Serock 3-1 Wisła Nowe 31 sierpnia, 17:00
Hermes Radłowo 1-8 Pogoń Mogilno 31 sierpnia, 17:00
Unia Leszcze 1-6 Kujawianka Strzelno 31 sierpnia, 17:30
Sparta Janowiec Wielkopolski 0-10 Chemik Bydgoszcz 31 sierpnia, 17:30

III runda - 21 września
Chemik Bydgoszcz - wolny los

BKS Bydgoszcz 1-2 Unia Solec Kujawski 21 września, 16:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-2 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 21 września, 16:30
Noteć Gębice 1-5 Unia Janikowo 14 września, 16:30
Patryk Szymczyk 21 - Wiktor Kaźmierczak 10, Dariusz Lewandowski 28, Patryk Straszewski 52, 57, 87 (k)
Szubinianka Szubin 1-7 Polonia Bydgoszcz 21 września, 17:00
Pomorzanin Serock 4-3 Start Warlubie 21 września, 17:00
Kujawianka Strzelno 5-7 Pogoń Mogilno 21 września, 16:30
pd.

Puchar Polski 2016/2017 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2016/2017 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas