[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Piła I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wenus Jędrzejewo 18 47 15 2 1 55-15 8 1 0 28-5 7 1 1 27-10
2.  KS Leżenica 18 35 11 2 5 54-26 8 0 1 31-7 3 2 4 23-19
3.  Sokół Mieścisko 18 32 9 5 4 41-24 5 2 2 22-12 4 3 2 19-12
4.  Arto Trzcianka 18 31 9 4 5 38-39 6 2 1 20-12 3 2 4 18-27
5.  Łubianka 18 27 8 3 7 35-34 5 2 2 20-13 3 1 5 15-21
6.  Gryf Zofiowo 18 25 7 4 7 33-35 3 2 4 18-23 4 2 3 15-12
7.  Huragan Młynkowo 18 20 6 2 10 35-45 5 1 3 25-17 1 1 7 10-28
8.  Iskra Runowo 18 14 3 5 10 20-33 3 3 3 14-15 0 2 7 6-18 2 4 1 1 0 7-3
9.  Leśni Zawada 18 14 3 5 10 27-43 2 3 4 16-18 1 2 6 11-25 2 1 0 1 1 3-7
10.  Drawa Krzyż Wielkopolski 18 9 3 0 15 15-59 3 0 6 9-28 0 0 9 6-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Wenus Jędrzejewo    5-1 3-1 2-0 3-1 2-0 5-0 3-1 1-1 4-0 
 2 KS Leżenica3-0     0-1 5-0 3-1 2-1 7-1 3-1 3-0 5-2 
 3 Sokół Mieścisko2-2 0-2     4-5 4-0 1-1 4-1 2-1 1-0 4-0 
 4 Arto Trzcianka1-3 3-2 1-1     0-0 3-1 3-2 3-1 3-2 3-0 
 5 Łubianka1-3 2-1 3-3 4-0     2-3 2-1 1-0 2-2 3-0 
 6 Gryf Zofiowo0-6 3-0 1-4 2-4 2-5     1-1 0-0 6-2 3-1 
 7 Huragan Młynkowo1-3 2-3 2-2 6-2 6-1 0-4     3-0 3-1 2-1 
 8 Iskra Runowo0-4 3-3 0-2 0-0 1-4 0-0 3-1     5-1 2-0 
 9 Leśni Zawada2-3 1-1 1-0 2-2 0-2 2-3 1-3 2-2     5-2 
 10 Drawa Krzyż Wielkopolski0-3 0-10 1-5 2-5 2-1 0-2 2-0 1-0 1-2     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Drawa Krzyż Wielkopolski 2-0 Huragan Młynkowo 27 sierpnia, 11:00
Gryf Zofiowo 0-6 Wenus Jędrzejewo 14 września, 16:45
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 14:00) odwołany / w drugim terminie (6 listopada, 13:00) odwołany
Sokół Mieścisko 1-0 Leśni Zawada 28 sierpnia, 15:00
Arto Trzcianka 3-2 KS Leżenica 30 października, 14:00
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 16:00) odwołany
Łubianka 1-0 Iskra Runowo 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Huragan Młynkowo 3-0 Iskra Runowo 4 września, 14:00
KS Leżenica 3-1 Łubianka 4 września, 16:00
Leśni Zawada 2-2 Arto Trzcianka 4 września, 13:00
Wenus Jędrzejewo 3-1 Sokół Mieścisko 29 października, 14:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-2 Gryf Zofiowo 3 września, 17:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Gryf Zofiowo 1-1 Huragan Młynkowo 11 września, 14:00
Sokół Mieścisko 4-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 11 września, 15:00
Arto Trzcianka 1-3 Wenus Jędrzejewo 10 września, 17:00
Łubianka 2-2 Leśni Zawada 11 września, 16:00
Iskra Runowo 3-3 KS Leżenica 11 września, 16:30

Kolejka 4 - 17-18 września

Huragan Młynkowo 2-3 KS Leżenica 18 września, 14:00
Leśni Zawada 2-2 Iskra Runowo 18 września, 13:00
Wenus Jędrzejewo 3-1 Łubianka 17 września, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-5 Arto Trzcianka 17 września, 17:00
Gryf Zofiowo 1-4 Sokół Mieścisko 18 września, 14:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Sokół Mieścisko 4-1 Huragan Młynkowo 25 września, 15:00
Arto Trzcianka 3-1 Gryf Zofiowo 24 września, 16:00
Łubianka 3-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 25 września, 16:00
Iskra Runowo 0-4 Wenus Jędrzejewo 25 września, 15:00
KS Leżenica 3-0 Leśni Zawada 25 września, 11:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Huragan Młynkowo 3-1 Leśni Zawada 2 października, 14:00
Wenus Jędrzejewo 5-1 KS Leżenica 1 października, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Iskra Runowo 1 października, 11:00
Gryf Zofiowo 2-5 Łubianka 2 października, 14:00
Sokół Mieścisko 4-5 Arto Trzcianka 2 października, 15:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Arto Trzcianka 3-2 Huragan Młynkowo 8 października, 15:00
Łubianka 3-3 Sokół Mieścisko 9 października, 15:30
Iskra Runowo 0-0 Gryf Zofiowo 9 października, 15:00
KS Leżenica 5-2 Drawa Krzyż Wielkopolski 9 października, 12:00
Leśni Zawada 2-3 Wenus Jędrzejewo 9 października, 12:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Huragan Młynkowo 1-3 Wenus Jędrzejewo 16 października, 11:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-2 Leśni Zawada 15 października, 15:00
Gryf Zofiowo 3-0 KS Leżenica 16 października, 14:00
Sokół Mieścisko 2-1 Iskra Runowo 16 października, 14:00
Arto Trzcianka 0-0 Łubianka 16 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Łubianka 2-1 Huragan Młynkowo 23 października, 15:30
Iskra Runowo 0-0 Arto Trzcianka 23 października, 15:00
KS Leżenica 0-1 Sokół Mieścisko 23 października, 11:00
Leśni Zawada 2-3 Gryf Zofiowo 22 października, 12:00
Wenus Jędrzejewo 4-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 22 października, 15:30

Kolejka 10 - 1-2 kwietnia

Huragan Młynkowo 2-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 2 kwietnia, 14:00
Wenus Jędrzejewo 2-0 Gryf Zofiowo 1 kwietnia, 12:00
Leśni Zawada 1-0 Sokół Mieścisko 2 kwietnia, 12:00
KS Leżenica 5-0 Arto Trzcianka 2 kwietnia, 15:00
Iskra Runowo 1-4 Łubianka 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 8-9 kwietnia

Iskra Runowo 3-1 Huragan Młynkowo 9 kwietnia, 14:00
Łubianka 2-1 KS Leżenica 9 kwietnia, 14:00
Arto Trzcianka 3-2 Leśni Zawada 8 kwietnia, 17:00
Sokół Mieścisko 2-2 Wenus Jędrzejewo 9 kwietnia, 15:00
Gryf Zofiowo 3-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 9 kwietnia, 12:00

Kolejka 12 - 15 kwietnia

Huragan Młynkowo 0-4 Gryf Zofiowo 15 kwietnia, 13:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-5 Sokół Mieścisko 15 kwietnia, 12:00
Wenus Jędrzejewo 2-0 Arto Trzcianka 15 kwietnia, 16:00
Leśni Zawada 0-2 Łubianka 15 kwietnia, 13:00
KS Leżenica 3-1 Iskra Runowo 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 22-23 kwietnia

KS Leżenica 7-1 Huragan Młynkowo 23 kwietnia, 14:00
Iskra Runowo 5-1 Leśni Zawada 23 kwietnia, 14:00
Łubianka 1-3 Wenus Jędrzejewo 23 kwietnia, 16:00
Arto Trzcianka 3-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 23 kwietnia, 17:00
Sokół Mieścisko 1-1 Gryf Zofiowo 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 29-30 kwietnia

Huragan Młynkowo 2-2 Sokół Mieścisko 30 kwietnia, 15:00
Gryf Zofiowo 2-4 Arto Trzcianka 29 kwietnia, 12:30
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-1 Łubianka 30 kwietnia, 17:00
Wenus Jędrzejewo 3-1 Iskra Runowo 29 kwietnia, 16:00
Leśni Zawada 1-1 KS Leżenica 30 kwietnia, 12:00

Kolejka 15 - 6-7 maja

Leśni Zawada 1-3 Huragan Młynkowo 7 maja, 12:00
KS Leżenica 3-0 Wenus Jędrzejewo 7 maja, 11:00
Iskra Runowo 2-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 7 maja, 14:30
Łubianka 2-3 Gryf Zofiowo 6 maja, 12:00
Arto Trzcianka 1-1 Sokół Mieścisko 7 maja, 17:30

Kolejka 16 - 13-14 maja

Huragan Młynkowo 6-2 Arto Trzcianka 14 maja, 14:00
Sokół Mieścisko 4-0 Łubianka 14 maja, 15:00
Gryf Zofiowo 0-0 Iskra Runowo 14 maja, 14:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-10 KS Leżenica 14 maja, 16:00
Wenus Jędrzejewo 1-1 Leśni Zawada 13 maja, 17:00

Kolejka 17 - 20-21 maja

Wenus Jędrzejewo 5-0 Huragan Młynkowo 20 maja, 17:00
Leśni Zawada 5-2 Drawa Krzyż Wielkopolski 21 maja, 11:00
KS Leżenica 2-1 Gryf Zofiowo 21 maja, 12:00
Iskra Runowo 0-2 Sokół Mieścisko 21 maja, 16:00
Łubianka 4-0 Arto Trzcianka 20 maja, 17:30

Kolejka 18 - 28 maja

Huragan Młynkowo 6-1 Łubianka 28 maja, 16:00
Arto Trzcianka 3-1 Iskra Runowo 28 maja, 16:00
Sokół Mieścisko 0-2 KS Leżenica 28 maja, 16:00
Gryf Zofiowo 6-2 Leśni Zawada 28 maja, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-3 Wenus Jędrzejewo 28 maja, 16:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Piła)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas