[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Nowa Sól
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKP Stypułów 22 53 17 2 3 97-34 8 1 2 54-19 9 1 1 43-15
2.  Zorza Nowe Żabno 22 44 13 5 4 66-41 7 2 2 37-20 6 3 2 29-21
3.  Pogoń Wschowa 21 41 12 5 4 61-32 6 2 2 29-13 6 3 2 32-19
4.  Błękitni Wierzbnica 22 38 11 5 6 57-45 6 3 2 31-17 5 2 4 26-28
5.  Modrzew Modrzyca 22 30 9 3 10 41-45 4 1 6 22-28 5 2 4 19-17
6.  Cuprum Czciradz 20 29 8 5 7 48-50 4 3 2 21-18 4 2 5 27-32
7.  Thrash Attack Lipiny 22 27 7 6 9 38-49 4 3 4 21-21 3 3 5 17-28 2 4 1 1 0 7-5
8.  Polonia Kiełcz 21 27 8 3 10 52-64 5 3 3 33-28 3 0 7 19-36 2 1 0 1 1 5-7
9.  Sparta Sława 20 24 6 6 8 48-46 4 3 4 26-23 2 3 4 22-23
10.  Amator II Bobrowniki 21 23 7 2 12 36-64 3 1 6 17-27 4 1 6 19-37
11.  Topola Łupice 21 18 6 0 15 39-67 1 0 10 16-38 5 0 5 23-29
12.  Korona II Wschowa 22 8 2 2 18 14-60 1 0 10 6-32 1 2 8 8-28
Orzeł Stare Strącze wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Korona II Wschowa wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LKP Stypułów    6-1 4-4 3-4 4-5 9-2 9-1 5-0 3-1 5-1 3-0 3-0* 
 2 Zorza Nowe Żabno0-3     5-3 4-2 2-1 0-0 1-1 1-3 6-4 10-1 3-0* 5-2 
 3 Pogoń Wschowa1-2 2-3     4-2 2-2 3-0 5-0 2-2 3-0* 5-2 2-0 
 4 Błękitni Wierzbnica2-2 0-0 2-1     0-0 3-2 2-1 8-2 2-5 8-1 1-3 3-0* 
 5 Modrzew Modrzyca4-3 3-5 1-4 0-1     0-5 1-0 5-1 3-3 1-4 1-2 3-0* 
 6 Cuprum Czciradz2-5 1-1 3-3 2-2 1-0     4-3 4-1 1-3 3-0* 
 7 Thrash Attack Lipiny1-3 1-1 0-2 2-1 1-2 3-2     5-3 1-1 2-0 3-4 2-2 
 8 Polonia Kiełcz1-4 3-1 2-3 4-5 2-1 3-3 2-2     3-2 4-2 8-4 1-1 
 9 Sparta Sława1-4 4-5 0-3* 2-2 0-1 5-2 2-2 5-2     1-1 3-1 3-0* 
 10 Amator II Bobrowniki1-6 0-4 2-2 4-1 3-2 1-2 1-2 3-2     2-3 0-3* 
 11 Topola Łupice2-8 1-5 0-4 2-3 1-2 3-5 1-2 0-2 1-4 2-3     3-0* 
 12 Korona II Wschowa0-3* 0-3* 0-3* 1-3 1-3 2-4 0-3* 0-3* 2-0 0-3* 0-4     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Zorza Nowe Żabno 0-0 Cuprum Czciradz 13 listopada, 13:00
Topola Łupice 1-4 Sparta Sława 28 sierpnia, 16:00
Thrash Attack Lipiny 0-2 Pogoń Wschowa 28 sierpnia, 16:00
Amator II Bobrowniki 4-1 Błękitni Wierzbnica 28 sierpnia, 14:00
Polonia Kiełcz 1-4 LKP Stypułów 27 sierpnia, 16:00
Korona II Wschowa 1-3 Modrzew Modrzyca 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Cuprum Czciradz 1-0 Modrzew Modrzyca 3 września, 15:00
LKP Stypułów 3-0 Korona II Wschowa 3 września, 16:00
(wo)
nie odbył się
Błękitni Wierzbnica 8-2 Polonia Kiełcz 4 września, 14:00
Pogoń Wschowa 3-0 Amator II Bobrowniki 4 września, 16:00
(wo)
nie odbył się
Sparta Sława 2-2 Thrash Attack Lipiny 3 września, 16:00
Zorza Nowe Żabno 3-0 Topola Łupice 20 listopada, 13:00
(wo)
goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich

Kolejka 3 - 10-11 września

Topola Łupice 3-5 Cuprum Czciradz 11 września, 13:00
Thrash Attack Lipiny 1-1 Zorza Nowe Żabno 11 września, 16:00
Amator II Bobrowniki - Sparta Sława 11 września, 14:00
nie odbył się
Polonia Kiełcz 2-3 Pogoń Wschowa 13 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 września, 15:00) odwołany
Korona II Wschowa 1-3 Błękitni Wierzbnica 11 września, 14:00
Modrzew Modrzyca 4-3 LKP Stypułów 11 września, 16:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Cuprum Czciradz 2-5 LKP Stypułów 17 września, 16:00
Błękitni Wierzbnica 0-0 Modrzew Modrzyca 18 września, 16:00
Pogoń Wschowa 2-0 Korona II Wschowa 17 września, 16:00
Sparta Sława 5-2 Polonia Kiełcz 17 września, 16:00
Zorza Nowe Żabno 10-1 Amator II Bobrowniki 18 września, 15:00
Topola Łupice 1-2 Thrash Attack Lipiny 18 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Thrash Attack Lipiny 3-2 Cuprum Czciradz 25 września, 15:00
Amator II Bobrowniki 2-3 Topola Łupice 25 września, 15:00
Polonia Kiełcz 3-1 Zorza Nowe Żabno 25 września, 12:00
Korona II Wschowa 2-0 Sparta Sława 25 września, 16:00
Modrzew Modrzyca 1-4 Pogoń Wschowa 25 września, 16:00
LKP Stypułów 3-4 Błękitni Wierzbnica 24 września, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Cuprum Czciradz 2-2 Błękitni Wierzbnica 2 października, 15:00
Pogoń Wschowa 1-2 LKP Stypułów 1 października, 15:00
Sparta Sława 0-1 Modrzew Modrzyca 1 października, 15:00
Zorza Nowe Żabno 5-2 Korona II Wschowa 2 października, 14:00
Topola Łupice 0-2 Polonia Kiełcz 2 października, 15:00
Thrash Attack Lipiny 2-0 Amator II Bobrowniki 2 października, 15:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Amator II Bobrowniki 1-2 Cuprum Czciradz 9 października, 14:00
Polonia Kiełcz 2-2 Thrash Attack Lipiny 9 października, 14:00
Korona II Wschowa 0-4 Topola Łupice 9 października, 16:00
Modrzew Modrzyca 3-5 Zorza Nowe Żabno 9 października, 15:00
LKP Stypułów 3-1 Sparta Sława 8 października, 14:00
Błękitni Wierzbnica 2-1 Pogoń Wschowa 9 października, 15:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Cuprum Czciradz 3-3 Pogoń Wschowa 15 października, 15:00
Sparta Sława 2-2 Błękitni Wierzbnica 15 października, 14:00
Zorza Nowe Żabno 0-3 LKP Stypułów 16 października, 14:00
Topola Łupice 1-2 Modrzew Modrzyca 16 października, 15:00
Thrash Attack Lipiny 2-2 Korona II Wschowa 16 października, 15:00
Amator II Bobrowniki 3-2 Polonia Kiełcz 16 października, 14:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Polonia Kiełcz 3-3 Cuprum Czciradz 23 października, 15:00
Modrzew Modrzyca 1-0 Thrash Attack Lipiny 23 października, 15:00
LKP Stypułów 3-0 Topola Łupice 22 października, 14:00
Błękitni Wierzbnica 0-0 Zorza Nowe Żabno 23 października, 15:00
Pogoń Wschowa 2-2 Sparta Sława 23 października, 14:00
Amator II Bobrowniki 0-3 Korona II Wschowa 23 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 10 - 29-30 października

Topola Łupice 2-3 Błękitni Wierzbnica 30 października, 14:00
Thrash Attack Lipiny 1-3 LKP Stypułów 30 października, 14:00
Amator II Bobrowniki 3-2 Modrzew Modrzyca 30 października, 14:00
Polonia Kiełcz 1-1 Korona II Wschowa 30 października, 14:00
Sparta Sława 5-2 Cuprum Czciradz 29 października, 14:00
Pogoń Wschowa 2-3 Zorza Nowe Żabno 29 października, 14:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Korona II Wschowa 2-4 Cuprum Czciradz 6 listopada, 13:00
Modrzew Modrzyca 5-1 Polonia Kiełcz 6 listopada, 14:00
LKP Stypułów 5-1 Amator II Bobrowniki 5 listopada, 14:00
Błękitni Wierzbnica 2-1 Thrash Attack Lipiny 6 listopada, 14:00
Topola Łupice 0-4 Pogoń Wschowa 6 listopada, 14:00
Zorza Nowe Żabno 6-4 Sparta Sława 6 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

Cuprum Czciradz 1-1 Zorza Nowe Żabno 1 kwietnia, 16:00
Sparta Sława 3-1 Topola Łupice 3 maja, 13:30
Pogoń Wschowa 5-0 Thrash Attack Lipiny 2 kwietnia, 15:00
Błękitni Wierzbnica 8-1 Amator II Bobrowniki 3 maja, 13:00
LKP Stypułów 5-0 Polonia Kiełcz 2 kwietnia, 15:00
Modrzew Modrzyca 3-0 Korona II Wschowa
(wo)

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Modrzew Modrzyca 0-5 Cuprum Czciradz 9 kwietnia, 16:00
Korona II Wschowa 0-3 LKP Stypułów
(wo)
Polonia Kiełcz 4-5 Błękitni Wierzbnica 9 kwietnia, 15:00
Amator II Bobrowniki 2-2 Pogoń Wschowa 9 kwietnia, 15:00
Thrash Attack Lipiny 1-1 Sparta Sława 9 kwietnia, 15:00
Topola Łupice 1-5 Zorza Nowe Żabno 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Cuprum Czciradz - Topola Łupice 22 kwietnia, 16:00
nie odbył się
Zorza Nowe Żabno 1-1 Thrash Attack Lipiny 23 kwietnia, 15:00
Sparta Sława 1-1 Amator II Bobrowniki 23 kwietnia, 17:00
Pogoń Wschowa - Polonia Kiełcz 15 czerwca, 16:00
nie odbył się
Błękitni Wierzbnica 3-0 Korona II Wschowa
(wo)
LKP Stypułów 4-5 Modrzew Modrzyca 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

LKP Stypułów 9-2 Cuprum Czciradz 30 kwietnia, 14:00
Modrzew Modrzyca 0-1 Błękitni Wierzbnica 30 kwietnia, 16:00
Korona II Wschowa 0-3 Pogoń Wschowa
(wo)
Polonia Kiełcz 3-2 Sparta Sława 30 kwietnia, 15:00
Amator II Bobrowniki 0-4 Zorza Nowe Żabno 30 kwietnia, 15:00
Thrash Attack Lipiny 3-4 Topola Łupice 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 6-7 maja

Cuprum Czciradz 4-3 Thrash Attack Lipiny 7 maja, 14:00
Topola Łupice 2-3 Amator II Bobrowniki 6 maja, 16:00
Zorza Nowe Żabno 1-3 Polonia Kiełcz 7 maja, 15:00
Sparta Sława 3-0 Korona II Wschowa
(wo)
Pogoń Wschowa 2-2 Modrzew Modrzyca 7 maja, 15:00
Błękitni Wierzbnica 2-2 LKP Stypułów 7 maja, 15:00

Kolejka 17 - 13-1 maja

Błękitni Wierzbnica 3-2 Cuprum Czciradz 14 maja, 15:00
LKP Stypułów 4-4 Pogoń Wschowa 14 maja, 16:00
Modrzew Modrzyca 3-3 Sparta Sława 14 maja, 16:00
Korona II Wschowa 0-3 Zorza Nowe Żabno
(wo)
Polonia Kiełcz 8-4 Topola Łupice 14 maja, 16:00
Amator II Bobrowniki 1-2 Thrash Attack Lipiny 14 maja, 16:00

Kolejka 18 - 20-21 maja

Cuprum Czciradz 1-3 Amator II Bobrowniki 21 maja, 13:00
Thrash Attack Lipiny 5-3 Polonia Kiełcz 21 maja, 16:00
Topola Łupice 3-0 Korona II Wschowa
(wo)
Zorza Nowe Żabno 2-1 Modrzew Modrzyca 20 maja, 16:00
Sparta Sława 1-4 LKP Stypułów 20 maja, 13:00
Pogoń Wschowa 4-2 Błękitni Wierzbnica 21 maja, 16:00

Kolejka 19 - 27-28 maja

Pogoń Wschowa 3-0 Cuprum Czciradz 28 maja, 16:00
Błękitni Wierzbnica 2-5 Sparta Sława 27 maja, 17:00
LKP Stypułów 6-1 Zorza Nowe Żabno 28 maja, 16:00
Modrzew Modrzyca 1-2 Topola Łupice 28 maja, 16:00
Korona II Wschowa 0-3 Thrash Attack Lipiny
(wo)
Polonia Kiełcz 4-2 Amator II Bobrowniki 28 maja, 16:00

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Korona II Wschowa 0-3 Amator II Bobrowniki
(wo)
Cuprum Czciradz 4-1 Polonia Kiełcz 3 czerwca, 16:00
Thrash Attack Lipiny 1-2 Modrzew Modrzyca 4 czerwca, 16:00
Topola Łupice 2-8 LKP Stypułów 4 czerwca, 16:00
Zorza Nowe Żabno 4-2 Błękitni Wierzbnica 3 czerwca, 16:00
Sparta Sława 0-3 Pogoń Wschowa 3 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-3

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Cuprum Czciradz - Sparta Sława 11 czerwca, 16:00
nie odbył się
Zorza Nowe Żabno 5-3 Pogoń Wschowa 11 czerwca, 16:00
Błękitni Wierzbnica 1-3 Topola Łupice 11 czerwca, 16:00
LKP Stypułów 9-1 Thrash Attack Lipiny 11 czerwca, 16:00
Modrzew Modrzyca 1-4 Amator II Bobrowniki 11 czerwca, 16:00
Korona II Wschowa 0-3 Polonia Kiełcz
(wo)

Kolejka 22 - 18 czerwca

Pogoń Wschowa 5-2 Topola Łupice 18 czerwca, 14:00
Sparta Sława 4-5 Zorza Nowe Żabno 18 czerwca, 16:00
Cuprum Czciradz 3-0 Korona II Wschowa
(wo)
Polonia Kiełcz 2-1 Modrzew Modrzyca 18 czerwca, 16:00
Amator II Bobrowniki 1-6 LKP Stypułów 18 czerwca, 16:00
Thrash Attack Lipiny 2-1 Błękitni Wierzbnica 18 czerwca, 16:00

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas