[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A sportbazar.pl 2016/2017, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wietcisa Skarszewy 26 64 21 1 4 98-33 12 1 0 60-7 9 0 4 38-26
2.  Gedania II Gdańsk 26 61 19 4 3 89-34 11 2 0 53-13 8 2 3 36-21
3.  GLKS Różyny 26 59 19 2 5 78-43 9 0 4 47-29 10 2 1 31-14
4.  GTS Pszczółki 26 51 17 4 5 78-32 9 2 2 41-16 8 2 3 37-16
5.  Sporting Leźno 26 44 13 5 8 66-44 7 2 4 31-22 6 3 4 35-22
6.  Korona Cedry Małe 26 39 12 3 11 56-44 8 1 4 43-18 4 2 7 13-26
7.  Osiczanka Osice 26 34 9 7 10 57-81 5 4 4 28-30 4 3 6 29-51
8.  GKS II Kolbudy 26 31 9 4 13 49-67 5 2 6 27-33 4 2 7 22-34
9.  Amator Kiełpino 26 30 9 3 14 54-65 5 2 6 29-22 4 1 8 25-43
10.  GTS Mokry Dwór 26 26 8 2 16 44-74 6 1 6 24-27 2 1 10 20-47
11.  GKS Żukowo 26 21 5 6 15 30-62 2 3 8 13-31 3 3 7 17-31 2 4 1 1 0 6-2
12.  KS Sulmin 26 21 6 3 17 31-80 3 2 8 18-37 3 1 9 13-43 2 1 0 1 1 2-6
13.  EX Siedlce (Gdańsk) 26 19 5 4 17 39-72 3 3 7 22-36 2 1 10 17-36
14.  GTS Rusocin 26 16 4 4 18 29-67 2 1 10 11-30 2 3 8 18-37
GTS Pszczółki zostało ukarane odjęciem czterech punktów za nieprawidłowości licencyjne.
LZS Więckowy wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wietcisa Skarszewy    2-2 3-2 2-0 3-0 4-0 13-2 3-1 6-0 2-0 8-0 5-0 2-0 7-0 
 2 Gedania II Gdańsk2-1     1-1 3-2 5-1 6-0 2-2 5-1 8-2 5-0 5-0 4-0 5-3 2-0 
 3 GLKS Różyny6-0 2-3     0-5 1-7 0-3* 10-4 3-2 3-1 2-1 3-1 12-0 3-1 2-1 
 4 GTS Pszczółki0-2 1-3 1-1     1-1 1-0 4-1 3-0 7-1 6-1 3-0 6-2 3-2 5-2 
 5 Sporting Leźno1-4 0-4 0-2 0-3     5-0 5-1 2-0 5-3 7-2 2-1 2-0 0-0 2-2 
 6 Korona Cedry Małe7-1 5-2 1-2 1-3 2-1     7-1 1-2 4-2 5-0 1-1 4-0 1-3 4-0 
 7 Osiczanka Osice2-6 0-3 2-5 2-2 3-2 1-3     4-2 1-1 4-3 1-1 3-0 4-1 1-1 
 8 GKS II Kolbudy2-7 1-2 0-2 4-4 0-3* 0-0 2-4     2-1 4-2 2-4 3-1 3-2 4-1 
 9 Amator Kiełpino1-3 2-2 0-1 0-4 3-3 3-0 0-1 5-0     5-0 0-2 0-3* 4-1 6-2 
 10 GTS Mokry Dwór2-1 2-1 2-4 0-3 1-2 1-0 0-5 2-4 2-3     2-0 3-2 6-1 1-1 
 11 GKS Żukowo1-5 1-4 0-3* 0-4 2-2 1-1 2-3 0-2 1-3 0-1     1-1 2-1 2-1 
 12 KS Sulmin1-3 4-3 1-2 1-3 0-3 3-1 1-1 3-3 1-3 0-5 1-5     2-0 0-5 
 13 EX Siedlce (Gdańsk)1-3 1-5 2-4 2-1 1-8 0-1 3-3 3-3 3-2 4-2 1-1 0-1     1-2 
 14 GTS Rusocin0-2 0-2 1-2 1-3 0-2 1-4 2-1 0-2 0-3 3-3 2-1 0-3* 1-2     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: GTS Pszczółki.
 
LZS Więckowy - Amator Kiełpino 27 sierpnia, 17:00
było 1-10, anulowany
Sporting Leźno 0-0 EX Siedlce (Gdańsk) 28 sierpnia, 14:00
Osiczanka Osice 0-3 Gedania II Gdańsk 27 sierpnia, 16:00
GTS Mokry Dwór 2-4 GKS II Kolbudy 28 sierpnia, 17:00
KS Sulmin 1-5 GKS Żukowo 27 sierpnia, 16:00
Korona Cedry Małe 1-2 GLKS Różyny 27 sierpnia, 17:00
GTS Rusocin 0-2 Wietcisa Skarszewy 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia

Pauza: Wietcisa Skarszewy.
 
GLKS Różyny 2-1 GTS Rusocin 31 sierpnia, 17:00
GKS Żukowo 1-1 Korona Cedry Małe 31 sierpnia, 18:00
GKS II Kolbudy 3-1 KS Sulmin 31 sierpnia, 18:30
Gedania II Gdańsk 5-0 GTS Mokry Dwór 31 sierpnia, 18:00
EX Siedlce (Gdańsk) 3-3 Osiczanka Osice 31 sierpnia, 18:30
Amator Kiełpino 3-3 Sporting Leźno 31 sierpnia, 18:30
GTS Pszczółki - LZS Więckowy 31 sierpnia, 18:00
było 7-0, anulowany

Kolejka 3 - 3-4 września

Sporting Leźno 0-3 GTS Pszczółki 4 września, 14:00
Osiczanka Osice 1-1 Amator Kiełpino 4 września, 16:00
GTS Mokry Dwór 6-1 EX Siedlce (Gdańsk) 3 września, 13:00
KS Sulmin 4-3 Gedania II Gdańsk 3 września, 16:00
Korona Cedry Małe 1-2 GKS II Kolbudy 3 września, 17:00
GTS Rusocin 2-1 GKS Żukowo 3 września, 16:00
Wietcisa Skarszewy 3-2 GLKS Różyny 3 września, 12:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: GLKS Różyny.
 
GKS Żukowo 1-5 Wietcisa Skarszewy 10 września, 17:00
GKS II Kolbudy 4-1 GTS Rusocin 11 września, 16:00
Gedania II Gdańsk 6-0 Korona Cedry Małe 11 września, 11:00
EX Siedlce (Gdańsk) 0-1 KS Sulmin 10 września, 16:00
Amator Kiełpino 5-0 GTS Mokry Dwór 10 września, 17:00
GTS Pszczółki 4-1 Osiczanka Osice 10 września, 16:00
LZS Więckowy - Sporting Leźno 10 września, 16:00
było 3-3, anulowany

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Sporting Leźno.
 
Osiczanka Osice - LZS Więckowy 17 września, 17:00
było 7-4, anulowany
GTS Mokry Dwór 0-3 GTS Pszczółki 17 września, 15:30
KS Sulmin 1-3 Amator Kiełpino 17 września, 16:00
Korona Cedry Małe 1-3 EX Siedlce (Gdańsk) 17 września, 16:00
GTS Rusocin 0-2 Gedania II Gdańsk 17 września, 16:00
Wietcisa Skarszewy 3-1 GKS II Kolbudy 17 września, 16:00
GLKS Różyny 3-1 GKS Żukowo 18 września, 15:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: GKS Żukowo.
 
GKS II Kolbudy 0-2 GLKS Różyny 24 września, 16:00
Gedania II Gdańsk 2-1 Wietcisa Skarszewy 24 września, 14:30
EX Siedlce (Gdańsk) 1-2 GTS Rusocin 24 września, 16:00
Amator Kiełpino 3-0 Korona Cedry Małe 25 września, 13:30
GTS Pszczółki 6-2 KS Sulmin 24 września, 13:45
LZS Więckowy - GTS Mokry Dwór 24 września, 16:00
było 0-3, anulowany
Sporting Leźno 5-1 Osiczanka Osice 25 września, 14:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Osiczanka Osice.
 
GTS Mokry Dwór 1-2 Sporting Leźno 1 października, 15:30
KS Sulmin - LZS Więckowy 1 października, 16:00
było 4-2, anulowany
Korona Cedry Małe 1-3 GTS Pszczółki 1 października, 16:00
GTS Rusocin 0-3 Amator Kiełpino 1 października, 16:00
Wietcisa Skarszewy 2-0 EX Siedlce (Gdańsk) 1 października, 15:00
GLKS Różyny 2-3 Gedania II Gdańsk 1 października, 16:00
GKS Żukowo 0-2 GKS II Kolbudy 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: GKS II Kolbudy.
 
Gedania II Gdańsk 5-0 GKS Żukowo 8 października, 14:30
EX Siedlce (Gdańsk) 2-4 GLKS Różyny 8 października, 16:00
Amator Kiełpino 1-3 Wietcisa Skarszewy 12 października, 18:00
GTS Pszczółki 5-2 GTS Rusocin 8 października, 15:00
LZS Więckowy - Korona Cedry Małe 9 października, 14:00
było 6-6, anulowany
Sporting Leźno 2-0 KS Sulmin 9 października, 14:00
Osiczanka Osice 4-3 GTS Mokry Dwór 8 października, 15:30

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: GTS Mokry Dwór.
 
KS Sulmin 1-1 Osiczanka Osice 16 października, 13:00
Korona Cedry Małe 2-1 Sporting Leźno 15 października, 16:00
GTS Rusocin - LZS Więckowy 15 października, 16:00
było 1-1, anulowany
Wietcisa Skarszewy 2-0 GTS Pszczółki 15 października, 11:00
GLKS Różyny 3-1 Amator Kiełpino 15 października, 16:00
GKS Żukowo 2-1 EX Siedlce (Gdańsk) 15 października, 15:00
GKS II Kolbudy 1-2 Gedania II Gdańsk 16 października, 14:30

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Gedania II Gdańsk.
 
EX Siedlce (Gdańsk) 3-3 GKS II Kolbudy 22 października, 16:00
Amator Kiełpino 0-2 GKS Żukowo 22 października, 16:00
GTS Pszczółki 1-1 GLKS Różyny 23 października, 13:00
LZS Więckowy - Wietcisa Skarszewy 22 października, 16:00
było 0-7, anulowany
Sporting Leźno 2-2 GTS Rusocin 23 października, 14:00
Osiczanka Osice 1-3 Korona Cedry Małe 11 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (22 października, 14:30) odwołany
GTS Mokry Dwór 3-2 KS Sulmin 22 października, 12:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: KS Sulmin.
 
Korona Cedry Małe 5-0 GTS Mokry Dwór 29 października, 14:00
GTS Rusocin 2-1 Osiczanka Osice 29 października, 14:00
Wietcisa Skarszewy 3-0 Sporting Leźno 29 października, 14:00
GLKS Różyny - LZS Więckowy 30 października, 14:00
było 7-3, anulowany
GKS Żukowo 0-4 GTS Pszczółki 30 października, 11:00
GKS II Kolbudy 2-1 Amator Kiełpino 30 października, 13:00
Gedania II Gdańsk 5-3 EX Siedlce (Gdańsk) 29 października, 11:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: EX Siedlce (Gdańsk).
 
Amator Kiełpino 2-2 Gedania II Gdańsk 5 listopada, 15:00
GTS Pszczółki 3-0 GKS II Kolbudy 5 listopada, 14:00
LZS Więckowy - GKS Żukowo 5 listopada, 14:00
było 0-5, anulowany
Sporting Leźno 0-2 GLKS Różyny 6 listopada, 14:00
Osiczanka Osice 2-6 Wietcisa Skarszewy 5 listopada, 13:30
GTS Mokry Dwór 1-1 GTS Rusocin 5 listopada, 11:30
KS Sulmin 3-1 Korona Cedry Małe 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: Korona Cedry Małe.
 
GTS Rusocin 0-3 KS Sulmin 13 listopada, 12:00
(wo)
na boisku 1-0
Wietcisa Skarszewy 2-0 GTS Mokry Dwór 12 listopada, 13:00
GLKS Różyny 10-4 Osiczanka Osice 13 listopada, 12:00
GKS Żukowo 2-2 Sporting Leźno 13 listopada, 11:00
GKS II Kolbudy - LZS Więckowy 13 listopada, 13:00
było 8-0, anulowany
Gedania II Gdańsk 3-2 GTS Pszczółki 13 listopada, 13:15
EX Siedlce (Gdańsk) 3-2 Amator Kiełpino 5 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 grudnia, 13:30) odwołany

Kolejka 14 - 19-20 listopada

Pauza: Amator Kiełpino.
 
GTS Pszczółki 3-2 EX Siedlce (Gdańsk) 19 listopada, 14:00
LZS Więckowy - Gedania II Gdańsk 19 listopada, 13:00
na boisku 2-1, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Sporting Leźno 2-0 GKS II Kolbudy 20 listopada, 13:00
Osiczanka Osice 1-1 GKS Żukowo 20 listopada, 13:00
GTS Mokry Dwór 2-4 GLKS Różyny 19 listopada, 11:00
KS Sulmin 1-3 Wietcisa Skarszewy 20 listopada, 13:00
Korona Cedry Małe 4-0 GTS Rusocin 19 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 26-27 listopada

Pauza: GTS Rusocin.
 
Wietcisa Skarszewy 4-0 Korona Cedry Małe 26 listopada, 13:00
GLKS Różyny 12-0 KS Sulmin 26 listopada, 12:00
GKS Żukowo 0-1 GTS Mokry Dwór 27 listopada, 11:00
GKS II Kolbudy 2-4 Osiczanka Osice 27 listopada, 13:00
Gedania II Gdańsk 5-1 Sporting Leźno 27 listopada, 11:00
EX Siedlce (Gdańsk) - LZS Więckowy
w pierwotnym terminie (26 listopada, 14:00) odwołany / goście wycofali się przed drugim terminem meczu (12 marca, 16:00)
Amator Kiełpino 0-4 GTS Pszczółki 26 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Pauza: GTS Pszczółki, Amator Kiełpino.
 
EX Siedlce (Gdańsk) 1-8 Sporting Leźno 18 marca, 16:00
Gedania II Gdańsk 2-2 Osiczanka Osice 19 marca, 11:00
GKS II Kolbudy 4-2 GTS Mokry Dwór 18 marca, 14:30
GKS Żukowo 1-1 KS Sulmin 18 marca, 16:00
GLKS Różyny 0-3 Korona Cedry Małe 18 marca, 14:00
(wo)
na boisku 1-3
Wietcisa Skarszewy 7-0 GTS Rusocin 18 marca, 15:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Pauza: GTS Pszczółki, Wietcisa Skarszewy.
 
GTS Rusocin 1-2 GLKS Różyny 26 marca, 12:00
Korona Cedry Małe 1-1 GKS Żukowo 25 marca, 15:00
KS Sulmin 3-3 GKS II Kolbudy 25 marca, 16:00
GTS Mokry Dwór 2-1 Gedania II Gdańsk 26 marca, 11:30
Osiczanka Osice 4-1 EX Siedlce (Gdańsk) 25 marca, 16:00
Sporting Leźno 5-3 Amator Kiełpino 26 marca, 14:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

GTS Pszczółki 1-1 Sporting Leźno 1 kwietnia, 14:00
Amator Kiełpino 0-1 Osiczanka Osice 1 kwietnia, 16:00
EX Siedlce (Gdańsk) 4-2 GTS Mokry Dwór 2 kwietnia, 16:00
Gedania II Gdańsk 4-0 KS Sulmin 2 kwietnia, 11:00
GKS II Kolbudy 0-0 Korona Cedry Małe 1 kwietnia, 16:00
GKS Żukowo 2-1 GTS Rusocin 1 kwietnia, 16:00
GLKS Różyny 6-0 Wietcisa Skarszewy 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Pauza: GLKS Różyny, Sporting Leźno.
 
Wietcisa Skarszewy 8-0 GKS Żukowo 8 kwietnia, 17:00
GTS Rusocin 0-2 GKS II Kolbudy 9 kwietnia, 12:00
Korona Cedry Małe 5-2 Gedania II Gdańsk 8 kwietnia, 15:00
KS Sulmin 2-0 EX Siedlce (Gdańsk) 8 kwietnia, 16:00
GTS Mokry Dwór 2-3 Amator Kiełpino 9 kwietnia, 11:30
Osiczanka Osice 2-2 GTS Pszczółki 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 12 kwietnia

Pauza: Osiczanka Osice, Sporting Leźno.
 
GTS Pszczółki 6-1 GTS Mokry Dwór 12 kwietnia, 17:00
Amator Kiełpino 0-3 KS Sulmin 12 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-1
EX Siedlce (Gdańsk) 0-1 Korona Cedry Małe 15 kwietnia, 16:00
Gedania II Gdańsk 2-0 GTS Rusocin 19 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 11:00) odwołany
GKS II Kolbudy 2-7 Wietcisa Skarszewy 12 kwietnia, 17:00
GKS Żukowo 0-3 GLKS Różyny 12 kwietnia, 18:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Pauza: GTS Mokry Dwór, GKS Żukowo.
 
GLKS Różyny 3-2 GKS II Kolbudy 22 kwietnia, 17:00
Wietcisa Skarszewy 2-2 Gedania II Gdańsk 22 kwietnia, 12:00
GTS Rusocin 1-2 EX Siedlce (Gdańsk) 23 kwietnia, 16:00
Korona Cedry Małe 4-2 Amator Kiełpino 22 kwietnia, 15:00
KS Sulmin 1-3 GTS Pszczółki 22 kwietnia, 16:00
Osiczanka Osice 3-2 Sporting Leźno 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Pauza: KS Sulmin, Osiczanka Osice.
 
Sporting Leźno 7-2 GTS Mokry Dwór 29 kwietnia, 11:00
GTS Pszczółki 1-0 Korona Cedry Małe 29 kwietnia, 15:00
Amator Kiełpino 6-2 GTS Rusocin 30 kwietnia, 17:00
EX Siedlce (Gdańsk) 1-3 Wietcisa Skarszewy 30 kwietnia, 16:00
Gedania II Gdańsk 1-1 GLKS Różyny 29 kwietnia, 11:00
GKS II Kolbudy 2-4 GKS Żukowo 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: GKS II Kolbudy, Korona Cedry Małe.
 
GKS Żukowo 1-4 Gedania II Gdańsk 17 maja, 18:00
GLKS Różyny 3-1 EX Siedlce (Gdańsk) 3 maja, 18:00
Wietcisa Skarszewy 6-0 Amator Kiełpino 3 maja, 17:00
GTS Rusocin 1-3 GTS Pszczółki 3 maja, 16:00
KS Sulmin 0-3 Sporting Leźno 3 maja, 18:00
GTS Mokry Dwór 0-5 Osiczanka Osice 10 maja, 18:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Pauza: GTS Rusocin, GTS Mokry Dwór.
 
Osiczanka Osice 3-0 KS Sulmin 6 maja, 17:30
Sporting Leźno 5-0 Korona Cedry Małe 7 maja, 14:00
GTS Pszczółki 0-2 Wietcisa Skarszewy 6 maja, 15:00
Amator Kiełpino 0-1 GLKS Różyny 6 maja, 16:00
EX Siedlce (Gdańsk) 1-1 GKS Żukowo 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 maja, 16:00) odwołany
Gedania II Gdańsk 5-1 GKS II Kolbudy 7 maja, 11:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Pauza: Gedania II Gdańsk, Wietcisa Skarszewy.
 
GKS II Kolbudy 3-2 EX Siedlce (Gdańsk) 13 maja, 17:30
GKS Żukowo 1-3 Amator Kiełpino 13 maja, 16:00
GLKS Różyny 0-5 GTS Pszczółki 13 maja, 17:00
GTS Rusocin 0-2 Sporting Leźno 13 maja, 16:00
Korona Cedry Małe 7-1 Osiczanka Osice 13 maja, 15:00
KS Sulmin 0-5 GTS Mokry Dwór 13 maja, 16:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Pauza: KS Sulmin, GLKS Różyny.
 
GTS Mokry Dwór 1-0 Korona Cedry Małe 20 maja, 15:30
Osiczanka Osice 1-1 GTS Rusocin 20 maja, 17:30
Sporting Leźno 1-4 Wietcisa Skarszewy 21 maja, 14:00
GTS Pszczółki 3-0 GKS Żukowo 20 maja, 15:00
Amator Kiełpino 5-0 GKS II Kolbudy 20 maja, 17:00
EX Siedlce (Gdańsk) 1-5 Gedania II Gdańsk 21 maja, 16:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Pauza: EX Siedlce (Gdańsk), GKS Żukowo.
 
Gedania II Gdańsk 8-2 Amator Kiełpino 27 maja, 14:00
GKS II Kolbudy 4-4 GTS Pszczółki 27 maja, 17:30
GLKS Różyny 1-7 Sporting Leźno 27 maja, 14:00
Wietcisa Skarszewy 13-2 Osiczanka Osice 27 maja, 17:00
GTS Rusocin 3-3 GTS Mokry Dwór 28 maja, 11:00
Korona Cedry Małe 4-0 KS Sulmin 27 maja, 15:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Pauza: Korona Cedry Małe, GKS II Kolbudy.
 
KS Sulmin 0-5 GTS Rusocin 3 czerwca, 16:00
GTS Mokry Dwór 2-1 Wietcisa Skarszewy 3 czerwca, 11:00
Osiczanka Osice 2-5 GLKS Różyny 4 czerwca, 16:00
Sporting Leźno 2-1 GKS Żukowo 3 czerwca, 11:00
GTS Pszczółki 1-3 Gedania II Gdańsk 3 czerwca, 11:00
Amator Kiełpino 4-1 EX Siedlce (Gdańsk) 4 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Pauza: Amator Kiełpino, Gedania II Gdańsk.
 
EX Siedlce (Gdańsk) 2-1 GTS Pszczółki 11 czerwca, 16:00
GKS II Kolbudy 0-3 Sporting Leźno 10 czerwca, 17:30
(wo)
na boisku 3-2
GKS Żukowo 2-3 Osiczanka Osice 10 czerwca, 16:00
GLKS Różyny 2-1 GTS Mokry Dwór 10 czerwca, 17:00
Wietcisa Skarszewy 5-0 KS Sulmin 10 czerwca, 17:00
GTS Rusocin 1-4 Korona Cedry Małe 11 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Pauza: EX Siedlce (Gdańsk), GTS Rusocin.
 
Korona Cedry Małe 7-1 Wietcisa Skarszewy 17 czerwca, 17:00
KS Sulmin 1-2 GLKS Różyny 17 czerwca, 17:00
GTS Mokry Dwór 2-0 GKS Żukowo 17 czerwca, 17:00
Osiczanka Osice 4-2 GKS II Kolbudy 17 czerwca, 17:00
Sporting Leźno 0-4 Gedania II Gdańsk 17 czerwca, 17:00
GTS Pszczółki 7-1 Amator Kiełpino 17 czerwca, 17:00

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas