[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A sportbazar.pl 2016/2017, grupa: Gdańsk IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Prabuty 26 55 17 4 5 78-35 8 3 2 40-18 9 1 3 38-17
2.  Spójnia Sadlinki 26 54 16 6 4 51-26 9 2 2 30-12 7 4 2 21-14
3.  Wisła Tczew 26 53 16 5 5 87-37 8 2 3 44-16 8 3 2 43-21
4.  Relax Ryjewo 26 51 15 6 5 81-45 9 2 2 50-18 6 4 3 31-27
5.  Delta Miłoradz 26 48 15 3 8 63-28 9 1 3 33-10 6 2 5 30-18 2 3 1 0 1 3-1
6.  Błękitni Kmiecin 26 48 14 6 6 65-35 7 4 2 30-18 7 2 4 35-17 2 3 1 0 1 1-3
7.  Okland Szprudowo 26 41 13 2 11 70-47 8 1 4 34-16 5 1 7 36-31
8.  Rodło II Kwidzyn 26 36 10 6 10 48-68 7 2 4 30-32 3 4 6 18-36
9.  Powiśle Stary Targ 26 28 9 1 16 62-69 6 1 6 41-34 3 0 10 21-35 2 3 1 0 1 8-4
10.  Świt Radostowo 26 28 7 7 12 52-55 4 4 5 27-23 3 3 7 25-32 2 3 1 0 1 4-8
11.  GDKiS Ostaszewo 26 27 8 3 15 54-74 5 2 6 36-34 3 1 9 18-40
12.  LKS Waplewo Wielkie 26 23 5 8 13 48-69 4 4 5 30-26 1 4 8 18-43
13.  Sobieski Gniew 26 17 5 2 19 43-88 2 1 10 24-47 3 1 9 19-41
14.  Jurand Lasowice Wielkie 26 7 2 1 23 25-151 1 1 11 12-62 1 0 12 13-89

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pogoń Prabuty    1-0 1-2 1-1 1-0 2-2 6-3 0-2 5-1 1-1 4-1 7-0 7-3 4-2 
 2 Spójnia Sadlinki1-0     0-2 5-3 5-2 1-0 4-1 1-1 1-0 0-2 2-0 0-0 3-1 7-0 
 3 Wisła Tczew4-2 0-2     1-1 2-1 0-5 2-1 4-0 6-0 0-0 6-1 7-1 1-2 11-0 
 4 Relax Ryjewo1-2 0-0 6-0     3-1 0-3* 5-2 3-0 2-0 6-2 6-1 4-4 6-0 8-3 
 5 Delta Miłoradz1-0 0-1 1-2 3-1     3-0 1-0 0-1 4-1 1-1 3-2 3-0 5-1 8-0 
 6 Błękitni Kmiecin0-2 0-1 1-1 1-1 1-0     5-3 2-2 3-1 2-1 3-1 4-3 2-2 6-0 
 7 Okland Szprudowo1-2 3-0 0-4 2-3 1-1 2-1     2-0 3-0 4-1 1-2 3-0 3-0 9-2 
 8 Rodło II Kwidzyn2-11 1-1 1-3 5-0 2-2 0-3* 0-8     2-0 4-1 6-1 2-0 2-1 3-1 
 9 Powiśle Stary Targ0-2 0-2 1-6 3-3 1-5 1-4 3-2 9-1     7-1 1-2 4-3 7-3 4-0 
 10 Świt Radostowo2-3 2-3 1-1 0-3 1-2 1-1 1-3 2-2 3-1     3-2 0-0 2-0 9-2 
 11 GDKiS Ostaszewo2-6 2-2 4-4 0-3 0-6 2-3 2-3 3-0* 1-4 2-1     6-0 3-1 9-1 
 12 LKS Waplewo Wielkie2-2 1-1 1-0 2-3 1-2 4-2 2-2 3-3 1-6 1-4 2-0     0-1 10-0 
 13 Sobieski Gniew1-2 2-5 4-10 2-3 0-5 1-4 0-2 6-0 2-7 3-1 2-2 0-4     1-2 
 14 Jurand Lasowice Wielkie0-4 2-3 0-8 2-6 0-3 0-7 0-6 1-6 2-0 1-9 1-3 3-3 0-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Wisła Tczew 0-5 Błękitni Kmiecin 27 sierpnia, 16:00
Okland Szprudowo 1-1 Delta Miłoradz 28 sierpnia, 16:00
GDKiS Ostaszewo 9-1 Jurand Lasowice Wielkie 28 sierpnia, 14:00
Spójnia Sadlinki 0-2 Świt Radostowo 28 sierpnia, 16:00
Sobieski Gniew 0-4 LKS Waplewo Wielkie 27 sierpnia, 17:00
Rodło II Kwidzyn 2-11 Pogoń Prabuty 27 sierpnia, 15:00
Relax Ryjewo 2-0 Powiśle Stary Targ 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Błękitni Kmiecin 3-1 Powiśle Stary Targ 4 września, 15:00
Pogoń Prabuty 1-1 Relax Ryjewo 3 września, 17:00
LKS Waplewo Wielkie 3-3 Rodło II Kwidzyn 3 września, 16:00
Świt Radostowo 2-0 Sobieski Gniew 4 września, 15:00
Jurand Lasowice Wielkie 2-3 Spójnia Sadlinki 3 września, 16:00
Delta Miłoradz 3-2 GDKiS Ostaszewo 3 września, 16:00
Wisła Tczew 2-1 Okland Szprudowo 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Okland Szprudowo 2-1 Błękitni Kmiecin 10 września, 15:00
GDKiS Ostaszewo 4-4 Wisła Tczew 11 września, 14:00
Spójnia Sadlinki 5-2 Delta Miłoradz 10 września, 16:00
Sobieski Gniew 1-2 Jurand Lasowice Wielkie 10 września, 17:30
Rodło II Kwidzyn 4-1 Świt Radostowo 10 września, 15:00
Relax Ryjewo 4-4 LKS Waplewo Wielkie 10 września, 15:00
Powiśle Stary Targ 0-2 Pogoń Prabuty 10 września, 15:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Błękitni Kmiecin 0-2 Pogoń Prabuty 18 września, 15:00
LKS Waplewo Wielkie 1-6 Powiśle Stary Targ 17 września, 16:00
Świt Radostowo 0-3 Relax Ryjewo 17 września, 11:05
Jurand Lasowice Wielkie 1-6 Rodło II Kwidzyn 17 września, 16:00
Delta Miłoradz 5-1 Sobieski Gniew 17 września, 16:00
Wisła Tczew 0-2 Spójnia Sadlinki 17 września, 16:00
Okland Szprudowo 1-2 GDKiS Ostaszewo 17 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

GDKiS Ostaszewo 2-3 Błękitni Kmiecin 25 września, 16:00
Spójnia Sadlinki 4-1 Okland Szprudowo 24 września, 16:00
Sobieski Gniew 4-10 Wisła Tczew 24 września, 16:00
Rodło II Kwidzyn 2-2 Delta Miłoradz 25 września, 11:00
Relax Ryjewo 8-3 Jurand Lasowice Wielkie 24 września, 15:00
Powiśle Stary Targ 7-1 Świt Radostowo 24 września, 15:00
Pogoń Prabuty 7-0 LKS Waplewo Wielkie 24 września, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Błękitni Kmiecin 4-3 LKS Waplewo Wielkie 2 października, 14:00
Świt Radostowo 2-3 Pogoń Prabuty 2 października, 15:00
Jurand Lasowice Wielkie 2-0 Powiśle Stary Targ 1 października, 15:00
Delta Miłoradz 3-1 Relax Ryjewo 1 października, 16:00
Wisła Tczew 4-0 Rodło II Kwidzyn 1 października, 14:00
Okland Szprudowo 3-0 Sobieski Gniew 1 października, 15:30
GDKiS Ostaszewo 2-2 Spójnia Sadlinki 2 października, 14:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Spójnia Sadlinki 1-0 Błękitni Kmiecin 8 października, 15:30
Sobieski Gniew 2-2 GDKiS Ostaszewo 8 października, 15:00
Rodło II Kwidzyn 0-8 Okland Szprudowo 9 października, 11:00
Relax Ryjewo 6-0 Wisła Tczew 8 października, 14:00
Powiśle Stary Targ 1-5 Delta Miłoradz 8 października, 15:00
Pogoń Prabuty 4-2 Jurand Lasowice Wielkie 8 października, 16:00
LKS Waplewo Wielkie 1-4 Świt Radostowo 8 października, 16:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Błękitni Kmiecin 2-1 Świt Radostowo 16 października, 14:00
Jurand Lasowice Wielkie 3-3 LKS Waplewo Wielkie 15 października, 15:00
Delta Miłoradz 1-0 Pogoń Prabuty 15 października, 15:00
Wisła Tczew 6-0 Powiśle Stary Targ 15 października, 14:00
Okland Szprudowo 2-3 Relax Ryjewo 15 października, 15:00
GDKiS Ostaszewo 3-0 Rodło II Kwidzyn 16 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-0
Spójnia Sadlinki 3-1 Sobieski Gniew 15 października, 11:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Sobieski Gniew 1-4 Błękitni Kmiecin 22 października, 15:00
Rodło II Kwidzyn 1-1 Spójnia Sadlinki 23 października, 11:00
Relax Ryjewo 6-1 GDKiS Ostaszewo 22 października, 14:00
Powiśle Stary Targ 3-2 Okland Szprudowo 22 października, 15:00
Pogoń Prabuty 1-2 Wisła Tczew 22 października, 15:00
LKS Waplewo Wielkie 1-2 Delta Miłoradz 22 października, 15:00
Świt Radostowo 9-2 Jurand Lasowice Wielkie 23 października, 14:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Błękitni Kmiecin 6-0 Jurand Lasowice Wielkie 30 października, 14:00
Delta Miłoradz 1-1 Świt Radostowo 29 października, 12:00
Wisła Tczew 7-1 LKS Waplewo Wielkie 29 października, 12:00
Okland Szprudowo 1-2 Pogoń Prabuty 29 października, 14:30
GDKiS Ostaszewo 1-4 Powiśle Stary Targ 30 października, 14:00
Spójnia Sadlinki 5-3 Relax Ryjewo 29 października, 11:00
Sobieski Gniew 6-0 Rodło II Kwidzyn 29 października, 12:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Rodło II Kwidzyn 0-3 Błękitni Kmiecin 6 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 0-1
Relax Ryjewo 6-0 Sobieski Gniew 5 listopada, 12:00
Powiśle Stary Targ 0-2 Spójnia Sadlinki 5 listopada, 13:00
Pogoń Prabuty 4-1 GDKiS Ostaszewo 5 listopada, 13:00
LKS Waplewo Wielkie 2-2 Okland Szprudowo 5 listopada, 12:00
Świt Radostowo 1-1 Wisła Tczew 6 listopada, 13:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-3 Delta Miłoradz 5 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 12-13 listopada

Błękitni Kmiecin 1-0 Delta Miłoradz 13 listopada, 13:00
Wisła Tczew 11-0 Jurand Lasowice Wielkie 12 listopada, 13:00
Okland Szprudowo 4-1 Świt Radostowo 13 listopada, 13:30
GDKiS Ostaszewo 6-0 LKS Waplewo Wielkie 13 listopada, 13:00
Spójnia Sadlinki 1-0 Pogoń Prabuty 12 listopada, 11:00
Sobieski Gniew 2-7 Powiśle Stary Targ 12 listopada, 13:30
Rodło II Kwidzyn 5-0 Relax Ryjewo 12 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 19-20 listopada

Relax Ryjewo 0-3 Błękitni Kmiecin 19 listopada, 12:00
(wo)
na boisku 2-0
Powiśle Stary Targ 9-1 Rodło II Kwidzyn 19 listopada, 13:00
Pogoń Prabuty 7-3 Sobieski Gniew 19 listopada, 13:00
LKS Waplewo Wielkie 1-1 Spójnia Sadlinki 19 listopada, 12:00
Świt Radostowo 3-2 GDKiS Ostaszewo 20 listopada, 13:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-6 Okland Szprudowo 19 listopada, 12:00
Delta Miłoradz 1-2 Wisła Tczew 19 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Błękitni Kmiecin 1-1 Wisła Tczew 26 marca, 14:00
Delta Miłoradz 1-0 Okland Szprudowo 25 marca, 16:00
Jurand Lasowice Wielkie 1-3 GDKiS Ostaszewo 25 marca, 15:00
Świt Radostowo 2-3 Spójnia Sadlinki 26 marca, 15:30
LKS Waplewo Wielkie 0-1 Sobieski Gniew 25 marca, 15:00
Pogoń Prabuty 0-2 Rodło II Kwidzyn 26 marca, 14:00
Powiśle Stary Targ 3-3 Relax Ryjewo 25 marca, 15:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Powiśle Stary Targ 1-4 Błękitni Kmiecin 1 kwietnia, 14:00
Relax Ryjewo 1-2 Pogoń Prabuty 1 kwietnia, 14:00
Rodło II Kwidzyn 2-0 LKS Waplewo Wielkie 2 kwietnia, 11:00
Sobieski Gniew 3-1 Świt Radostowo 1 kwietnia, 14:00
Spójnia Sadlinki 7-0 Jurand Lasowice Wielkie 1 kwietnia, 11:00
GDKiS Ostaszewo 0-6 Delta Miłoradz 2 kwietnia, 14:00
Okland Szprudowo 0-4 Wisła Tczew 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Błękitni Kmiecin 5-3 Okland Szprudowo 9 kwietnia, 14:00
Wisła Tczew 6-1 GDKiS Ostaszewo 8 kwietnia, 17:00
Delta Miłoradz 0-1 Spójnia Sadlinki 8 kwietnia, 17:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-4 Sobieski Gniew 8 kwietnia, 16:00
Świt Radostowo 2-2 Rodło II Kwidzyn 9 kwietnia, 15:30
LKS Waplewo Wielkie 2-3 Relax Ryjewo 8 kwietnia, 16:00
Pogoń Prabuty 5-1 Powiśle Stary Targ 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 12 kwietnia

Pogoń Prabuty 2-2 Błękitni Kmiecin 12 kwietnia, 17:00
Powiśle Stary Targ 4-3 LKS Waplewo Wielkie 15 kwietnia, 15:00
Relax Ryjewo 6-2 Świt Radostowo 12 kwietnia, 17:00
Rodło II Kwidzyn 3-1 Jurand Lasowice Wielkie 12 kwietnia, 17:00
Sobieski Gniew 0-5 Delta Miłoradz 12 kwietnia, 15:00
Spójnia Sadlinki 0-2 Wisła Tczew 15 kwietnia, 11:00
GDKiS Ostaszewo 2-3 Okland Szprudowo 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Błękitni Kmiecin 3-1 GDKiS Ostaszewo 23 kwietnia, 14:00
Okland Szprudowo 3-0 Spójnia Sadlinki 22 kwietnia, 15:00
Wisła Tczew 1-2 Sobieski Gniew 22 kwietnia, 17:00
Delta Miłoradz 0-1 Rodło II Kwidzyn 22 kwietnia, 17:00
Jurand Lasowice Wielkie 2-6 Relax Ryjewo 22 kwietnia, 16:00
Świt Radostowo 3-1 Powiśle Stary Targ 23 kwietnia, 15:30
LKS Waplewo Wielkie 2-2 Pogoń Prabuty 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

LKS Waplewo Wielkie 4-2 Błękitni Kmiecin 29 kwietnia, 13:00
Pogoń Prabuty 1-1 Świt Radostowo 29 kwietnia, 16:00
Powiśle Stary Targ 4-0 Jurand Lasowice Wielkie 29 kwietnia, 15:00
Relax Ryjewo 3-1 Delta Miłoradz 29 kwietnia, 14:00
Rodło II Kwidzyn 1-3 Wisła Tczew 29 kwietnia, 14:30
Sobieski Gniew 0-2 Okland Szprudowo 29 kwietnia, 15:00
Spójnia Sadlinki 2-0 GDKiS Ostaszewo 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Błękitni Kmiecin 0-1 Spójnia Sadlinki 7 maja, 14:00
GDKiS Ostaszewo 3-1 Sobieski Gniew 7 maja, 15:30
Okland Szprudowo 2-0 Rodło II Kwidzyn 6 maja, 15:00
Wisła Tczew 1-1 Relax Ryjewo 6 maja, 17:00
Delta Miłoradz 4-1 Powiśle Stary Targ 6 maja, 17:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-4 Pogoń Prabuty 6 maja, 17:00
Świt Radostowo 0-0 LKS Waplewo Wielkie 7 maja, 15:30

Kolejka 21 - 13-14 maja

Świt Radostowo 1-1 Błękitni Kmiecin 14 maja, 15:30
LKS Waplewo Wielkie 10-0 Jurand Lasowice Wielkie 13 maja, 16:00
Pogoń Prabuty 1-0 Delta Miłoradz 13 maja, 16:00
Powiśle Stary Targ 1-6 Wisła Tczew 13 maja, 15:00
Relax Ryjewo 5-2 Okland Szprudowo 13 maja, 15:00
Rodło II Kwidzyn 6-1 GDKiS Ostaszewo 13 maja, 15:00
Sobieski Gniew 2-5 Spójnia Sadlinki 13 maja, 16:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Błękitni Kmiecin 2-2 Sobieski Gniew 21 maja, 14:00
Spójnia Sadlinki 1-1 Rodło II Kwidzyn 20 maja, 11:00
GDKiS Ostaszewo 0-3 Relax Ryjewo 21 maja, 16:00
Okland Szprudowo 3-0 Powiśle Stary Targ 20 maja, 15:00
Wisła Tczew 4-2 Pogoń Prabuty 20 maja, 17:00
Delta Miłoradz 3-0 LKS Waplewo Wielkie 20 maja, 17:00
Jurand Lasowice Wielkie 1-9 Świt Radostowo 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Jurand Lasowice Wielkie 0-7 Błękitni Kmiecin 27 maja, 17:00
Świt Radostowo 1-2 Delta Miłoradz 28 maja, 15:30
LKS Waplewo Wielkie 1-0 Wisła Tczew 27 maja, 16:00
Pogoń Prabuty 6-3 Okland Szprudowo 27 maja, 16:00
Powiśle Stary Targ 1-2 GDKiS Ostaszewo 27 maja, 15:00
Relax Ryjewo 0-0 Spójnia Sadlinki 27 maja, 18:00
Rodło II Kwidzyn 2-1 Sobieski Gniew 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Błękitni Kmiecin 2-2 Rodło II Kwidzyn 4 czerwca, 14:00
Sobieski Gniew 2-3 Relax Ryjewo 3 czerwca, 17:00
Spójnia Sadlinki 1-0 Powiśle Stary Targ 3 czerwca, 16:00
GDKiS Ostaszewo 2-6 Pogoń Prabuty 4 czerwca, 17:00
Okland Szprudowo 3-0 LKS Waplewo Wielkie 3 czerwca, 15:00
Wisła Tczew 0-0 Świt Radostowo 3 czerwca, 17:00
Delta Miłoradz 8-0 Jurand Lasowice Wielkie 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Delta Miłoradz 3-0 Błękitni Kmiecin 10 czerwca, 17:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-8 Wisła Tczew 10 czerwca, 17:00
Świt Radostowo 1-3 Okland Szprudowo 10 czerwca, 17:00
LKS Waplewo Wielkie 2-0 GDKiS Ostaszewo 10 czerwca, 16:00
Pogoń Prabuty 1-0 Spójnia Sadlinki 10 czerwca, 17:00
Powiśle Stary Targ 7-3 Sobieski Gniew 10 czerwca, 15:00
Relax Ryjewo 3-0 Rodło II Kwidzyn 10 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Błękitni Kmiecin 1-1 Relax Ryjewo 17 czerwca, 17:00
Rodło II Kwidzyn 2-0 Powiśle Stary Targ 17 czerwca, 17:00
Sobieski Gniew 1-2 Pogoń Prabuty 17 czerwca, 17:00
Spójnia Sadlinki 0-0 LKS Waplewo Wielkie 17 czerwca, 17:00
GDKiS Ostaszewo 2-1 Świt Radostowo 17 czerwca, 17:00
Okland Szprudowo 9-2 Jurand Lasowice Wielkie 17 czerwca, 17:00
Wisła Tczew 2-1 Delta Miłoradz 17 czerwca, 17:00

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas