[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2016/2017, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 26 58 18 4 4 85-34 10 1 2 48-14 8 3 2 37-20
2.  MLKS II Żabno 26 57 18 3 5 90-37 10 1 2 43-17 8 2 3 47-20
3.  Unia Niedomice 26 55 17 4 5 82-35 10 2 1 49-9 7 2 4 33-26
4.  LUKS Wola Radłowska 26 53 16 5 5 64-30 11 1 1 41-12 5 4 4 23-18
5.  Kłos Słupiec 26 45 14 3 9 45-57 9 2 2 27-16 5 1 7 18-41
6.  Strażak Karsy 26 36 11 3 12 50-65 8 2 3 31-19 3 1 9 19-46
7.  LZS Mędrzechów 26 35 10 5 11 58-66 6 4 3 34-27 4 1 8 24-39 2 4 1 1 0 2-1
8.  LUKS Zalipie 26 35 10 5 11 42-46 6 4 3 27-17 4 1 8 15-29 2 1 0 1 1 1-2
9.  Powiśle Bolesław 26 29 8 5 13 54-71 5 1 7 26-31 3 4 6 28-40
10.  LZS Luszowice 26 28 9 1 16 50-69 5 1 7 28-33 4 0 9 22-36
11.  Dunajec Konary 26 26 7 5 14 40-52 5 2 6 26-25 2 3 8 14-27
12.  LZS Brzezówka (k. Szczucina) 26 24 7 3 16 43-67 5 2 6 28-30 2 1 10 15-37
13.  Olimpia Biskupice Radłowskie 26 23 5 8 13 26-55 3 6 4 15-19 2 2 9 11-36
14.  LKS Ilkowice 26 13 3 4 19 39-84 2 0 11 25-51 1 4 8 14-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska    4-0 1-3 0-0 6-0 6-0 5-1 6-3 2-3 3-2 3-2 7-0 2-0 3-0 
 2 MLKS II Żabno1-3     3-1 4-1 2-3 7-1 4-1 2-1 3-2 8-1 1-1 2-0 3-0 3-2 
 3 Unia Niedomice0-0 2-2     2-0 8-1 6-0 5-1 2-0 5-1 7-1 2-0 2-1 1-2 7-0* 
 4 LUKS Wola Radłowska1-4 3-2 4-0     5-0 4-1 2-1 6-2 7-0 1-0 3-0 2-1 2-0 1-1 
 5 Kłos Słupiec1-1 3-2 4-2 1-3     1-1 4-1 1-0 0-3 2-1 3-2 1-0 5-0 1-0 
 6 Strażak Karsy2-2 1-4 0-2 1-1 3-0     3-1 2-0 2-0 3-1 2-1 6-2 0-3 6-2 
 7 LZS Mędrzechów3-2 2-7 2-4 0-0 3-2 3-0     2-1 4-4 2-3 1-1 5-2 6-0 1-1 
 8 LUKS Zalipie3-0 1-2 3-3 3-2 3-0 1-2 0-0     2-2 2-4 3-0 3-0 1-1 2-1 
 9 Powiśle Bolesław0-3 0-7 2-3 3-3 4-0 4-2 2-3 0-1     4-2 1-0 1-2 3-1 2-4 
 10 LZS Luszowice2-6 1-6 3-2 1-3 1-2 2-4 7-0 0-1 2-2     1-3 2-1 3-1 3-2 
 11 Dunajec Konary0-3 2-2 2-5 1-0 1-3 5-1 1-3 4-0 2-3 0-3     3-1 4-0 1-1 
 12 LZS Brzezówka (k. Szczucina)3-4 0-1 0-4 1-4 3-4 3-2 6-3 1-2 4-3 1-0 2-2     1-1 3-0 
 13 Olimpia Biskupice Radłowskie0-1 0-6 1-1 1-2 0-0 3-0 0-4 1-1 3-3 2-1 4-0 0-0     0-0 
 14 LKS Ilkowice4-8 1-6 1-3 0-4 2-3 1-5 0-5 2-3 4-2 1-3 1-2 3-5 5-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

LUKS Wola Radłowska 2-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 13 sierpnia, 18:00
Unia Niedomice 0-0 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 14 sierpnia, 18:00
Powiśle Bolesław 2-4 LKS Ilkowice 14 sierpnia, 18:00
MLKS II Żabno 2-3 Kłos Słupiec 14 sierpnia, 11:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-1 LUKS Zalipie 14 sierpnia, 17:00
LZS Mędrzechów 2-3 LZS Luszowice 13 sierpnia, 17:00
Dunajec Konary 5-1 Strażak Karsy 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-0 LZS Luszowice 21 sierpnia, 18:00
LUKS Zalipie 0-0 LZS Mędrzechów 21 sierpnia, 11:00
Kłos Słupiec 5-0 Olimpia Biskupice Radłowskie 21 sierpnia, 14:00
Dunajec Konary 2-3 Powiśle Bolesław 21 sierpnia, 11:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 6-0 Strażak Karsy 20 sierpnia, 18:00
LUKS Wola Radłowska 4-0 Unia Niedomice 20 sierpnia, 18:00
MLKS II Żabno 3-2 LKS Ilkowice 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Unia Niedomice 2-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 28 sierpnia, 18:00
Strażak Karsy 1-1 LUKS Wola Radłowska 28 sierpnia, 11:00
Powiśle Bolesław 0-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 27 sierpnia, 18:00
MLKS II Żabno 1-1 Dunajec Konary 28 sierpnia, 11:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 0-0 LKS Ilkowice 27 sierpnia, 18:00
LZS Mędrzechów 3-2 Kłos Słupiec 27 sierpnia, 17:00
LZS Luszowice 0-1 LUKS Zalipie 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-2 LUKS Zalipie 4 września, 17:30
Kłos Słupiec 2-1 LZS Luszowice 4 września, 14:00
LKS Ilkowice 0-5 LZS Mędrzechów 4 września, 11:00
Dunajec Konary 4-0 Olimpia Biskupice Radłowskie 4 września, 11:00
LUKS Wola Radłowska 7-0 Powiśle Bolesław 3 września, 17:00
Unia Niedomice 6-0 Strażak Karsy 4 września, 17:30
MLKS II Żabno 1-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 4 września, 11:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Strażak Karsy 6-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 11 września, 11:00
Powiśle Bolesław 2-3 Unia Niedomice 11 września, 17:30
Olimpia Biskupice Radłowskie 0-1 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 11 września, 17:00
LZS Mędrzechów 1-1 Dunajec Konary 10 września, 17:00
LZS Luszowice 3-2 LKS Ilkowice 11 września, 11:00
LUKS Zalipie 3-0 Kłos Słupiec 11 września, 11:00
LUKS Wola Radłowska 3-2 MLKS II Żabno 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 17-18 września

LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3-4 Kłos Słupiec 18 września, 17:00
LKS Ilkowice 2-3 LUKS Zalipie 18 września, 11:00
Dunajec Konary 0-3 LZS Luszowice 18 września, 11:00
LUKS Wola Radłowska 2-0 Olimpia Biskupice Radłowskie 17 września, 17:00
Unia Niedomice 2-2 MLKS II Żabno 17 września, 17:00
Strażak Karsy 2-0 Powiśle Bolesław 18 września, 11:00
LZS Mędrzechów 3-2 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 17 września, 17:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Powiśle Bolesław 1-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 25 września, 17:00
MLKS II Żabno 7-1 Strażak Karsy 25 września, 11:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-1 Unia Niedomice 25 września, 16:00
LZS Mędrzechów 0-0 LUKS Wola Radłowska 25 września, 14:00
LUKS Zalipie 3-0 Dunajec Konary 25 września, 11:00
Kłos Słupiec 1-0 LKS Ilkowice 25 września, 14:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 3-2 LZS Luszowice 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3-0 LKS Ilkowice 2 października, 16:30
Dunajec Konary 1-3 Kłos Słupiec 2 października, 11:00
LUKS Wola Radłowska 1-0 LZS Luszowice 1 października, 15:00
Unia Niedomice 5-1 LZS Mędrzechów 1 października, 16:00
Strażak Karsy 0-3 Olimpia Biskupice Radłowskie 2 października, 11:00
Powiśle Bolesław 0-7 MLKS II Żabno 2 października, 16:00
LUKS Zalipie 3-0 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2 października, 11:00

Kolejka 9 - 8-9 października

MLKS II Żabno 2-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 9 października, 11:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 3-3 Powiśle Bolesław 9 października, 16:00
LZS Mędrzechów 3-0 Strażak Karsy 8 października, 16:00
LZS Luszowice 3-2 Unia Niedomice 9 października, 11:00
LUKS Zalipie 3-2 LUKS Wola Radłowska 8 października, 15:30
LKS Ilkowice 1-2 Dunajec Konary 9 października, 11:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 6-0 Kłos Słupiec 9 października, 16:00

Kolejka 10 - 15-16 października

LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-2 Dunajec Konary 16 października, 16:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 3-0 LKS Ilkowice 15 października, 16:00
LUKS Wola Radłowska 5-0 Kłos Słupiec 15 października, 15:00
Unia Niedomice 2-0 LUKS Zalipie 16 października, 12:00
Strażak Karsy 3-1 LZS Luszowice 16 października, 11:00
Powiśle Bolesław 2-3 LZS Mędrzechów 16 października, 16:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 0-6 MLKS II Żabno 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Olimpia Biskupice Radłowskie 0-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 23 października, 14:00
LZS Luszowice 2-2 Powiśle Bolesław 23 października, 11:00
LUKS Zalipie 1-2 Strażak Karsy 23 października, 11:00
Kłos Słupiec 4-2 Unia Niedomice 23 października, 14:00
LKS Ilkowice 0-4 LUKS Wola Radłowska 23 października, 11:00
Dunajec Konary 0-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 23 października, 11:00
MLKS II Żabno 4-1 LZS Mędrzechów 23 października, 11:00

Kolejka 12 - 29-30 października

LUKS Wola Radłowska 3-0 Dunajec Konary 29 października, 14:00
Unia Niedomice 7-0 LKS Ilkowice 30 października, 14:00
(wo)
na boisku 7-3
Strażak Karsy 3-0 Kłos Słupiec 30 października, 11:00
Powiśle Bolesław 0-1 LUKS Zalipie 30 października, 11:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 0-4 LZS Mędrzechów 30 października, 14:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 7-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 30 października, 14:00
LZS Luszowice 1-6 MLKS II Żabno 30 października, 11:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

LZS Mędrzechów 5-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 6 listopada, 14:00
Kłos Słupiec 0-3 Powiśle Bolesław 6 listopada, 14:00
LKS Ilkowice 1-5 Strażak Karsy 6 listopada, 11:00
Dunajec Konary 2-5 Unia Niedomice 6 listopada, 11:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 0-0 LUKS Wola Radłowska 5 listopada, 14:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 2-1 LZS Luszowice 6 listopada, 14:00
MLKS II Żabno 2-1 LUKS Zalipie 6 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Strażak Karsy 2-1 Dunajec Konary 26 marca, 11:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-4 LUKS Wola Radłowska 26 marca, 16:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 1-3 Unia Niedomice 26 marca, 16:00
LKS Ilkowice 4-2 Powiśle Bolesław 26 marca, 11:00
Kłos Słupiec 3-2 MLKS II Żabno 26 marca, 11:00
LUKS Zalipie 1-1 Olimpia Biskupice Radłowskie 26 marca, 11:00
LZS Luszowice 7-0 LZS Mędrzechów 26 marca, 11:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

LKS Ilkowice 1-6 MLKS II Żabno 2 kwietnia, 11:00
LZS Luszowice 2-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2 kwietnia, 11:00
LZS Mędrzechów 2-1 LUKS Zalipie 1 kwietnia, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 0-0 Kłos Słupiec 2 kwietnia, 17:00
Powiśle Bolesław 1-0 Dunajec Konary 2 kwietnia, 17:00
Strażak Karsy 2-2 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 1 kwietnia, 16:00
Unia Niedomice 2-0 LUKS Wola Radłowska 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-4 Unia Niedomice 9 kwietnia, 17:00
LUKS Wola Radłowska 4-1 Strażak Karsy 8 kwietnia, 17:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2-3 Powiśle Bolesław 9 kwietnia, 17:00
Dunajec Konary 2-2 MLKS II Żabno 9 kwietnia, 11:00
LKS Ilkowice 5-2 Olimpia Biskupice Radłowskie 9 kwietnia, 11:00
Kłos Słupiec 4-1 LZS Mędrzechów 9 kwietnia, 14:00
LUKS Zalipie 2-4 LZS Luszowice 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 4-0 MLKS II Żabno 23 kwietnia, 17:00
LUKS Zalipie 3-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 23 kwietnia, 11:00
LZS Luszowice 1-2 Kłos Słupiec 23 kwietnia, 17:00
LZS Mędrzechów 1-1 LKS Ilkowice 23 kwietnia, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 4-0 Dunajec Konary 23 kwietnia, 17:00
Powiśle Bolesław 3-3 LUKS Wola Radłowska 23 kwietnia, 17:00
Strażak Karsy 0-2 Unia Niedomice 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

MLKS II Żabno 4-1 LUKS Wola Radłowska 30 kwietnia, 11:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3-2 Strażak Karsy 30 kwietnia, 17:00
Unia Niedomice 5-1 Powiśle Bolesław 30 kwietnia, 17:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2-0 Olimpia Biskupice Radłowskie 29 kwietnia, 17:00
Dunajec Konary 1-3 LZS Mędrzechów 30 kwietnia, 11:00
LKS Ilkowice 1-3 LZS Luszowice 29 kwietnia, 17:00
Kłos Słupiec 1-0 LUKS Zalipie 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 3 maja

Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 5-1 LZS Mędrzechów 2 maja, 17:00
Kłos Słupiec 1-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3 maja, 14:00
LUKS Zalipie 2-1 LKS Ilkowice 3 maja, 11:00
LZS Luszowice 1-3 Dunajec Konary 3 maja, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-2 LUKS Wola Radłowska 3 maja, 17:00
MLKS II Żabno 3-1 Unia Niedomice 3 maja, 17:00
Powiśle Bolesław 4-2 Strażak Karsy 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

LZS Luszowice 2-6 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 7 maja, 11:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 4-3 Powiśle Bolesław 7 maja, 17:00
Strażak Karsy 1-4 MLKS II Żabno 7 maja, 11:00
Unia Niedomice 1-2 Olimpia Biskupice Radłowskie 7 maja, 17:00
LUKS Wola Radłowska 2-1 LZS Mędrzechów 6 maja, 17:00
Dunajec Konary 4-0 LUKS Zalipie 7 maja, 11:00
LKS Ilkowice 2-3 Kłos Słupiec 7 maja, 11:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 6-3 LUKS Zalipie 14 maja, 11:00
LKS Ilkowice 3-5 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 14 maja, 18:00
Kłos Słupiec 3-2 Dunajec Konary 14 maja, 14:00
LZS Luszowice 1-3 LUKS Wola Radłowska 14 maja, 17:00
LZS Mędrzechów 2-4 Unia Niedomice 13 maja, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 3-0 Strażak Karsy 13 maja, 17:00
MLKS II Żabno 3-2 Powiśle Bolesław 14 maja, 11:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Kłos Słupiec 1-1 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 21 maja, 14:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-1 MLKS II Żabno 21 maja, 17:00
Powiśle Bolesław 3-1 Olimpia Biskupice Radłowskie 21 maja, 18:00
Strażak Karsy 3-1 LZS Mędrzechów 21 maja, 11:00
Unia Niedomice 7-1 LZS Luszowice 20 maja, 17:00
LUKS Wola Radłowska 6-2 LUKS Zalipie 20 maja, 17:00
Dunajec Konary 1-1 LKS Ilkowice 21 maja, 11:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

MLKS II Żabno 3-0 Olimpia Biskupice Radłowskie 27 maja, 17:00
Dunajec Konary 3-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 28 maja, 11:00
LKS Ilkowice 4-8 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 28 maja, 11:00
Kłos Słupiec 1-3 LUKS Wola Radłowska 28 maja, 14:00
LUKS Zalipie 3-3 Unia Niedomice 28 maja, 11:00
LZS Luszowice 2-4 Strażak Karsy 28 maja, 11:00
LZS Mędrzechów 4-4 Powiśle Bolesław 27 maja, 18:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

LZS Mędrzechów 2-7 MLKS II Żabno 3 czerwca, 17:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-1 Olimpia Biskupice Radłowskie 4 czerwca, 17:00
Powiśle Bolesław 4-2 LZS Luszowice 4 czerwca, 11:00
Strażak Karsy 2-0 LUKS Zalipie 4 czerwca, 11:00
Unia Niedomice 8-1 Kłos Słupiec 4 czerwca, 17:00
LUKS Wola Radłowska 1-1 LKS Ilkowice 3 czerwca, 18:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 3-2 Dunajec Konary 4 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3-4 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 11 czerwca, 17:00
MLKS II Żabno 8-1 LZS Luszowice 10 czerwca, 17:00
Dunajec Konary 1-0 LUKS Wola Radłowska 11 czerwca, 11:00
LKS Ilkowice 1-3 Unia Niedomice 11 czerwca, 11:00
Kłos Słupiec 1-1 Strażak Karsy 11 czerwca, 14:00
LUKS Zalipie 2-2 Powiśle Bolesław 11 czerwca, 11:00
LZS Mędrzechów 6-0 Olimpia Biskupice Radłowskie 11 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

LZS Luszowice 3-1 Olimpia Biskupice Radłowskie 17 czerwca, 17:00
LUKS Zalipie 1-2 MLKS II Żabno 17 czerwca, 17:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 6-3 LZS Mędrzechów 17 czerwca, 17:00
Powiśle Bolesław 4-0 Kłos Słupiec 17 czerwca, 17:00
Strażak Karsy 6-2 LKS Ilkowice 17 czerwca, 17:00
Unia Niedomice 2-0 Dunajec Konary 17 czerwca, 17:00
LUKS Wola Radłowska 1-4 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 17 czerwca, 17:00

Klasa B 2016/2017 (Tarnów III (Żabno))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas