[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Wieliczka

I runda - 13-14 sierpnia
Ledniczanka Lednica Górna - wolny los.

Contra Sułków 1-2 UKS Sygneczów 13 sierpnia, 17:00
Rafał Porąbka 51 - Piotr Kapusta 24, 40
Naprzód Ochmanów 3-4 Wilga Koźmice Wielkie 14 sierpnia, 17:00
Damian Szeląg 3, Bartosz Musiał 45, Damian Skoczylas 83 - Rafał Kwieciński 19, Jarosław Figiel 34, 43, Michał Jania 52
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-0 Dąb Zabierzów Bocheński 14 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Piłkarz Podłęże 4-3 Piast Łapanów 13 sierpnia, 17:00
Kamil Małek 5, 20, Grzegorz Pilch 36, Łukasz Cichy 72 - Artur Ptasznik 41 (s), Mateusz Trybuła 61, Piotr Kaciczak 64
Batory Wola Batorska 0-5 Wiarusy Igołomia 14 sierpnia, 17:00
pierwotnie mecz Iskra Zakrzów - Wiarusy Igołomia
Zryw Zręczyce 0-3 Błękitni Bodzanów 14 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wiarusy II Igołomia 1-10 LZS Czarnochowice 13 sierpnia, 17:00
Tomasz Król 78 - Mateusz Gaczoł 12, 30, 42, Adrian Bialik 28, 70, 86, Bernard Klęsk 65, Dominik Nawalany 68, 77, Piotr Piotrowski 75

II runda - 24 sierpnia
(Losowanie - 18 sierpnia 2016)
Piłkarz Podłęże - wolny los.

Dąb Zabierzów Bocheński 0-2 UKS Sygneczów 24 sierpnia, 17:15
Marcin Malec 20, 48
Gdovia Gdów 1-2 Targowianka Targowisko 24 sierpnia, 17:15
Bartosz Gawlik 57 - Piotr Konieczny 67, Jakub Świętek 70
Wolni Kłaj 0-3 Czarni Staniątki 31 sierpnia, 17:00
LZS Czarnochowice 1-2 Wilga Koźmice Wielkie 24 sierpnia, 17:15
Marek Buszko 55 - Tomasz Kania 18, Michał Jania 85
Wiarusy Igołomia 0-7 Wiślanka Grabie 24 sierpnia, 17:15
Radosław Kuligowski 25, Rafał Kmak 48, 85, Leszek Tarasek 60, Kacper Sala 66, 77, Paweł Sikora 80
Wieliczanka Wieliczka 2-4 Górnik Wieliczka 31 sierpnia, 17:00
Ledniczanka Lednica Górna 1-3 Błękitni Bodzanów 24 sierpnia, 17:15
Karol Gamoń 82 - Mateusz Więsek 7, 16, Marek Stawarczyk 44

III runda - 7 września

Czarni Staniątki 3-5 Górnik Wieliczka 6 września, 17:00
Michał Gawlik 52, 78, Tomasz Drabik 90 - Łukasz Pazurkiewicz 8, 16, Jakub Downar-Zapolski 13, Bartosz Szczepański 38, Sebastian Klimczyk 58
UKS Sygneczów 2-0 Targowianka Targowisko 7 września, 17:00
Piotr Kapusta 70, Marcin Malec 81
Błękitni Bodzanów 3-0 Wilga Koźmice Wielkie 7 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Piłkarz Podłęże 1-2 Wiślanka Grabie 7 września, 17:00
Andrzej Kowalski 82 - Marcin Giermek 18, Dominik Filipowski 51

IV runda - 5 kwietnia

UKS Sygneczów 2-2 Górnik Wieliczka 5 kwietnia, 16:45
k. 3-5
Dariusz Guzik 72, Piotr Kapusta 84 (k) - Paweł Wasilewski 24, Jakub Downar-Zapolski 73
Błękitni Bodzanów 1-4 Wiślanka Grabie 5 kwietnia, 16:45
Mateusz Więsek 34 (k) - Rafał Kmak 18, Łukasz Furga 40, Patryk Warylak 64, Paweł Czajka 77

Finał - 19 kwietnia

Górnik Wieliczka 3-4 Wiślanka Grabie 26 kwietnia, 17:30
Marcin Szymoniak 15, Robert Ślęczka 38, Paweł Wasilewski 85 (k) - Dominik Filipowski 14, 51 (k), Paweł Czajka 80, Łukasz Nowak 82
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 17:30) w Wieliczce; na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odwołany / w drugim terminie w Grabiu

Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Kraków)

Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Kraków - Kraków)
Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Kraków - Myślenice)
Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Kraków - Olkusz)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas