[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Katowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik 09 Mysłowice 26 76 25 1 0 142-26 13 0 0 74-9 12 1 0 68-17
2.  UKS Szopienice (Katowice) 26 67 21 4 1 94-23 11 2 0 58-12 10 2 1 36-11
3.  Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 26 54 17 3 6 58-26 9 1 3 27-13 8 2 3 31-13
4.  Strażak Mikołów 26 51 16 3 7 78-52 8 1 4 41-29 8 2 3 37-23
5.  Kolejarz 24 Katowice 26 47 15 2 9 45-50 8 1 4 19-29 7 1 5 26-21
6.  Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 26 38 12 2 12 56-49 7 1 5 27-19 5 1 7 29-30
7.  MK Górnik Katowice 26 37 11 4 11 61-56 6 3 4 38-27 5 1 7 23-29
8.  1.FC Katowice (2) 26 25 7 4 15 41-93 4 1 8 29-43 3 3 7 12-50
9.  Stadion Śląski Chorzów 26 24 7 3 16 50-75 5 2 6 27-31 2 1 10 23-44 4 9 3 0 1 18-11
10.  Victoria Katowice 26 24 7 3 16 46-83 4 2 7 31-43 3 1 9 15-40 4 7 2 1 1 14-13
11.  Urania II Ruda Śląska 26 24 7 3 16 50-62 4 1 8 32-28 3 2 8 18-34 4 1 0 1 3 2-10
12.  AKS II Mikołów 26 21 7 0 19 45-91 7 0 6 27-25 0 0 13 18-66
13.  Hetman 22 Katowice 26 20 6 2 18 56-97 2 1 10 26-45 4 1 8 30-52
14.  KP Katowice 26 20 6 2 18 34-73 3 2 8 18-29 3 0 10 16-44
KP Katowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik 09 Mysłowice    3-2 2-1 8-1 4-0 5-0 3-0 13-0 4-0 4-1 6-1 5-2 9-1 8-0 
 2 UKS Szopienice (Katowice)4-4     0-0 3-1 4-1 5-1 4-0 10-0 3-1 3-0 8-2 7-1 4-1 3-0* 
 3 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)3-5 0-2     1-0 1-0 3-0 3-1 0-1 3-2 4-0 1-1 3-0* 3-0 2-1 
 4 Strażak Mikołów3-5 3-7 0-3*     0-3 2-1 3-0* 4-4 3-0* 3-0 3-0 6-3 5-2 6-1 
 5 Kolejarz 24 Katowice0-8 0-7 0-3 0-5     1-0 3-0* 0-0 3-2 2-1 2-1 2-1 3-1 3-0* 
 6 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie1-4 0-0 0-4 0-2 2-0     1-2 3-1 1-0 0-1 4-2 7-2 5-1 3-0* 
 7 MK Górnik Katowice1-4 0-2 1-0 3-3 4-2 1-4     8-1 2-2 8-1 0-2 4-3 3-3 3-0* 
 8 1.FC Katowice (2)0-5 0-3 4-6 3-3 0-1 2-3 4-1     4-3 2-0 1-6 4-0 3-8 2-4 
 9 Stadion Śląski Chorzów1-5 1-1 0-0 0-3* 1-3 0-4 1-5 3-0     8-2 1-0 5-4 3-4 3-0* 
 10 Victoria Katowice1-9 1-2 0-4 1-4 4-4 1-8 1-1 4-0 8-4     3-0 4-1 2-4 1-2 
 11 Urania II Ruda Śląska1-4 2-3 2-3 2-3 0-3* 1-3 2-3 4-0 1-5 1-1     5-0 8-0 3-0* 
 12 AKS II Mikołów2-4 1-3 3-2 2-3 0-3* 3-1 0-6 0-1 3-0* 3-0 3-0*     4-2 3-0* 
 13 Hetman 22 Katowice0-8 0-1 1-2 0-6 1-3 4-2 2-3 1-1 1-3 2-5 2-3 8-0*     4-8 
 14 KP Katowice0-3* 0-3 0-3* 0-3* 0-3* 2-2 2-1 0-3* 8-1 0-3* 0-0 6-1 0-3*     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 0-4 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 21 sierpnia, 11:00
Górnik 09 Mysłowice 8-0 KP Katowice 20 sierpnia, 16:00
mecz przerwany po I połowie przy stanie 8-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry; uznano wynik z boiska
UKS Szopienice (Katowice) 4-1 Hetman 22 Katowice 20 sierpnia, 16:00
Kolejarz 24 Katowice 3-0 MK Górnik Katowice 20 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
AKS II Mikołów 0-1 1.FC Katowice (2) 21 sierpnia, 11:00
Victoria Katowice 3-0 Urania II Ruda Śląska 20 sierpnia, 15:00
Stadion Śląski Chorzów 0-3 Strażak Mikołów 21 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 1-0 Strażak Mikołów 27 sierpnia, 17:00
Urania II Ruda Śląska 1-5 Stadion Śląski Chorzów 28 sierpnia, 11:00
1.FC Katowice (2) 2-0 Victoria Katowice 28 sierpnia, 11:00
MK Górnik Katowice 4-3 AKS II Mikołów 27 sierpnia, 11:00
Hetman 22 Katowice 1-3 Kolejarz 24 Katowice 27 sierpnia, 17:00
KP Katowice 0-3 UKS Szopienice (Katowice) 27 sierpnia, 15:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-4 Górnik 09 Mysłowice 28 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Górnik 09 Mysłowice 2-1 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 3 września, 16:00
UKS Szopienice (Katowice) 5-1 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 3 września, 16:00
Kolejarz 24 Katowice 3-0 KP Katowice 3 września, 14:00
(wo)
na boisku 0-3
AKS II Mikołów 4-2 Hetman 22 Katowice 4 września, 11:00
Victoria Katowice 1-1 MK Górnik Katowice 3 września, 15:00
Stadion Śląski Chorzów 3-0 1.FC Katowice (2) 4 września, 17:00
Strażak Mikołów 3-0 Urania II Ruda Śląska 3 września, 16:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 1-1 Urania II Ruda Śląska 10 września, 11:00
1.FC Katowice (2) 3-3 Strażak Mikołów 10 września, 16:00
MK Górnik Katowice 2-2 Stadion Śląski Chorzów 10 września, 11:00
Hetman 22 Katowice 2-5 Victoria Katowice 10 września, 17:00
KP Katowice 6-1 AKS II Mikołów 10 września, 15:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 2-0 Kolejarz 24 Katowice 11 września, 11:00
Górnik 09 Mysłowice 3-2 UKS Szopienice (Katowice) 10 września, 17:00

Kolejka 5 - 17-18 września

UKS Szopienice (Katowice) 0-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 18 września, 13:00
Kolejarz 24 Katowice 0-8 Górnik 09 Mysłowice 17 września, 14:00
AKS II Mikołów 3-1 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 18 września, 11:00
Victoria Katowice 1-2 KP Katowice 17 września, 15:00
Stadion Śląski Chorzów 3-4 Hetman 22 Katowice 18 września, 15:00
Strażak Mikołów 3-0 MK Górnik Katowice 17 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-2
Urania II Ruda Śląska 4-0 1.FC Katowice (2) 18 września, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 0-1 1.FC Katowice (2) 24 września, 16:00
MK Górnik Katowice 0-2 Urania II Ruda Śląska 24 września, 11:00
Hetman 22 Katowice 0-6 Strażak Mikołów 24 września, 17:00
KP Katowice 8-1 Stadion Śląski Chorzów 24 września, 15:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 0-1 Victoria Katowice 25 września, 11:00
Górnik 09 Mysłowice 5-2 AKS II Mikołów 24 września, 15:00
UKS Szopienice (Katowice) 4-1 Kolejarz 24 Katowice 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Kolejarz 24 Katowice 0-3 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 1 października, 14:00
AKS II Mikołów 1-3 UKS Szopienice (Katowice) 2 października, 11:00
Victoria Katowice 1-9 Górnik 09 Mysłowice 1 października, 15:00
Stadion Śląski Chorzów 0-4 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 2 października, 9:00
Strażak Mikołów 6-1 KP Katowice 1 października, 15:00
Urania II Ruda Śląska 8-0 Hetman 22 Katowice 2 października, 11:00
1.FC Katowice (2) 4-1 MK Górnik Katowice 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 3-1 MK Górnik Katowice 8 października, 15:00
Hetman 22 Katowice 1-1 1.FC Katowice (2) 8 października, 15:30
KP Katowice 0-0 Urania II Ruda Śląska 8 października, 15:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 0-2 Strażak Mikołów 9 października, 11:00
Górnik 09 Mysłowice 4-0 Stadion Śląski Chorzów 8 października, 15:00
UKS Szopienice (Katowice) 3-0 Victoria Katowice 8 października, 15:00
Kolejarz 24 Katowice 2-1 AKS II Mikołów 8 października, 13:30

Kolejka 9 - 15-16 października

AKS II Mikołów 3-2 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 16 października, 11:00
Victoria Katowice 4-4 Kolejarz 24 Katowice 15 października, 15:00
Stadion Śląski Chorzów 1-1 UKS Szopienice (Katowice) 16 października, 15:00
Strażak Mikołów 3-5 Górnik 09 Mysłowice 16 października, 11:00
Urania II Ruda Śląska 1-3 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 16 października, 11:00
1.FC Katowice (2) 2-4 KP Katowice 15 października, 15:30
MK Górnik Katowice 3-3 Hetman 22 Katowice 15 października, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 3-0 Hetman 22 Katowice 22 października, 15:00
KP Katowice 2-1 MK Górnik Katowice 22 października, 15:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 3-1 1.FC Katowice (2) 23 października, 11:00
Górnik 09 Mysłowice 6-1 Urania II Ruda Śląska 22 października, 15:00
UKS Szopienice (Katowice) 3-1 Strażak Mikołów 22 października, 15:00
Kolejarz 24 Katowice 3-2 Stadion Śląski Chorzów 22 października, 13:30
AKS II Mikołów 3-0 Victoria Katowice 23 października, 11:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Victoria Katowice 0-4 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 29 października, 14:30
Stadion Śląski Chorzów 5-4 AKS II Mikołów 30 października, 15:00
Strażak Mikołów 0-3 Kolejarz 24 Katowice 29 października, 14:00
Urania II Ruda Śląska 2-3 UKS Szopienice (Katowice) 30 października, 11:00
1.FC Katowice (2) 0-5 Górnik 09 Mysłowice 29 października, 14:30
MK Górnik Katowice 1-4 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 29 października, 11:00
Hetman 22 Katowice 4-8 KP Katowice 29 października, 15:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 2-1 KP Katowice 5 listopada, 13:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 5-1 Hetman 22 Katowice 6 listopada, 13:15
Górnik 09 Mysłowice 3-0 MK Górnik Katowice 6 listopada, 14:00
UKS Szopienice (Katowice) 10-0 1.FC Katowice (2) 5 listopada, 13:00
Kolejarz 24 Katowice 2-1 Urania II Ruda Śląska 5 listopada, 13:00
AKS II Mikołów 2-3 Strażak Mikołów 6 listopada, 11:00
Victoria Katowice 8-4 Stadion Śląski Chorzów 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Stadion Śląski Chorzów 0-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 13 listopada, 11:00
Strażak Mikołów 3-0 Victoria Katowice 12 listopada, 13:00
Urania II Ruda Śląska 5-0 AKS II Mikołów 13 listopada, 11:00
1.FC Katowice (2) 0-1 Kolejarz 24 Katowice 12 listopada, 13:30
MK Górnik Katowice 0-2 UKS Szopienice (Katowice) 12 listopada, 11:00
Hetman 22 Katowice 0-8 Górnik 09 Mysłowice 12 listopada, 13:00
KP Katowice 2-2 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 12 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 18-19 marca

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 3-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 9 maja, 18:00
KP Katowice 0-3 Górnik 09 Mysłowice
(wo)
Hetman 22 Katowice 0-1 UKS Szopienice (Katowice) 18 marca, 14:00
MK Górnik Katowice 4-2 Kolejarz 24 Katowice 18 marca, 11:00
1.FC Katowice (2) 4-0 AKS II Mikołów 18 marca, 16:00
Urania II Ruda Śląska 1-1 Victoria Katowice 18 marca, 10:00
Strażak Mikołów 3-0 Stadion Śląski Chorzów 18 marca, 15:30
(wo)
na boisku 3-4

Kolejka 15 - 25-26 marca

Strażak Mikołów 0-3 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 25 marca, 15:30
(wo)
na boisku 0-1
Stadion Śląski Chorzów 1-0 Urania II Ruda Śląska 26 marca, 13:00
Victoria Katowice 4-0 1.FC Katowice (2) 25 marca, 12:30
AKS II Mikołów 0-6 MK Górnik Katowice 26 marca, 11:00
Kolejarz 24 Katowice 3-1 Hetman 22 Katowice 25 marca, 14:00
UKS Szopienice (Katowice) 3-0 KP Katowice
(wo)
Górnik 09 Mysłowice 5-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 25 marca, 14:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 3-5 Górnik 09 Mysłowice 1 kwietnia, 16:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 0-0 UKS Szopienice (Katowice) 2 kwietnia, 13:00
KP Katowice 0-3 Kolejarz 24 Katowice
(wo)
Hetman 22 Katowice 8-0 AKS II Mikołów 1 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 8-2
MK Górnik Katowice 8-1 Victoria Katowice 1 kwietnia, 11:00
1.FC Katowice (2) 4-3 Stadion Śląski Chorzów 1 kwietnia, 17:00
Urania II Ruda Śląska 2-3 Strażak Mikołów 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Urania II Ruda Śląska 2-3 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 9 kwietnia, 11:00
Strażak Mikołów 4-4 1.FC Katowice (2) 8 kwietnia, 15:00
Stadion Śląski Chorzów 1-5 MK Górnik Katowice 9 kwietnia, 17:00
Victoria Katowice 2-4 Hetman 22 Katowice 8 kwietnia, 15:00
AKS II Mikołów 3-0 KP Katowice
(wo)
Kolejarz 24 Katowice 1-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 8 kwietnia, 14:00
UKS Szopienice (Katowice) 4-4 Górnik 09 Mysłowice 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 0-2 UKS Szopienice (Katowice) 22 kwietnia, 16:00
Górnik 09 Mysłowice 4-0 Kolejarz 24 Katowice 22 kwietnia, 16:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 7-2 AKS II Mikołów 23 kwietnia, 15:30
KP Katowice 0-3 Victoria Katowice
(wo)
Hetman 22 Katowice 1-3 Stadion Śląski Chorzów 22 kwietnia, 16:00
MK Górnik Katowice 3-3 Strażak Mikołów 22 kwietnia, 14:00
1.FC Katowice (2) 1-6 Urania II Ruda Śląska 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

1.FC Katowice (2) 4-6 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 29 kwietnia, 17:00
Urania II Ruda Śląska 2-3 MK Górnik Katowice 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Mikołów 5-2 Hetman 22 Katowice 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stadion Śląski Chorzów 3-0 KP Katowice
(wo)
Victoria Katowice 1-8 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 29 kwietnia, 15:00
AKS II Mikołów 2-4 Górnik 09 Mysłowice 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kolejarz 24 Katowice 0-7 UKS Szopienice (Katowice) 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 6-7 maja

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 1-0 Kolejarz 24 Katowice 6 maja, 17:00
UKS Szopienice (Katowice) 7-1 AKS II Mikołów 6 maja, 16:00
Górnik 09 Mysłowice 4-1 Victoria Katowice 6 maja, 16:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-0 Stadion Śląski Chorzów 7 maja, 16:00
KP Katowice 0-3 Strażak Mikołów
(wo)
Hetman 22 Katowice 2-3 Urania II Ruda Śląska 6 maja, 17:00
MK Górnik Katowice 8-1 1.FC Katowice (2) 6 maja, 13:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

MK Górnik Katowice 1-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 13 maja, 13:30
1.FC Katowice (2) 3-8 Hetman 22 Katowice 13 maja, 17:00
Urania II Ruda Śląska 3-0 KP Katowice
(wo)
Strażak Mikołów 2-1 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 13 maja, 16:00
Stadion Śląski Chorzów 1-5 Górnik 09 Mysłowice 13 maja, 13:00
Victoria Katowice 1-2 UKS Szopienice (Katowice) 13 maja, 15:00
AKS II Mikołów 0-3 Kolejarz 24 Katowice 14 maja, 11:00
(wo)
na boisku 3-1

Kolejka 22 - 20-21 maja

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 3-0 AKS II Mikołów 20 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Kolejarz 24 Katowice 2-1 Victoria Katowice 20 maja, 14:00
UKS Szopienice (Katowice) 3-1 Stadion Śląski Chorzów 20 maja, 16:00
Górnik 09 Mysłowice 8-1 Strażak Mikołów 20 maja, 16:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 4-2 Urania II Ruda Śląska 22 maja, 17:00
KP Katowice 0-3 1.FC Katowice (2)
(wo)
Hetman 22 Katowice 2-3 MK Górnik Katowice 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Hetman 22 Katowice 1-2 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 27 maja, 17:00
MK Górnik Katowice 3-0 KP Katowice
(wo)
1.FC Katowice (2) 2-3 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 27 maja, 17:00
Urania II Ruda Śląska 1-4 Górnik 09 Mysłowice 28 maja, 11:00
Strażak Mikołów 3-7 UKS Szopienice (Katowice) 27 maja, 16:00
Stadion Śląski Chorzów 1-3 Kolejarz 24 Katowice 28 maja, 15:00
Victoria Katowice 4-1 AKS II Mikołów 27 maja, 15:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 4-0 Victoria Katowice 3 czerwca, 17:00
AKS II Mikołów 3-0 Stadion Śląski Chorzów 4 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 1-1
Kolejarz 24 Katowice 0-5 Strażak Mikołów 3 czerwca, 14:00
UKS Szopienice (Katowice) 8-2 Urania II Ruda Śląska 3 czerwca, 16:00
Górnik 09 Mysłowice 13-0 1.FC Katowice (2) 3 czerwca, 16:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-2 MK Górnik Katowice 4 czerwca, 16:00
KP Katowice 0-3 Hetman 22 Katowice
(wo)

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

KP Katowice 0-3 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)
(wo)
Hetman 22 Katowice 4-2 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 11 czerwca, 11:00
MK Górnik Katowice 1-4 Górnik 09 Mysłowice 11 czerwca, 11:00
1.FC Katowice (2) 0-3 UKS Szopienice (Katowice) 10 czerwca, 17:00
Urania II Ruda Śląska 0-3 Kolejarz 24 Katowice 11 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 1-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Strażak Mikołów 6-3 AKS II Mikołów 11 czerwca, 11:00
Stadion Śląski Chorzów 8-2 Victoria Katowice 11 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 3-2 Stadion Śląski Chorzów 17 czerwca, 17:00
Victoria Katowice 1-4 Strażak Mikołów 17 czerwca, 15:00
AKS II Mikołów 3-0 Urania II Ruda Śląska 18 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 3-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kolejarz 24 Katowice 0-0 1.FC Katowice (2) 18 czerwca, 11:00
UKS Szopienice (Katowice) 4-0 MK Górnik Katowice 17 czerwca, 15:00
Górnik 09 Mysłowice 9-1 Hetman 22 Katowice 18 czerwca, 11:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 3-0 KP Katowice
(wo)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas