[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Kalisz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wielkopolanin Siemianice 24 55 17 4 3 82-28 10 2 0 45-11 7 2 3 37-17
2.  Victoria Laski 24 52 16 4 4 78-31 9 3 0 42-11 7 1 4 36-20
3.  LKS Czarnylas 24 42 12 6 6 62-33 8 4 0 39-10 4 2 6 23-23
4.  Strażak Słupia 24 37 10 7 7 56-39 6 3 3 30-12 4 4 4 26-27
5.  LZS Czajków 24 35 10 5 9 55-46 7 3 2 33-20 3 2 7 22-26
6.  Sokół Bralin 24 34 9 7 8 40-37 6 2 4 23-14 3 5 4 17-23
7.  LZS Doruchów 24 33 10 3 11 48-41 6 1 5 25-17 4 2 6 23-24 2 3 1 0 1 2-2
8.  LKS Jankowy 24 33 9 6 9 49-43 6 2 4 31-22 3 4 5 18-21 2 3 1 0 1 2-2
9.  GKS Grębanin 24 30 9 3 12 44-49 6 1 5 26-22 3 2 7 18-27 2 4 1 1 0 6-3
10.  LZS Chynowa 24 30 7 9 8 50-52 5 4 3 32-28 2 5 5 18-24 2 1 0 1 1 3-6
11.  Pelikan Grabów 24 28 9 1 14 41-52 4 1 7 22-27 5 0 7 19-25
12.  LZS Trzcinica 24 22 6 4 14 55-97 5 2 5 37-46 1 2 9 18-51
13.  LZS Olszowa (k. Kępna) 24 6 1 3 20 18-130 0 3 9 8-45 1 0 11 10-85
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie wycofała się z rozgrywek po 2. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Wielkopolanin Siemianice    6-3 2-2 2-0 4-3 6-0 4-0 3-1 3-0 1-1 3-1 4-0 7-0 
 2 Victoria Laski2-2     2-0 4-1 1-0 1-1 2-1 5-2 6-2 1-1 1-0 5-0 12-1 
 3 LKS Czarnylas1-1 2-1     2-2 2-2 1-1 2-0 4-1 2-1 4-0 3-1 3-0 13-0 
 4 Strażak Słupia1-3 0-1 3-2     3-0 2-1 1-1 0-0 0-2 2-2 3-0 5-0 10-0 
 5 LZS Czajków4-1 0-4 6-4 4-1     2-2 3-0 1-1 2-1 0-3 5-1 2-2 4-0 
 6 Sokół Bralin1-2 0-3 2-0 0-0 1-0     2-0 0-1 3-1 3-0 1-2 2-2 8-3 
 7 LZS Doruchów0-5 2-0 1-4 0-1 1-2 2-0     1-0 0-1 2-2 3-0 5-2 8-0 
 8 LKS Jankowy0-4 1-1 2-0 4-1 1-2 2-4 2-1     2-2 3-2 1-2 7-2 6-1 
 9 GKS Grębanin2-1 1-2 1-0 0-4 3-2 3-0 4-6 1-1     4-1 0-1 6-2 1-2 
 10 LZS Chynowa3-2 4-2 1-3 5-5 0-4 2-2 1-1 3-1 2-2     0-3 6-2 5-1 
 11 Pelikan Grabów2-6 2-5 0-1 2-3 3-2 0-2 1-3 1-2 3-1 1-1     5-1 2-0 
 12 LZS Trzcinica1-5 1-5 3-7 2-2 6-4 2-2 1-6 1-7 3-2 3-2 5-2     9-2 
 13 LZS Olszowa (k. Kępna)0-5 1-9 0-0 2-6 1-1 0-2 1-4 1-1 1-3 0-3 0-6 1-5     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

LKS Jankowy 6-1 LZS Olszowa (k. Kępna) 21 sierpnia, 11:00
Wielkopolanin Siemianice - Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 21 sierpnia, 16:00
odwołany
LZS Chynowa 1-3 LKS Czarnylas 21 sierpnia, 15:00
Sokół Bralin 0-3 Victoria Laski 21 sierpnia, 16:00
Pelikan Grabów 2-3 Strażak Słupia 21 sierpnia, 16:00
LZS Trzcinica 6-4 LZS Czajków 21 sierpnia, 16:00
GKS Grębanin 4-6 LZS Doruchów 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

LZS Olszowa (k. Kępna) 1-4 LZS Doruchów 28 sierpnia, 16:00
LZS Czajków 2-1 GKS Grębanin 28 sierpnia, 16:00
Strażak Słupia 5-0 LZS Trzcinica 28 sierpnia, 16:00
Victoria Laski 1-0 Pelikan Grabów 28 sierpnia, 16:00
LKS Czarnylas 1-1 Sokół Bralin 28 sierpnia, 14:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie - LZS Chynowa 28 sierpnia, 12:00
nie odbył się
LKS Jankowy 0-4 Wielkopolanin Siemianice 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Sokół Bralin.
 
Wielkopolanin Siemianice 7-0 LZS Olszowa (k. Kępna) 4 września, 16:00
LZS Chynowa 3-1 LKS Jankowy 4 września, 15:00
Pelikan Grabów 0-1 LKS Czarnylas 4 września, 16:00
LZS Trzcinica 1-5 Victoria Laski 3 września, 17:00
GKS Grębanin 0-4 Strażak Słupia 4 września, 16:00
LZS Doruchów 1-2 LZS Czajków 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Pelikan Grabów.
 
LZS Olszowa (k. Kępna) 1-1 LZS Czajków 11 września, 16:00
Strażak Słupia 1-1 LZS Doruchów 11 września, 16:00
Victoria Laski 6-2 GKS Grębanin 11 września, 16:00
LKS Czarnylas 3-0 LZS Trzcinica 11 września, 14:00
LKS Jankowy 2-4 Sokół Bralin 11 września, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 1-1 LZS Chynowa 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: LZS Trzcinica.
 
LZS Chynowa 5-1 LZS Olszowa (k. Kępna) 18 września, 15:00
Sokół Bralin 1-2 Wielkopolanin Siemianice 18 września, 16:00
Pelikan Grabów 1-2 LKS Jankowy 18 września, 16:00
GKS Grębanin 1-0 LKS Czarnylas 18 września, 16:00
LZS Doruchów 2-0 Victoria Laski 18 września, 14:00
LZS Czajków 4-1 Strażak Słupia 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: GKS Grębanin.
 
LZS Olszowa (k. Kępna) 2-6 Strażak Słupia 25 września, 16:00
Victoria Laski 1-0 LZS Czajków 25 września, 16:00
LKS Czarnylas 2-0 LZS Doruchów 25 września, 14:00
LKS Jankowy 7-2 LZS Trzcinica 25 września, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 3-1 Pelikan Grabów 25 września, 16:00
LZS Chynowa 2-2 Sokół Bralin 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: LZS Doruchów.
 
Sokół Bralin 8-3 LZS Olszowa (k. Kępna) 2 października, 16:00
Pelikan Grabów 1-1 LZS Chynowa 2 października, 16:00
LZS Trzcinica 1-5 Wielkopolanin Siemianice 1 października, 16:00
GKS Grębanin 1-1 LKS Jankowy 2 października, 16:00
LZS Czajków 6-4 LKS Czarnylas 2 października, 16:00
Strażak Słupia 0-1 Victoria Laski 2 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: LZS Czajków.
 
LZS Olszowa (k. Kępna) 1-9 Victoria Laski 9 października, 15:00
LKS Czarnylas 2-2 Strażak Słupia 9 października, 14:00
LKS Jankowy 2-1 LZS Doruchów 9 października, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 3-0 GKS Grębanin 9 października, 15:00
LZS Chynowa 6-2 LZS Trzcinica 9 października, 15:00
Sokół Bralin 1-2 Pelikan Grabów 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Strażak Słupia.
 
Pelikan Grabów 2-0 LZS Olszowa (k. Kępna) 16 października, 15:00
LZS Trzcinica 2-2 Sokół Bralin 16 października, 15:00
GKS Grębanin 4-1 LZS Chynowa 16 października, 15:00
LZS Doruchów 0-5 Wielkopolanin Siemianice 19 października, 16:00
w pierwotnym terminie (16 października, 14:00) odwołany
LZS Czajków 1-1 LKS Jankowy 16 października, 11:00
Victoria Laski 2-0 LKS Czarnylas 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Victoria Laski.
 
LZS Olszowa (k. Kępna) 0-0 LKS Czarnylas 23 października, 15:00
LKS Jankowy 4-1 Strażak Słupia 23 października, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 4-3 LZS Czajków 23 października, 15:00
LZS Chynowa 1-1 LZS Doruchów 23 października, 15:00
Sokół Bralin 3-1 GKS Grębanin 23 października, 15:00
Pelikan Grabów 5-1 LZS Trzcinica 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: LKS Czarnylas.
 
LZS Trzcinica 9-2 LZS Olszowa (k. Kępna) 30 października, 14:00
GKS Grębanin 0-1 Pelikan Grabów 30 października, 14:00
LZS Doruchów 2-0 Sokół Bralin 30 października, 14:00
LZS Czajków 0-3 LZS Chynowa 30 października, 14:00
Strażak Słupia 1-3 Wielkopolanin Siemianice 30 października, 14:00
Victoria Laski 5-2 LKS Jankowy 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: LZS Olszowa (k. Kępna).
 
LKS Jankowy 2-0 LKS Czarnylas 6 listopada, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 6-3 Victoria Laski 6 listopada, 14:00
LZS Chynowa 5-5 Strażak Słupia 6 listopada, 14:00
Sokół Bralin 1-0 LZS Czajków 6 listopada, 14:00
Pelikan Grabów 1-3 LZS Doruchów 6 listopada, 14:00
LZS Trzcinica 3-2 GKS Grębanin 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: LKS Jankowy.
 
GKS Grębanin 1-2 LZS Olszowa (k. Kępna) 13 listopada, 14:00
LZS Doruchów 5-2 LZS Trzcinica 13 listopada, 14:00
LZS Czajków 5-1 Pelikan Grabów 13 listopada, 14:00
Strażak Słupia 2-1 Sokół Bralin 12 listopada, 14:00
Victoria Laski 1-1 LZS Chynowa 13 listopada, 14:00
LKS Czarnylas 1-1 Wielkopolanin Siemianice 13 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pauza: Wielkopolanin Siemianice.
 
LZS Olszowa (k. Kępna) 1-1 LKS Jankowy 26 marca, 16:00
LKS Czarnylas 4-0 LZS Chynowa 26 marca, 14:00
Victoria Laski 1-1 Sokół Bralin 26 marca, 16:00
Strażak Słupia 3-0 Pelikan Grabów 26 marca, 16:00
LZS Czajków 2-2 LZS Trzcinica 26 marca, 16:00
LZS Doruchów 0-1 GKS Grębanin 26 marca, 14:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: LZS Chynowa.
 
LZS Doruchów 8-0 LZS Olszowa (k. Kępna) 2 kwietnia, 14:00
GKS Grębanin 3-2 LZS Czajków 2 kwietnia, 16:00
LZS Trzcinica 2-2 Strażak Słupia 2 kwietnia, 16:00
Pelikan Grabów 2-5 Victoria Laski 2 kwietnia, 16:00
Sokół Bralin 2-0 LKS Czarnylas 2 kwietnia, 16:00
Wielkopolanin Siemianice 3-1 LKS Jankowy 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Sokół Bralin.
 
LZS Olszowa (k. Kępna) 0-5 Wielkopolanin Siemianice 9 kwietnia, 16:00
LKS Jankowy 3-2 LZS Chynowa 9 kwietnia, 11:00
LKS Czarnylas 3-1 Pelikan Grabów 9 kwietnia, 11:00
Victoria Laski 5-0 LZS Trzcinica 9 kwietnia, 16:00
Strażak Słupia 0-2 GKS Grębanin 9 kwietnia, 16:00
LZS Czajków 3-0 LZS Doruchów 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: Pelikan Grabów.
 
LZS Czajków 4-0 LZS Olszowa (k. Kępna) 23 kwietnia, 16:00
LZS Doruchów 0-1 Strażak Słupia 23 kwietnia, 14:00
GKS Grębanin 1-2 Victoria Laski 23 kwietnia, 16:00
LZS Trzcinica 3-7 LKS Czarnylas 23 kwietnia, 16:00
Sokół Bralin 0-1 LKS Jankowy 23 kwietnia, 16:00
LZS Chynowa 3-2 Wielkopolanin Siemianice 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: LZS Trzcinica.
 
LZS Olszowa (k. Kępna) 0-3 LZS Chynowa 30 kwietnia, 16:00
Wielkopolanin Siemianice 6-0 Sokół Bralin 30 kwietnia, 16:00
LKS Jankowy 1-2 Pelikan Grabów 30 kwietnia, 11:00
LKS Czarnylas 2-1 GKS Grębanin 29 kwietnia, 16:00
Victoria Laski 2-1 LZS Doruchów 30 kwietnia, 16:00
Strażak Słupia 3-0 LZS Czajków 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: GKS Grębanin.
 
Strażak Słupia 10-0 LZS Olszowa (k. Kępna) 3 maja, 16:00
LZS Czajków 0-4 Victoria Laski 3 maja, 16:00
LZS Doruchów 1-4 LKS Czarnylas 3 maja, 14:00
LZS Trzcinica 1-7 LKS Jankowy 3 maja, 16:00
Pelikan Grabów 2-6 Wielkopolanin Siemianice 3 maja, 16:00
Sokół Bralin 3-0 LZS Chynowa 3 maja, 11:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: LZS Doruchów.
 
LZS Olszowa (k. Kępna) 0-2 Sokół Bralin 6 maja, 14:00
LZS Chynowa 0-3 Pelikan Grabów 7 maja, 15:00
Wielkopolanin Siemianice 4-0 LZS Trzcinica 7 maja, 16:00
LKS Jankowy 2-2 GKS Grębanin 7 maja, 11:00
LKS Czarnylas 2-2 LZS Czajków 7 maja, 14:00
Victoria Laski 4-1 Strażak Słupia 7 maja, 16:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: LZS Czajków.
 
Victoria Laski 12-1 LZS Olszowa (k. Kępna) 14 maja, 16:00
Strażak Słupia 3-2 LKS Czarnylas 14 maja, 16:00
LZS Doruchów 1-0 LKS Jankowy 14 maja, 14:00
GKS Grębanin 2-1 Wielkopolanin Siemianice 14 maja, 16:00
LZS Trzcinica 3-2 LZS Chynowa 13 maja, 17:00
Pelikan Grabów 0-2 Sokół Bralin 14 maja, 16:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Strażak Słupia.
 
LZS Olszowa (k. Kępna) 0-6 Pelikan Grabów 21 maja, 16:00
Sokół Bralin 2-2 LZS Trzcinica 21 maja, 11:00
LZS Chynowa 2-2 GKS Grębanin 21 maja, 15:00
Wielkopolanin Siemianice 4-0 LZS Doruchów 21 maja, 16:00
LKS Jankowy 1-2 LZS Czajków 21 maja, 11:00
LKS Czarnylas 2-1 Victoria Laski 21 maja, 14:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Victoria Laski.
 
LKS Czarnylas 13-0 LZS Olszowa (k. Kępna) 28 maja, 14:00
Strażak Słupia 0-0 LKS Jankowy 28 maja, 16:00
LZS Czajków 4-1 Wielkopolanin Siemianice 28 maja, 16:00
LZS Doruchów 2-2 LZS Chynowa 28 maja, 14:00
GKS Grębanin 3-0 Sokół Bralin 26 maja, 18:30
LZS Trzcinica 5-2 Pelikan Grabów 28 maja, 16:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: LKS Czarnylas.
 
LZS Olszowa (k. Kępna) 1-5 LZS Trzcinica 4 czerwca, 16:00
Pelikan Grabów 3-1 GKS Grębanin 4 czerwca, 16:00
Sokół Bralin 2-0 LZS Doruchów 4 czerwca, 16:00
LZS Chynowa 0-4 LZS Czajków 4 czerwca, 15:00
Wielkopolanin Siemianice 2-0 Strażak Słupia 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (4 czerwca, 16:00) odwołany
LKS Jankowy 1-1 Victoria Laski 4 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: LZS Olszowa (k. Kępna).
 
LKS Czarnylas 4-1 LKS Jankowy 11 czerwca, 14:00
Victoria Laski 2-2 Wielkopolanin Siemianice 11 czerwca, 16:00
Strażak Słupia 2-2 LZS Chynowa 11 czerwca, 16:00
LZS Czajków 2-2 Sokół Bralin 11 czerwca, 16:00
LZS Doruchów 3-0 Pelikan Grabów 11 czerwca, 14:00
GKS Grębanin 6-2 LZS Trzcinica 15 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (11 czerwca, 16:00) odwołany

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Pauza: LKS Jankowy.
 
LZS Olszowa (k. Kępna) 1-3 GKS Grębanin 18 czerwca, 16:00
LZS Trzcinica 1-6 LZS Doruchów 18 czerwca, 16:00
Pelikan Grabów 3-2 LZS Czajków 18 czerwca, 16:00
Sokół Bralin 0-0 Strażak Słupia 18 czerwca, 16:00
LZS Chynowa 4-2 Victoria Laski 18 czerwca, 16:00
Wielkopolanin Siemianice 2-2 LKS Czarnylas 18 czerwca, 16:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Kalisz)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Kalisz)

Klasa A 2016/2017 (Kalisz I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas