[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Tychy
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Wola 30 72 23 3 4 82-30 13 1 1 43-10 10 2 3 39-20
2.  Ogrodnik Cielmice (Tychy) 30 70 22 4 4 73-28 12 2 1 38-17 10 2 3 35-11
3.  LKS Wisła Wielka 30 61 17 10 3 83-34 11 4 0 55-15 6 6 3 28-19
4.  LKS Studzienice 30 58 18 4 8 82-47 10 1 4 47-26 8 3 4 35-21
5.  Fortuna Wyry 30 50 15 5 10 76-50 9 2 4 41-20 6 3 6 35-30
6.  LKS Studzionka 30 46 14 4 12 54-56 10 3 2 34-19 4 1 10 20-37
7.  LKS Frydek 30 44 12 8 10 75-61 8 4 3 49-32 4 4 7 26-29 2 4 1 1 0 4-2
8.  LKS Rudołtowice-Ćwiklice 30 44 12 8 10 71-65 8 3 4 36-26 4 5 6 35-39 2 1 0 1 1 2-4
9.  Iskra II Pszczyna 30 42 12 6 12 64-62 7 2 6 35-24 5 4 6 29-38
10.  Znicz Jankowice 30 39 10 9 11 70-64 4 8 3 38-35 6 1 8 32-29
11.  Stal Chełm Śląski 30 34 9 7 14 50-53 5 1 9 28-27 4 6 5 22-26
12.  Czapla Kryry 30 33 9 6 15 65-77 5 4 6 32-32 4 2 9 33-45
13.  Siódemka Tychy 30 32 10 2 18 43-63 6 2 7 24-21 4 0 11 19-42
14.  Josieniec Radostowice 30 30 9 3 18 34-80 5 1 9 15-33 4 2 9 19-47
15.  LKS Gardawice 30 24 7 3 20 49-92 4 3 8 30-39 3 0 12 19-53
16.  Sokół Orzesze 30 0 0 0 30 16-125 0 0 15 10-56 0 0 15 6-69
Sokół Orzesze wycofał się z rozgrywek po 17. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sokół Wola    1-0 0-1 3-2 4-1 3-0 4-1 2-2 5-0 2-1 4-0 3-0 2-0 2-0 5-2 3-0 
 2 Ogrodnik Cielmice (Tychy)2-1     1-0 1-1 3-2 2-0 3-2 2-4 2-1 3-2 3-0 1-1 5-1 5-2 2-0 3-0* 
 3 LKS Wisła Wielka3-3 1-1     3-1 5-1 6-0 4-1 3-1 1-1 2-0 2-2 5-1 4-1 5-0 5-1 6-1 
 4 LKS Studzienice1-3 1-5 1-4     0-3 5-0 6-3 2-1 2-2 2-1 2-0 4-1 6-0 8-0 4-3 3-0* 
 5 Fortuna Wyry1-1 1-2 2-2 2-3     4-3 2-0 5-3 4-1 1-0 0-1 1-2 2-1 6-0 3-1 7-0 
 6 LKS Studzionka0-2 2-1 2-1 3-0 1-4     3-2 3-3 2-1 4-1 1-1 4-1 1-0 2-2 3-0* 3-0* 
 7 LKS Frydek4-3 0-2 0-0 3-2 3-3 4-2     4-2 1-3 1-5 1-1 7-3 3-0 2-2 4-0 12-4 
 8 LKS Rudołtowice-Ćwiklice0-2 4-3 4-1 1-2 2-1 2-1 0-0     3-3 3-4 0-2 4-4 2-1 3-0 5-2 3-0* 
 9 Iskra II Pszczyna2-3 0-2 1-1 0-3 3-1 2-1 0-0 3-4     0-3 2-0 2-1 4-0 1-4 6-1 9-0 
 10 Znicz Jankowice1-4 1-6 1-1 3-3 0-0 1-1 2-2 4-4 3-3     2-2 2-5 6-3 3-0 6-1 3-0* 
 11 Stal Chełm Śląski0-1 0-1 2-2 1-2 3-4 0-3 2-3 4-0 2-3 3-2     2-1 0-2 6-1 0-2 3-0* 
 12 Czapla Kryry0-3 0-3* 1-2 0-4 1-6 2-4 1-1 1-1 9-2 2-2 1-1     2-1 3-1 6-1 3-0* 
 13 Siódemka Tychy3-4 0-1 1-1 0-5 1-1 3-0* 2-1 1-2 3-0 0-1 0-2 3-2     0-1 4-0 3-0* 
 14 Josieniec Radostowice1-6 0-0 0-4 0-3 1-3 1-0 0-5 3-1 0-2 3-2 2-0 0-3 0-2     0-2 4-0 
 15 LKS Gardawice2-0 0-6 3-5 1-1 3-2 1-2 0-2 2-2 1-4 1-5 3-3 6-0 2-3 1-3     4-1 
 16 Sokół Orzesze0-3* 0-2 0-3* 0-3 0-3* 1-3 0-3* 0-5 0-3* 2-3 3-7 1-8 3-4 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Fortuna Wyry 4-3 LKS Studzionka 14 sierpnia, 17:00
Sokół Orzesze 3-4 Siódemka Tychy 13 sierpnia, 17:00
Czapla Kryry 9-2 Iskra II Pszczyna 13 sierpnia, 17:00
Josieniec Radostowice 0-3 LKS Studzienice 13 sierpnia, 17:00
Znicz Jankowice 1-1 LKS Wisła Wielka 13 sierpnia, 16:00
Sokół Wola 4-0 Stal Chełm Śląski 14 sierpnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0-0 LKS Frydek 13 sierpnia, 17:00
LKS Gardawice 0-6 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 6 września, 17:30
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 17:00) odwołany na wniosek gospodarzy

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

LKS Studzionka 2-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 21 sierpnia, 17:00
LKS Frydek 4-0 LKS Gardawice 21 sierpnia, 17:00
Stal Chełm Śląski 4-0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 20 sierpnia, 17:00
LKS Wisła Wielka 3-3 Sokół Wola 21 sierpnia, 17:00
LKS Studzienice 2-1 Znicz Jankowice 21 sierpnia, 17:00
Iskra II Pszczyna 1-4 Josieniec Radostowice 21 sierpnia, 17:00
Siódemka Tychy 3-2 Czapla Kryry 21 sierpnia, 17:00
Fortuna Wyry 7-0 Sokół Orzesze 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Sokół Orzesze 1-3 LKS Studzionka 31 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:00) odwołany
Czapla Kryry 1-6 Fortuna Wyry 27 sierpnia, 17:00
Josieniec Radostowice 0-2 Siódemka Tychy 27 sierpnia, 17:00
Znicz Jankowice 3-3 Iskra II Pszczyna 28 sierpnia, 17:00
Sokół Wola 3-2 LKS Studzienice 27 sierpnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 4-1 LKS Wisła Wielka 27 sierpnia, 17:00
LKS Gardawice 3-3 Stal Chełm Śląski 27 sierpnia, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-2 LKS Frydek 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

LKS Studzionka 3-2 LKS Frydek 4 września, 16:00
Stal Chełm Śląski 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3 września, 15:00
LKS Wisła Wielka 5-1 LKS Gardawice 3 września, 17:00
LKS Studzienice 2-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 4 września, 17:00
Iskra II Pszczyna 2-3 Sokół Wola 4 września, 16:00
Siódemka Tychy 0-1 Znicz Jankowice 4 września, 16:00
Fortuna Wyry 6-0 Josieniec Radostowice 4 września, 17:00
Sokół Orzesze 1-8 Czapla Kryry 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Czapla Kryry 2-4 LKS Studzionka 10 września, 16:00
Josieniec Radostowice 4-0 Sokół Orzesze 10 września, 16:00
Znicz Jankowice 0-0 Fortuna Wyry 11 września, 16:00
Sokół Wola 2-0 Siódemka Tychy 10 września, 16:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3-3 Iskra II Pszczyna 10 września, 16:00
LKS Gardawice 1-1 LKS Studzienice 10 września, 14:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-0 LKS Wisła Wielka 10 września, 16:00
LKS Frydek 1-1 Stal Chełm Śląski 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

LKS Studzionka 1-1 Stal Chełm Śląski 18 września, 16:00
LKS Wisła Wielka 4-1 LKS Frydek 17 września, 16:00
LKS Studzienice 1-5 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 18 września, 16:00
Iskra II Pszczyna 6-1 LKS Gardawice 18 września, 16:00
Siódemka Tychy 1-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 18 września, 15:30
Sokół Orzesze 2-3 Znicz Jankowice 17 września, 16:00
Czapla Kryry 3-1 Josieniec Radostowice 17 września, 16:00
Sokół Wola 4-1 Fortuna Wyry 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Josieniec Radostowice 1-0 LKS Studzionka 24 września, 16:00
Znicz Jankowice 2-5 Czapla Kryry 25 września, 16:00
Sokół Wola 3-0 Sokół Orzesze 24 września, 16:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2-1 Fortuna Wyry 24 września, 16:00
LKS Gardawice 2-3 Siódemka Tychy 24 września, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-1 Iskra II Pszczyna 24 września, 16:00
LKS Frydek 3-2 LKS Studzienice 25 września, 16:00
Stal Chełm Śląski 2-2 LKS Wisła Wielka 26 listopada, 13:00

Kolejka 8 - 1-2 października

LKS Studzionka 2-1 LKS Wisła Wielka 2 października, 16:00
LKS Studzienice 2-0 Stal Chełm Śląski 2 października, 16:00
Iskra II Pszczyna 0-0 LKS Frydek 2 października, 16:00
Siódemka Tychy 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2 października, 16:00
Fortuna Wyry 3-1 LKS Gardawice 2 października, 16:00
Sokół Orzesze 0-5 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1 października, 16:00
Czapla Kryry 0-3 Sokół Wola 1 października, 16:00
Josieniec Radostowice 3-2 Znicz Jankowice 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Znicz Jankowice 1-1 LKS Studzionka 9 października, 13:00
Sokół Wola 2-0 Josieniec Radostowice 8 października, 15:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 4-4 Czapla Kryry 9 października, 15:00
LKS Gardawice 4-1 Sokół Orzesze 8 października, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-2 Fortuna Wyry 8 października, 15:00
LKS Frydek 3-0 Siódemka Tychy 9 października, 15:00
Stal Chełm Śląski 2-3 Iskra II Pszczyna 8 października, 10:30
LKS Wisła Wielka 3-1 LKS Studzienice 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

LKS Studzionka 3-0 LKS Studzienice 16 października, 15:00
Iskra II Pszczyna 1-1 LKS Wisła Wielka 16 października, 15:00
Siódemka Tychy 0-2 Stal Chełm Śląski 16 października, 15:00
Fortuna Wyry 2-0 LKS Frydek 16 października, 15:00
Sokół Orzesze 0-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 15 października, 15:00
Czapla Kryry 6-1 LKS Gardawice 15 października, 15:00
Josieniec Radostowice 3-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 15 października, 15:00
Znicz Jankowice 1-4 Sokół Wola 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Sokół Wola 3-0 LKS Studzionka 23 października, 15:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3-4 Znicz Jankowice 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gardawice 1-3 Josieniec Radostowice 22 października, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Czapla Kryry 22 października, 15:00
LKS Frydek 12-4 Sokół Orzesze 23 października, 15:00
Stal Chełm Śląski 3-4 Fortuna Wyry 22 października, 15:00
LKS Wisła Wielka 4-1 Siódemka Tychy 26 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Studzienice 2-2 Iskra II Pszczyna 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

LKS Studzionka 2-1 Iskra II Pszczyna 29 października, 14:00
Siódemka Tychy 0-5 LKS Studzienice 30 października, 14:00
Fortuna Wyry 2-2 LKS Wisła Wielka 30 października, 14:00
Sokół Orzesze 3-7 Stal Chełm Śląski 29 października, 15:00
Czapla Kryry 1-1 LKS Frydek 29 października, 15:00
Josieniec Radostowice 0-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 30 października, 11:00
Znicz Jankowice 6-1 LKS Gardawice 30 października, 14:00
Sokół Wola 2-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 29 października, 15:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2-1 LKS Studzionka 5 listopada, 13:30
LKS Gardawice 2-0 Sokół Wola 5 listopada, 13:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-2 Znicz Jankowice 5 listopada, 13:30
LKS Frydek 2-2 Josieniec Radostowice 6 listopada, 13:30
Stal Chełm Śląski 2-1 Czapla Kryry 5 listopada, 13:30
LKS Wisła Wielka 6-1 Sokół Orzesze 5 listopada, 13:30
LKS Studzienice 0-3 Fortuna Wyry 6 listopada, 13:30
Iskra II Pszczyna 4-0 Siódemka Tychy 6 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 12-13 listopada

LKS Studzionka 1-0 Siódemka Tychy 13 listopada, 13:30
Fortuna Wyry 4-1 Iskra II Pszczyna 12 listopada, 13:30
Sokół Orzesze 0-3 LKS Studzienice 12 listopada, 13:30
Czapla Kryry 1-2 LKS Wisła Wielka 12 listopada, 13:30
Josieniec Radostowice 2-0 Stal Chełm Śląski 12 listopada, 13:30
Znicz Jankowice 2-2 LKS Frydek 13 listopada, 13:30
Sokół Wola 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 13 listopada, 13:30
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 5-2 LKS Gardawice 11 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 19-20 listopada

LKS Gardawice 1-2 LKS Studzionka 19 listopada, 13:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-4 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 19 listopada, 13:00
LKS Frydek 4-3 Sokół Wola 20 listopada, 13:00
Stal Chełm Śląski 3-2 Znicz Jankowice 19 listopada, 13:00
LKS Wisła Wielka 5-0 Josieniec Radostowice 20 listopada, 13:00
LKS Studzienice 4-1 Czapla Kryry 19 listopada, 13:00
Iskra II Pszczyna 9-0 Sokół Orzesze 20 listopada, 13:00
Siódemka Tychy 1-1 Fortuna Wyry 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

LKS Studzionka 1-4 Fortuna Wyry 2 kwietnia, 14:00
Siódemka Tychy 3-0 Sokół Orzesze 2 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Iskra II Pszczyna 2-1 Czapla Kryry 2 kwietnia, 14:00
LKS Studzienice 8-0 Josieniec Radostowice 1 kwietnia, 17:00
LKS Wisła Wielka 2-0 Znicz Jankowice 2 kwietnia, 17:00
Stal Chełm Śląski 0-1 Sokół Wola 1 kwietnia, 17:00
LKS Frydek 4-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2 kwietnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-0 LKS Gardawice 1 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-0 LKS Studzionka 8 kwietnia, 17:00
LKS Gardawice 0-2 LKS Frydek 8 kwietnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0-2 Stal Chełm Śląski 8 kwietnia, 17:00
Sokół Wola 0-1 LKS Wisła Wielka 8 kwietnia, 17:00
Znicz Jankowice 3-3 LKS Studzienice 8 kwietnia, 17:00
Josieniec Radostowice 0-2 Iskra II Pszczyna 8 kwietnia, 17:00
Czapla Kryry 2-1 Siódemka Tychy 8 kwietnia, 17:00
Sokół Orzesze 0-3 Fortuna Wyry 9 kwietnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

Kolejka 18 - 15 kwietnia

LKS Studzionka 3-0 Sokół Orzesze
(wo)
Fortuna Wyry 1-2 Czapla Kryry 15 kwietnia, 14:00
Siódemka Tychy 0-1 Josieniec Radostowice 15 kwietnia, 17:00
Iskra II Pszczyna 0-3 Znicz Jankowice 15 kwietnia, 15:30
LKS Studzienice 1-3 Sokół Wola 15 kwietnia, 11:00
LKS Wisła Wielka 3-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 15 kwietnia, 15:00
Stal Chełm Śląski 0-2 LKS Gardawice 15 kwietnia, 11:00
LKS Frydek 0-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 17 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 22-23 kwietnia

LKS Frydek 4-2 LKS Studzionka 23 kwietnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-0 Stal Chełm Śląski 22 kwietnia, 17:00
LKS Gardawice 3-5 LKS Wisła Wielka 22 kwietnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-2 LKS Studzienice 22 kwietnia, 17:00
Sokół Wola 5-0 Iskra II Pszczyna 22 kwietnia, 17:00
Znicz Jankowice 6-3 Siódemka Tychy 22 kwietnia, 17:00
Josieniec Radostowice 1-3 Fortuna Wyry 22 kwietnia, 17:00
Czapla Kryry 3-0 Sokół Orzesze
(wo)

Kolejka 20 - 29-30 kwietnia

LKS Studzionka 4-1 Czapla Kryry 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Orzesze 0-3 Josieniec Radostowice
(wo)
Fortuna Wyry 1-0 Znicz Jankowice 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Siódemka Tychy 3-4 Sokół Wola 30 kwietnia, 17:00
Iskra II Pszczyna 3-4 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Studzienice 4-3 LKS Gardawice 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wisła Wielka 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Chełm Śląski 2-3 LKS Frydek 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 3 maja

Fortuna Wyry 1-1 Sokół Wola 3 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 0-3 LKS Studzionka 25 marca, 15:00
LKS Frydek 0-0 LKS Wisła Wielka 3 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 LKS Studzienice 3 maja, 17:00
LKS Gardawice 1-4 Iskra II Pszczyna 25 marca, 14:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2-1 Siódemka Tychy 3 maja, 17:00
Znicz Jankowice 3-0 Sokół Orzesze 25 marca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Josieniec Radostowice 0-3 Czapla Kryry 3 maja, 17:00

Kolejka 22 - 6-7 maja

LKS Studzionka 2-2 Josieniec Radostowice 7 maja, 17:00
Czapla Kryry 2-2 Znicz Jankowice 6 maja, 17:00
Sokół Orzesze 0-3 Sokół Wola
(wo)
Fortuna Wyry 5-3 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 6 maja, 17:00
Siódemka Tychy 4-0 LKS Gardawice 7 maja, 17:00
Iskra II Pszczyna 0-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 7 maja, 17:00
LKS Studzienice 6-3 LKS Frydek 6 maja, 17:00
LKS Wisła Wielka 2-2 Stal Chełm Śląski 7 maja, 17:00

Kolejka 23 - 13-14 maja

LKS Wisła Wielka 6-0 LKS Studzionka 14 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 1-2 LKS Studzienice 13 maja, 17:00
LKS Frydek 1-3 Iskra II Pszczyna 14 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 5-1 Siódemka Tychy 13 maja, 17:00
LKS Gardawice 3-2 Fortuna Wyry 13 maja, 16:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3-0 Sokół Orzesze
(wo)
Sokół Wola 3-0 Czapla Kryry 13 maja, 17:00
Znicz Jankowice 3-0 Josieniec Radostowice 13 maja, 17:00

Kolejka 24 - 20-21 maja

LKS Studzionka 4-1 Znicz Jankowice 21 maja, 17:00
Josieniec Radostowice 1-6 Sokół Wola 20 maja, 17:00
Czapla Kryry 1-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 21 maja, 17:00
Sokół Orzesze 0-3 LKS Gardawice
(wo)
Fortuna Wyry 1-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 21 maja, 16:00
Siódemka Tychy 2-1 LKS Frydek 21 maja, 17:00
Iskra II Pszczyna 2-0 Stal Chełm Śląski 20 maja, 17:00
LKS Studzienice 1-4 LKS Wisła Wielka 21 maja, 17:00

Kolejka 25 - 27-28 maja

LKS Studzienice 5-0 LKS Studzionka 28 maja, 17:00
LKS Wisła Wielka 1-1 Iskra II Pszczyna 27 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 0-2 Siódemka Tychy 27 maja, 17:00
LKS Frydek 3-3 Fortuna Wyry 28 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-0 Sokół Orzesze
(wo)
LKS Gardawice 6-0 Czapla Kryry 28 maja, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3-0 Josieniec Radostowice 27 maja, 17:00
Sokół Wola 2-1 Znicz Jankowice 27 maja, 17:00

Kolejka 26 - 3-4 czerwca

LKS Studzionka 0-2 Sokół Wola 4 czerwca, 17:00
Znicz Jankowice 4-4 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3 czerwca, 18:00
Josieniec Radostowice 0-2 LKS Gardawice 3 czerwca, 17:00
Czapla Kryry 0-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany w 20. minucie przy stanie 0-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Sokół Orzesze 0-3 LKS Frydek
(wo)
Fortuna Wyry 0-1 Stal Chełm Śląski 4 czerwca, 16:00
Siódemka Tychy 1-1 LKS Wisła Wielka 4 czerwca, 17:00
Iskra II Pszczyna 0-3 LKS Studzienice 4 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 10-11 czerwca

Iskra II Pszczyna 2-1 LKS Studzionka 11 czerwca, 17:00
LKS Studzienice 6-0 Siódemka Tychy 10 czerwca, 17:00
LKS Wisła Wielka 5-1 Fortuna Wyry 11 czerwca, 17:00
Stal Chełm Śląski 3-0 Sokół Orzesze
(wo)
LKS Frydek 7-3 Czapla Kryry 11 czerwca, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 5-2 Josieniec Radostowice 10 czerwca, 17:00
LKS Gardawice 1-5 Znicz Jankowice 10 czerwca, 16:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0-2 Sokół Wola 11 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 15 czerwca

LKS Studzionka 3-3 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 15 czerwca, 17:00
Sokół Wola 5-2 LKS Gardawice 15 czerwca, 17:00
Znicz Jankowice 1-6 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 15 czerwca, 17:00
Josieniec Radostowice 0-5 LKS Frydek 15 czerwca, 17:00
Czapla Kryry 1-1 Stal Chełm Śląski 15 czerwca, 17:00
Sokół Orzesze 0-3 LKS Wisła Wielka
(wo)
Fortuna Wyry 2-3 LKS Studzienice 15 czerwca, 16:00
Siódemka Tychy 3-0 Iskra II Pszczyna 15 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 17-18 czerwca

Siódemka Tychy 3-0 LKS Studzionka 17 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Iskra II Pszczyna 3-1 Fortuna Wyry 18 czerwca, 17:00
LKS Studzienice 3-0 Sokół Orzesze
(wo)
LKS Wisła Wielka 5-1 Czapla Kryry 18 czerwca, 17:00
Stal Chełm Śląski 6-1 Josieniec Radostowice 17 czerwca, 17:00
LKS Frydek 1-5 Znicz Jankowice 18 czerwca, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-1 Sokół Wola 18 czerwca, 14:30
LKS Gardawice 2-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 18 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 24 czerwca

LKS Studzionka 3-0 LKS Gardawice 24 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 4-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 24 czerwca, 17:00
Sokół Wola 4-1 LKS Frydek 24 czerwca, 17:00
Znicz Jankowice 2-2 Stal Chełm Śląski 24 czerwca, 17:00
Josieniec Radostowice 0-4 LKS Wisła Wielka 24 czerwca, 17:00
Czapla Kryry 0-4 LKS Studzienice 24 czerwca, 17:00
Sokół Orzesze 0-3 Iskra II Pszczyna
(wo)
Fortuna Wyry 2-1 Siódemka Tychy 24 czerwca, 17:00

Klasa B 2016/2017 (Tychy)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas