[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A sportbazar.pl 2016/2017, grupa: Słupsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Włynkówko 26 53 16 5 5 52-36 10 3 0 29-11 6 2 5 23-25
2.  Echo Biesowice 26 48 15 3 8 68-46 8 2 3 35-23 7 1 5 33-23 2 3 1 0 1 4-3
3.  Chrobry Charbrowo 26 48 14 6 6 66-45 8 3 2 33-13 6 3 4 33-32 2 3 1 0 1 3-4
4.  ZS Damnica 26 47 14 5 7 58-36 8 4 1 37-17 6 1 6 21-19
5.  Polonez Bobrowniki 26 46 14 4 8 62-37 9 0 4 26-14 5 4 4 36-23
6.  Błękitni Główczyce 26 41 13 2 11 60-57 8 1 4 28-20 5 1 7 32-37
7.  Rowokół Smołdzino 26 39 12 3 11 64-59 7 2 4 35-21 5 1 7 29-38
8.  Granit Kończewo 26 38 12 2 12 54-49 8 2 3 39-22 4 0 9 15-27
9.  Sokół Szczypkowice 26 34 10 4 12 66-53 7 1 5 42-27 3 3 7 24-26
10.  Zenit Redkowice 26 32 9 5 12 50-46 7 2 4 35-21 2 3 8 15-25 2 4 1 1 0 6-3
11.  Barton Barcino 26 32 9 5 12 44-61 6 2 5 26-26 3 3 7 18-35 2 1 0 1 1 3-6
12.  Czarni Bruskowo Wielkie 26 28 8 4 14 52-75 5 2 6 28-37 3 2 8 24-38
13.  Koral Maszewo Lęborskie 26 26 7 5 14 45-62 3 2 8 20-31 4 3 6 25-31
14.  Unia Korzybie 26 7 2 1 23 32-111 2 1 10 21-56 0 0 13 11-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Włynkówko    2-1 2-1 1-0 2-1 1-1 4-1 2-0 3-0* 1-0 1-1 2-2 3-0 5-3 
 2 Echo Biesowice3-1     1-2 1-5 2-2 1-2 6-2 4-2 2-1 3-1 2-2 2-0 3-1 5-2 
 3 Chrobry Charbrowo2-2 1-3     1-1 1-0 1-3 1-0 4-0 3-1 2-1 6-0 4-0 1-1 6-1 
 4 ZS Damnica2-1 1-4 5-0     2-2 3-0* 3-2 2-0 3-3 0-0 1-1 5-2 8-2 2-0 
 5 Polonez Bobrowniki1-0 3-0 1-2 1-0     3-2 1-2 1-3 4-0 1-0 0-1 2-1 4-1 4-2 
 6 Błękitni Główczyce0-1 3-0 4-4 1-0 6-4     1-2 2-1 2-1 3-2 3-0 1-2 0-3 2-0 
 7 Rowokół Smołdzino1-2 1-1 4-3 1-3 2-2 2-1     1-2 3-2 5-0 4-0 5-2 1-3 5-0 
 8 Granit Kończewo0-2 4-1 2-3 5-0 1-1 4-3 5-3     1-4 2-0 5-0 3-2 2-2 5-1 
 9 Sokół Szczypkowice7-1 3-4 4-1 5-1 5-3 2-3 2-2 3-0*     3-1 2-4 1-3 1-3 4-1 
 10 Zenit Redkowice1-1 3-1 1-2 2-0 0-3* 6-2 4-2 0-3 1-1     4-1 6-1 1-4 6-0 
 11 Barton Barcino4-2 0-1 3-3 1-2 0-3* 4-1 1-3 3-1 2-1 2-2     2-6 2-1 2-0 
 12 Czarni Bruskowo Wielkie0-3 0-5 2-2 0-3 0-7 4-1 8-0 3-0 1-7 1-3 4-3     3-3 2-0 
 13 Koral Maszewo Lęborskie1-2 1-3 1-5 0-1 1-5 1-5 1-2 1-0 0-2 2-2 3-2 1-1     7-1 
 14 Unia Korzybie3-5 1-9 2-5 0-5 1-3 5-8 1-8 1-3 1-1 0-3 0-3 4-2 2-1     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Koral Maszewo Lęborskie 0-2 Sokół Szczypkowice 28 sierpnia, 12:00
Rowokół Smołdzino 5-0 Zenit Redkowice 28 sierpnia, 15:00
KS Włynkówko 2-1 Polonez Bobrowniki 28 sierpnia, 16:00
Błękitni Główczyce 1-0 ZS Damnica 28 sierpnia, 13:00
Chrobry Charbrowo 4-0 Czarni Bruskowo Wielkie 27 sierpnia, 17:00
Granit Kończewo 4-1 Echo Biesowice 28 sierpnia, 13:00
Barton Barcino 2-0 Unia Korzybie 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Sokół Szczypkowice 4-1 Unia Korzybie 4 września, 12:00
Echo Biesowice 2-2 Barton Barcino 3 września, 16:00
Czarni Bruskowo Wielkie 3-0 Granit Kończewo 4 września, 17:00
ZS Damnica 5-0 Chrobry Charbrowo 4 września, 16:00
Polonez Bobrowniki 3-2 Błękitni Główczyce 3 września, 16:00
Zenit Redkowice 1-1 KS Włynkówko 4 września, 14:00
Koral Maszewo Lęborskie 1-2 Rowokół Smołdzino 4 września, 12:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Rowokół Smołdzino 3-2 Sokół Szczypkowice 11 września, 15:00
KS Włynkówko 3-0 Koral Maszewo Lęborskie 11 września, 15:00
Błękitni Główczyce 3-2 Zenit Redkowice 11 września, 13:00
Chrobry Charbrowo 1-0 Polonez Bobrowniki 10 września, 17:00
Granit Kończewo 5-0 ZS Damnica 11 września, 13:00
Barton Barcino 2-6 Czarni Bruskowo Wielkie 11 września, 11:00
Unia Korzybie 1-9 Echo Biesowice 11 września, 14:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Sokół Szczypkowice 3-4 Echo Biesowice 18 września, 12:00
Czarni Bruskowo Wielkie 2-0 Unia Korzybie 18 września, 17:00
ZS Damnica 1-1 Barton Barcino 17 września, 16:00
Zenit Redkowice 1-2 Chrobry Charbrowo 17 września, 16:00
Koral Maszewo Lęborskie 1-5 Błękitni Główczyce 18 września, 11:00
Rowokół Smołdzino 1-2 KS Włynkówko 18 września, 14:00
Granit Kończewo 1-1 Polonez Bobrowniki 14 września, 17:00

Kolejka 5 - 24-25 września

KS Włynkówko 3-0 Sokół Szczypkowice 24 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Błękitni Główczyce 1-2 Rowokół Smołdzino 25 września, 13:00
Chrobry Charbrowo 1-1 Koral Maszewo Lęborskie 24 września, 16:00
Granit Kończewo 2-0 Zenit Redkowice 25 września, 13:00
Barton Barcino 0-3 Polonez Bobrowniki 25 września, 11:00
(wo)
na boisku 6-1
Unia Korzybie 0-5 ZS Damnica 25 września, 14:00
Echo Biesowice 2-0 Czarni Bruskowo Wielkie 24 września, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Sokół Szczypkowice 1-3 Czarni Bruskowo Wielkie 2 października, 12:00
ZS Damnica 1-4 Echo Biesowice 2 października, 16:00
Polonez Bobrowniki 4-2 Unia Korzybie 1 października, 16:00
Zenit Redkowice 4-1 Barton Barcino 2 października, 14:00
Koral Maszewo Lęborskie 1-0 Granit Kończewo 2 października, 12:00
Rowokół Smołdzino 4-3 Chrobry Charbrowo 2 października, 13:00
KS Włynkówko 1-1 Błękitni Główczyce 1 października, 13:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Błękitni Główczyce 2-1 Sokół Szczypkowice 9 października, 13:00
Chrobry Charbrowo 2-2 KS Włynkówko 8 października, 15:00
Granit Kończewo 5-3 Rowokół Smołdzino 9 października, 13:00
Barton Barcino 2-1 Koral Maszewo Lęborskie 9 października, 11:00
Unia Korzybie 0-3 Zenit Redkowice 9 października, 14:00
Echo Biesowice 2-2 Polonez Bobrowniki 8 października, 16:00
Czarni Bruskowo Wielkie 0-3 ZS Damnica 9 października, 16:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Sokół Szczypkowice 5-1 ZS Damnica 16 października, 12:00
Polonez Bobrowniki 2-1 Czarni Bruskowo Wielkie 15 października, 15:00
Zenit Redkowice 3-1 Echo Biesowice 16 października, 10:30
Koral Maszewo Lęborskie 7-1 Unia Korzybie 16 października, 12:00
Rowokół Smołdzino 4-0 Barton Barcino 16 października, 12:00
KS Włynkówko 2-0 Granit Kończewo 15 października, 16:00
Błękitni Główczyce 4-4 Chrobry Charbrowo 16 października, 13:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Chrobry Charbrowo 3-1 Sokół Szczypkowice 22 października, 15:00
Granit Kończewo 4-3 Błękitni Główczyce 23 października, 13:00
Barton Barcino 4-2 KS Włynkówko 23 października, 11:00
Unia Korzybie 1-8 Rowokół Smołdzino 23 października, 14:00
Echo Biesowice 3-1 Koral Maszewo Lęborskie 22 października, 15:00
Czarni Bruskowo Wielkie 1-3 Zenit Redkowice 23 października, 15:00
ZS Damnica 2-2 Polonez Bobrowniki 23 października, 15:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Sokół Szczypkowice 5-3 Polonez Bobrowniki 30 października, 12:00
Zenit Redkowice 2-0 ZS Damnica 29 października, 15:00
Koral Maszewo Lęborskie 1-1 Czarni Bruskowo Wielkie 30 października, 12:00
Rowokół Smołdzino 1-1 Echo Biesowice 30 października, 12:00
KS Włynkówko 5-3 Unia Korzybie 29 października, 15:00
Błękitni Główczyce 3-0 Barton Barcino 30 października, 13:00
Chrobry Charbrowo 4-0 Granit Kończewo 29 października, 14:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Granit Kończewo 1-4 Sokół Szczypkowice 6 listopada, 13:00
Barton Barcino 3-3 Chrobry Charbrowo 6 listopada, 11:00
Unia Korzybie 5-8 Błękitni Główczyce 6 listopada, 14:00
Echo Biesowice 3-1 KS Włynkówko 5 listopada, 14:00
Czarni Bruskowo Wielkie 8-0 Rowokół Smołdzino 6 listopada, 13:00
ZS Damnica 8-2 Koral Maszewo Lęborskie 5 listopada, 14:00
Polonez Bobrowniki 1-0 Zenit Redkowice 5 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 12-13 listopada

Sokół Szczypkowice 3-1 Zenit Redkowice 13 listopada, 12:00
Koral Maszewo Lęborskie 1-5 Polonez Bobrowniki 13 listopada, 12:00
Rowokół Smołdzino 1-3 ZS Damnica 13 listopada, 12:00
KS Włynkówko 2-2 Czarni Bruskowo Wielkie 12 listopada, 14:00
Błękitni Główczyce 3-0 Echo Biesowice 13 listopada, 13:00
Chrobry Charbrowo 6-1 Unia Korzybie 12 listopada, 14:00
Granit Kończewo 5-0 Barton Barcino 13 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 19-20 listopada

Barton Barcino 2-1 Sokół Szczypkowice 20 listopada, 11:00
Unia Korzybie 1-3 Granit Kończewo 20 listopada, 14:00
Echo Biesowice 1-2 Chrobry Charbrowo 19 listopada, 13:00
Czarni Bruskowo Wielkie 4-1 Błękitni Główczyce 20 listopada, 13:00
ZS Damnica 2-1 KS Włynkówko 19 listopada, 13:00
Polonez Bobrowniki 1-2 Rowokół Smołdzino 19 listopada, 13:00
Zenit Redkowice 1-4 Koral Maszewo Lęborskie 20 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Sokół Szczypkowice 1-3 Koral Maszewo Lęborskie 26 marca, 12:00
Zenit Redkowice 4-2 Rowokół Smołdzino 26 marca, 12:00
Polonez Bobrowniki 1-0 KS Włynkówko 25 marca, 16:00
ZS Damnica 3-0 Błękitni Główczyce 25 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Czarni Bruskowo Wielkie 2-2 Chrobry Charbrowo 25 marca, 15:00
Echo Biesowice 4-2 Granit Kończewo 25 marca, 16:00
Unia Korzybie 0-3 Barton Barcino 26 marca, 14:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Unia Korzybie 1-1 Sokół Szczypkowice 1 kwietnia, 16:00
Barton Barcino 0-1 Echo Biesowice 1 kwietnia, 16:00
Granit Kończewo 3-2 Czarni Bruskowo Wielkie 2 kwietnia, 13:00
Chrobry Charbrowo 1-1 ZS Damnica 1 kwietnia, 17:00
Błękitni Główczyce 6-4 Polonez Bobrowniki 3 maja, 13:00
KS Włynkówko 1-0 Zenit Redkowice 2 kwietnia, 14:00
Rowokół Smołdzino 1-3 Koral Maszewo Lęborskie 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Sokół Szczypkowice 2-2 Rowokół Smołdzino 9 kwietnia, 12:00
Koral Maszewo Lęborskie 1-2 KS Włynkówko 8 kwietnia, 16:00
Zenit Redkowice 6-2 Błękitni Główczyce 9 kwietnia, 14:00
Polonez Bobrowniki 1-2 Chrobry Charbrowo 8 kwietnia, 16:00
ZS Damnica 2-0 Granit Kończewo 8 kwietnia, 16:00
Czarni Bruskowo Wielkie 4-3 Barton Barcino 8 kwietnia, 16:00
Echo Biesowice 5-2 Unia Korzybie 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 12 kwietnia

Polonez Bobrowniki 1-3 Granit Kończewo 15 kwietnia, 16:00
Echo Biesowice 2-1 Sokół Szczypkowice 15 kwietnia, 16:00
Unia Korzybie 4-2 Czarni Bruskowo Wielkie 12 kwietnia, 16:30
Barton Barcino 1-2 ZS Damnica 15 kwietnia, 16:00
Chrobry Charbrowo 2-1 Zenit Redkowice 15 kwietnia, 17:00
Błękitni Główczyce 0-3 Koral Maszewo Lęborskie 15 kwietnia, 16:00
KS Włynkówko 4-1 Rowokół Smołdzino 12 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Sokół Szczypkowice 7-1 KS Włynkówko 23 kwietnia, 12:00
Rowokół Smołdzino 2-1 Błękitni Główczyce 23 kwietnia, 14:00
Koral Maszewo Lęborskie 1-5 Chrobry Charbrowo 23 kwietnia, 14:00
Zenit Redkowice 0-3 Granit Kończewo 23 kwietnia, 14:00
Polonez Bobrowniki 0-1 Barton Barcino 22 kwietnia, 16:00
ZS Damnica 2-0 Unia Korzybie 22 kwietnia, 16:00
Czarni Bruskowo Wielkie 0-5 Echo Biesowice 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Czarni Bruskowo Wielkie 1-7 Sokół Szczypkowice 29 kwietnia, 17:00
Echo Biesowice 1-5 ZS Damnica 29 kwietnia, 16:00
Unia Korzybie 1-3 Polonez Bobrowniki 29 kwietnia, 17:30
Barton Barcino 2-2 Zenit Redkowice 29 kwietnia, 16:00
Granit Kończewo 2-2 Koral Maszewo Lęborskie 30 kwietnia, 13:00
Chrobry Charbrowo 1-0 Rowokół Smołdzino 29 kwietnia, 17:00
Błękitni Główczyce 0-1 KS Włynkówko 30 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Sokół Szczypkowice 2-3 Błękitni Główczyce 7 maja, 12:00
KS Włynkówko 2-1 Chrobry Charbrowo 7 maja, 16:00
Rowokół Smołdzino 1-2 Granit Kończewo 7 maja, 15:00
Koral Maszewo Lęborskie 3-2 Barton Barcino 6 maja, 16:00
Zenit Redkowice 6-0 Unia Korzybie 6 maja, 17:00
Polonez Bobrowniki 3-0 Echo Biesowice 6 maja, 16:00
ZS Damnica 5-2 Czarni Bruskowo Wielkie 6 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

ZS Damnica 3-3 Sokół Szczypkowice 13 maja, 16:00
Czarni Bruskowo Wielkie 0-7 Polonez Bobrowniki 13 maja, 17:00
Echo Biesowice 3-1 Zenit Redkowice 13 maja, 16:00
Unia Korzybie 2-1 Koral Maszewo Lęborskie 13 maja, 16:00
Barton Barcino 1-3 Rowokół Smołdzino 13 maja, 16:00
Granit Kończewo 0-2 KS Włynkówko 14 maja, 13:00
Chrobry Charbrowo 1-3 Błękitni Główczyce 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Sokół Szczypkowice 4-1 Chrobry Charbrowo 20 maja, 17:00
Błękitni Główczyce 2-1 Granit Kończewo 21 maja, 13:00
KS Włynkówko 1-1 Barton Barcino 20 maja, 16:00
Rowokół Smołdzino 5-0 Unia Korzybie 21 maja, 15:00
Koral Maszewo Lęborskie 1-3 Echo Biesowice 20 maja, 16:00
Zenit Redkowice 6-1 Czarni Bruskowo Wielkie 20 maja, 17:00
Polonez Bobrowniki 1-0 ZS Damnica 20 maja, 16:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Polonez Bobrowniki 4-0 Sokół Szczypkowice 27 maja, 16:00
ZS Damnica 0-0 Zenit Redkowice 28 maja, 17:00
Czarni Bruskowo Wielkie 3-3 Koral Maszewo Lęborskie 27 maja, 17:00
Echo Biesowice 6-2 Rowokół Smołdzino 27 maja, 16:00
Unia Korzybie 3-5 KS Włynkówko 27 maja, 16:00
Barton Barcino 4-1 Błękitni Główczyce 27 maja, 16:00
Granit Kończewo 2-3 Chrobry Charbrowo 28 maja, 13:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Sokół Szczypkowice 3-0 Granit Kończewo 4 czerwca, 12:00
(wo)
na boisku 3-1
Chrobry Charbrowo 6-0 Barton Barcino 3 czerwca, 17:00
Błękitni Główczyce 2-0 Unia Korzybie 4 czerwca, 13:00
KS Włynkówko 2-1 Echo Biesowice 3 czerwca, 16:00
Rowokół Smołdzino 5-2 Czarni Bruskowo Wielkie 4 czerwca, 15:00
Koral Maszewo Lęborskie 0-1 ZS Damnica 3 czerwca, 16:00
Zenit Redkowice 0-3 Polonez Bobrowniki 3 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-1

Kolejka 25 - 10 czerwca

Zenit Redkowice 1-1 Sokół Szczypkowice 10 czerwca, 17:00
Polonez Bobrowniki 4-1 Koral Maszewo Lęborskie 10 czerwca, 16:00
ZS Damnica 3-2 Rowokół Smołdzino 10 czerwca, 16:00
Czarni Bruskowo Wielkie 0-3 KS Włynkówko 10 czerwca, 17:00
Echo Biesowice 1-2 Błękitni Główczyce 11 czerwca, 18:00
Unia Korzybie 2-5 Chrobry Charbrowo 10 czerwca, 16:00
Barton Barcino 3-1 Granit Kończewo 10 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Sokół Szczypkowice 2-4 Barton Barcino 17 czerwca, 15:00
Granit Kończewo 5-1 Unia Korzybie 17 czerwca, 13:00
Chrobry Charbrowo 1-3 Echo Biesowice 17 czerwca, 15:00
Błękitni Główczyce 1-2 Czarni Bruskowo Wielkie 15 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (17 czerwca, 15:00) odwołany
KS Włynkówko 1-0 ZS Damnica 17 czerwca, 15:00
Rowokół Smołdzino 2-2 Polonez Bobrowniki 17 czerwca, 15:00
Koral Maszewo Lęborskie 2-2 Zenit Redkowice 17 czerwca, 15:00

Klasa okręgowa sportbazar.pl 2016/2017 (Słupsk)

Klasa A sportbazar.pl 2016/2017 (Słupsk II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas