[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Słupsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Kuleszewo 24 52 16 4 4 59-27 10 1 1 31-11 6 3 3 28-16
2.  Pomorze Potęgowo 24 51 15 6 3 82-35 9 2 1 50-19 6 4 2 32-16 2 3 1 0 1 4-3
3.  Dąb Kusowo 24 51 15 6 3 65-26 8 2 2 37-14 7 4 1 28-12 2 3 1 0 1 3-4
4.  Unison Machowino 24 50 16 2 6 59-23 11 1 0 31-5 5 1 6 28-18
5.  Słupia Charnowo 24 31 9 4 11 36-53 5 3 4 19-26 4 1 7 17-27 4 7 2 1 1 5-5
6.  SSPN Malczkowo 24 31 9 4 11 57-46 6 1 5 33-19 3 3 6 24-27 4 5 1 2 1 6-5
7.  KS Zaleskie 24 31 10 1 13 53-49 7 1 4 39-25 3 0 9 14-24 4 4 1 1 2 5-6
8.  Błękitni Motarzyno 24 30 9 3 12 51-51 7 2 3 28-15 2 1 9 23-36 2 3 1 0 1 5-3
9.  Smoki Podole Małe 24 30 9 3 12 43-67 4 3 5 21-26 5 0 7 22-41 2 3 1 0 1 3-5
10.  Victoria Słupsk 24 29 8 5 11 49-75 5 3 4 35-41 3 2 7 14-34
11.  Szansa Siemianice 24 23 6 5 13 40-63 3 4 5 15-18 3 1 8 25-45 2 4 1 1 0 3-1
12.  GKS II Pęplino 24 23 7 2 15 39-63 6 0 6 29-32 1 2 9 10-31 2 1 0 1 1 1-3
13.  Grab Grapice 24 12 3 3 18 19-74 3 1 8 10-23 0 2 10 9-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Sokół Kuleszewo    1-3 1-1 1-0 3-0* 2-0 2-1 2-1 5-1 4-1 4-1 2-0 4-2 
 2 Pomorze Potęgowo1-1     1-3 4-2 6-1 2-2 3-1 4-2 4-2 8-0 8-3 4-0 5-2 
 3 Dąb Kusowo1-1 0-3*     2-0 3-1 0-4 4-2 5-1 9-0 1-1 6-0 3-0 3-1 
 4 Unison Machowino1-0 1-1 3-2     3-0 3-0* 2-0 3-0 4-0 4-2 2-0 2-0 3-0* 
 5 Słupia Charnowo2-1 3-3 1-1 0-4     1-1 2-1 3-2 2-3 0-3* 1-5 2-1 2-1 
 6 SSPN Malczkowo0-1 1-1 1-2 3-6 1-2     2-0 2-1 1-2 6-0 6-3 4-1 6-0 
 7 KS Zaleskie0-3 1-0 3-7 0-3* 2-0 2-2     6-4 4-1 5-1 3-1 2-3 11-0 
 8 Błękitni Motarzyno2-3 0-3 0-1 3-0 2-1 3-2 3-1     4-0 1-1 3-0* 7-3 0-0 
 9 Smoki Podole Małe1-1 1-7 2-2 0-2 2-3 0-4 1-2 3-1     2-0 2-2 2-1 5-1 
 10 Victoria Słupsk5-2 3-3 0-3 0-8 0-4 4-3 1-0 4-4 3-6     10-7 0-0 5-1 
 11 Szansa Siemianice1-4 1-3 0-0 2-2 3-0 3-1 1-2 0-2 1-2 2-1     1-1 0-0 
 12 GKS II Pęplino2-5 4-3 0-5 1-0 0-3 7-2 1-4 3-2 3-2 1-3 0-2     7-1 
 13 Grab Grapice0-6 0-2 0-1 2-1 2-2 0-3 2-0 1-3 1-3 0-1 0-1 2-0     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Dąb Kusowo.
 
Szansa Siemianice 1-1 GKS II Pęplino 28 sierpnia, 17:30
Grab Grapice 0-1 Victoria Słupsk 28 sierpnia, 16:00
Unison Machowino 1-1 Pomorze Potęgowo 28 sierpnia, 14:00
Sokół Kuleszewo 3-0 Słupia Charnowo 28 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-2
KS Zaleskie 2-2 SSPN Malczkowo 28 sierpnia, 14:00
Smoki Podole Małe 3-1 Błękitni Motarzyno 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: GKS II Pęplino.
 
Błękitni Motarzyno 0-1 Dąb Kusowo 4 września, 14:30
SSPN Malczkowo 1-2 Smoki Podole Małe 4 września, 15:00
Słupia Charnowo 2-1 KS Zaleskie 4 września, 14:00
Pomorze Potęgowo 1-1 Sokół Kuleszewo 3 września, 16:00
Victoria Słupsk 0-8 Unison Machowino 4 września, 15:00
Szansa Siemianice 0-0 Grab Grapice 4 września, 13:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: Błękitni Motarzyno.
 
Grab Grapice 2-0 GKS II Pęplino 11 września, 15:00
Unison Machowino 2-0 Szansa Siemianice 11 września, 14:00
Sokół Kuleszewo 4-1 Victoria Słupsk 10 września, 17:00
KS Zaleskie 1-0 Pomorze Potęgowo 11 września, 14:00
Smoki Podole Małe 2-3 Słupia Charnowo 11 września, 13:00
Dąb Kusowo 0-4 SSPN Malczkowo 10 września, 16:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Pauza: SSPN Malczkowo.
 
GKS II Pęplino 3-2 Błękitni Motarzyno 17 września, 16:30
Słupia Charnowo 1-1 Dąb Kusowo 18 września, 14:00
Pomorze Potęgowo 4-2 Smoki Podole Małe 17 września, 14:30
Szansa Siemianice 1-4 Sokół Kuleszewo 18 września, 13:00
Grab Grapice 2-1 Unison Machowino 18 września, 15:00
KS Zaleskie 5-1 Victoria Słupsk 18 września, 14:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: Słupia Charnowo.
 
Unison Machowino 2-0 GKS II Pęplino 25 września, 14:00
Sokół Kuleszewo 4-2 Grab Grapice 24 września, 17:00
KS Zaleskie 3-1 Szansa Siemianice 25 września, 14:00
Smoki Podole Małe 2-0 Victoria Słupsk 25 września, 13:00
Dąb Kusowo 0-3 Pomorze Potęgowo 24 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-2
Błękitni Motarzyno 3-2 SSPN Malczkowo 25 września, 14:30

Kolejka 6 - 1-2 października

Pauza: Pomorze Potęgowo.
 
GKS II Pęplino 7-2 SSPN Malczkowo 2 października, 14:00
Słupia Charnowo 3-2 Błękitni Motarzyno 2 października, 14:00
Victoria Słupsk 0-3 Dąb Kusowo 2 października, 15:00
Szansa Siemianice 1-2 Smoki Podole Małe 2 października, 13:00
Grab Grapice 2-0 KS Zaleskie 2 października, 15:00
Unison Machowino 1-0 Sokół Kuleszewo 2 października, 14:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: Victoria Słupsk.
 
Sokół Kuleszewo 2-0 GKS II Pęplino 8 października, 15:00
KS Zaleskie 0-3 Unison Machowino 9 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Smoki Podole Małe 5-1 Grab Grapice 9 października, 13:00
Dąb Kusowo 6-0 Szansa Siemianice 8 października, 16:00
Błękitni Motarzyno 0-3 Pomorze Potęgowo 9 października, 13:30
SSPN Malczkowo 1-2 Słupia Charnowo 8 października, 16:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Pauza: Szansa Siemianice.
 
GKS II Pęplino 0-3 Słupia Charnowo 15 października, 15:30
Pomorze Potęgowo 2-2 SSPN Malczkowo 15 października, 15:00
Victoria Słupsk 4-4 Błękitni Motarzyno 16 października, 15:00
Grab Grapice 0-1 Dąb Kusowo 16 października, 15:00
Unison Machowino 4-0 Smoki Podole Małe 16 października, 14:00
Sokół Kuleszewo 2-1 KS Zaleskie 15 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Pauza: Grab Grapice.
 
KS Zaleskie 2-3 GKS II Pęplino 23 października, 15:00
Smoki Podole Małe 1-1 Sokół Kuleszewo 23 października, 13:00
Dąb Kusowo 2-0 Unison Machowino 23 października, 12:00
Błękitni Motarzyno 3-0 Szansa Siemianice 23 października, 13:30
(wo)
na boisku 1-3
SSPN Malczkowo 6-0 Victoria Słupsk 22 października, 15:00
Słupia Charnowo 3-3 Pomorze Potęgowo 23 października, 14:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Pauza: Unison Machowino.
 
GKS II Pęplino 4-3 Pomorze Potęgowo 29 października, 14:30
Victoria Słupsk 0-4 Słupia Charnowo 30 października, 15:00
Szansa Siemianice 3-1 SSPN Malczkowo 30 października, 13:00
Grab Grapice 1-3 Błękitni Motarzyno 30 października, 13:00
Sokół Kuleszewo 1-1 Dąb Kusowo 29 października, 15:00
KS Zaleskie 4-1 Smoki Podole Małe 30 października, 14:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Pauza: Sokół Kuleszewo.
 
Smoki Podole Małe 2-1 GKS II Pęplino 6 listopada, 13:00
Dąb Kusowo 4-2 KS Zaleskie 6 listopada, 12:00
Błękitni Motarzyno 3-0 Unison Machowino 6 listopada, 13:30
SSPN Malczkowo 6-0 Grab Grapice 6 listopada, 14:00
Słupia Charnowo 1-5 Szansa Siemianice 6 listopada, 14:00
Pomorze Potęgowo 8-0 Victoria Słupsk 5 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 12-13 listopada

Pauza: KS Zaleskie.
 
Szansa Siemianice 1-3 Pomorze Potęgowo 13 listopada, 13:00
Grab Grapice 2-2 Słupia Charnowo 13 listopada, 13:00
Unison Machowino 3-0 SSPN Malczkowo 13 listopada, 13:00
(wo)
Sokół Kuleszewo 2-1 Błękitni Motarzyno 12 listopada, 14:00
Smoki Podole Małe 2-2 Dąb Kusowo 13 listopada, 13:00
Victoria Słupsk 0-0 GKS II Pęplino 11 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 19-20 listopada

Pauza: Smoki Podole Małe.
 
Dąb Kusowo 3-0 GKS II Pęplino 20 listopada, 12:00
Błękitni Motarzyno 3-1 KS Zaleskie 20 listopada, 13:00
SSPN Malczkowo 0-1 Sokół Kuleszewo 20 listopada, 14:00
Słupia Charnowo 0-4 Unison Machowino 20 listopada, 14:00
Pomorze Potęgowo 5-2 Grab Grapice 19 listopada, 13:30
Szansa Siemianice 2-1 Victoria Słupsk 20 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pauza: Dąb Kusowo.
 
GKS II Pęplino 0-2 Szansa Siemianice 26 marca, 16:00
Victoria Słupsk 5-1 Grab Grapice 26 marca, 15:00
Pomorze Potęgowo 4-2 Unison Machowino 25 marca, 15:30
Słupia Charnowo 2-1 Sokół Kuleszewo 26 marca, 13:00
SSPN Malczkowo 2-0 KS Zaleskie 26 marca, 14:00
Błękitni Motarzyno 4-0 Smoki Podole Małe 26 marca, 13:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: GKS II Pęplino.
 
Dąb Kusowo 5-1 Błękitni Motarzyno 1 kwietnia, 16:00
Smoki Podole Małe 0-4 SSPN Malczkowo 2 kwietnia, 13:00
KS Zaleskie 2-0 Słupia Charnowo 2 kwietnia, 14:00
Sokół Kuleszewo 1-3 Pomorze Potęgowo 2 kwietnia, 16:00
Unison Machowino 4-2 Victoria Słupsk 2 kwietnia, 12:00
Grab Grapice 0-1 Szansa Siemianice 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Błękitni Motarzyno.
 
GKS II Pęplino 7-1 Grab Grapice 9 kwietnia, 17:00
Szansa Siemianice 2-2 Unison Machowino 8 kwietnia, 16:30
Victoria Słupsk 5-2 Sokół Kuleszewo 9 kwietnia, 15:00
Pomorze Potęgowo 3-1 KS Zaleskie 9 kwietnia, 16:00
Słupia Charnowo 2-3 Smoki Podole Małe 9 kwietnia, 14:00
SSPN Malczkowo 1-2 Dąb Kusowo 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 12 kwietnia

Pauza: SSPN Malczkowo.
 
Victoria Słupsk 1-0 KS Zaleskie 3 maja, 13:00
Błękitni Motarzyno 7-3 GKS II Pęplino 15 kwietnia, 13:30
Dąb Kusowo 3-1 Słupia Charnowo 15 kwietnia, 16:00
Smoki Podole Małe 1-7 Pomorze Potęgowo 12 kwietnia, 17:00
Sokół Kuleszewo 4-1 Szansa Siemianice 15 kwietnia, 16:00
Unison Machowino 3-0 Grab Grapice 12 kwietnia, 17:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Słupia Charnowo.
 
GKS II Pęplino 1-0 Unison Machowino 23 kwietnia, 15:00
Grab Grapice 0-6 Sokół Kuleszewo 23 kwietnia, 14:00
Szansa Siemianice 1-2 KS Zaleskie 22 kwietnia, 16:30
Victoria Słupsk 3-6 Smoki Podole Małe 23 kwietnia, 15:00
Pomorze Potęgowo 1-3 Dąb Kusowo 22 kwietnia, 16:00
SSPN Malczkowo 2-1 Błękitni Motarzyno 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: Pomorze Potęgowo.
 
SSPN Malczkowo 4-1 GKS II Pęplino 29 kwietnia, 17:00
Błękitni Motarzyno 2-1 Słupia Charnowo 30 kwietnia, 13:00
Dąb Kusowo 1-1 Victoria Słupsk 29 kwietnia, 16:00
Smoki Podole Małe 2-2 Szansa Siemianice 30 kwietnia, 13:00
KS Zaleskie 11-0 Grab Grapice 30 kwietnia, 14:00
Sokół Kuleszewo 1-0 Unison Machowino 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Victoria Słupsk.
 
GKS II Pęplino 2-5 Sokół Kuleszewo 7 maja, 17:00
Unison Machowino 2-0 KS Zaleskie 7 maja, 12:00
Grab Grapice 1-3 Smoki Podole Małe 7 maja, 14:00
Szansa Siemianice 0-0 Dąb Kusowo 6 maja, 16:30
Pomorze Potęgowo 4-2 Błękitni Motarzyno 6 maja, 16:00
Słupia Charnowo 1-1 SSPN Malczkowo 7 maja, 14:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Szansa Siemianice.
 
Słupia Charnowo 2-1 GKS II Pęplino 14 maja, 15:00
SSPN Malczkowo 1-1 Pomorze Potęgowo 13 maja, 17:00
Błękitni Motarzyno 1-1 Victoria Słupsk 14 maja, 13:00
Dąb Kusowo 3-1 Grab Grapice 13 maja, 16:00
Smoki Podole Małe 0-2 Unison Machowino 14 maja, 13:00
KS Zaleskie 0-3 Sokół Kuleszewo 14 maja, 14:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Grab Grapice.
 
GKS II Pęplino 1-4 KS Zaleskie 21 maja, 11:00
Sokół Kuleszewo 5-1 Smoki Podole Małe 20 maja, 17:00
Unison Machowino 3-2 Dąb Kusowo 21 maja, 12:00
Szansa Siemianice 0-2 Błękitni Motarzyno 20 maja, 16:30
Victoria Słupsk 4-3 SSPN Malczkowo 21 maja, 15:00
Pomorze Potęgowo 6-1 Słupia Charnowo 20 maja, 16:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Unison Machowino.
 
Pomorze Potęgowo 4-0 GKS II Pęplino 27 maja, 16:00
Słupia Charnowo 0-3 Victoria Słupsk 28 maja, 14:00
(wo)
przerwany w 3. minucie przy stanie 0-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
SSPN Malczkowo 6-3 Szansa Siemianice 27 maja, 17:00
Błękitni Motarzyno 0-0 Grab Grapice 28 maja, 13:00
Dąb Kusowo 1-1 Sokół Kuleszewo 27 maja, 16:00
Smoki Podole Małe 1-2 KS Zaleskie 28 maja, 13:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Sokół Kuleszewo.
 
GKS II Pęplino 3-2 Smoki Podole Małe 3 czerwca, 19:00
KS Zaleskie 3-7 Dąb Kusowo 4 czerwca, 15:00
Unison Machowino 3-0 Błękitni Motarzyno 4 czerwca, 12:00
Grab Grapice 0-3 SSPN Malczkowo 4 czerwca, 12:00
Szansa Siemianice 3-0 Słupia Charnowo 3 czerwca, 16:30
Victoria Słupsk 3-3 Pomorze Potęgowo 4 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pauza: KS Zaleskie.
 
GKS II Pęplino 1-3 Victoria Słupsk 11 czerwca, 17:00
Pomorze Potęgowo 8-3 Szansa Siemianice 10 czerwca, 16:00
Słupia Charnowo 2-1 Grab Grapice 11 czerwca, 14:00
SSPN Malczkowo 3-6 Unison Machowino 11 czerwca, 14:00
Błękitni Motarzyno 2-3 Sokół Kuleszewo 10 czerwca, 16:30
Dąb Kusowo 9-0 Smoki Podole Małe 10 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 18 czerwca

Pauza: Smoki Podole Małe.
 
Victoria Słupsk 10-7 Szansa Siemianice 18 czerwca, 15:00
GKS II Pęplino 0-5 Dąb Kusowo 18 czerwca, 15:00
KS Zaleskie 6-4 Błękitni Motarzyno 18 czerwca, 15:00
Sokół Kuleszewo 2-0 SSPN Malczkowo 18 czerwca, 15:00
Unison Machowino 3-0 Słupia Charnowo 18 czerwca, 15:00
Grab Grapice 0-2 Pomorze Potęgowo 18 czerwca, 15:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas