[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Skawina 16 41 13 2 1 86-11 8 0 0 59-3 5 2 1 27-8
2.  Pogorzanka Pogorzyce 16 35 11 2 3 49-8 6 0 2 28-3 5 2 1 21-5
3.  Górnik Wieliczka 16 29 8 5 3 40-9 3 4 1 16-4 5 1 2 24-5
4.  Prądniczanka II Kraków 16 27 8 3 5 39-21 5 2 1 19-3 3 1 4 20-18
5.  Jedynka/Świt Krzeszowice 16 25 7 4 5 55-21 5 2 1 43-7 2 2 4 12-14
6.  Queens Witanowice 16 22 7 1 8 32-31 5 0 3 20-11 2 1 5 12-20
7.  Novi Narama 16 18 5 3 8 32-41 2 2 4 19-21 3 1 4 13-20
8.  Victoria Zalas 16 7 2 1 13 14-78 1 0 7 7-44 1 1 6 7-34
9.  AS Świątniki Górne 16 1 0 1 15 4-131 0 1 7 3-41 0 0 8 1-90
Galena Trzebinia wycofała się z rozgrywek po 2. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Piast Skawina    2-0 3-0 8-2 4-0 8-0 4-1 7-0 23-0 
 2 Pogorzanka Pogorzyce1-0     1-0 0-1 2-0 2-0 1-2 6-0 15-0 
 3 Górnik Wieliczka1-2 1-1     1-0 1-1 1-0 0-0 0-0 11-0 
 4 Prądniczanka II Kraków0-0 0-2 0-0     1-0 2-0 2-0 3-0 11-1 
 5 Jedynka/Świt Krzeszowice2-2 1-1 1-2 3-0*     4-1 7-0 5-1 20-0 
 6 Queens Witanowice1-2 0-3 0-1 3-1 2-1     4-1 7-2 3-0 
 7 Novi Narama2-4 0-3 0-5 3-3 2-4 1-1     6-1 5-0 
 8 Victoria Zalas1-11 0-3 0-11 0-5 2-6 1-4 1-4     2-0 
 9 AS Świątniki Górne0-6 1-8 0-5 0-8 0-0 1-6 1-5 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Piast Skawina 4-0 Jedynka/Świt Krzeszowice 28 sierpnia, 10:00
Prądniczanka II Kraków 11-1 AS Świątniki Górne 27 sierpnia, 12:30
Victoria Zalas 0-11 Górnik Wieliczka 27 sierpnia, 11:00
Galena Trzebinia - Novi Narama
nie odbył się
Pogorzanka Pogorzyce 2-0 Queens Witanowice 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Jedynka/Świt Krzeszowice 4-1 Queens Witanowice 4 września, 17:00
Novi Narama 0-3 Pogorzanka Pogorzyce 7 września, 18:00
Górnik Wieliczka - Galena Trzebinia
nie odbył się
AS Świątniki Górne 0-3 Victoria Zalas 4 września, 11:00
Piast Skawina 8-2 Prądniczanka II Kraków 4 września, 13:30

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: AS Świątniki Górne.
 
Prądniczanka II Kraków 1-0 Jedynka/Świt Krzeszowice 10 września, 13:00
Victoria Zalas 1-11 Piast Skawina 11 września, 16:00
Pogorzanka Pogorzyce 1-0 Górnik Wieliczka 11 września, 11:00
Queens Witanowice 4-1 Novi Narama 10 września, 16:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Pauza: Piast Skawina.
 
Jedynka/Świt Krzeszowice 7-0 Novi Narama 18 września, 17:00
Górnik Wieliczka 1-0 Queens Witanowice 17 września, 11:00
AS Świątniki Górne 1-8 Pogorzanka Pogorzyce 18 września, 11:00
Prądniczanka II Kraków 3-0 Victoria Zalas 17 września, 10:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: Prądniczanka II Kraków.
 
Victoria Zalas 2-6 Jedynka/Świt Krzeszowice 25 września, 16:30
Pogorzanka Pogorzyce 1-0 Piast Skawina 25 września, 11:00
Queens Witanowice 3-0 AS Świątniki Górne 24 września, 16:00
Novi Narama 0-5 Górnik Wieliczka 25 września, 15:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Pauza: Victoria Zalas.
 
Jedynka/Świt Krzeszowice 1-2 Górnik Wieliczka 2 października, 16:30
AS Świątniki Górne 1-5 Novi Narama 2 października, 11:00
Piast Skawina 8-0 Queens Witanowice 2 października, 10:00
Prądniczanka II Kraków 0-2 Pogorzanka Pogorzyce 1 października, 10:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: Jedynka/Świt Krzeszowice.
 
Pogorzanka Pogorzyce 6-0 Victoria Zalas 29 października, 14:00
Queens Witanowice 3-1 Prądniczanka II Kraków 8 października, 13:00
Novi Narama 2-4 Piast Skawina 9 października, 12:30
Górnik Wieliczka 11-0 AS Świątniki Górne 9 października, 11:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Pauza: Pogorzanka Pogorzyce.
 
Jedynka/Świt Krzeszowice 20-0 AS Świątniki Górne 16 października, 16:00
Piast Skawina 3-0 Górnik Wieliczka 16 października, 10:00
Prądniczanka II Kraków 2-0 Novi Narama 15 października, 11:00
Victoria Zalas 1-4 Queens Witanowice 16 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Pauza: Queens Witanowice.
 
Pogorzanka Pogorzyce 2-0 Jedynka/Świt Krzeszowice 23 października, 11:00
Novi Narama 6-1 Victoria Zalas 23 października, 13:00
Górnik Wieliczka 1-0 Prądniczanka II Kraków 23 października, 11:00
AS Świątniki Górne 0-6 Piast Skawina 23 października, 11:00

Kolejka 10 - 8-9 kwietnia

Pauza: Novi Narama.
 
Jedynka/Świt Krzeszowice 2-2 Piast Skawina 9 kwietnia, 17:00
AS Świątniki Górne 0-8 Prądniczanka II Kraków 9 kwietnia, 11:00
Górnik Wieliczka 0-0 Victoria Zalas 9 kwietnia, 17:30
Queens Witanowice 0-3 Pogorzanka Pogorzyce 8 kwietnia, 14:00

Kolejka 11 - 22-23 kwietnia

Pauza: Górnik Wieliczka.
 
Queens Witanowice 2-1 Jedynka/Świt Krzeszowice 22 kwietnia, 16:00
Pogorzanka Pogorzyce 1-2 Novi Narama 23 kwietnia, 11:00
Victoria Zalas 2-0 AS Świątniki Górne 23 kwietnia, 15:00
Prądniczanka II Kraków 0-0 Piast Skawina 22 kwietnia, 11:30

Kolejka 12 - 29-30 kwietnia

Pauza: AS Świątniki Górne.
 
Jedynka/Świt Krzeszowice 3-0 Prądniczanka II Kraków 30 kwietnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Piast Skawina 7-0 Victoria Zalas 30 kwietnia, 10:00
Górnik Wieliczka 1-1 Pogorzanka Pogorzyce 30 kwietnia, 10:00
Novi Narama 1-1 Queens Witanowice 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 6-7 maja

Pauza: Piast Skawina.
 
Novi Narama 2-4 Jedynka/Świt Krzeszowice 7 maja, 17:30
Queens Witanowice 0-1 Górnik Wieliczka 6 maja, 14:00
Pogorzanka Pogorzyce 15-0 AS Świątniki Górne 6 maja, 15:30
Victoria Zalas 0-5 Prądniczanka II Kraków 6 maja, 13:00

Kolejka 14 - 13-14 maja

Pauza: Prądniczanka II Kraków.
 
Jedynka/Świt Krzeszowice 5-1 Victoria Zalas 15 maja, 17:00
Piast Skawina 2-0 Pogorzanka Pogorzyce 13 maja, 10:00
AS Świątniki Górne 1-6 Queens Witanowice 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 11:00) odwołany
Górnik Wieliczka 0-0 Novi Narama 13 maja, 15:30

Kolejka 15 - 20-21 maja

Pauza: Victoria Zalas.
 
Górnik Wieliczka 1-1 Jedynka/Świt Krzeszowice 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 maja, 11:00) odwołany
Novi Narama 5-0 AS Świątniki Górne 20 maja, 14:00
Queens Witanowice 1-2 Piast Skawina 21 maja, 17:00
Pogorzanka Pogorzyce 0-1 Prądniczanka II Kraków 20 maja, 14:00

Kolejka 16 - 27-28 maja

Pauza: Jedynka/Świt Krzeszowice.
 
Victoria Zalas 0-3 Pogorzanka Pogorzyce 28 maja, 16:00
Prądniczanka II Kraków 2-0 Queens Witanowice 27 maja, 11:30
Piast Skawina 4-1 Novi Narama 28 maja, 10:00
AS Świątniki Górne 0-5 Górnik Wieliczka 28 maja, 11:00

Kolejka 17 - 3-4 czerwca

Pauza: Pogorzanka Pogorzyce.
 
AS Świątniki Górne 0-0 Jedynka/Świt Krzeszowice 4 czerwca, 11:00
Górnik Wieliczka 1-2 Piast Skawina 3 czerwca, 15:30
Novi Narama 3-3 Prądniczanka II Kraków 3 czerwca, 11:00
Queens Witanowice 7-2 Victoria Zalas 3 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 10-11 czerwca

Pauza: Queens Witanowice.
 
Jedynka/Świt Krzeszowice 1-1 Pogorzanka Pogorzyce 10 czerwca, 11:00
Victoria Zalas 1-4 Novi Narama 10 czerwca, 11:00
Prądniczanka II Kraków 0-0 Górnik Wieliczka 10 czerwca, 11:00
Piast Skawina 23-0 AS Świątniki Górne 10 czerwca, 11:00

III liga kobiet 2016/2017 (małopolska)

IV liga kobiet 2016/2017 (małopolska (wschód))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas