[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2016/2017, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szarotka Nowosielce 24 65 21 2 1 67-16 12 0 0 36-3 9 2 1 31-13
2.  Brzozovia Brzozów 25 48 14 6 5 59-34 8 2 3 39-19 6 4 2 20-15
3.  LKS II Pisarowce 25 45 14 3 8 72-42 8 2 2 42-19 6 1 6 30-23
4.  Nelson Polańczyk 25 43 12 7 6 65-48 7 3 3 45-25 5 4 3 20-23 2 6 2 0 0 4-2
5.  Orkan Markowce 25 43 13 4 8 64-47 8 2 3 40-19 5 2 5 24-28 2 0 0 0 2 2-4
6.  Juventus Poraż 25 42 12 6 7 68-50 7 3 2 40-19 5 3 5 28-31 2 3 1 0 1 8-6
7.  LKS Izdebki 25 42 12 6 7 61-45 8 3 2 37-15 4 3 5 24-30 2 3 1 0 1 6-8
8.  Orion Pielnia 25 39 11 6 8 55-48 7 3 3 37-26 4 3 5 18-22
9.  LKS Płowce/Stróże Małe 25 30 9 3 13 54-55 6 2 5 31-17 3 1 8 23-38
10.  Drzewiarz Rzepedź 25 25 7 4 14 47-75 3 3 6 24-33 4 1 8 23-42
11.  LKS Odrzechowa 24 20 5 5 14 43-64 2 3 7 23-28 3 2 7 20-36 2 3 1 0 1 6-4
12.  Pionier Średnia Wieś 25 20 6 2 17 34-73 4 2 6 18-29 2 0 11 16-44 2 3 1 0 1 4-6
13.  LKS Olszanica 25 17 5 2 18 31-70 5 0 7 17-16 0 2 11 14-54
14.  LKS Czaszyn 25 13 3 4 18 32-85 2 2 8 19-36 1 2 10 13-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Szarotka Nowosielce    4-1 1-0 5-0 1-0 4-2 2-0 2-0 6-0 3-0 1-0 6-0 1-0 
 2 Brzozovia Brzozów2-3     3-0 1-0 4-3 2-2 1-1 4-2 5-1 1-3 3-4 3-0* 2-0 8-0 
 3 LKS II Pisarowce1-1 3-1     1-1 9-2 2-1 1-2 5-1 4-2 2-3 2-1 7-1 5-3 
 4 Nelson Polańczyk1-4 2-2 1-3     2-1 6-1 4-1 2-2 4-2 3-4 6-1 5-1 3-3 6-0 
 5 Orkan Markowce3-3 0-1 2-1 1-2     5-1 4-1 4-3 2-1 1-2 1-1 4-2 4-0 9-1 
 6 Juventus Poraż0-0 3-2 2-3 0-2     5-1 2-2 2-2 10-2 7-3 3-1 3-1 3-0 
 7 LKS Izdebki2-0 0-0 1-2 5-1 1-1 5-3     4-1 4-2 3-0 1-2 7-0 3-2 1-1 
 8 Orion Pielnia0-1 0-2 2-1 2-2 3-3 1-2 2-2     4-3 3-2 2-1 8-3 6-1 4-3 
 9 LKS Płowce/Stróże Małe1-3 2-3 1-2 1-1 6-0 2-3 2-1 0-0     5-1 4-1 3-0 3-0 1-2 
 10 Drzewiarz Rzepedź0-5 0-3 3-3 2-3 0-2 2-2 2-3 1-4     2-2 3-0 5-4 4-2 
 11 LKS Odrzechowa0-2 2-4 2-5 2-5 1-1 2-3 0-1 1-3 2-2     4-1 6-0 1-1 
 12 Pionier Średnia Wieś1-3 1-1 0-7 1-3 0-3 3-4 2-0 0-3 3-2 3-2     1-1 3-0 
 13 LKS Olszanica0-2 2-1 0-1 0-3 0-1 0-4 0-1 4-1 3-0 4-0 1-2     3-0 
 14 LKS Czaszyn2-4 1-2 2-3 1-1 1-4 1-6 4-4 0-3 1-3 1-0 0-5 5-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Drzewiarz Rzepedź 3-0 Pionier Średnia Wieś 14 sierpnia, 13:00
LKS Czaszyn 4-4 LKS Izdebki 14 sierpnia, 13:00
LKS Olszanica 4-1 LKS Płowce/Stróże Małe 14 sierpnia, 13:00
LKS II Pisarowce 3-1 Brzozovia Brzozów 14 sierpnia, 16:30
LKS Odrzechowa 0-1 Orion Pielnia 14 sierpnia, 12:00
Juventus Poraż 0-2 Orkan Markowce 14 sierpnia, 11:00
Nelson Polańczyk 1-4 Szarotka Nowosielce 14 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pionier Średnia Wieś 1-3 Szarotka Nowosielce 21 sierpnia, 16:30
Orkan Markowce 1-2 Nelson Polańczyk 21 sierpnia, 13:00
Orion Pielnia 1-2 Juventus Poraż 21 sierpnia, 13:00
Brzozovia Brzozów 3-4 LKS Odrzechowa 21 sierpnia, 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe 1-2 LKS II Pisarowce 21 sierpnia, 13:00
LKS Izdebki 3-2 LKS Olszanica 21 sierpnia, 15:00
Drzewiarz Rzepedź 4-2 LKS Czaszyn 21 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

LKS Czaszyn 0-5 Pionier Średnia Wieś 28 sierpnia, 13:00
LKS Olszanica 3-0 Drzewiarz Rzepedź 28 sierpnia, 13:00
LKS II Pisarowce 1-2 LKS Izdebki 28 sierpnia, 16:30
LKS Odrzechowa 1-3 LKS Płowce/Stróże Małe 28 sierpnia, 12:00
Juventus Poraż 0-0 Brzozovia Brzozów 28 sierpnia, 13:00
Nelson Polańczyk 2-2 Orion Pielnia 28 sierpnia, 16:30
Szarotka Nowosielce 1-0 Orkan Markowce 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Pionier Średnia Wieś 1-3 Orkan Markowce 4 września, 16:30
Orion Pielnia 0-1 Szarotka Nowosielce 4 września, 13:00
Brzozovia Brzozów 1-0 Nelson Polańczyk 4 września, 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe 2-3 Juventus Poraż 4 września, 13:00
LKS Izdebki 1-2 LKS Odrzechowa 4 września, 15:00
Drzewiarz Rzepedź 3-3 LKS II Pisarowce 4 września, 13:00
LKS Czaszyn 5-1 LKS Olszanica 4 września, 13:00

Kolejka 5 - 10-11 września

LKS Olszanica 1-2 Pionier Średnia Wieś 11 września, 13:00
LKS II Pisarowce 5-3 LKS Czaszyn 11 września, 16:30
LKS Odrzechowa 2-2 Drzewiarz Rzepedź 11 września, 12:00
Juventus Poraż 5-1 LKS Izdebki 11 września, 13:00
Nelson Polańczyk 4-2 LKS Płowce/Stróże Małe 11 września, 16:30
Szarotka Nowosielce 4-1 Brzozovia Brzozów 11 września, 15:00
Orkan Markowce 4-3 Orion Pielnia 11 września, 13:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Pionier Średnia Wieś 2-0 Orion Pielnia 18 września, 16:30
Brzozovia Brzozów 4-3 Orkan Markowce 18 września, 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe 1-3 Szarotka Nowosielce 18 września, 13:00
LKS Izdebki 5-1 Nelson Polańczyk 18 września, 15:00
Drzewiarz Rzepedź 2-2 Juventus Poraż 18 września, 13:00
LKS Czaszyn 1-0 LKS Odrzechowa 18 września, 13:00
LKS Olszanica 2-1 LKS II Pisarowce 18 września, 13:00

Kolejka 7 - 24-25 września

LKS II Pisarowce 2-1 Pionier Średnia Wieś 25 września, 15:30
LKS Odrzechowa 6-0 LKS Olszanica 25 września, 12:00
Juventus Poraż 3-0 LKS Czaszyn 25 września, 15:00
Nelson Polańczyk 3-4 Drzewiarz Rzepedź 25 września, 15:30
Szarotka Nowosielce 2-0 LKS Izdebki 25 września, 15:00
Orkan Markowce 2-1 LKS Płowce/Stróże Małe 25 września, 12:00
Orion Pielnia 0-2 Brzozovia Brzozów 25 września, 12:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pionier Średnia Wieś 1-1 Brzozovia Brzozów 2 października, 15:30
LKS Płowce/Stróże Małe 0-0 Orion Pielnia 2 października, 12:00
LKS Izdebki 1-1 Orkan Markowce 2 października, 15:00
Drzewiarz Rzepedź 0-5 Szarotka Nowosielce 2 października, 12:00
LKS Czaszyn 1-1 Nelson Polańczyk 2 października, 12:00
LKS Olszanica 0-1 Juventus Poraż 2 października, 12:00
LKS II Pisarowce 2-3 LKS Odrzechowa 2 października, 15:30

Kolejka 9 - 8-9 października

LKS Odrzechowa 4-1 Pionier Średnia Wieś 9 października, 12:00
Juventus Poraż 3-2 LKS II Pisarowce 9 października, 12:00
Nelson Polańczyk 3-3 LKS Olszanica 9 października, 15:30
Szarotka Nowosielce 1-0 LKS Czaszyn 9 października, 15:00
Orkan Markowce 1-2 Drzewiarz Rzepedź 9 października, 12:00
Orion Pielnia 2-2 LKS Izdebki 9 października, 12:00
Brzozovia Brzozów 5-1 LKS Płowce/Stróże Małe 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Pionier Średnia Wieś 0-3 LKS Płowce/Stróże Małe 16 października, 15:30
LKS Izdebki 0-0 Brzozovia Brzozów 16 października, 15:00
Drzewiarz Rzepedź 2-3 Orion Pielnia 16 października, 12:00
LKS Czaszyn 1-4 Orkan Markowce 16 października, 12:00
LKS Olszanica 0-2 Szarotka Nowosielce 16 października, 12:00
LKS II Pisarowce 1-1 Nelson Polańczyk 16 października, 15:30
LKS Odrzechowa 1-1 Juventus Poraż 16 października, 12:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Juventus Poraż 3-1 Pionier Średnia Wieś 23 października, 12:00
Nelson Polańczyk 6-1 LKS Odrzechowa 23 października, 15:30
Szarotka Nowosielce 1-0 LKS II Pisarowce 23 października, 15:00
Orkan Markowce 4-0 LKS Olszanica 23 października, 12:00
Orion Pielnia 4-3 LKS Czaszyn 23 października, 12:00
Brzozovia Brzozów 1-3 Drzewiarz Rzepedź 23 października, 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe 2-1 LKS Izdebki 23 października, 12:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Pionier Średnia Wieś 3-4 LKS Izdebki 30 października, 12:00
Drzewiarz Rzepedź 1-4 LKS Płowce/Stróże Małe 30 października, 12:00
LKS Czaszyn 1-2 Brzozovia Brzozów 30 października, 12:00
LKS Olszanica 0-1 Orion Pielnia 30 października, 12:00
LKS II Pisarowce 9-2 Orkan Markowce 30 października, 12:00
LKS Odrzechowa 0-2 Szarotka Nowosielce 30 października, 12:00
Juventus Poraż 2-3 Nelson Polańczyk 30 października, 12:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Nelson Polańczyk 5-1 Pionier Średnia Wieś 6 listopada, 12:00
Szarotka Nowosielce 4-2 Juventus Poraż 6 listopada, 12:00
Orkan Markowce 1-1 LKS Odrzechowa 6 listopada, 12:00
Orion Pielnia 2-1 LKS II Pisarowce 6 listopada, 12:00
Brzozovia Brzozów 2-0 LKS Olszanica 6 listopada, 12:00
LKS Płowce/Stróże Małe 1-2 LKS Czaszyn 6 listopada, 12:00
LKS Izdebki 3-0 Drzewiarz Rzepedź 26 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Pionier Średnia Wieś 3-2 Drzewiarz Rzepedź 2 kwietnia, 16:30
LKS Izdebki 1-1 LKS Czaszyn 2 kwietnia, 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe 3-0 LKS Olszanica 2 kwietnia, 13:00
Brzozovia Brzozów 3-0 LKS II Pisarowce 2 kwietnia, 11:00
Orion Pielnia 2-1 LKS Odrzechowa 2 kwietnia, 13:00
Orkan Markowce 5-1 Juventus Poraż 2 kwietnia, 13:00
Szarotka Nowosielce 5-0 Nelson Polańczyk 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Szarotka Nowosielce 1-0 Pionier Średnia Wieś 9 kwietnia, 15:00
Nelson Polańczyk 2-1 Orkan Markowce 9 kwietnia, 16:30
Juventus Poraż 2-2 Orion Pielnia 9 kwietnia, 13:00
w Niebieszczanach
LKS Odrzechowa 2-4 Brzozovia Brzozów 9 kwietnia, 12:00
LKS II Pisarowce 5-1 LKS Płowce/Stróże Małe 9 kwietnia, 16:30
LKS Olszanica 0-4 LKS Izdebki 9 kwietnia, 13:00
LKS Czaszyn 1-3 Drzewiarz Rzepedź 9 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 22-23 kwietnia

Pionier Średnia Wieś 3-0 LKS Czaszyn 23 kwietnia, 16:30
Drzewiarz Rzepedź 5-4 LKS Olszanica 23 kwietnia, 13:00
LKS Izdebki 1-2 LKS II Pisarowce 23 kwietnia, 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe 4-1 LKS Odrzechowa 23 kwietnia, 13:00
Brzozovia Brzozów 2-2 Juventus Poraż 23 kwietnia, 15:00
Orion Pielnia 2-2 Nelson Polańczyk 23 kwietnia, 13:00
Orkan Markowce 3-3 Szarotka Nowosielce 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 29-30 kwietnia

Orkan Markowce 4-2 Pionier Średnia Wieś 30 kwietnia, 13:00
Szarotka Nowosielce 2-0 Orion Pielnia 30 kwietnia, 15:00
Nelson Polańczyk 2-2 Brzozovia Brzozów 30 kwietnia, 16:30
Juventus Poraż 2-2 LKS Płowce/Stróże Małe 30 kwietnia, 13:00
w Niebieszczanach
LKS Odrzechowa 2-3 LKS Izdebki 30 kwietnia, 12:00
LKS II Pisarowce 4-2 Drzewiarz Rzepedź 30 kwietnia, 16:30
LKS Olszanica 3-0 LKS Czaszyn 30 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 3 maja

Pionier Średnia Wieś 1-1 LKS Olszanica 3 maja, 16:30
LKS Czaszyn 2-3 LKS II Pisarowce 3 maja, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 2-2 LKS Odrzechowa 3 maja, 13:00
LKS Izdebki 5-3 Juventus Poraż 3 maja, 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe 1-1 Nelson Polańczyk 3 maja, 13:00
Brzozovia Brzozów 2-3 Szarotka Nowosielce 3 maja, 11:00
Orion Pielnia 3-3 Orkan Markowce 3 maja, 13:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Orion Pielnia 8-3 Pionier Średnia Wieś 7 maja, 13:00
Orkan Markowce 0-1 Brzozovia Brzozów 7 maja, 13:00
Szarotka Nowosielce 6-0 LKS Płowce/Stróże Małe 7 maja, 15:00
Nelson Polańczyk 4-1 LKS Izdebki 7 maja, 16:30
Juventus Poraż 10-2 Drzewiarz Rzepedź 7 maja, 13:00
LKS Odrzechowa 1-1 LKS Czaszyn 7 maja, 12:00
LKS II Pisarowce 7-1 LKS Olszanica 7 maja, 16:30

Kolejka 20 - 13-14 maja

Pionier Średnia Wieś 0-7 LKS II Pisarowce 14 maja, 16:30
LKS Olszanica 4-0 LKS Odrzechowa 14 maja, 16:30
LKS Czaszyn 1-6 Juventus Poraż 14 maja, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 2-3 Nelson Polańczyk 14 maja, 13:00
LKS Izdebki 2-0 Szarotka Nowosielce 14 maja, 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe 6-0 Orkan Markowce 14 maja, 13:00
Brzozovia Brzozów 4-2 Orion Pielnia 14 maja, 15:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Brzozovia Brzozów 3-0 Pionier Średnia Wieś 21 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Orion Pielnia 4-3 LKS Płowce/Stróże Małe 21 maja, 13:00
Orkan Markowce 4-1 LKS Izdebki 21 maja, 13:00
Szarotka Nowosielce 3-0 Drzewiarz Rzepedź 21 maja, 15:00
Nelson Polańczyk 6-0 LKS Czaszyn 21 maja, 16:30
Juventus Poraż 3-1 LKS Olszanica 21 maja, 13:00
LKS Odrzechowa 2-5 LKS II Pisarowce 21 maja, 12:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

Pionier Średnia Wieś 3-2 LKS Odrzechowa 28 maja, 16:30
LKS II Pisarowce 2-1 Juventus Poraż 28 maja, 16:30
LKS Olszanica 0-1 Nelson Polańczyk 28 maja, 13:00
LKS Czaszyn 2-4 Szarotka Nowosielce 28 maja, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 0-2 Orkan Markowce 28 maja, 13:00
LKS Izdebki 4-1 Orion Pielnia 28 maja, 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe 2-3 Brzozovia Brzozów 28 maja, 13:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

LKS Płowce/Stróże Małe 3-0 Pionier Średnia Wieś 4 czerwca, 13:00
Brzozovia Brzozów 1-1 LKS Izdebki 4 czerwca, 11:00
Orion Pielnia 3-2 Drzewiarz Rzepedź 4 czerwca, 13:00
Orkan Markowce 9-1 LKS Czaszyn 4 czerwca, 13:00
Szarotka Nowosielce 6-0 LKS Olszanica 4 czerwca, 15:00
Nelson Polańczyk 1-3 LKS II Pisarowce 4 czerwca, 16:30
Juventus Poraż 7-3 LKS Odrzechowa 4 czerwca, 13:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Pionier Średnia Wieś 0-3 Juventus Poraż 11 czerwca, 16:30
LKS Odrzechowa 2-5 Nelson Polańczyk 11 czerwca, 12:00
LKS II Pisarowce 1-1 Szarotka Nowosielce 11 czerwca, 16:30
LKS Olszanica 0-3 Orkan Markowce 11 czerwca, 13:00
LKS Czaszyn 0-3 Orion Pielnia 11 czerwca, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 0-3 Brzozovia Brzozów 11 czerwca, 13:00
LKS Izdebki 4-2 LKS Płowce/Stróże Małe 11 czerwca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 25 - 17-18 czerwca

LKS Izdebki 7-0 Pionier Średnia Wieś 18 czerwca, 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe 5-1 Drzewiarz Rzepedź 18 czerwca, 13:00
Brzozovia Brzozów 8-0 LKS Czaszyn 18 czerwca, 15:00
Orion Pielnia 6-1 LKS Olszanica 18 czerwca, 13:00
Orkan Markowce 2-1 LKS II Pisarowce 18 czerwca, 13:00
Szarotka Nowosielce - LKS Odrzechowa 18 czerwca, 15:00
nie odbył się
Nelson Polańczyk 6-1 Juventus Poraż 18 czerwca, 16:30

Kolejka 26 - 24-25 czerwca

Pionier Średnia Wieś - Nelson Polańczyk 24 czerwca, 13:00
Juventus Poraż - Szarotka Nowosielce 24 czerwca, 13:00
LKS Odrzechowa - Orkan Markowce 24 czerwca, 13:00
LKS II Pisarowce - Orion Pielnia 24 czerwca, 13:00
LKS Olszanica - Brzozovia Brzozów 24 czerwca, 13:00
LKS Czaszyn - LKS Płowce/Stróże Małe 24 czerwca, 13:00
Drzewiarz Rzepedź - LKS Izdebki 24 czerwca, 13:00

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas