[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłok Krościenko Wyżne 26 60 18 6 2 72-26 9 4 0 36-11 9 2 2 36-15
2.  LKS Wesoła 26 55 16 7 3 85-33 9 3 1 43-14 7 4 2 42-19
3.  LKS Górki 26 54 17 3 6 74-39 10 0 3 38-18 7 3 3 36-21
4.  Burza Rogi 26 52 16 4 6 75-29 6 4 3 40-16 10 0 3 35-13
5.  Beskid Posada Górna 26 40 12 4 10 60-45 5 3 5 27-22 7 1 5 33-23
6.  LKS Lubatowa 26 37 10 7 9 46-48 6 5 2 26-20 4 2 7 20-28 2 3 1 0 1 5-4
7.  JKS Jasionów 26 37 11 4 11 58-57 7 1 5 30-26 4 3 6 28-31 2 3 1 0 1 4-5
8.  LKS Milcza 26 35 9 8 9 51-65 5 4 4 29-32 4 4 5 22-33
9.  LKS Kombornia 26 30 8 6 12 52-53 5 2 6 31-26 3 4 6 21-27
10.  San Nozdrzec 26 27 9 0 17 66-73 6 0 7 41-26 3 0 10 25-47 2 3 1 0 1 4-3
11.  LKS Trześniów 26 27 8 3 15 43-77 5 3 5 29-36 3 0 10 14-41 2 3 1 0 1 3-4
12.  Orzeł Pustyny 26 24 6 6 14 41-84 3 2 8 25-43 3 4 6 16-41
13.  Jasiołka Świerzowa 26 20 5 5 16 29-80 5 1 7 16-33 0 4 9 13-47
14.  Huragan Jasionka 26 15 4 3 19 22-65 2 1 10 11-29 2 2 9 11-36
Huragan Jasionka wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wisłok Krościenko Wyżne    1-1 5-3 4-1 1-0 1-1 2-1 2-2 6-0 5-0 4-0 0-0 2-1 3-1 
 2 LKS Wesoła4-1     1-1 1-3 6-1 3-1 2-0 3-1 0-0 5-3 6-1 1-1 8-1 3-0* 
 3 LKS Górki1-4 2-3     2-0 3-2 5-0 3-2 3-1 1-0 8-1 1-5 4-0 2-0 3-0 
 4 Burza Rogi2-2 4-1 2-4     2-0 1-2 7-1 1-1 3-0 6-0 1-3 9-0 0-0 2-2 
 5 Beskid Posada Górna1-2 1-1 2-1 1-3     0-1 0-0 4-5 3-3 3-1 5-1 3-0* 3-2 1-2 
 6 LKS Lubatowa0-6 0-0 0-0 3-1 1-5     3-1 1-1 1-0 7-2 2-0 5-1 0-0 3-3 
 7 JKS Jasionów4-3 3-1 3-0 0-2 1-5 3-2     0-2 0-2 3-2 4-0 5-1 3-3 1-3 
 8 LKS Milcza1-5 1-1 3-7 0-4 0-5 2-2 3-3     3-2 2-0 5-0 2-2 2-1 5-0 
 9 LKS Kombornia1-4 2-4 2-3 0-2 2-3 2-1 1-1 5-0     2-4 5-1 2-2 4-1 3-0* 
 10 San Nozdrzec0-1 2-3 1-3 1-3 2-4 5-1 3-2 9-1 1-4     3-1 2-3 9-0 3-0* 
 11 LKS Trześniów0-2 0-10 2-2 0-2 2-2 3-2 2-4 3-2 4-4 2-1     3-4 5-1 3-0* 
 12 Orzeł Pustyny1-1 1-9 0-3 1-6 2-3 1-3 3-6 1-2 2-4 4-2 3-1     3-3 3-0* 
 13 Jasiołka Świerzowa0-2 2-4 0-6 0-5 1-0 2-1 2-4 1-1 2-1 0-7 2-0 1-2     3-0* 
 14 Huragan Jasionka0-3* 0-4 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 0-2 0-1 4-0 6-0     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

LKS Górki 5-0 LKS Lubatowa 14 sierpnia, 15:00
Orzeł Pustyny 3-3 Jasiołka Świerzowa 14 sierpnia, 11:00
Burza Rogi 7-1 JKS Jasionów 14 sierpnia, 13:00
LKS Kombornia 2-4 LKS Wesoła 14 sierpnia, 15:00
Beskid Posada Górna 1-2 Wisłok Krościenko Wyżne 14 sierpnia, 13:00
San Nozdrzec 3-1 LKS Trześniów 14 sierpnia, 15:00
LKS Milcza 5-0 Huragan Jasionka 14 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

LKS Lubatowa 3-3 Huragan Jasionka 24 sierpnia, 18:00
LKS Trześniów 3-2 LKS Milcza 21 sierpnia, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 5-0 San Nozdrzec 21 sierpnia, 15:00
LKS Wesoła 6-1 Beskid Posada Górna 21 sierpnia, 16:30
JKS Jasionów 0-2 LKS Kombornia 21 sierpnia, 16:30
Jasiołka Świerzowa 0-5 Burza Rogi 21 sierpnia, 16:30
LKS Górki 4-0 Orzeł Pustyny 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Orzeł Pustyny 1-3 LKS Lubatowa 28 sierpnia, 11:00
Burza Rogi 2-4 LKS Górki 28 sierpnia, 13:00
LKS Kombornia 4-1 Jasiołka Świerzowa 28 sierpnia, 15:00
Beskid Posada Górna 0-0 JKS Jasionów 28 sierpnia, 13:00
San Nozdrzec 2-3 LKS Wesoła 28 sierpnia, 15:00
LKS Milcza 1-5 Wisłok Krościenko Wyżne 28 sierpnia, 13:00
Huragan Jasionka 0-1 LKS Trześniów 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 3-4 września

LKS Lubatowa 2-0 LKS Trześniów 4 września, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 3-1 Huragan Jasionka 4 września, 15:00
LKS Wesoła 3-1 LKS Milcza 4 września, 13:00
JKS Jasionów 3-2 San Nozdrzec 4 września, 16:30
Jasiołka Świerzowa 1-0 Beskid Posada Górna 4 września, 16:30
LKS Górki 1-0 LKS Kombornia 4 września, 15:00
Orzeł Pustyny 1-6 Burza Rogi 4 września, 11:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Burza Rogi 1-2 LKS Lubatowa 11 września, 13:00
LKS Kombornia 2-2 Orzeł Pustyny 11 września, 15:00
Beskid Posada Górna 2-1 LKS Górki 11 września, 13:00
San Nozdrzec 9-0 Jasiołka Świerzowa 11 września, 15:00
LKS Milcza 3-3 JKS Jasionów 11 września, 13:00
Huragan Jasionka 0-4 LKS Wesoła 11 września, 11:00
LKS Trześniów 0-2 Wisłok Krościenko Wyżne 11 września, 11:00

Kolejka 6 - 17-18 września

LKS Lubatowa 0-6 Wisłok Krościenko Wyżne 18 września, 13:00
LKS Wesoła 6-1 LKS Trześniów 18 września, 13:00
JKS Jasionów 1-3 Huragan Jasionka 18 września, 16:30
Jasiołka Świerzowa 1-1 LKS Milcza 18 września, 16:30
LKS Górki 8-1 San Nozdrzec 18 września, 15:00
Orzeł Pustyny 2-3 Beskid Posada Górna 18 września, 11:00
Burza Rogi 3-0 LKS Kombornia 18 września, 13:00

Kolejka 7 - 24-25 września

LKS Kombornia 2-1 LKS Lubatowa 25 września, 15:00
Beskid Posada Górna 1-3 Burza Rogi 25 września, 12:00
San Nozdrzec 2-3 Orzeł Pustyny 25 września, 15:00
LKS Milcza 3-7 LKS Górki 25 września, 12:00
Huragan Jasionka 6-0 Jasiołka Świerzowa 25 września, 11:00
LKS Trześniów 2-4 JKS Jasionów 25 września, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 1-1 LKS Wesoła 25 września, 15:00

Kolejka 8 - 1-2 października

LKS Lubatowa 0-0 LKS Wesoła 2 października, 12:00
JKS Jasionów 4-3 Wisłok Krościenko Wyżne 2 października, 15:30
Jasiołka Świerzowa 2-0 LKS Trześniów 2 października, 15:30
LKS Górki 3-0 Huragan Jasionka 2 października, 15:00
Orzeł Pustyny 1-2 LKS Milcza 2 października, 11:00
Burza Rogi 6-0 San Nozdrzec 2 października, 13:00
LKS Kombornia 2-3 Beskid Posada Górna 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Beskid Posada Górna 0-1 LKS Lubatowa 9 października, 12:00
San Nozdrzec 1-4 LKS Kombornia 9 października, 15:00
LKS Milcza 0-4 Burza Rogi 9 października, 12:00
Huragan Jasionka 4-0 Orzeł Pustyny 9 października, 11:00
LKS Trześniów 2-2 LKS Górki 9 października, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 2-1 Jasiołka Świerzowa 9 października, 15:00
LKS Wesoła 2-0 JKS Jasionów 9 października, 12:00

Kolejka 10 - 15-16 października

LKS Lubatowa 3-1 JKS Jasionów 16 października, 12:00
Jasiołka Świerzowa 2-4 LKS Wesoła 16 października, 15:30
LKS Górki 1-4 Wisłok Krościenko Wyżne 16 października, 15:00
Orzeł Pustyny 3-1 LKS Trześniów 16 października, 11:00
Burza Rogi 2-2 Huragan Jasionka 16 października, 13:00
LKS Kombornia 5-0 LKS Milcza 16 października, 15:00
Beskid Posada Górna 3-1 San Nozdrzec 16 października, 12:00

Kolejka 11 - 22-23 października

San Nozdrzec 5-1 LKS Lubatowa 23 października, 14:30
LKS Milcza 0-5 Beskid Posada Górna 23 października, 12:00
Huragan Jasionka 1-1 LKS Kombornia 23 października, 11:00
LKS Trześniów 0-2 Burza Rogi 23 października, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 0-0 Orzeł Pustyny 23 października, 14:30
LKS Wesoła 1-1 LKS Górki 23 października, 12:00
JKS Jasionów 3-3 Jasiołka Świerzowa 23 października, 14:30

Kolejka 12 - 29-30 października

LKS Lubatowa 0-0 Jasiołka Świerzowa 30 października, 11:00
LKS Górki 3-2 JKS Jasionów 30 października, 13:00
Orzeł Pustyny 1-9 LKS Wesoła 30 października, 11:00
Burza Rogi 2-2 Wisłok Krościenko Wyżne 30 października, 13:00
LKS Kombornia 5-1 LKS Trześniów 30 października, 11:00
Beskid Posada Górna 1-2 Huragan Jasionka 30 października, 11:00
San Nozdrzec 9-1 LKS Milcza 30 października, 11:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

LKS Milcza 2-2 LKS Lubatowa 6 listopada, 11:00
Huragan Jasionka 0-2 San Nozdrzec 6 listopada, 11:00
LKS Trześniów 2-2 Beskid Posada Górna 6 listopada, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 6-0 LKS Kombornia 6 listopada, 11:00
LKS Wesoła 1-3 Burza Rogi 6 listopada, 11:00
JKS Jasionów 5-1 Orzeł Pustyny 6 listopada, 11:00
Jasiołka Świerzowa 0-6 LKS Górki 6 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

LKS Lubatowa 0-0 LKS Górki 2 kwietnia, 13:00
Jasiołka Świerzowa 1-2 Orzeł Pustyny 2 kwietnia, 16:30
JKS Jasionów 0-2 Burza Rogi 2 kwietnia, 16:30
LKS Wesoła 0-0 LKS Kombornia 2 kwietnia, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 1-0 Beskid Posada Górna 2 kwietnia, 11:00
LKS Trześniów 2-1 San Nozdrzec 2 kwietnia, 11:00
Huragan Jasionka 0-3 LKS Milcza
(wo)

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Huragan Jasionka 0-3 LKS Lubatowa
(wo)
LKS Milcza 5-0 LKS Trześniów 9 kwietnia, 13:00
San Nozdrzec 0-1 Wisłok Krościenko Wyżne 9 kwietnia, 15:00
Beskid Posada Górna 1-1 LKS Wesoła 9 kwietnia, 13:00
LKS Kombornia 1-1 JKS Jasionów 9 kwietnia, 15:00
Burza Rogi 0-0 Jasiołka Świerzowa 9 kwietnia, 13:00
Orzeł Pustyny 0-3 LKS Górki 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 22-23 kwietnia

LKS Lubatowa 5-1 Orzeł Pustyny 23 kwietnia, 13:00
LKS Górki 2-0 Burza Rogi 23 kwietnia, 15:00
Jasiołka Świerzowa 2-1 LKS Kombornia 23 kwietnia, 16:30
JKS Jasionów 1-5 Beskid Posada Górna 23 kwietnia, 16:30
LKS Wesoła 5-3 San Nozdrzec 23 kwietnia, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 2-2 LKS Milcza 23 kwietnia, 11:00
LKS Trześniów 3-0 Huragan Jasionka
(wo)

Kolejka 17 - 29-30 kwietnia

LKS Trześniów 3-2 LKS Lubatowa 30 kwietnia, 11:00
Huragan Jasionka 0-3 Wisłok Krościenko Wyżne
(wo)
LKS Milcza 1-1 LKS Wesoła 30 kwietnia, 13:00
San Nozdrzec 3-2 JKS Jasionów 30 kwietnia, 15:00
Beskid Posada Górna 3-2 Jasiołka Świerzowa 30 kwietnia, 13:00
LKS Kombornia 2-3 LKS Górki 30 kwietnia, 15:00
Burza Rogi 9-0 Orzeł Pustyny 30 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 3 maja

LKS Lubatowa 3-1 Burza Rogi 3 maja, 17:00
Orzeł Pustyny 2-4 LKS Kombornia 3 maja, 11:00
LKS Górki 3-2 Beskid Posada Górna 3 maja, 15:00
Jasiołka Świerzowa 0-7 San Nozdrzec 3 maja, 16:30
JKS Jasionów 0-2 LKS Milcza 3 maja, 16:30
LKS Wesoła 3-0 Huragan Jasionka
(wo)
Wisłok Krościenko Wyżne 4-0 LKS Trześniów 3 maja, 11:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Wisłok Krościenko Wyżne 1-1 LKS Lubatowa 7 maja, 11:00
LKS Trześniów 0-10 LKS Wesoła 7 maja, 11:00
Huragan Jasionka 0-3 JKS Jasionów
(wo)
LKS Milcza 2-1 Jasiołka Świerzowa 7 maja, 13:00
San Nozdrzec 1-3 LKS Górki 7 maja, 15:00
Beskid Posada Górna 3-0 Orzeł Pustyny 7 maja, 16:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LKS Kombornia 0-2 Burza Rogi 7 maja, 15:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

LKS Lubatowa 1-0 LKS Kombornia 14 maja, 13:00
Burza Rogi 2-0 Beskid Posada Górna 13 maja, 17:00
Orzeł Pustyny 4-2 San Nozdrzec 14 maja, 11:00
LKS Górki 3-1 LKS Milcza 14 maja, 15:00
Jasiołka Świerzowa 3-0 Huragan Jasionka
(wo)
JKS Jasionów 4-0 LKS Trześniów 15 czerwca, 16:30
LKS Wesoła 4-1 Wisłok Krościenko Wyżne 13 maja, 16:30

Kolejka 21 - 20-21 maja

LKS Wesoła 3-1 LKS Lubatowa 21 maja, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 2-1 JKS Jasionów 21 maja, 11:00
LKS Trześniów 5-1 Jasiołka Świerzowa 21 maja, 11:00
Huragan Jasionka 0-3 LKS Górki
(wo)
LKS Milcza 2-2 Orzeł Pustyny 21 maja, 13:00
San Nozdrzec 1-3 Burza Rogi 21 maja, 15:00
Beskid Posada Górna 3-3 LKS Kombornia 21 maja, 13:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

LKS Lubatowa 1-5 Beskid Posada Górna 28 maja, 13:00
LKS Kombornia 2-4 San Nozdrzec 28 maja, 15:00
Burza Rogi 1-1 LKS Milcza 28 maja, 13:00
Orzeł Pustyny 3-0 Huragan Jasionka
(wo)
LKS Górki 1-5 LKS Trześniów 28 maja, 15:00
Jasiołka Świerzowa 0-2 Wisłok Krościenko Wyżne 28 maja, 16:30
JKS Jasionów 3-1 LKS Wesoła 28 maja, 17:30

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

JKS Jasionów 3-2 LKS Lubatowa 4 czerwca, 16:30
LKS Wesoła 8-1 Jasiołka Świerzowa 4 czerwca, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 5-3 LKS Górki 4 czerwca, 11:00
LKS Trześniów 3-4 Orzeł Pustyny 4 czerwca, 11:00
Huragan Jasionka 0-3 Burza Rogi
(wo)
LKS Milcza 3-2 LKS Kombornia 4 czerwca, 13:00
San Nozdrzec 2-4 Beskid Posada Górna 4 czerwca, 11:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

LKS Lubatowa 7-2 San Nozdrzec 11 czerwca, 13:00
Beskid Posada Górna 4-5 LKS Milcza 15 czerwca, 15:00
LKS Kombornia 3-0 Huragan Jasionka
(wo)
Burza Rogi 1-3 LKS Trześniów 11 czerwca, 13:00
Orzeł Pustyny 1-1 Wisłok Krościenko Wyżne 11 czerwca, 11:00
LKS Górki 2-3 LKS Wesoła 11 czerwca, 15:00
Jasiołka Świerzowa 2-4 JKS Jasionów 11 czerwca, 16:30

Kolejka 25 - 17-18 czerwca

Jasiołka Świerzowa 2-1 LKS Lubatowa 18 czerwca, 16:30
JKS Jasionów 3-0 LKS Górki 18 czerwca, 16:30
LKS Wesoła 1-1 Orzeł Pustyny 18 czerwca, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 4-1 Burza Rogi 17 czerwca, 16:30
LKS Trześniów 4-4 LKS Kombornia 18 czerwca, 17:30
Huragan Jasionka 0-3 Beskid Posada Górna
(wo)
LKS Milcza 2-0 San Nozdrzec 18 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 24-25 czerwca

LKS Lubatowa 1-1 LKS Milcza 24 czerwca, 13:00
San Nozdrzec 3-0 Huragan Jasionka
(wo)
Beskid Posada Górna 5-1 LKS Trześniów 24 czerwca, 13:00
LKS Kombornia 1-4 Wisłok Krościenko Wyżne 24 czerwca, 13:00
Burza Rogi 4-1 LKS Wesoła 24 czerwca, 13:00
Orzeł Pustyny 3-6 JKS Jasionów 24 czerwca, 17:00
LKS Górki 2-0 Jasiołka Świerzowa 24 czerwca, 13:00

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas