[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2016/2017, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zamczysko Odrzykoń 26 65 21 2 3 116-22 10 2 1 56-14 11 0 2 60-8
2.  Iwełka Iwla 26 59 19 2 5 95-44 10 0 3 52-19 9 2 2 43-25
3.  Standart Święcany 26 57 18 3 5 60-32 10 2 1 30-10 8 1 4 30-22
4.  Nafta Chorkówka 26 52 15 7 4 86-47 9 2 2 53-24 6 5 2 33-23
5.  Czardasz Osiek Jasielski 26 44 14 2 10 72-56 7 2 4 35-22 7 0 6 37-34
6.  Tęcza Zręcin 26 40 12 4 10 52-45 9 1 3 24-16 3 3 7 28-29
7.  Wisłoka Niegłowice 26 36 11 3 12 57-75 6 1 6 35-39 5 2 6 22-36
8.  Liwocz Brzyska 26 34 11 1 14 58-55 6 0 7 28-26 5 1 7 30-29 2 3 1 0 1 6-6
9.  Koniczynka Krosno 26 34 8 10 8 45-43 3 6 4 17-19 5 4 4 28-24 2 3 1 0 1 6-6
10.  Dragon Nowy Glinik 26 33 9 6 11 52-57 6 2 5 30-27 3 4 6 22-30
11.  Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 26 32 9 5 12 37-52 5 3 5 18-22 4 2 7 19-30
12.  Zorza 03 Łubienko 26 15 4 3 19 29-68 4 3 6 20-36 0 0 13 9-32
13.  Victoria Dobieszyn 26 11 2 5 19 35-104 1 3 9 20-59 1 2 10 15-45
14.  Jasiołka Szebnie 26 6 1 3 22 24-118 1 1 11 16-51 0 2 11 8-67

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zamczysko Odrzykoń    1-2 8-0 3-3 11-2 3-3 3-0 2-1 3-0 4-2 1-0 2-0 7-1 8-0 
 2 Iwełka Iwla0-3     2-0 4-1 3-1 5-3 2-3 1-2 3-0 3-2 9-1 2-1 3-2 15-0 
 3 Standart Święcany2-1 1-1     3-0 3-2 4-2 4-0 0-0 0-2 3-2 1-0 3-0 3-0* 3-0* 
 4 Nafta Chorkówka2-4 5-2 4-2     0-2 3-2 6-1 3-1 3-3 3-3 1-0 3-1 10-3 10-0 
 5 Czardasz Osiek Jasielski0-3* 3-6 0-3 1-2     3-3 1-0 1-0 7-2 3-3 5-0 2-0 1-0 8-0 
 6 Tęcza Zręcin2-0 2-1 0-1 1-3 4-3     3-1 3-2 1-1 1-0 1-2 2-0 3-2 1-0 
 7 Wisłoka Niegłowice0-5 5-9 2-7 2-2 2-3 0-1     3-1 1-7 5-0 4-2 5-2 3-0 3-0* 
 8 Liwocz Brzyska1-3 0-2 0-1 1-4 4-1 3-1 2-5     1-3 4-1 1-2 2-1 2-1 7-1 
 9 Koniczynka Krosno0-3 1-3 0-1 2-2 1-0 0-0 1-1 3-5     1-1 1-1 3-0 1-1 3-1 
 10 Dragon Nowy Glinik1-3 2-5 2-1 2-2 1-5 1-0 3-4 4-6 0-0     4-0 2-1 6-0 2-0 
 11 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki0-2 0-3 1-3 1-1 1-4 4-2 0-1 2-1 1-0 1-1     2-1 3-1 2-2 
 12 Zorza 03 Łubienko0-10 1-4 2-2 0-6 0-5 1-0 9-0 3-1 0-3 0-2 1-1     1-1 2-1 
 13 Victoria Dobieszyn0-15 1-1 0-4 3-4 2-5 1-7 2-2 1-3 1-4 2-3 1-6 3-2     3-3 
 14 Jasiołka Szebnie0-8 3-4 1-5 0-3* 2-4 1-4 0-4 3-7 3-3 0-2 0-4 1-0 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Liwocz Brzyska 4-1 Czardasz Osiek Jasielski 14 sierpnia, 15:00
Victoria Dobieszyn 2-2 Wisłoka Niegłowice 14 sierpnia, 14:00
Nafta Chorkówka 1-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 14 sierpnia, 11:00
Iwełka Iwla 2-0 Standart Święcany 14 sierpnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 3-3 Tęcza Zręcin 14 sierpnia, 11:00
Jasiołka Szebnie 0-2 Dragon Nowy Glinik 14 sierpnia, 13:00
Zorza 03 Łubienko 0-3 Koniczynka Krosno 14 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Czardasz Osiek Jasielski 7-2 Koniczynka Krosno 21 sierpnia, 11:00
Dragon Nowy Glinik 2-1 Zorza 03 Łubienko 21 sierpnia, 16:30
Tęcza Zręcin 1-0 Jasiołka Szebnie 21 sierpnia, 11:00
Standart Święcany 2-1 Zamczysko Odrzykoń 21 sierpnia, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-3 Iwełka Iwla 21 sierpnia, 13:00
Wisłoka Niegłowice 2-2 Nafta Chorkówka 21 sierpnia, 11:00
Liwocz Brzyska 2-1 Victoria Dobieszyn 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Victoria Dobieszyn 2-5 Czardasz Osiek Jasielski 28 sierpnia, 14:00
Nafta Chorkówka 3-1 Liwocz Brzyska 28 sierpnia, 11:00
Iwełka Iwla 2-3 Wisłoka Niegłowice 28 sierpnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 1-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 28 sierpnia, 11:00
Jasiołka Szebnie 1-5 Standart Święcany 28 sierpnia, 13:00
Zorza 03 Łubienko 1-0 Tęcza Zręcin 28 sierpnia, 11:00
Koniczynka Krosno 1-1 Dragon Nowy Glinik 28 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 3-4 września

Czardasz Osiek Jasielski 3-3 Dragon Nowy Glinik 4 września, 11:00
Tęcza Zręcin 1-1 Koniczynka Krosno 4 września, 11:00
Standart Święcany 3-0 Zorza 03 Łubienko 4 września, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-2 Jasiołka Szebnie 4 września, 11:00
Wisłoka Niegłowice 0-5 Zamczysko Odrzykoń 4 września, 11:00
w Odrzykoniu; Wisłoka gospodarzem
Liwocz Brzyska 0-2 Iwełka Iwla 4 września, 15:00
Victoria Dobieszyn 3-4 Nafta Chorkówka 4 września, 14:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Nafta Chorkówka 0-2 Czardasz Osiek Jasielski 11 września, 11:00
Iwełka Iwla 3-2 Victoria Dobieszyn 11 września, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 2-1 Liwocz Brzyska 11 września, 11:00
Jasiołka Szebnie 0-4 Wisłoka Niegłowice 11 września, 13:00
Zorza 03 Łubienko 1-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 11 września, 11:00
Koniczynka Krosno 0-1 Standart Święcany 11 września, 16:30
Dragon Nowy Glinik 1-0 Tęcza Zręcin 11 września, 16:30

Kolejka 6 - 17-18 września

Czardasz Osiek Jasielski 3-3 Tęcza Zręcin 18 września, 11:00
Standart Święcany 3-2 Dragon Nowy Glinik 18 września, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-0 Koniczynka Krosno 18 września, 13:00
Wisłoka Niegłowice 5-2 Zorza 03 Łubienko 18 września, 11:00
Liwocz Brzyska 7-1 Jasiołka Szebnie 18 września, 15:00
Nafta Chorkówka 5-2 Iwełka Iwla 18 września, 11:00
Zamczysko Odrzykoń 7-1 Victoria Dobieszyn 18 września, 11:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Iwełka Iwla 3-1 Czardasz Osiek Jasielski 25 września, 15:30
Zamczysko Odrzykoń 3-3 Nafta Chorkówka 25 września, 15:00
Jasiołka Szebnie 2-3 Victoria Dobieszyn 25 września, 12:00
Zorza 03 Łubienko 3-1 Liwocz Brzyska 25 września, 11:00
Koniczynka Krosno 1-1 Wisłoka Niegłowice 25 września, 15:30
Dragon Nowy Glinik 4-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 25 września, 13:00
Tęcza Zręcin 0-1 Standart Święcany 25 września, 14:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Czardasz Osiek Jasielski 0-3 Standart Święcany 2 października, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 4-2 Tęcza Zręcin 2 października, 12:00
Wisłoka Niegłowice 5-0 Dragon Nowy Glinik 2 października, 11:00
Liwocz Brzyska 1-3 Koniczynka Krosno 2 października, 15:00
Victoria Dobieszyn 3-2 Zorza 03 Łubienko 2 października, 14:00
Nafta Chorkówka 10-0 Jasiołka Szebnie 2 października, 11:00
Iwełka Iwla 0-3 Zamczysko Odrzykoń 2 października, 15:30

Kolejka 9 - 8-9 października

Zamczysko Odrzykoń 11-2 Czardasz Osiek Jasielski 9 października, 11:00
Jasiołka Szebnie 3-4 Iwełka Iwla 9 października, 12:00
Zorza 03 Łubienko 0-6 Nafta Chorkówka 9 października, 11:00
Koniczynka Krosno 1-1 Victoria Dobieszyn 9 października, 15:30
Dragon Nowy Glinik 4-6 Liwocz Brzyska 9 października, 13:00
Tęcza Zręcin 3-1 Wisłoka Niegłowice 9 października, 11:00
Standart Święcany 1-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 9 października, 12:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Czardasz Osiek Jasielski 5-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 16 października, 11:00
Wisłoka Niegłowice 2-7 Standart Święcany 16 października, 11:00
Liwocz Brzyska 3-1 Tęcza Zręcin 16 października, 15:00
Victoria Dobieszyn 2-3 Dragon Nowy Glinik 16 października, 14:00
Nafta Chorkówka 3-3 Koniczynka Krosno 16 października, 11:00
Iwełka Iwla 2-1 Zorza 03 Łubienko 16 października, 14:30
Zamczysko Odrzykoń 8-0 Jasiołka Szebnie 16 października, 11:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Jasiołka Szebnie 2-4 Czardasz Osiek Jasielski 23 października, 11:00
Zorza 03 Łubienko 0-10 Zamczysko Odrzykoń 23 października, 11:00
Koniczynka Krosno 1-3 Iwełka Iwla 23 października, 14:30
Dragon Nowy Glinik 2-2 Nafta Chorkówka 23 października, 13:00
Tęcza Zręcin 3-2 Victoria Dobieszyn 23 października, 11:00
Standart Święcany 0-0 Liwocz Brzyska 23 października, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-1 Wisłoka Niegłowice 23 października, 11:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Czardasz Osiek Jasielski 1-0 Wisłoka Niegłowice 30 października, 11:00
Liwocz Brzyska 1-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 30 października, 11:00
Victoria Dobieszyn 0-4 Standart Święcany 30 października, 14:00
Nafta Chorkówka 3-2 Tęcza Zręcin 30 października, 11:00
Iwełka Iwla 3-2 Dragon Nowy Glinik 30 października, 11:00
Zamczysko Odrzykoń 3-0 Koniczynka Krosno 30 października, 11:00
Jasiołka Szebnie 1-0 Zorza 03 Łubienko 30 października, 11:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Zorza 03 Łubienko 0-5 Czardasz Osiek Jasielski 6 listopada, 11:00
Koniczynka Krosno 3-1 Jasiołka Szebnie 6 listopada, 11:00
Dragon Nowy Glinik 1-3 Zamczysko Odrzykoń 6 listopada, 13:00
Tęcza Zręcin 2-1 Iwełka Iwla 6 listopada, 11:00
Standart Święcany 3-0 Nafta Chorkówka 6 listopada, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3-1 Victoria Dobieszyn 6 listopada, 11:00
Wisłoka Niegłowice 3-1 Liwocz Brzyska 6 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Czardasz Osiek Jasielski 1-0 Liwocz Brzyska 2 kwietnia, 11:00
Wisłoka Niegłowice 3-0 Victoria Dobieszyn 2 kwietnia, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-1 Nafta Chorkówka 2 kwietnia, 13:00
Standart Święcany 1-1 Iwełka Iwla 2 kwietnia, 13:00
Tęcza Zręcin 2-0 Zamczysko Odrzykoń 2 kwietnia, 14:00
Dragon Nowy Glinik 2-0 Jasiołka Szebnie 2 kwietnia, 13:00
Koniczynka Krosno 3-0 Zorza 03 Łubienko 2 kwietnia, 16:30

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Koniczynka Krosno 1-0 Czardasz Osiek Jasielski 9 kwietnia, 16:30
Zorza 03 Łubienko 0-2 Dragon Nowy Glinik 9 kwietnia, 11:00
Jasiołka Szebnie 1-4 Tęcza Zręcin 9 kwietnia, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 8-0 Standart Święcany 9 kwietnia, 11:00
Iwełka Iwla 9-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 9 kwietnia, 16:30
w Dukli
Nafta Chorkówka 6-1 Wisłoka Niegłowice 9 kwietnia, 11:00
Victoria Dobieszyn 1-3 Liwocz Brzyska 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 22-23 kwietnia

Czardasz Osiek Jasielski 1-0 Victoria Dobieszyn 23 kwietnia, 11:00
Liwocz Brzyska 1-4 Nafta Chorkówka 23 kwietnia, 15:00
Wisłoka Niegłowice 5-9 Iwełka Iwla 23 kwietnia, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-2 Zamczysko Odrzykoń 23 kwietnia, 13:00
Standart Święcany 3-0 Jasiołka Szebnie 23 kwietnia, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Zręcin 2-0 Zorza 03 Łubienko 23 kwietnia, 14:00
Dragon Nowy Glinik 0-0 Koniczynka Krosno 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 29-30 kwietnia

Dragon Nowy Glinik 1-5 Czardasz Osiek Jasielski 30 kwietnia, 13:00
Koniczynka Krosno 0-0 Tęcza Zręcin 30 kwietnia, 16:30
Zorza 03 Łubienko 2-2 Standart Święcany 30 kwietnia, 11:00
Jasiołka Szebnie 0-4 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 30 kwietnia, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 3-0 Wisłoka Niegłowice 30 kwietnia, 11:00
Iwełka Iwla 1-2 Liwocz Brzyska 30 kwietnia, 16:30
w Dukli; na boisku MOSiR
Nafta Chorkówka 10-3 Victoria Dobieszyn 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 3 maja

Czardasz Osiek Jasielski 1-2 Nafta Chorkówka 3 maja, 11:00
Victoria Dobieszyn 1-1 Iwełka Iwla 3 maja, 14:00
Liwocz Brzyska 1-3 Zamczysko Odrzykoń 3 maja, 15:00
Wisłoka Niegłowice 3-0 Jasiołka Szebnie 3 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-1 Zorza 03 Łubienko 3 maja, 13:00
Standart Święcany 0-2 Koniczynka Krosno 3 maja, 13:00
Tęcza Zręcin 1-0 Dragon Nowy Glinik 3 maja, 14:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Victoria Dobieszyn 0-15 Zamczysko Odrzykoń 7 maja, 11:00
Tęcza Zręcin 4-3 Czardasz Osiek Jasielski 7 maja, 14:00
Dragon Nowy Glinik 2-1 Standart Święcany 24 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 maja, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koniczynka Krosno 1-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 7 maja, 16:30
Zorza 03 Łubienko 9-0 Wisłoka Niegłowice 7 maja, 11:00
Jasiołka Szebnie 3-7 Liwocz Brzyska 7 maja, 13:00
Iwełka Iwla 4-1 Nafta Chorkówka 7 maja, 16:30
w Dukli; na boisku MOSiR

Kolejka 20 - 13-14 maja

Czardasz Osiek Jasielski 3-6 Iwełka Iwla 14 maja, 11:00
Nafta Chorkówka 2-4 Zamczysko Odrzykoń 14 maja, 11:00
Victoria Dobieszyn 3-3 Jasiołka Szebnie 13 maja, 16:00
Liwocz Brzyska 2-1 Zorza 03 Łubienko 14 maja, 15:00
Wisłoka Niegłowice 1-7 Koniczynka Krosno 14 maja, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-1 Dragon Nowy Glinik 14 maja, 13:00
Standart Święcany 4-2 Tęcza Zręcin 14 maja, 13:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Standart Święcany 3-2 Czardasz Osiek Jasielski 21 maja, 13:00
Tęcza Zręcin 1-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 21 maja, 17:00
Dragon Nowy Glinik 3-4 Wisłoka Niegłowice 21 maja, 13:00
Koniczynka Krosno 3-5 Liwocz Brzyska 21 maja, 16:30
Zorza 03 Łubienko 1-1 Victoria Dobieszyn 21 maja, 11:00
Jasiołka Szebnie 0-3 Nafta Chorkówka 21 maja, 13:00
(wo)
przerwany przy stanie 0-2
Zamczysko Odrzykoń 1-2 Iwełka Iwla 21 maja, 16:30

Kolejka 22 - 27-28 maja

Czardasz Osiek Jasielski 0-3 Zamczysko Odrzykoń 28 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-0
Iwełka Iwla 15-0 Jasiołka Szebnie 28 maja, 16:30
w Dukli; na boisku MOSiR
Nafta Chorkówka 3-1 Zorza 03 Łubienko 28 maja, 11:00
Victoria Dobieszyn 1-4 Koniczynka Krosno 28 maja, 14:00
Liwocz Brzyska 4-1 Dragon Nowy Glinik 28 maja, 15:00
Wisłoka Niegłowice 0-1 Tęcza Zręcin 28 maja, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-3 Standart Święcany 28 maja, 13:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-4 Czardasz Osiek Jasielski 4 czerwca, 13:00
Standart Święcany 4-0 Wisłoka Niegłowice 4 czerwca, 13:00
Tęcza Zręcin 3-2 Liwocz Brzyska 4 czerwca, 14:00
Dragon Nowy Glinik 6-0 Victoria Dobieszyn 4 czerwca, 13:00
Koniczynka Krosno 2-2 Nafta Chorkówka 4 czerwca, 16:30
Zorza 03 Łubienko 1-4 Iwełka Iwla 4 czerwca, 11:00
Jasiołka Szebnie 0-8 Zamczysko Odrzykoń 4 czerwca, 13:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Czardasz Osiek Jasielski 8-0 Jasiołka Szebnie 11 czerwca, 11:00
przerwany w 50. minucie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Zamczysko Odrzykoń 2-0 Zorza 03 Łubienko 11 czerwca, 11:00
Iwełka Iwla 3-0 Koniczynka Krosno 11 czerwca, 16:30
w Dukli; na boisku MOSiR
Nafta Chorkówka 3-3 Dragon Nowy Glinik 11 czerwca, 11:00
Victoria Dobieszyn 1-7 Tęcza Zręcin 11 czerwca, 14:00
Liwocz Brzyska 0-1 Standart Święcany 11 czerwca, 15:00
Wisłoka Niegłowice 4-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 11 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 17-18 czerwca

Wisłoka Niegłowice 2-3 Czardasz Osiek Jasielski 18 czerwca, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-1 Liwocz Brzyska 18 czerwca, 13:00
Standart Święcany 3-0 Victoria Dobieszyn 18 czerwca, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Zręcin 1-3 Nafta Chorkówka 18 czerwca, 11:00
Dragon Nowy Glinik 2-5 Iwełka Iwla 18 czerwca, 13:00
Koniczynka Krosno 0-3 Zamczysko Odrzykoń 18 czerwca, 16:30
Zorza 03 Łubienko 2-1 Jasiołka Szebnie 18 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 24-25 czerwca

Czardasz Osiek Jasielski 2-0 Zorza 03 Łubienko 24 czerwca, 11:00
Jasiołka Szebnie 3-3 Koniczynka Krosno 24 czerwca, 11:00
Zamczysko Odrzykoń 4-2 Dragon Nowy Glinik 24 czerwca, 16:30
Iwełka Iwla 5-3 Tęcza Zręcin 24 czerwca, 11:00
w Dukli; na boisku MOSiR
Nafta Chorkówka 4-2 Standart Święcany 24 czerwca, 11:00
Victoria Dobieszyn 1-6 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 24 czerwca, 11:00
Liwocz Brzyska 2-5 Wisłoka Niegłowice 24 czerwca, 11:00

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas