[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2016/2017, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Niebocko 20 51 16 3 1 61-19 9 1 0 29-5 7 2 1 32-14
2.  LKS Golcowa 20 45 14 3 3 85-26 7 2 1 45-14 7 1 2 40-12
3.  Sokół Domaradz 20 41 13 2 5 58-27 7 2 1 32-10 6 0 4 26-17
4.  Jutrzenka Jaćmierz 20 38 12 2 6 40-31 5 2 3 20-12 7 0 3 20-19
5.  LKS Wzdów 20 32 8 8 4 35-33 5 4 1 20-13 3 4 3 15-20
6.  Pogórze Srogów Górny 20 30 8 6 6 52-41 4 2 4 31-26 4 4 2 21-15
7.  LKS Hłudno 20 23 6 5 9 32-40 2 4 4 18-21 4 1 5 14-19
8.  LKS Głębokie 20 19 5 4 11 44-63 4 1 5 28-27 1 3 6 16-36
9.  Górnik Grabownica Starzeńska 20 18 5 3 12 39-61 3 1 6 16-22 2 2 6 23-39
10.  Zryw Dydnia 20 9 2 3 15 26-74 2 1 7 14-39 0 2 8 12-35
11.  Orły Jabłonka 20 4 1 1 18 21-78 1 0 9 11-40 0 1 9 10-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Victoria Niebocko    2-1 2-0 6-0 1-0 1-1 2-1 5-0 3-0 4-1 3-1 
 2 LKS Golcowa0-4     3-0 8-1 6-1 1-1 2-2 10-1 8-3 2-1 5-0 
 3 Sokół Domaradz3-1 2-2     0-1 6-2 2-1 2-0 3-0* 6-0 2-2 6-1 
 4 Jutrzenka Jaćmierz1-2 0-2 0-3     1-1 1-1 3-0 2-1 3-0 4-2 5-0 
 5 LKS Wzdów2-2 3-2 4-2 1-0     2-1 1-2 1-1 0-0 2-2 4-1 
 6 Pogórze Srogów Górny3-3 1-7 2-4 0-2 1-1     1-2 5-0 5-3 8-1 5-3 
 7 LKS Hłudno2-4 2-3 2-0 1-4 0-0 1-3     2-2 4-4 3-0* 1-1 
 8 LKS Głębokie2-5 1-4 1-5 2-3 2-3 4-4 4-1     5-2 4-0* 3-0 
 9 Górnik Grabownica Starzeńska1-3 1-4 1-3 0-3 1-1 1-3 2-3 5-1     2-1 2-0 
 10 Zryw Dydnia0-4 0-7 1-6 1-3 0-3 1-4 2-1 2-2 3-6     4-3 
 11 Orły Jabłonka0-4 0-8 1-3 0-3 2-3 1-2 0-2 1-8 2-5 4-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pauza: Victoria Niebocko.
 
LKS Wzdów 2-1 Pogórze Srogów Górny 14 sierpnia, 13:00
Sokół Domaradz 0-1 Jutrzenka Jaćmierz 14 sierpnia, 11:00
LKS Golcowa 2-1 Zryw Dydnia 14 sierpnia, 13:00
LKS Hłudno 1-1 Orły Jabłonka 14 sierpnia, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 5-1 LKS Głębokie 14 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: Sokół Domaradz.
 
Pogórze Srogów Górny 5-0 LKS Głębokie 21 sierpnia, 16:30
Orły Jabłonka 2-5 Górnik Grabownica Starzeńska 21 sierpnia, 13:00
Zryw Dydnia 2-1 LKS Hłudno 21 sierpnia, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 0-2 LKS Golcowa 21 sierpnia, 16:30
LKS Wzdów 2-2 Victoria Niebocko 21 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: LKS Golcowa.
 
Victoria Niebocko 1-1 Pogórze Srogów Górny 28 sierpnia, 13:00
Sokół Domaradz 6-2 LKS Wzdów 28 sierpnia, 11:00
LKS Hłudno 1-4 Jutrzenka Jaćmierz 28 sierpnia, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 2-1 Zryw Dydnia 28 sierpnia, 16:30
LKS Głębokie 3-0 Orły Jabłonka 28 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: LKS Hłudno.
 
Pogórze Srogów Górny 5-3 Orły Jabłonka 4 września, 16:30
Zryw Dydnia 2-2 LKS Głębokie 4 września, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska 4 września, 13:00
LKS Wzdów 3-2 LKS Golcowa 4 września, 13:00
Victoria Niebocko 2-0 Sokół Domaradz 4 września, 13:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Górnik Grabownica Starzeńska.
 
Sokół Domaradz 2-1 Pogórze Srogów Górny 11 września, 11:00
LKS Golcowa 0-4 Victoria Niebocko 11 września, 13:00
LKS Hłudno 0-0 LKS Wzdów 11 września, 13:00
LKS Głębokie 2-3 Jutrzenka Jaćmierz 11 września, 16:30
Orły Jabłonka 4-2 Zryw Dydnia 11 września, 13:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Pauza: LKS Głębokie.
 
Pogórze Srogów Górny 8-1 Zryw Dydnia 18 września, 16:30
Jutrzenka Jaćmierz 5-0 Orły Jabłonka 18 września, 13:00
LKS Wzdów 0-0 Górnik Grabownica Starzeńska 18 września, 13:00
Victoria Niebocko 2-1 LKS Hłudno 18 września, 13:00
Sokół Domaradz 2-2 LKS Golcowa 18 września, 11:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Orły Jabłonka.
 
LKS Golcowa 1-1 Pogórze Srogów Górny 25 września, 12:00
LKS Hłudno 2-0 Sokół Domaradz 25 września, 12:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-3 Victoria Niebocko 25 września, 15:30
LKS Głębokie 2-3 LKS Wzdów 25 września, 15:30
Zryw Dydnia 1-3 Jutrzenka Jaćmierz 25 września, 12:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: Zryw Dydnia.
 
Pogórze Srogów Górny 0-2 Jutrzenka Jaćmierz 2 października, 15:30
LKS Wzdów 4-1 Orły Jabłonka 2 października, 12:00
Victoria Niebocko 5-0 LKS Głębokie 2 października, 12:00
Sokół Domaradz 6-0 Górnik Grabownica Starzeńska 2 października, 11:00
LKS Golcowa 2-2 LKS Hłudno 2 października, 12:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: Jutrzenka Jaćmierz.
 
LKS Hłudno 1-3 Pogórze Srogów Górny 9 października, 12:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-4 LKS Golcowa 9 października, 15:30
LKS Głębokie 1-5 Sokół Domaradz 9 października, 15:30
Orły Jabłonka 0-4 Victoria Niebocko 9 października, 12:00
Zryw Dydnia 0-3 LKS Wzdów 9 października, 12:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Pogórze Srogów Górny.
 
LKS Wzdów 1-0 Jutrzenka Jaćmierz 16 października, 12:00
Victoria Niebocko 4-1 Zryw Dydnia 16 października, 12:00
Sokół Domaradz 6-1 Orły Jabłonka 16 października, 11:00
LKS Golcowa 10-1 LKS Głębokie 16 października, 12:00
LKS Hłudno 4-4 Górnik Grabownica Starzeńska 16 października, 12:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: LKS Wzdów.
 
Górnik Grabownica Starzeńska 1-3 Pogórze Srogów Górny 23 października, 11:00
LKS Głębokie 4-1 LKS Hłudno 23 października, 14:30
Orły Jabłonka 0-8 LKS Golcowa 23 października, 11:00
Zryw Dydnia 1-6 Sokół Domaradz 23 października, 11:00
Jutrzenka Jaćmierz 1-2 Victoria Niebocko 23 października, 13:00

Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

Pauza: Victoria Niebocko.
 
Pogórze Srogów Górny 1-1 LKS Wzdów 2 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Jaćmierz 0-3 Sokół Domaradz 2 kwietnia, 16:30
Zryw Dydnia 0-7 LKS Golcowa 2 kwietnia, 13:00
przerwany po I połowie przy stanie 0-7 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska
Orły Jabłonka 0-2 LKS Hłudno 2 kwietnia, 13:00
LKS Głębokie 5-2 Górnik Grabownica Starzeńska 2 kwietnia, 16:30

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Pauza: Sokół Domaradz.
 
LKS Głębokie 4-4 Pogórze Srogów Górny 9 kwietnia, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 2-0 Orły Jabłonka 9 kwietnia, 16:30
LKS Hłudno 3-0 Zryw Dydnia 9 kwietnia, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LKS Golcowa 8-1 Jutrzenka Jaćmierz 9 kwietnia, 13:00
Victoria Niebocko 1-0 LKS Wzdów 9 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Pauza: LKS Golcowa.
 
Pogórze Srogów Górny 3-3 Victoria Niebocko 23 kwietnia, 15:00
LKS Wzdów 4-2 Sokół Domaradz 23 kwietnia, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 3-0 LKS Hłudno 23 kwietnia, 16:30
Zryw Dydnia 3-6 Górnik Grabownica Starzeńska 23 kwietnia, 13:00
Orły Jabłonka 1-8 LKS Głębokie 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Pauza: LKS Hłudno.
 
Orły Jabłonka 1-2 Pogórze Srogów Górny 30 kwietnia, 13:00
LKS Głębokie 4-0 Zryw Dydnia 30 kwietnia, 16:30
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 4-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Górnik Grabownica Starzeńska 0-3 Jutrzenka Jaćmierz 30 kwietnia, 16:30
LKS Golcowa 6-1 LKS Wzdów 30 kwietnia, 13:00
Sokół Domaradz 3-1 Victoria Niebocko 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 6-7 maja

Pauza: Górnik Grabownica Starzeńska.
 
Pogórze Srogów Górny 2-4 Sokół Domaradz 7 maja, 15:00
Victoria Niebocko 2-1 LKS Golcowa 7 maja, 13:00
LKS Wzdów 1-2 LKS Hłudno 7 maja, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 2-1 LKS Głębokie 7 maja, 16:30
Zryw Dydnia 4-3 Orły Jabłonka 7 maja, 13:00

Kolejka 17 - 13-14 maja

Pauza: LKS Głębokie.
 
Zryw Dydnia 1-4 Pogórze Srogów Górny 14 maja, 13:00
Orły Jabłonka 0-3 Jutrzenka Jaćmierz 14 maja, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-1 LKS Wzdów 14 maja, 16:30
LKS Hłudno 2-4 Victoria Niebocko 14 maja, 13:00
LKS Golcowa 3-0 Sokół Domaradz 14 maja, 13:00

Kolejka 18 - 20-21 maja

Pauza: Orły Jabłonka.
 
Pogórze Srogów Górny 1-7 LKS Golcowa 21 maja, 15:00
Sokół Domaradz 2-0 LKS Hłudno 21 maja, 11:00
Victoria Niebocko 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska 21 maja, 13:00
LKS Wzdów 1-1 LKS Głębokie 21 maja, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 4-2 Zryw Dydnia 21 maja, 16:30

Kolejka 19 - 27-28 maja

Pauza: Zryw Dydnia.
 
Jutrzenka Jaćmierz 1-1 Pogórze Srogów Górny 28 maja, 16:30
Orły Jabłonka 2-3 LKS Wzdów 28 maja, 13:00
LKS Głębokie 2-5 Victoria Niebocko 28 maja, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 1-3 Sokół Domaradz 28 maja, 16:30
LKS Hłudno 2-3 LKS Golcowa 28 maja, 13:00

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Pauza: Jutrzenka Jaćmierz.
 
Pogórze Srogów Górny 1-2 LKS Hłudno 4 czerwca, 15:00
LKS Golcowa 8-3 Górnik Grabownica Starzeńska 15 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (4 czerwca, 13:00) przerwany w 15. minucie przy stanie 1-0 z powodu zasłabnięcia zawodnika gości / w drugim terminie dokończony
Sokół Domaradz 3-0 LKS Głębokie 4 czerwca, 11:00
(wo)
nie odbył się
Victoria Niebocko 3-1 Orły Jabłonka 4 czerwca, 13:00
LKS Wzdów 2-2 Zryw Dydnia 4 czerwca, 13:00

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Pauza: Pogórze Srogów Górny.
 
Jutrzenka Jaćmierz 1-1 LKS Wzdów 11 czerwca, 16:30
Zryw Dydnia 0-4 Victoria Niebocko 11 czerwca, 13:00
Orły Jabłonka 1-3 Sokół Domaradz 11 czerwca, 13:00
LKS Głębokie 1-4 LKS Golcowa 11 czerwca, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 2-3 LKS Hłudno 11 czerwca, 16:30

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

Pauza: LKS Wzdów.
 
Pogórze Srogów Górny 5-3 Górnik Grabownica Starzeńska 18 czerwca, 15:00
LKS Hłudno 2-2 LKS Głębokie 18 czerwca, 13:00
LKS Golcowa 5-0 Orły Jabłonka 18 czerwca, 13:00
Sokół Domaradz 2-2 Zryw Dydnia 18 czerwca, 11:00
Victoria Niebocko 6-0 Jutrzenka Jaćmierz 17 czerwca, 16:30

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas