[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Poznań III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Michorzewo 24 60 19 3 2 87-17 10 1 1 46-3 9 2 1 41-14
2.  NKS Niepruszewo 24 49 15 4 5 73-39 9 1 2 37-15 6 3 3 36-24
3.  Las Puszczykowo 24 47 14 5 5 62-30 7 3 2 32-13 7 2 3 30-17 2 4 1 1 0 3-2
4.  Pogrom Luboń 24 47 15 2 7 79-32 9 1 2 49-15 6 1 5 30-17 2 1 0 1 1 2-3
5.  Orzeł Rostarzewo 24 43 13 4 7 64-55 9 2 1 35-20 4 2 6 29-35
6.  KSGB Manieczki 24 40 13 1 10 46-46 8 0 4 21-18 5 1 6 25-28 2 3 1 0 1 5-5
7.  Ogrol Sielinko 24 40 12 4 8 66-39 8 2 2 42-15 4 2 6 24-24 2 3 1 0 1 5-5
8.  Okoń Sapowice 24 32 10 2 12 53-60 5 1 6 24-27 5 1 6 29-33
9.  Pieczarka Wielichowo 24 26 7 5 12 50-62 2 5 5 26-35 5 0 7 24-27
10.  Piast Jabłonna 24 23 7 2 15 35-88 6 0 6 22-36 1 2 9 13-52
11.  Jastrząb Rudniki 24 17 5 2 17 36-82 2 1 9 17-40 3 1 8 19-42
12.  Orły Plewiska 24 16 5 1 18 41-89 4 0 8 26-44 1 1 10 15-45
13.  Orlik Sepno 24 10 3 1 20 36-89 2 1 9 23-47 1 0 11 13-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Huragan Michorzewo    3-0 2-0 0-0 0-1 5-0 2-1 2-0 5-0 8-1 8-0 8-0 3-0 
 2 NKS Niepruszewo0-1     1-3 1-0 5-4 1-1 3-0 4-1 4-0 7-2 3-1 4-1 4-1 
 3 Las Puszczykowo7-1 3-3     2-1 2-1 0-1 2-2 0-2 2-0 2-2 6-0 3-0 3-0 
 4 Pogrom Luboń1-3 1-0 1-1     11-2 4-2 1-0 5-0 3-4 4-0 4-0 5-2 9-1 
 5 Orzeł Rostarzewo0-0 7-5 1-1 3-2     2-4 3-1 5-3 1-0 2-0 5-2 3-0 3-2 
 6 KSGB Manieczki0-3 1-4 3-2 3-1 0-1     2-1 0-3* 1-0 3-0 2-0 3-2 3-1 
 7 Ogrol Sielinko1-1 0-1 4-0 2-1 2-2 4-3     4-3 6-1 11-0 1-2 4-1 3-0 
 8 Okoń Sapowice0-3 2-5 0-3 1-3 2-1 4-0 2-3     2-0 2-2 1-3 5-2 3-2 
 9 Pieczarka Wielichowo0-3 4-4 1-3 1-4 2-2 0-3 3-1 6-6     3-5 2-2 1-1 3-1 
 10 Piast Jabłonna1-3 0-5 0-7 1-2 5-4 3-2 1-2 3-2 1-6     3-2 2-1 2-0 
 11 Jastrząb Rudniki1-7 0-0 2-3 1-4 2-6 1-4 0-1 1-3 0-4 2-1     5-2 2-5 
 12 Orły Plewiska2-8 2-5 1-4 0-6 4-1 3-0* 2-9 2-3 1-4 2-0 3-4     4-0 
 13 Orlik Sepno1-8 1-4 1-3 2-6 0-4 1-5 3-3 1-3 1-5 6-0 4-3 2-3     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Pogrom Luboń.
 
Piast Jabłonna 3-2 Jastrząb Rudniki 28 sierpnia, 12:00
Orzeł Rostarzewo 1-1 Las Puszczykowo 28 sierpnia, 14:00
Orły Plewiska 3-0 KSGB Manieczki 28 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-2
Orlik Sepno 1-4 NKS Niepruszewo 28 sierpnia, 13:00
Okoń Sapowice 2-3 Ogrol Sielinko 27 sierpnia, 18:00
Huragan Michorzewo 5-0 Pieczarka Wielichowo 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: Ogrol Sielinko.
 
NKS Niepruszewo 4-1 Okoń Sapowice 3 września, 15:30
KSGB Manieczki 3-1 Orlik Sepno 4 września, 15:00
Las Puszczykowo 3-0 Orły Plewiska 3 września, 16:00
Huragan Michorzewo 8-1 Piast Jabłonna 4 września, 16:00
Pogrom Luboń 3-4 Pieczarka Wielichowo 4 września, 15:00
Orzeł Rostarzewo 5-2 Jastrząb Rudniki 4 września, 14:00

Kolejka 3 - 7 września

Pauza: Pieczarka Wielichowo.
 
Piast Jabłonna 1-2 Pogrom Luboń 21 września, 17:00
w pierwotnym terminie (7 września) odwołany
Orzeł Rostarzewo 0-0 Huragan Michorzewo 21 września, 17:00
w pierwotnym terminie (7 września) odwołany
Orły Plewiska 3-4 Jastrząb Rudniki 21 września, 17:00
w pierwotnym terminie (7 września) odwołany
Orlik Sepno 1-3 Las Puszczykowo 21 września, 17:00
w pierwotnym terminie (7 września) odwołany
Okoń Sapowice 4-0 KSGB Manieczki 21 września, 17:00
w pierwotnym terminie (7 września) odwołany
Ogrol Sielinko 0-1 NKS Niepruszewo 21 września, 17:00
w pierwotnym terminie (7 września) odwołany

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: NKS Niepruszewo.
 
KSGB Manieczki 2-1 Ogrol Sielinko 11 września, 15:00
Las Puszczykowo 0-2 Okoń Sapowice 10 września, 16:00
Huragan Michorzewo 8-0 Orły Plewiska 11 września, 16:00
Pogrom Luboń 11-2 Orzeł Rostarzewo 11 września, 11:00
Orlik Sepno 4-3 Jastrząb Rudniki 10 września, 17:00
Piast Jabłonna 1-6 Pieczarka Wielichowo 11 września, 12:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Piast Jabłonna.
 
Orzeł Rostarzewo 1-0 Pieczarka Wielichowo 18 września, 14:00
Orły Plewiska 0-6 Pogrom Luboń 18 września, 15:00
Orlik Sepno 1-8 Huragan Michorzewo 18 września, 16:00
Okoń Sapowice 1-3 Jastrząb Rudniki 17 września, 17:00
Ogrol Sielinko 4-0 Las Puszczykowo 18 września, 13:00
NKS Niepruszewo 1-1 KSGB Manieczki 17 września, 15:30

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: KSGB Manieczki.
 
Las Puszczykowo 3-3 NKS Niepruszewo 24 września, 16:00
Jastrząb Rudniki 0-1 Ogrol Sielinko 25 września, 13:00
Huragan Michorzewo 2-0 Okoń Sapowice 25 września, 16:00
Pogrom Luboń 9-1 Orlik Sepno 25 września, 15:00
Piast Jabłonna 5-4 Orzeł Rostarzewo 25 września, 12:00
Orły Plewiska 1-4 Pieczarka Wielichowo 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Orzeł Rostarzewo.
 
Orły Plewiska 2-0 Piast Jabłonna 2 października, 11:00
Orlik Sepno 1-5 Pieczarka Wielichowo 1 października, 16:00
Okoń Sapowice 1-3 Pogrom Luboń 1 października, 16:00
Ogrol Sielinko 1-1 Huragan Michorzewo 2 października, 13:00
NKS Niepruszewo 3-1 Jastrząb Rudniki 1 października, 15:30
KSGB Manieczki 3-2 Las Puszczykowo 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Las Puszczykowo.
 
Huragan Michorzewo 3-0 NKS Niepruszewo 9 października, 16:00
Pogrom Luboń 1-0 Ogrol Sielinko 9 października, 15:00
Piast Jabłonna 2-0 Orlik Sepno 9 października, 12:00
Orzeł Rostarzewo 3-0 Orły Plewiska 9 października, 14:00
KSGB Manieczki 2-0 Jastrząb Rudniki 9 października, 15:00
Okoń Sapowice 2-0 Pieczarka Wielichowo 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Orły Plewiska.
 
Orlik Sepno 0-4 Orzeł Rostarzewo 16 października, 15:00
Okoń Sapowice 2-2 Piast Jabłonna 15 października, 15:00
Ogrol Sielinko 6-1 Pieczarka Wielichowo 16 października, 13:00
NKS Niepruszewo 1-0 Pogrom Luboń 15 października, 15:30
KSGB Manieczki 0-3 Huragan Michorzewo 16 października, 15:00
Las Puszczykowo 6-0 Jastrząb Rudniki 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Jastrząb Rudniki.
 
Huragan Michorzewo 2-0 Las Puszczykowo 23 października, 15:00
Pogrom Luboń 4-2 KSGB Manieczki 23 października, 15:00
Piast Jabłonna 1-2 Ogrol Sielinko 23 października, 12:00
Orzeł Rostarzewo 5-3 Okoń Sapowice 23 października, 14:00
Orły Plewiska 4-0 Orlik Sepno 23 października, 15:00
NKS Niepruszewo 4-0 Pieczarka Wielichowo 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Orlik Sepno.
 
Okoń Sapowice 5-2 Orły Plewiska 29 października, 15:00
Ogrol Sielinko 2-2 Orzeł Rostarzewo 30 października, 13:00
NKS Niepruszewo 7-2 Piast Jabłonna 29 października, 15:00
KSGB Manieczki 1-0 Pieczarka Wielichowo 30 października, 14:00
Las Puszczykowo 2-1 Pogrom Luboń 29 października, 15:00
Huragan Michorzewo 8-0 Jastrząb Rudniki 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Huragan Michorzewo.
 
Pogrom Luboń 4-0 Jastrząb Rudniki 6 listopada, 11:00
Piast Jabłonna 3-2 KSGB Manieczki 6 listopada, 12:00
Orzeł Rostarzewo 7-5 NKS Niepruszewo 6 listopada, 14:00
Orły Plewiska 2-9 Ogrol Sielinko 6 listopada, 14:00
Orlik Sepno 1-3 Okoń Sapowice 6 listopada, 13:00
Las Puszczykowo 2-0 Pieczarka Wielichowo 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: Okoń Sapowice.
 
Ogrol Sielinko 3-0 Orlik Sepno 12 listopada, 14:00
NKS Niepruszewo 4-1 Orły Plewiska 12 listopada, 13:00
KSGB Manieczki 0-1 Orzeł Rostarzewo 13 listopada, 13:00
Las Puszczykowo 2-2 Piast Jabłonna 12 listopada, 13:00
Jastrząb Rudniki 0-4 Pieczarka Wielichowo 13 listopada, 13:00
Huragan Michorzewo 0-0 Pogrom Luboń 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pauza: Pogrom Luboń.
 
Pieczarka Wielichowo 0-3 Huragan Michorzewo 26 marca, 14:00
Jastrząb Rudniki 2-1 Piast Jabłonna 26 marca, 14:00
Las Puszczykowo 2-1 Orzeł Rostarzewo 25 marca, 16:00
KSGB Manieczki 3-2 Orły Plewiska 26 marca, 15:00
NKS Niepruszewo 4-1 Orlik Sepno 25 marca, 15:30
Ogrol Sielinko 4-3 Okoń Sapowice 26 marca, 13:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: Ogrol Sielinko.
 
Jastrząb Rudniki 2-6 Orzeł Rostarzewo 2 kwietnia, 14:00
Okoń Sapowice 2-5 NKS Niepruszewo 1 kwietnia, 16:00
Orlik Sepno 1-5 KSGB Manieczki 2 kwietnia, 13:00
Orły Plewiska 1-4 Las Puszczykowo 2 kwietnia, 15:00
Piast Jabłonna 1-3 Huragan Michorzewo 2 kwietnia, 13:00
Pieczarka Wielichowo 1-4 Pogrom Luboń 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Pieczarka Wielichowo.
 
Pogrom Luboń 4-0 Piast Jabłonna 9 kwietnia, 15:30
Huragan Michorzewo 0-1 Orzeł Rostarzewo 8 kwietnia, 14:00
Jastrząb Rudniki 5-2 Orły Plewiska 9 kwietnia, 14:00
Las Puszczykowo 3-0 Orlik Sepno 8 kwietnia, 16:00
KSGB Manieczki 0-3 Okoń Sapowice 9 kwietnia, 15:00
(wo)
przerwany w 82. minucie przy stanie 2-0 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy
NKS Niepruszewo 3-0 Ogrol Sielinko 8 kwietnia, 15:30

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: NKS Niepruszewo.
 
Jastrząb Rudniki 2-5 Orlik Sepno 23 kwietnia, 14:00
Pieczarka Wielichowo 3-5 Piast Jabłonna 23 kwietnia, 14:00
Ogrol Sielinko 4-3 KSGB Manieczki 23 kwietnia, 13:00
Okoń Sapowice 0-3 Las Puszczykowo 22 kwietnia, 16:00
Orły Plewiska 2-8 Huragan Michorzewo 23 kwietnia, 11:00
Orzeł Rostarzewo 3-2 Pogrom Luboń 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: Piast Jabłonna.
 
Pieczarka Wielichowo 2-2 Orzeł Rostarzewo 30 kwietnia, 14:00
Pogrom Luboń 5-2 Orły Plewiska 29 kwietnia, 11:00
Huragan Michorzewo 3-0 Orlik Sepno 30 kwietnia, 16:00
Jastrząb Rudniki 1-3 Okoń Sapowice 30 kwietnia, 14:00
Las Puszczykowo 2-2 Ogrol Sielinko 29 kwietnia, 16:00
KSGB Manieczki 1-4 NKS Niepruszewo 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: KSGB Manieczki.
 
Pieczarka Wielichowo 1-1 Orły Plewiska 3 maja, 14:00
NKS Niepruszewo 1-3 Las Puszczykowo 3 maja, 15:30
Ogrol Sielinko 1-2 Jastrząb Rudniki 3 maja, 13:00
Okoń Sapowice 0-3 Huragan Michorzewo 3 maja, 16:00
Orlik Sepno 2-6 Pogrom Luboń 3 maja, 13:00
Orzeł Rostarzewo 2-0 Piast Jabłonna 3 maja, 14:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Orzeł Rostarzewo.
 
Piast Jabłonna 2-1 Orły Plewiska 7 maja, 15:00
Pieczarka Wielichowo 3-1 Orlik Sepno 7 maja, 14:00
Pogrom Luboń 5-0 Okoń Sapowice 7 maja, 11:00
Huragan Michorzewo 2-1 Ogrol Sielinko 7 maja, 13:00
Jastrząb Rudniki 0-0 NKS Niepruszewo 7 maja, 14:00
Las Puszczykowo 0-1 KSGB Manieczki 6 maja, 16:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Las Puszczykowo.
 
Jastrząb Rudniki 1-4 KSGB Manieczki 14 maja, 14:00
Pieczarka Wielichowo 6-6 Okoń Sapowice 14 maja, 14:00
NKS Niepruszewo 0-1 Huragan Michorzewo 13 maja, 15:30
Ogrol Sielinko 2-1 Pogrom Luboń 13 maja, 16:00
Orlik Sepno 6-0 Piast Jabłonna 13 maja, 16:00
Orły Plewiska 4-1 Orzeł Rostarzewo 13 maja, 16:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Orły Plewiska.
 
Orzeł Rostarzewo 3-2 Orlik Sepno 20 maja, 16:00
Piast Jabłonna 3-2 Okoń Sapowice 21 maja, 13:00
Pieczarka Wielichowo 3-1 Ogrol Sielinko 21 maja, 14:00
Pogrom Luboń 1-0 NKS Niepruszewo 21 maja, 14:00
Huragan Michorzewo 5-0 KSGB Manieczki 20 maja, 16:00
Jastrząb Rudniki 2-3 Las Puszczykowo 21 maja, 14:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Jastrząb Rudniki.
 
Pieczarka Wielichowo 4-4 NKS Niepruszewo 28 maja, 14:00
Las Puszczykowo 7-1 Huragan Michorzewo 27 maja, 16:00
KSGB Manieczki 3-1 Pogrom Luboń 28 maja, 15:00
Ogrol Sielinko 11-0 Piast Jabłonna 27 maja, 16:00
Okoń Sapowice 2-1 Orzeł Rostarzewo 27 maja, 18:00
Orlik Sepno 2-3 Orły Plewiska 28 maja, 13:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Orlik Sepno.
 
Jastrząb Rudniki 1-7 Huragan Michorzewo 4 czerwca, 14:00
Orły Plewiska 2-3 Okoń Sapowice 4 czerwca, 15:00
Orzeł Rostarzewo 3-1 Ogrol Sielinko 4 czerwca, 14:00
Piast Jabłonna 0-5 NKS Niepruszewo 4 czerwca, 13:00
Pieczarka Wielichowo 0-3 KSGB Manieczki 4 czerwca, 14:00
Pogrom Luboń 1-1 Las Puszczykowo 4 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: Huragan Michorzewo.
 
Pieczarka Wielichowo 1-3 Las Puszczykowo 11 czerwca, 14:00
Jastrząb Rudniki 1-4 Pogrom Luboń 11 czerwca, 16:00
KSGB Manieczki 3-0 Piast Jabłonna 11 czerwca, 15:00
NKS Niepruszewo 5-4 Orzeł Rostarzewo 10 czerwca, 15:30
Ogrol Sielinko 4-1 Orły Plewiska 11 czerwca, 13:00
Okoń Sapowice 3-2 Orlik Sepno 10 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Pauza: Okoń Sapowice.
 
Orlik Sepno 3-3 Ogrol Sielinko 17 czerwca, 16:00
Orły Plewiska 2-5 NKS Niepruszewo 18 czerwca, 11:00
Orzeł Rostarzewo 2-4 KSGB Manieczki 18 czerwca, 11:00
Piast Jabłonna 0-7 Las Puszczykowo 18 czerwca, 11:00
Pieczarka Wielichowo 2-2 Jastrząb Rudniki 17 czerwca, 18:00
Pogrom Luboń 1-3 Huragan Michorzewo 18 czerwca, 11:00

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas