[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2016/2017, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skawa Witanowice 8 19 6 1 1 23-8 3 1 0 13-3 3 0 1 10-5
2.  Czarni Koziniec 8 16 5 1 2 34-13 4 0 0 30-5 1 1 2 4-8 1 3 1 0 0 4-1
3.  Sokół Frydrychowice 8 16 5 1 2 33-17 4 0 0 23-4 1 1 2 10-13 1 0 0 0 1 1-4
4.  Sokół Chrząstowice 7 14 4 2 1 25-12 1 2 1 8-7 3 0 0 17-5
5.  Gronie Zagórnik 8 10 3 1 4 19-11 2 0 2 12-6 1 1 2 7-5
6.  Orzeł Radocza 8 8 2 2 4 15-18 1 1 2 7-8 1 1 2 8-10
7.  Iskra II Klecza Dolna 8 7 2 1 5 12-46 2 1 1 7-8 0 0 4 5-38
8.  Orzeł II Ryczów 7 6 2 0 5 21-30 1 0 2 15-15 1 0 3 6-15
9.  Łysa Góra Zawadka 6 1 0 1 5 3-30 0 0 3 1-13 0 1 2 2-17

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Skawa Witanowice    2-2 2-0 6-1 3-0 
 2 Czarni Koziniec    4-1 15-1 7-3 4-0 
 3 Sokół Frydrychowice3-0     2-0 6-3 12-1 
 4 Sokół Chrząstowice1-2 2-0 4-4     1-1 
 5 Gronie Zagórnik0-2 1-2     7-2 4-0 
 6 Orzeł Radocza1-4 4-0 1-1     1-3 
 7 Iskra II Klecza Dolna4-2 0-4 2-1     1-1 
 8 Orzeł II Ryczów1-3 4-11 10-1     
 9 Łysa Góra Zawadka0-4 0-6 1-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Skawa Witanowice.
 
Gronie Zagórnik 0-2 Czarni Koziniec 27 sierpnia, 17:00
Sokół Chrząstowice 4-4 Sokół Frydrychowice 28 sierpnia, 14:00
Iskra II Klecza Dolna 1-1 Łysa Góra Zawadka 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Radocza 1-3 Orzeł II Ryczów 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: Iskra II Klecza Dolna.
 
Czarni Koziniec 7-3 Orzeł II Ryczów 4 września, 11:00
Łysa Góra Zawadka 1-3 Orzeł Radocza 4 września, 17:00
Sokół Frydrychowice 3-0 Skawa Witanowice 3 września, 13:00
Gronie Zagórnik 1-2 Sokół Chrząstowice 4 września, 17:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: Orzeł Radocza.
 
Sokół Chrząstowice 2-0 Czarni Koziniec 11 września, 14:00
Skawa Witanowice 2-0 Gronie Zagórnik 11 września, 11:00
Iskra II Klecza Dolna 4-2 Sokół Frydrychowice 11 września, 16:30
Orzeł II Ryczów - Łysa Góra Zawadka 11 września, 16:30
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 4 - 17-18 września

Pauza: Orzeł II Ryczów.
 
Czarni Koziniec 4-0 Łysa Góra Zawadka 18 września, 11:00
Sokół Frydrychowice 6-3 Orzeł Radocza 17 września, 13:00
Gronie Zagórnik 7-2 Iskra II Klecza Dolna 18 września, 16:00
Sokół Chrząstowice 1-2 Skawa Witanowice 18 września, 14:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: Łysa Góra Zawadka.
 
Skawa Witanowice 2-2 Czarni Koziniec 25 września, 11:00
Iskra II Klecza Dolna 0-4 Sokół Chrząstowice 25 września, 16:00
Orzeł Radocza 1-1 Gronie Zagórnik 25 września, 11:00
Orzeł II Ryczów 1-3 Sokół Frydrychowice 25 września, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Pauza: Czarni Koziniec.
 
Sokół Frydrychowice 12-1 Łysa Góra Zawadka 1 października, 15:00
Gronie Zagórnik 4-0 Orzeł II Ryczów 2 października, 15:00
Sokół Chrząstowice 1-1 Orzeł Radocza 2 października, 14:00
Skawa Witanowice 6-1 Iskra II Klecza Dolna 2 października, 11:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: Sokół Frydrychowice.
 
Orzeł Radocza 1-4 Skawa Witanowice 9 października, 11:00
Orzeł II Ryczów 4-11 Sokół Chrząstowice 9 października, 15:00
Łysa Góra Zawadka 0-6 Gronie Zagórnik 9 października, 15:00
Czarni Koziniec 15-1 Iskra II Klecza Dolna 6 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (9 października, 15:00) w Kleczy Dolnej odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 8 - 15-16 października

Pauza: Gronie Zagórnik.
 
Czarni Koziniec 4-1 Sokół Frydrychowice 16 października, 11:00
Sokół Chrząstowice - Łysa Góra Zawadka 16 października, 14:00
nie odbył się
Skawa Witanowice 3-0 Orzeł II Ryczów 15 października, 15:00
Iskra II Klecza Dolna 2-1 Orzeł Radocza 16 października, 15:00

REKLAMA

Kolejka 9 - 22-23 października

Pauza: Sokół Chrząstowice.
 
Orzeł Radocza 4-0 Czarni Koziniec 30 października, 11:00
w pierwotnym terminie (23 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł II Ryczów 10-1 Iskra II Klecza Dolna 30 października, 14:00
w pierwotnym terminie (23 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łysa Góra Zawadka 0-4 Skawa Witanowice 30 października, 11:00
w pierwotnym terminie (23 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Frydrychowice 2-0 Gronie Zagórnik 30 października, 11:00
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 10 - 22-23 kwietnia

Pauza: Skawa Witanowice.
 
Czarni Koziniec - Gronie Zagórnik
Sokół Frydrychowice - Sokół Chrząstowice
Łysa Góra Zawadka - Iskra II Klecza Dolna
Orzeł II Ryczów - Orzeł Radocza

REKLAMA

Kolejka 11 - 29-30 kwietnia

Pauza: Iskra II Klecza Dolna.
 
Orzeł II Ryczów - Czarni Koziniec
Orzeł Radocza - Łysa Góra Zawadka
Skawa Witanowice - Sokół Frydrychowice
Sokół Chrząstowice - Gronie Zagórnik

Kolejka 12 - 6-7 maja

Pauza: Orzeł Radocza.
 
Czarni Koziniec - Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik - Skawa Witanowice
Sokół Frydrychowice - Iskra II Klecza Dolna
Łysa Góra Zawadka - Orzeł II Ryczów

Kolejka 13 - 13-14 maja

Pauza: Orzeł II Ryczów.
 
Łysa Góra Zawadka - Czarni Koziniec
Orzeł Radocza - Sokół Frydrychowice
Iskra II Klecza Dolna - Gronie Zagórnik
Skawa Witanowice - Sokół Chrząstowice

Kolejka 14 - 20-21 maja

Pauza: Łysa Góra Zawadka.
 
Czarni Koziniec - Skawa Witanowice
Sokół Chrząstowice - Iskra II Klecza Dolna
Gronie Zagórnik - Orzeł Radocza
Sokół Frydrychowice - Orzeł II Ryczów

Kolejka 15 - 27-28 maja

Pauza: Czarni Koziniec.
 
Łysa Góra Zawadka - Sokół Frydrychowice
Orzeł II Ryczów - Gronie Zagórnik
Orzeł Radocza - Sokół Chrząstowice
Iskra II Klecza Dolna - Skawa Witanowice

Kolejka 16 - 3-4 czerwca

Pauza: Sokół Frydrychowice.
 
Iskra II Klecza Dolna - Czarni Koziniec
Skawa Witanowice - Orzeł Radocza
Sokół Chrząstowice - Orzeł II Ryczów
Gronie Zagórnik - Łysa Góra Zawadka

Kolejka 17 - 10-11 czerwca

Pauza: Gronie Zagórnik.
 
Sokół Frydrychowice - Czarni Koziniec
Łysa Góra Zawadka - Sokół Chrząstowice
Orzeł II Ryczów - Skawa Witanowice
Orzeł Radocza - Iskra II Klecza Dolna

Kolejka 18 - 17-18 czerwca

Pauza: Sokół Chrząstowice.
 
Czarni Koziniec - Orzeł Radocza
Iskra II Klecza Dolna - Orzeł II Ryczów
Skawa Witanowice - Łysa Góra Zawadka
Gronie Zagórnik - Sokół Frydrychowice

Klasa B 2016/2017 (Wadowice II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas