[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Opole I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Kościeliska 26 64 21 1 4 84-36 12 0 1 42-16 9 1 3 42-20
2.  Stobrawa Ligota Dolna 26 56 18 2 6 80-36 10 1 2 48-16 8 1 4 32-20
3.  Piast Gorzów Śląski 26 51 16 3 7 69-40 8 1 4 32-21 8 2 3 37-19
4.  LZS Ligota Oleska 26 50 16 2 8 83-45 7 2 4 39-20 9 0 4 44-25 2 3 1 0 1 5-2
5.  LZS Rożnów 26 50 16 2 8 57-39 10 0 3 30-12 6 2 5 27-27 2 3 1 0 1 2-5
6.  Widawa Wilków 26 47 14 5 7 66-41 9 2 2 36-19 5 3 5 30-22
7.  Budowlani Strojec 26 39 11 6 9 64-54 6 3 4 34-22 5 3 5 30-32
8.  Prosna Zdziechowice 26 38 12 2 12 67-36 8 2 3 42-12 4 0 9 25-24
9.  LZS Uszyce 26 37 12 1 13 55-60 8 0 5 38-30 4 1 8 17-30
10.  LZS Kujakowice 26 35 10 5 11 41-43 8 3 2 25-14 2 2 9 16-29
11.  Znicz Włochy 26 32 10 2 14 52-58 7 2 4 34-26 3 0 10 18-32
12.  Rolnik Wierzbica Górna 26 9 3 0 23 25-124 2 0 11 13-54 1 0 12 12-70
13.  Pogoń Mikowice 26 12 4 0 22 17-78 4 0 9 14-34 0 0 13 3-44
 Hetman II Byczyna/Polanowice 26 7 2 1 23 16-92 2 0 11 9-47 0 1 12 7-45
Hetman II Byczyna/Polanowice i Pogoń Mikowice wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LZS Kościeliska    5-0 3-0* 0-5 3-0 1-0 6-4 3-2 4-1 3-1 3-2 5-1 3-0* 3-0* 
 2 Stobrawa Ligota Dolna2-3     2-2 2-4 3-1 5-1 3-2 4-1 3-1 6-0 4-0 6-0 3-0* 5-1 
 3 Piast Gorzów Śląski1-2 0-2     2-4 3-2 3-0 3-3 2-1 4-3 1-3 2-1 4-0* 4-0 3-0* 
 4 LZS Ligota Oleska6-2 1-5 0-3     0-1 1-1 1-2 3-0* 3-1 3-1 6-1 9-0 3-0* 3-3 
 5 LZS Rożnów2-0 3-0 0-1 1-5     3-2 1-2 1-0 3-0 2-1 5-0 2-1 4-0 3-0* 
 6 Widawa Wilków2-2 2-0 0-3 5-1 4-6     2-2 2-1 3-0* 2-1 2-1 6-1 3-0* 3-1 
 7 Budowlani Strojec1-2 3-4 1-1 1-3 5-0 4-4     2-0 2-2 2-1 3-4 6-1 2-0 2-0 
 8 Prosna Zdziechowice1-3 4-0 3-1 5-1 1-1 1-3 3-0     1-2 1-1 1-0 13-0 5-0 3-0* 
 9 LZS Uszyce4-3 1-4 1-4 2-6 3-6 3-1 5-2 0-2     3-1 2-0 7-0 3-0* 4-1 
 10 LZS Kujakowice1-5 1-1 6-1 0-3 1-0 1-1 1-1 2-1 1-0     2-1 3-0 3-0* 3-0* 
 11 Znicz Włochy0-4 0-5 1-5 3-2 2-2 0-1 6-3 3-1 4-0 0-0     5-2 3-0* 7-1 
 12 Rolnik Wierzbica Górna0-4 0-4 1-6 1-5 2-4 0-11 1-3 1-7 0-1 1-5 0-4*     3-0* 3-0 
 13 Pogoń Mikowice0-3* 0-4 0-3* 3-2 0-3* 0-2 0-3* 0-3* 2-3 3-1 2-1 4-3     *** 
 14 Hetman II Byczyna/Polanowice0-9 0-3* 1-7 0-3* 0-1 0-3* 0-3* 1-6 0-3* 2-0 0-3* 0-3* 5-3     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

LZS Kujakowice 1-1 Stobrawa Ligota Dolna 21 sierpnia, 14:00
Budowlani Strojec 2-0 Hetman II Byczyna/Polanowice 20 sierpnia, 18:00
Pogoń Mikowice 2-3 LZS Uszyce 21 sierpnia, 13:00
Rolnik Wierzbica Górna 1-6 Piast Gorzów Śląski 21 sierpnia, 14:00
LZS Rożnów 1-5 LZS Ligota Oleska 21 sierpnia, 16:00
Znicz Włochy 0-4 LZS Kościeliska 21 sierpnia, 14:00
Prosna Zdziechowice 1-3 Widawa Wilków 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Stobrawa Ligota Dolna 5-1 Widawa Wilków 28 sierpnia, 17:00
LZS Kościeliska 3-2 Prosna Zdziechowice 27 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Oleska 6-1 Znicz Włochy 28 sierpnia, 17:00
Piast Gorzów Śląski 3-2 LZS Rożnów 27 sierpnia, 17:00
LZS Uszyce 7-0 Rolnik Wierzbica Górna 28 sierpnia, 17:00
Hetman II Byczyna/Polanowice 5-3 Pogoń Mikowice 28 sierpnia, 17:00
LZS Kujakowice 1-1 Budowlani Strojec 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Budowlani Strojec 3-4 Stobrawa Ligota Dolna 4 września, 17:00
Pogoń Mikowice 3-1 LZS Kujakowice 4 września, 17:00
Rolnik Wierzbica Górna 3-0 Hetman II Byczyna/Polanowice 4 września, 17:00
LZS Rożnów 3-0 LZS Uszyce 4 września, 17:00
Znicz Włochy 1-5 Piast Gorzów Śląski 4 września, 17:00
Prosna Zdziechowice 5-1 LZS Ligota Oleska 3 września, 16:30
Widawa Wilków 2-2 LZS Kościeliska 4 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Stobrawa Ligota Dolna 2-3 LZS Kościeliska 11 września, 13:00
LZS Ligota Oleska 1-1 Widawa Wilków 11 września, 13:00
Piast Gorzów Śląski 2-1 Prosna Zdziechowice 10 września, 16:00
LZS Uszyce 2-0 Znicz Włochy 11 września, 13:00
Hetman II Byczyna/Polanowice 0-1 LZS Rożnów 11 września, 13:00
LZS Kujakowice 3-0 Rolnik Wierzbica Górna 11 września, 13:00
Budowlani Strojec 2-0 Pogoń Mikowice 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pogoń Mikowice 0-4 Stobrawa Ligota Dolna 18 września, 16:00
Rolnik Wierzbica Górna 1-3 Budowlani Strojec 18 września, 16:00
LZS Rożnów 2-1 LZS Kujakowice 18 września, 16:00
Znicz Włochy 7-1 Hetman II Byczyna/Polanowice 18 września, 13:00
Prosna Zdziechowice 1-2 LZS Uszyce 17 września, 16:00
Widawa Wilków 0-3 Piast Gorzów Śląski 18 września, 16:00
LZS Kościeliska 0-5 LZS Ligota Oleska 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Stobrawa Ligota Dolna 2-4 LZS Ligota Oleska 25 września, 16:00
Piast Gorzów Śląski 1-2 LZS Kościeliska 24 września, 15:00
LZS Uszyce 3-1 Widawa Wilków 25 września, 16:00
Hetman II Byczyna/Polanowice 1-6 Prosna Zdziechowice 25 września, 16:00
LZS Kujakowice 2-1 Znicz Włochy 25 września, 16:00
Budowlani Strojec 5-0 LZS Rożnów 25 września, 16:00
Pogoń Mikowice 4-3 Rolnik Wierzbica Górna 25 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Rolnik Wierzbica Górna 0-4 Stobrawa Ligota Dolna 2 października, 15:00
LZS Rożnów 4-0 Pogoń Mikowice 2 października, 15:00
Znicz Włochy 6-3 Budowlani Strojec 2 października, 15:00
Prosna Zdziechowice 1-1 LZS Kujakowice 1 października, 15:00
Widawa Wilków 3-1 Hetman II Byczyna/Polanowice 2 października, 15:00
LZS Kościeliska 4-1 LZS Uszyce 1 października, 15:00
LZS Ligota Oleska 0-3 Piast Gorzów Śląski 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Stobrawa Ligota Dolna 2-2 Piast Gorzów Śląski 9 października, 15:00
LZS Uszyce 2-6 LZS Ligota Oleska 9 października, 15:00
Hetman II Byczyna/Polanowice 0-9 LZS Kościeliska 9 października, 15:00
LZS Kujakowice 1-1 Widawa Wilków 9 października, 15:00
Budowlani Strojec 2-0 Prosna Zdziechowice 9 października, 15:00
Pogoń Mikowice 2-1 Znicz Włochy 9 października, 15:00
Rolnik Wierzbica Górna 2-4 LZS Rożnów 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

LZS Rożnów 3-0 Stobrawa Ligota Dolna 15 października, 15:00
Znicz Włochy 5-2 Rolnik Wierzbica Górna 15 października, 15:00
Prosna Zdziechowice 5-0 Pogoń Mikowice 15 października, 15:00
Widawa Wilków 2-2 Budowlani Strojec 16 października, 15:00
LZS Kościeliska 3-1 LZS Kujakowice 15 października, 15:00
LZS Ligota Oleska 3-3 Hetman II Byczyna/Polanowice 16 października, 15:00
Piast Gorzów Śląski 4-3 LZS Uszyce 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Stobrawa Ligota Dolna 3-1 LZS Uszyce 23 października, 14:00
Hetman II Byczyna/Polanowice 1-7 Piast Gorzów Śląski 23 października, 14:00
LZS Kujakowice 0-3 LZS Ligota Oleska 23 października, 14:00
Budowlani Strojec 1-2 LZS Kościeliska 23 października, 14:00
Pogoń Mikowice 0-2 Widawa Wilków 23 października, 14:00
Rolnik Wierzbica Górna 1-7 Prosna Zdziechowice 23 października, 14:00
LZS Rożnów 5-0 Znicz Włochy 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Znicz Włochy 0-5 Stobrawa Ligota Dolna 30 października, 13:00
Prosna Zdziechowice 1-1 LZS Rożnów 29 października, 13:00
Widawa Wilków 6-1 Rolnik Wierzbica Górna 30 października, 13:00
LZS Kościeliska 3-0 Pogoń Mikowice 29 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Ligota Oleska 1-2 Budowlani Strojec 30 października, 13:00
Piast Gorzów Śląski 1-3 LZS Kujakowice 29 października, 14:00
LZS Uszyce 4-1 Hetman II Byczyna/Polanowice 30 października, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Stobrawa Ligota Dolna 5-1 Hetman II Byczyna/Polanowice 6 listopada, 13:00
LZS Kujakowice 1-0 LZS Uszyce 6 listopada, 13:00
Budowlani Strojec 1-1 Piast Gorzów Śląski 6 listopada, 13:00
Pogoń Mikowice 3-2 LZS Ligota Oleska 6 listopada, 13:00
Rolnik Wierzbica Górna 0-4 LZS Kościeliska 6 listopada, 13:00
LZS Rożnów 3-2 Widawa Wilków 6 listopada, 13:00
Znicz Włochy 3-1 Prosna Zdziechowice 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Prosna Zdziechowice 4-0 Stobrawa Ligota Dolna 12 listopada, 13:00
Widawa Wilków 2-1 Znicz Włochy 13 listopada, 13:00
LZS Kościeliska 3-0 LZS Rożnów 12 listopada, 13:00
LZS Ligota Oleska 9-0 Rolnik Wierzbica Górna 13 listopada, 13:00
Piast Gorzów Śląski 4-0 Pogoń Mikowice 12 listopada, 13:00
LZS Uszyce 5-2 Budowlani Strojec 13 listopada, 13:00
Hetman II Byczyna/Polanowice 2-0 LZS Kujakowice 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Stobrawa Ligota Dolna 6-0 LZS Kujakowice 19 marca, 15:00
Hetman II Byczyna/Polanowice 0-3 Budowlani Strojec
(wo)
LZS Uszyce 3-0 Pogoń Mikowice
(wo)
Piast Gorzów Śląski 4-0 Rolnik Wierzbica Górna 18 marca, 15:00
(wo)
na boisku 4-1
LZS Ligota Oleska 0-1 LZS Rożnów 19 marca, 15:00
LZS Kościeliska 3-2 Znicz Włochy 18 marca, 15:00
Widawa Wilków 2-1 Prosna Zdziechowice 18 marca, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Widawa Wilków 2-0 Stobrawa Ligota Dolna 26 marca, 15:00
Prosna Zdziechowice 1-3 LZS Kościeliska 26 marca, 15:00
Znicz Włochy 3-2 LZS Ligota Oleska 26 marca, 15:00
LZS Rożnów 0-1 Piast Gorzów Śląski 26 marca, 15:00
Rolnik Wierzbica Górna 0-1 LZS Uszyce 25 marca, 15:00
Pogoń Mikowice - Hetman II Byczyna/Polanowice
(wo)
obustronny walkower
Budowlani Strojec 2-1 LZS Kujakowice 26 marca, 15:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Stobrawa Ligota Dolna 3-2 Budowlani Strojec 2 kwietnia, 13:30
LZS Kujakowice 3-0 Pogoń Mikowice
(wo)
Hetman II Byczyna/Polanowice 0-3 Rolnik Wierzbica Górna
(wo)
LZS Uszyce 3-6 LZS Rożnów 2 kwietnia, 13:30
Piast Gorzów Śląski 2-1 Znicz Włochy 1 kwietnia, 16:00
LZS Ligota Oleska 3-0 Prosna Zdziechowice 2 kwietnia, 13:30
(wo)
na boisku 1-2
LZS Kościeliska 1-0 Widawa Wilków 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

LZS Kościeliska 5-0 Stobrawa Ligota Dolna 8 kwietnia, 16:00
Widawa Wilków 5-1 LZS Ligota Oleska 9 kwietnia, 16:00
Prosna Zdziechowice 3-1 Piast Gorzów Śląski 8 kwietnia, 16:00
Znicz Włochy 4-0 LZS Uszyce 9 kwietnia, 16:00
LZS Rożnów 3-0 Hetman II Byczyna/Polanowice
(wo)
Rolnik Wierzbica Górna 1-5 LZS Kujakowice 8 kwietnia, 16:00
Pogoń Mikowice 0-3 Budowlani Strojec
(wo)

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Stobrawa Ligota Dolna 3-0 Pogoń Mikowice
(wo)
Budowlani Strojec 6-1 Rolnik Wierzbica Górna 23 kwietnia, 16:30
LZS Kujakowice 1-0 LZS Rożnów 23 kwietnia, 17:00
Hetman II Byczyna/Polanowice 0-3 Znicz Włochy
(wo)
LZS Uszyce 0-2 Prosna Zdziechowice 23 kwietnia, 16:30
Piast Gorzów Śląski 3-0 Widawa Wilków 22 kwietnia, 16:30
LZS Ligota Oleska 6-2 LZS Kościeliska 23 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

LZS Ligota Oleska 1-5 Stobrawa Ligota Dolna 11 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kościeliska 3-0 Piast Gorzów Śląski 10 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 2-4
Widawa Wilków 3-0 LZS Uszyce 29 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-0
Prosna Zdziechowice 3-0 Hetman II Byczyna/Polanowice
(wo)
Znicz Włochy 0-0 LZS Kujakowice 11 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Rożnów 1-2 Budowlani Strojec 11 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rolnik Wierzbica Górna 3-0 Pogoń Mikowice
(wo)

Kolejka 20 - 6-7 maja

Stobrawa Ligota Dolna 6-0 Rolnik Wierzbica Górna 7 maja, 17:00
Pogoń Mikowice 0-3 LZS Rożnów
(wo)
Budowlani Strojec 3-4 Znicz Włochy 7 maja, 17:00
LZS Kujakowice 2-1 Prosna Zdziechowice 7 maja, 17:00
Hetman II Byczyna/Polanowice 0-3 Widawa Wilków
(wo)
LZS Uszyce 4-3 LZS Kościeliska 7 maja, 17:00
Piast Gorzów Śląski 2-4 LZS Ligota Oleska 6 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Piast Gorzów Śląski 0-2 Stobrawa Ligota Dolna 13 maja, 17:00
LZS Ligota Oleska 3-1 LZS Uszyce 14 maja, 17:00
LZS Kościeliska 3-0 Hetman II Byczyna/Polanowice
(wo)
Widawa Wilków 2-1 LZS Kujakowice 14 maja, 17:00
Prosna Zdziechowice 3-0 Budowlani Strojec 13 maja, 17:00
Znicz Włochy 3-0 Pogoń Mikowice
(wo)
LZS Rożnów 2-1 Rolnik Wierzbica Górna 14 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Stobrawa Ligota Dolna 3-1 LZS Rożnów 20 maja, 13:00
Rolnik Wierzbica Górna 0-4 Znicz Włochy 20 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-4
Pogoń Mikowice 0-3 Prosna Zdziechowice
(wo)
Budowlani Strojec 4-4 Widawa Wilków 20 maja, 17:00
LZS Kujakowice 1-5 LZS Kościeliska 21 maja, 14:00
Hetman II Byczyna/Polanowice 0-3 LZS Ligota Oleska
(wo)
LZS Uszyce 1-4 Piast Gorzów Śląski 21 maja, 14:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

LZS Uszyce 1-4 Stobrawa Ligota Dolna 28 maja, 17:00
Piast Gorzów Śląski 3-0 Hetman II Byczyna/Polanowice
(wo)
LZS Ligota Oleska 3-1 LZS Kujakowice 28 maja, 17:00
LZS Kościeliska 6-4 Budowlani Strojec 28 maja, 17:00
Widawa Wilków 3-0 Pogoń Mikowice
(wo)
Prosna Zdziechowice 13-0 Rolnik Wierzbica Górna 27 maja, 17:00
Znicz Włochy 2-2 LZS Rożnów 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Stobrawa Ligota Dolna 4-0 Znicz Włochy 3 czerwca, 17:00
LZS Rożnów 1-0 Prosna Zdziechowice 4 czerwca, 17:00
Rolnik Wierzbica Górna 0-11 Widawa Wilków 3 czerwca, 17:00
Pogoń Mikowice 0-3 LZS Kościeliska
(wo)
Budowlani Strojec 1-3 LZS Ligota Oleska 4 czerwca, 17:00
LZS Kujakowice 6-1 Piast Gorzów Śląski 4 czerwca, 17:00
Hetman II Byczyna/Polanowice 0-3 LZS Uszyce
(wo)

Kolejka 25 - 17-18 czerwca

Hetman II Byczyna/Polanowice 0-3 Stobrawa Ligota Dolna
(wo)
LZS Uszyce 3-1 LZS Kujakowice 18 czerwca, 17:00
Piast Gorzów Śląski 3-3 Budowlani Strojec 18 czerwca, 17:00
LZS Ligota Oleska 3-0 Pogoń Mikowice
(wo)
LZS Kościeliska 5-1 Rolnik Wierzbica Górna 18 czerwca, 17:00
Widawa Wilków 4-6 LZS Rożnów 18 czerwca, 17:00
Prosna Zdziechowice 1-0 Znicz Włochy 18 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 24-25 czerwca

Stobrawa Ligota Dolna 4-1 Prosna Zdziechowice 25 czerwca, 17:00
Znicz Włochy 0-1 Widawa Wilków 25 czerwca, 17:00
LZS Rożnów 2-0 LZS Kościeliska 25 czerwca, 17:00
Rolnik Wierzbica Górna 1-5 LZS Ligota Oleska 25 czerwca, 17:00
Pogoń Mikowice 0-3 Piast Gorzów Śląski
(wo)
Budowlani Strojec 2-2 LZS Uszyce 25 czerwca, 17:00
LZS Kujakowice 3-0 Hetman II Byczyna/Polanowice
(wo)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas