[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2016/2017, grupa: Opole V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odra II Opole 26 68 22 2 2 138-21 10 1 2 82-11 12 1 0 56-10
2.  LZS Stary Ujazd 26 67 21 4 1 70-23 11 1 1 38-10 10 3 0 32-13
3.  KS II Żywocice-Krapkowice 26 47 14 5 7 58-47 9 2 2 41-27 5 3 5 17-20
4.  Start Dobrodzień 26 45 14 3 9 62-39 9 2 2 42-11 5 1 7 20-28
5.  Błękitni Jaryszów 26 41 12 5 9 62-56 5 4 4 31-22 7 1 5 31-34
6.  LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 26 37 10 7 9 46-52 7 3 3 31-21 3 4 6 15-31 2 6 2 0 0 6-4
7.  Victoria Żyrowa 26 37 11 4 11 43-43 6 1 6 21-23 5 3 5 22-20 2 0 0 0 2 4-6
8.  KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 26 36 10 6 10 50-56 6 2 5 22-23 4 4 5 28-33
9.  KS Szczedrzyk 26 34 9 7 10 44-43 6 3 4 23-12 3 4 6 21-31
10.  Górnik Januszkowice 26 29 9 2 15 45-75 4 2 7 26-34 5 0 8 19-41
11.  LZS Raszowa 26 26 7 5 14 24-51 4 2 7 16-25 3 3 7 8-26
12.  LZS Kórnica-Nowy Dwór 26 24 7 3 16 47-65 5 3 5 23-21 2 0 11 24-44
13.  Tęcza Szymiszów 26 15 4 3 19 27-78 3 2 8 18-31 1 1 11 9-47
14.  Stal Zawadzkie 26 10 2 4 20 20-87 2 2 9 14-37 0 2 11 6-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Odra II Opole    1-1 3-0 8-2 8-0 9-0 0-3* 1-2 7-0 9-1 7-0 6-0 14-2 9-0 
 2 LZS Stary Ujazd1-2     2-0 4-0 6-2 3-0 2-1 5-1 6-1 1-0 1-1 2-1 2-1 3-0* 
 3 KS II Żywocice-Krapkowice0-15 2-4     2-1 2-1 3-0 1-1 6-1 3-2 6-0 0-0 3-1 6-1 7-0 
 4 Start Dobrodzień2-2 2-3 4-2     8-0 3-4 2-0 4-0 3-0 2-0 4-0 3-0 5-0 0-0 
 5 Błękitni Jaryszów1-5 2-2 2-0 0-1     0-0 4-1 3-3 2-2 2-3 1-2 6-2 2-1 6-0 
 6 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)0-5* 0-2 2-2 2-0 3-4     3-2 2-2 1-1 5-0 3-0 4-2 1-0 5-1 
 7 Victoria Żyrowa0-2 1-2 1-2 2-2 0-4 2-3     0-4 3-1 3-1 3-1 2-1 2-0 2-0 
 8 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)1-4 2-4 1-2 2-0 3-2 1-1 1-2     2-1 0-3 0-0 4-2 2-1 3-1 
 9 KS Szczedrzyk2-3 0-1 0-0 1-0 1-1 2-0 1-1 2-4     6-0 2-1 2-0 0-1 4-0 
 10 Górnik Januszkowice2-6 0-3 1-4 2-4 1-2 4-3 1-1 2-2 1-3     0-1 3-2 4-1 5-2 
 11 LZS Raszowa0-1 2-4 2-1 0-1 1-5 2-0 2-1 0-3 0-0 3-5     2-4 0-0 2-0 
 12 LZS Kórnica-Nowy Dwór0-3* 0-0 1-1 3-2 1-5 0-2 1-2 2-1 2-2 1-3 3-0     7-0 2-0 
 13 Tęcza Szymiszów1-3 0-4 0-1 1-2 0-4 1-1 2-4 4-3 0-1 0-2 2-0 5-4     2-2 
 14 Stal Zawadzkie0-5 1-2 1-2 1-5 0-1 1-1 0-3 2-2 1-7 3-1 0-2 2-5 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

KS II Żywocice-Krapkowice 0-15 Odra II Opole 21 sierpnia, 17:00
KS Szczedrzyk 1-0 Start Dobrodzień 21 sierpnia, 17:00
LZS Stary Ujazd 1-0 Górnik Januszkowice 21 sierpnia, 17:00
Tęcza Szymiszów 1-1 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 20 sierpnia, 17:00
Błękitni Jaryszów 6-2 LZS Kórnica-Nowy Dwór 21 sierpnia, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-1 Stal Zawadzkie 21 sierpnia, 17:00
LZS Raszowa 2-1 Victoria Żyrowa 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Odra II Opole 0-3 Victoria Żyrowa 28 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 5-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stal Zawadzkie 0-2 LZS Raszowa 28 sierpnia, 14:00
LZS Kórnica-Nowy Dwór 2-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 28 sierpnia, 14:00
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-4 Błękitni Jaryszów 28 sierpnia, 14:00
Górnik Januszkowice 4-1 Tęcza Szymiszów 28 sierpnia, 14:00
Start Dobrodzień 2-3 LZS Stary Ujazd 27 sierpnia, 17:00
KS II Żywocice-Krapkowice 3-2 KS Szczedrzyk 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 3-4 września

KS Szczedrzyk 2-3 Odra II Opole 4 września, 14:00
LZS Stary Ujazd 2-0 KS II Żywocice-Krapkowice 4 września, 17:00
Tęcza Szymiszów 1-2 Start Dobrodzień 3 września, 16:30
Błękitni Jaryszów 2-3 Górnik Januszkowice 3 września, 16:30
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-1 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4 września, 17:00
LZS Raszowa 2-4 LZS Kórnica-Nowy Dwór 4 września, 17:00
Victoria Żyrowa 2-0 Stal Zawadzkie 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Odra II Opole 9-0 Stal Zawadzkie 11 września, 16:00
LZS Kórnica-Nowy Dwór 1-2 Victoria Żyrowa 11 września, 14:00
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-0 LZS Raszowa 11 września, 16:00
Górnik Januszkowice 2-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 11 września, 16:00
Start Dobrodzień 8-0 Błękitni Jaryszów 10 września, 16:00
KS II Żywocice-Krapkowice 6-1 Tęcza Szymiszów 11 września, 16:00
KS Szczedrzyk 0-1 LZS Stary Ujazd 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

LZS Stary Ujazd 1-2 Odra II Opole 18 września, 16:00
Tęcza Szymiszów 0-1 KS Szczedrzyk 17 września, 16:00
Błękitni Jaryszów 2-0 KS II Żywocice-Krapkowice 17 września, 16:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-0 Start Dobrodzień 18 września, 13:00
LZS Raszowa 3-5 Górnik Januszkowice 18 września, 13:00
Victoria Żyrowa 2-3 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 17 września, 16:00
Stal Zawadzkie 2-5 LZS Kórnica-Nowy Dwór 18 września, 13:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Odra II Opole 6-0 LZS Kórnica-Nowy Dwór 25 września, 16:00
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 5-1 Stal Zawadzkie 25 września, 16:00
Górnik Januszkowice 1-1 Victoria Żyrowa 25 września, 16:00
Start Dobrodzień 4-0 LZS Raszowa 24 września, 16:00
KS II Żywocice-Krapkowice 6-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 25 września, 16:00
KS Szczedrzyk 1-1 Błękitni Jaryszów 25 września, 16:00
LZS Stary Ujazd 2-1 Tęcza Szymiszów 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Tęcza Szymiszów 1-3 Odra II Opole 2 października, 15:00
Błękitni Jaryszów 2-2 LZS Stary Ujazd 2 października, 15:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-1 KS Szczedrzyk 2 października, 15:00
LZS Raszowa 2-1 KS II Żywocice-Krapkowice 2 października, 15:00
Victoria Żyrowa 2-2 Start Dobrodzień 2 października, 15:00
Stal Zawadzkie 3-1 Górnik Januszkowice 2 października, 15:00
LZS Kórnica-Nowy Dwór 0-2 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Odra II Opole 9-0 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 9 października, 15:00
Górnik Januszkowice 3-2 LZS Kórnica-Nowy Dwór 9 października, 15:00
Start Dobrodzień 0-0 Stal Zawadzkie 8 października, 15:00
KS II Żywocice-Krapkowice 1-1 Victoria Żyrowa 9 października, 15:00
KS Szczedrzyk 2-1 LZS Raszowa 9 października, 15:00
LZS Stary Ujazd 5-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 9 października, 15:00
Tęcza Szymiszów 0-4 Błękitni Jaryszów 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Błękitni Jaryszów 1-5 Odra II Opole 15 października, 15:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-1 Tęcza Szymiszów 16 października, 15:00
LZS Raszowa 2-4 LZS Stary Ujazd 16 października, 15:00
Victoria Żyrowa 3-1 KS Szczedrzyk 15 października, 15:00
Stal Zawadzkie 1-2 KS II Żywocice-Krapkowice 16 października, 15:00
LZS Kórnica-Nowy Dwór 3-2 Start Dobrodzień 16 października, 14:00
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 5-0 Górnik Januszkowice 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Odra II Opole 9-1 Górnik Januszkowice 23 października, 14:00
Start Dobrodzień 3-4 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 22 października, 14:00
KS II Żywocice-Krapkowice 3-1 LZS Kórnica-Nowy Dwór 23 października, 14:00
KS Szczedrzyk 4-0 Stal Zawadzkie 23 października, 14:00
LZS Stary Ujazd 2-1 Victoria Żyrowa 22 października, 14:00
Tęcza Szymiszów 2-0 LZS Raszowa 22 października, 14:00
Błękitni Jaryszów 3-3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-4 Odra II Opole 30 października, 13:00
LZS Raszowa 1-5 Błękitni Jaryszów 30 października, 13:00
Victoria Żyrowa 2-0 Tęcza Szymiszów 29 października, 14:00
Stal Zawadzkie 1-2 LZS Stary Ujazd 30 października, 13:00
LZS Kórnica-Nowy Dwór 2-2 KS Szczedrzyk 30 października, 13:00
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 2-2 KS II Żywocice-Krapkowice 30 października, 13:00
Górnik Januszkowice 2-4 Start Dobrodzień 30 października, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Odra II Opole 8-2 Start Dobrodzień 6 listopada, 13:00
KS II Żywocice-Krapkowice 6-0 Górnik Januszkowice 6 listopada, 13:00
KS Szczedrzyk 2-0 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 6 listopada, 13:00
LZS Stary Ujazd 2-1 LZS Kórnica-Nowy Dwór 6 listopada, 13:00
Tęcza Szymiszów 2-2 Stal Zawadzkie 5 listopada, 13:00
Błękitni Jaryszów 4-1 Victoria Żyrowa 5 listopada, 13:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 0-0 LZS Raszowa 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

LZS Raszowa 0-1 Odra II Opole 13 listopada, 13:00
Victoria Żyrowa 0-4 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 12 listopada, 13:00
Stal Zawadzkie 0-1 Błękitni Jaryszów 13 listopada, 13:00
LZS Kórnica-Nowy Dwór 7-0 Tęcza Szymiszów 13 listopada, 13:00
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 0-2 LZS Stary Ujazd 13 listopada, 13:00
Górnik Januszkowice 1-3 KS Szczedrzyk 13 listopada, 13:00
Start Dobrodzień 4-2 KS II Żywocice-Krapkowice 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Odra II Opole 3-0 KS II Żywocice-Krapkowice 19 marca, 15:00
Start Dobrodzień 3-0 KS Szczedrzyk 18 marca, 15:00
Górnik Januszkowice 0-3 LZS Stary Ujazd 19 marca, 15:00
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-0 Tęcza Szymiszów 19 marca, 15:00
LZS Kórnica-Nowy Dwór 1-5 Błękitni Jaryszów 19 marca, 14:00
Stal Zawadzkie 2-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 19 marca, 15:00
Victoria Żyrowa 3-1 LZS Raszowa 18 marca, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Victoria Żyrowa 0-2 Odra II Opole 26 marca, 15:00
LZS Raszowa 2-0 Stal Zawadzkie 26 marca, 15:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 4-2 LZS Kórnica-Nowy Dwór 26 marca, 15:00
Błękitni Jaryszów 0-0 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 26 marca, 15:00
Tęcza Szymiszów 0-2 Górnik Januszkowice 25 marca, 15:00
LZS Stary Ujazd 4-0 Start Dobrodzień 25 marca, 15:00
KS Szczedrzyk 0-0 KS II Żywocice-Krapkowice 26 marca, 15:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Odra II Opole 7-0 KS Szczedrzyk 2 kwietnia, 16:00
KS II Żywocice-Krapkowice 2-4 LZS Stary Ujazd 2 kwietnia, 16:00
Start Dobrodzień 5-0 Tęcza Szymiszów 1 kwietnia, 16:00
Górnik Januszkowice 1-2 Błękitni Jaryszów 1 kwietnia, 16:00
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 2-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2 kwietnia, 16:00
LZS Kórnica-Nowy Dwór 3-0 LZS Raszowa 2 kwietnia, 14:00
Stal Zawadzkie 0-3 Victoria Żyrowa 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Stal Zawadzkie 0-5 Odra II Opole 9 kwietnia, 13:30
Victoria Żyrowa 2-1 LZS Kórnica-Nowy Dwór 8 kwietnia, 15:00
LZS Raszowa 2-0 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 9 kwietnia, 13:30
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 0-3 Górnik Januszkowice 9 kwietnia, 13:30
Błękitni Jaryszów 0-1 Start Dobrodzień 8 kwietnia, 16:00
Tęcza Szymiszów 0-1 KS II Żywocice-Krapkowice 9 kwietnia, 13:30
LZS Stary Ujazd 6-1 KS Szczedrzyk 9 kwietnia, 13:30

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Odra II Opole 1-1 LZS Stary Ujazd 23 kwietnia, 16:30
KS Szczedrzyk 0-1 Tęcza Szymiszów 23 kwietnia, 16:30
KS II Żywocice-Krapkowice 2-1 Błękitni Jaryszów 23 kwietnia, 16:30
Start Dobrodzień 4-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 22 kwietnia, 16:30
Górnik Januszkowice 0-1 LZS Raszowa 23 kwietnia, 16:30
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-2 Victoria Żyrowa 23 kwietnia, 16:30
LZS Kórnica-Nowy Dwór 2-0 Stal Zawadzkie 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

LZS Kórnica-Nowy Dwór 0-3 Odra II Opole 11 czerwca, 14:00
(wo)
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 0-2
Stal Zawadzkie 1-1 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 11 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Żyrowa 3-1 Górnik Januszkowice 10 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Raszowa 0-1 Start Dobrodzień 11 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-2 KS II Żywocice-Krapkowice 11 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Jaryszów 2-2 KS Szczedrzyk 10 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Szymiszów 0-4 LZS Stary Ujazd 10 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 6-7 maja

Odra II Opole 14-2 Tęcza Szymiszów 7 maja, 14:00
LZS Stary Ujazd 6-2 Błękitni Jaryszów 6 maja, 17:00
KS Szczedrzyk 2-4 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 7 maja, 14:00
KS II Żywocice-Krapkowice 0-0 LZS Raszowa 7 maja, 14:00
Start Dobrodzień 2-0 Victoria Żyrowa 6 maja, 17:00
Górnik Januszkowice 5-2 Stal Zawadzkie 7 maja, 14:00
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4-2 LZS Kórnica-Nowy Dwór 7 maja, 14:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 0-5 Odra II Opole 14 maja, 17:00
(wo)
przerwany w 48. minucie przy stanie 1-5 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
LZS Kórnica-Nowy Dwór 1-3 Górnik Januszkowice 13 maja, 17:00
Stal Zawadzkie 1-5 Start Dobrodzień 14 maja, 17:00
Victoria Żyrowa 1-2 KS II Żywocice-Krapkowice 14 maja, 17:00
LZS Raszowa 0-0 KS Szczedrzyk 14 maja, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-4 LZS Stary Ujazd 14 maja, 17:00
Błękitni Jaryszów 2-1 Tęcza Szymiszów 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Odra II Opole 8-0 Błękitni Jaryszów 21 maja, 17:00
Tęcza Szymiszów 4-3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 20 maja, 13:00
LZS Stary Ujazd 1-1 LZS Raszowa 20 maja, 13:00
KS Szczedrzyk 1-1 Victoria Żyrowa 21 maja, 17:00
KS II Żywocice-Krapkowice 7-0 Stal Zawadzkie 21 maja, 17:00
Start Dobrodzień 3-0 LZS Kórnica-Nowy Dwór 20 maja, 14:00
Górnik Januszkowice 4-3 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 21 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Górnik Januszkowice 2-6 Odra II Opole 28 maja, 14:00
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 2-0 Start Dobrodzień 28 maja, 14:00
LZS Kórnica-Nowy Dwór 1-1 KS II Żywocice-Krapkowice 28 maja, 14:00
Stal Zawadzkie 1-7 KS Szczedrzyk 28 maja, 14:00
Victoria Żyrowa 1-2 LZS Stary Ujazd 27 maja, 17:00
LZS Raszowa 0-0 Tęcza Szymiszów 28 maja, 14:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-2 Błękitni Jaryszów 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Odra II Opole 1-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 4 czerwca, 17:00
Błękitni Jaryszów 1-2 LZS Raszowa 3 czerwca, 17:00
Tęcza Szymiszów 2-4 Victoria Żyrowa 3 czerwca, 13:00
LZS Stary Ujazd 3-0 Stal Zawadzkie 4 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Szczedrzyk 2-0 LZS Kórnica-Nowy Dwór 4 czerwca, 17:00
KS II Żywocice-Krapkowice 3-0 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4 czerwca, 17:00
Start Dobrodzień 2-0 Górnik Januszkowice 4 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 17-18 czerwca

Start Dobrodzień 2-2 Odra II Opole 18 czerwca, 17:00
Górnik Januszkowice 1-4 KS II Żywocice-Krapkowice 18 czerwca, 17:00
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-1 KS Szczedrzyk 18 czerwca, 17:00
LZS Kórnica-Nowy Dwór 0-0 LZS Stary Ujazd 18 czerwca, 17:00
Stal Zawadzkie 2-1 Tęcza Szymiszów 18 czerwca, 17:00
Victoria Żyrowa 0-4 Błękitni Jaryszów 18 czerwca, 17:00
LZS Raszowa 0-3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 18 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 24-25 czerwca

Odra II Opole 7-0 LZS Raszowa 25 czerwca, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-2 Victoria Żyrowa 25 czerwca, 17:00
Błękitni Jaryszów 6-0 Stal Zawadzkie 25 czerwca, 17:00
Tęcza Szymiszów 5-4 LZS Kórnica-Nowy Dwór 25 czerwca, 17:00
LZS Stary Ujazd 3-0 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 25 czerwca, 17:00
KS Szczedrzyk 6-0 Górnik Januszkowice 25 czerwca, 17:00
KS II Żywocice-Krapkowice 2-1 Start Dobrodzień 25 czerwca, 17:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas