[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Józefów 24 60 20 0 4 95-21 11 0 1 49-7 9 0 3 46-14
2.  Viking Leśniczówka (Poniatowa) 24 59 19 2 3 86-32 10 1 1 46-11 9 1 2 40-21
3.  ULKS Dzierzkowice 24 51 16 3 5 89-53 7 2 3 54-31 9 1 2 35-22
4.  Perła Rudnik 24 48 15 3 6 73-40 6 3 3 35-22 9 0 3 38-18
5.  Wisła Annopol 23 47 15 2 6 95-46 7 1 3 52-27 8 1 3 43-19
6.  LKS Elżbieta 24 40 13 1 10 83-62 7 0 5 39-24 6 1 5 44-38
7.  Stal II Poniatowa 24 35 11 2 11 87-56 5 1 6 46-24 6 1 5 41-32
8.  Draco Kowala 24 33 10 3 11 52-53 4 1 7 24-32 6 2 4 28-21
9.  Czarni Puszno Godowskie 24 26 8 2 14 56-85 3 0 9 24-49 5 2 5 32-36
10.  Pogoń Trzebiesza 24 21 6 3 15 44-93 3 2 7 22-37 3 1 8 22-56
11.  Poraj Kraczewice 24 13 4 1 19 30-112 2 0 10 17-53 2 1 9 13-59
12.  Jaworzanka Rogów 24 10 3 1 20 27-90 2 1 9 13-42 1 0 11 14-48 2 6 2 0 0 7-1
13.  Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 23 10 3 1 19 24-98 2 0 10 15-46 1 1 9 9-52 2 0 0 0 2 1-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Wisła Józefów    3-1 7-1 0-1 2-0 6-1 2-0 3-2 6-1 6-0 6-0 5-0 3-0* 
 2 Viking Leśniczówka (Poniatowa)2-1     1-2 2-0 2-1 2-2 3-0 2-1 4-2 5-1 9-0 7-1 7-0 
 3 ULKS Dzierzkowice1-5 2-3     5-3 1-3 5-2 4-4 4-3 4-4 4-2 7-1 6-1 11-0 
 4 Perła Rudnik1-3 4-1 1-1     1-1 1-3 4-7 3-1 3-3 4-1 3-0* 2-1 8-0 
 5 Wisła Annopol2-1 3-5 0-3* 2-3     8-1 4-1 3-3 5-4 11-3 7-0 7-3 
 6 LKS Elżbieta5-1 2-3 2-4 2-1 5-2     3-4 0-3* 0-1 7-2 7-0 3-1 3-2 
 7 Stal II Poniatowa0-3 2-2 1-2 2-3 1-2 4-5     2-5 4-2 10-0 9-0 3-0* 8-0 
 8 Draco Kowala0-2 2-7 2-3 0-1 0-4 3-2 1-4     4-1 2-3 3-3 3-0 4-2 
 9 Czarni Puszno Godowskie3-11 0-2 2-3 1-5 1-3 2-8 1-8 0-1     2-3 4-1 5-3 3-1 
 10 Pogoń Trzebiesza0-4 0-3* 0-3* 3-4 1-7 4-2 3-0 3-3 2-6     0-4 5-0 1-1 
 11 Poraj Kraczewice0-6 1-2 2-10 1-7 0-7 3-8 4-2 1-2 1-2 1-5     2-0 1-2 
 12 Jaworzanka Rogów0-6 0-3 4-2 0-4 0-5 0-8 0-4 0-1 3-4 2-2 1-2     3-1 
 13 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska0-3* 2-8 0-1 0-6 5-8 0-2 3-7 0-3* 0-2 2-0 3-2 0-4     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: LKS Elżbieta.
 
Wisła Annopol 3-5 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 20 sierpnia, 16:30
Czarni Puszno Godowskie 3-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 21 sierpnia, 11:00
ULKS Dzierzkowice 4-3 Draco Kowala 21 sierpnia, 14:00
Stal II Poniatowa 0-3 Wisła Józefów 20 sierpnia, 11:00
Poraj Kraczewice 2-0 Jaworzanka Rogów 21 sierpnia, 11:00
Pogoń Trzebiesza 3-4 Perła Rudnik 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Perła Rudnik.
 
Jaworzanka Rogów 2-2 Pogoń Trzebiesza 28 sierpnia, 11:00
Wisła Józefów 6-0 Poraj Kraczewice 27 sierpnia, 17:00
Draco Kowala 1-4 Stal II Poniatowa 28 sierpnia, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-1 ULKS Dzierzkowice 28 sierpnia, 11:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 4-2 Czarni Puszno Godowskie 28 sierpnia, 11:00
LKS Elżbieta 5-2 Wisła Annopol 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Wisła Annopol.
 
Czarni Puszno Godowskie 2-8 LKS Elżbieta 4 września, 17:00
ULKS Dzierzkowice 2-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 4 września, 15:00
Stal II Poniatowa 8-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3 września, 14:00
Poraj Kraczewice 1-2 Draco Kowala 4 września, 17:00
Pogoń Trzebiesza 0-4 Wisła Józefów 4 września, 17:00
Perła Rudnik 2-1 Jaworzanka Rogów 4 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Jaworzanka Rogów.
 
Wisła Józefów 0-1 Perła Rudnik 11 września, 17:00
Draco Kowala 2-3 Pogoń Trzebiesza 11 września, 17:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-2 Poraj Kraczewice 11 września, 17:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 3-0 Stal II Poniatowa 11 września, 15:00
LKS Elżbieta 2-4 ULKS Dzierzkowice 11 września, 17:00
Wisła Annopol 5-4 Czarni Puszno Godowskie 11 września, 15:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Czarni Puszno Godowskie.
 
ULKS Dzierzkowice 1-3 Wisła Annopol 18 września, 15:00
Stal II Poniatowa 4-5 LKS Elżbieta 18 września, 11:00
Poraj Kraczewice 1-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 18 września, 11:00
Pogoń Trzebiesza 1-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 18 września, 11:00
Perła Rudnik 3-1 Draco Kowala 18 września, 16:00
Jaworzanka Rogów 0-6 Wisła Józefów 18 września, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Wisła Józefów.
 
Draco Kowala 3-0 Jaworzanka Rogów 25 września, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-6 Perła Rudnik 24 września, 16:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 5-1 Pogoń Trzebiesza 25 września, 11:00
LKS Elżbieta 7-0 Poraj Kraczewice 25 września, 11:00
Wisła Annopol 4-1 Stal II Poniatowa 24 września, 15:00
Czarni Puszno Godowskie 2-3 ULKS Dzierzkowice 25 września, 17:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: ULKS Dzierzkowice.
 
Stal II Poniatowa 4-2 Czarni Puszno Godowskie 2 października, 11:00
Poraj Kraczewice 0-7 Wisła Annopol 2 października, 16:00
Pogoń Trzebiesza 4-2 LKS Elżbieta 2 października, 11:00
Perła Rudnik 4-1 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2 października, 16:00
Jaworzanka Rogów 3-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2 października, 16:00
Wisła Józefów 3-2 Draco Kowala 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Draco Kowala.
 
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-3 Wisła Józefów 8 października, 15:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 7-1 Jaworzanka Rogów 9 października, 15:00
LKS Elżbieta 2-1 Perła Rudnik 9 października, 15:00
Wisła Annopol 11-3 Pogoń Trzebiesza 9 października, 14:00
Czarni Puszno Godowskie 4-1 Poraj Kraczewice 9 października, 11:00
ULKS Dzierzkowice 4-4 Stal II Poniatowa 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Stal II Poniatowa.
 
Poraj Kraczewice 2-10 ULKS Dzierzkowice 16 października, 11:00
Pogoń Trzebiesza 2-6 Czarni Puszno Godowskie 16 października, 11:00
Perła Rudnik 1-1 Wisła Annopol 16 października, 15:00
Jaworzanka Rogów 0-8 LKS Elżbieta 16 października, 11:00
Wisła Józefów 3-1 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 16 października, 11:00
Draco Kowala 4-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 16 października, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska.
 
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-1 Draco Kowala 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (22 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Elżbieta 5-1 Wisła Józefów 23 października, 11:00
Wisła Annopol 7-3 Jaworzanka Rogów 23 października, 14:00
Czarni Puszno Godowskie 1-5 Perła Rudnik 23 października, 13:00
ULKS Dzierzkowice 4-2 Pogoń Trzebiesza 23 października, 15:00
Stal II Poniatowa 9-0 Poraj Kraczewice 20 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (22 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Poraj Kraczewice.
 
Pogoń Trzebiesza 3-0 Stal II Poniatowa 30 października, 11:00
Perła Rudnik 1-1 ULKS Dzierzkowice 30 października, 14:00
Jaworzanka Rogów 3-4 Czarni Puszno Godowskie 30 października, 11:00
Wisła Józefów 2-0 Wisła Annopol 30 października, 14:00
Draco Kowala 3-2 LKS Elżbieta 30 października, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-8 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Viking Leśniczówka (Poniatowa).
 
LKS Elżbieta 3-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 6 listopada, 14:00
Wisła Annopol 3-3 Draco Kowala 6 listopada, 10:30
Czarni Puszno Godowskie 3-11 Wisła Józefów 6 listopada, 13:00
ULKS Dzierzkowice 6-1 Jaworzanka Rogów 6 listopada, 14:00
Stal II Poniatowa 2-3 Perła Rudnik 5 listopada, 11:00
Poraj Kraczewice 1-5 Pogoń Trzebiesza 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: Pogoń Trzebiesza.
 
Perła Rudnik 3-0 Poraj Kraczewice 13 listopada, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
Jaworzanka Rogów 0-4 Stal II Poniatowa 13 listopada, 14:00
Wisła Józefów 7-1 ULKS Dzierzkowice 13 listopada, 14:00
Draco Kowala 4-1 Czarni Puszno Godowskie 13 listopada, 14:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 5-8 Wisła Annopol 12 listopada, 13:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-2 LKS Elżbieta 13 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pauza: LKS Elżbieta.
 
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-1 Wisła Annopol 26 marca, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-2 Czarni Puszno Godowskie 26 marca, 15:00
Draco Kowala 2-3 ULKS Dzierzkowice 26 marca, 11:00
Wisła Józefów 2-0 Stal II Poniatowa 26 marca, 14:00
Jaworzanka Rogów 1-2 Poraj Kraczewice 26 marca, 11:00
Perła Rudnik 4-1 Pogoń Trzebiesza 26 marca, 13:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: Perła Rudnik.
 
Pogoń Trzebiesza 5-0 Jaworzanka Rogów 2 kwietnia, 11:00
Poraj Kraczewice 0-6 Wisła Józefów 2 kwietnia, 11:00
Stal II Poniatowa 2-5 Draco Kowala 2 kwietnia, 11:00
ULKS Dzierzkowice 11-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2 kwietnia, 15:00
Czarni Puszno Godowskie 0-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2 kwietnia, 11:00
Wisła Annopol 8-1 LKS Elżbieta 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Wisła Annopol.
 
LKS Elżbieta 0-1 Czarni Puszno Godowskie 9 kwietnia, 15:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 1-2 ULKS Dzierzkowice 9 kwietnia, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-7 Stal II Poniatowa 9 kwietnia, 15:00
Draco Kowala 3-3 Poraj Kraczewice 9 kwietnia, 15:00
Wisła Józefów 6-0 Pogoń Trzebiesza 9 kwietnia, 16:00
Jaworzanka Rogów 0-4 Perła Rudnik 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Pauza: Jaworzanka Rogów.
 
Perła Rudnik 1-3 Wisła Józefów 15 kwietnia, 13:00
Pogoń Trzebiesza 3-3 Draco Kowala 15 kwietnia, 16:00
Poraj Kraczewice 1-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 15 kwietnia, 16:00
Stal II Poniatowa 2-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 15 kwietnia, 16:00
ULKS Dzierzkowice 5-2 LKS Elżbieta 15 kwietnia, 11:00
w Terpentynie
Czarni Puszno Godowskie 1-3 Wisła Annopol 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Czarni Puszno Godowskie.
 
Wisła Annopol 0-3 ULKS Dzierzkowice 23 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-2
LKS Elżbieta 3-4 Stal II Poniatowa 23 kwietnia, 11:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 9-0 Poraj Kraczewice 23 kwietnia, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-0 Pogoń Trzebiesza 23 kwietnia, 16:00
Draco Kowala 0-1 Perła Rudnik 23 kwietnia, 16:00
Wisła Józefów 5-0 Jaworzanka Rogów 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: Wisła Józefów.
 
Jaworzanka Rogów 0-1 Draco Kowala 30 kwietnia, 11:00
Perła Rudnik 8-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 30 kwietnia, 13:00
Pogoń Trzebiesza 0-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 30 kwietnia, 11:00
(wo)
nie odbył się
Poraj Kraczewice 3-8 LKS Elżbieta 30 kwietnia, 11:00
Stal II Poniatowa 1-2 Wisła Annopol 30 kwietnia, 11:00
ULKS Dzierzkowice 4-4 Czarni Puszno Godowskie 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: ULKS Dzierzkowice.
 
Czarni Puszno Godowskie 1-8 Stal II Poniatowa 6 maja, 17:00
Wisła Annopol 7-0 Poraj Kraczewice 6 maja, 11:00
LKS Elżbieta 7-2 Pogoń Trzebiesza 7 maja, 16:00
w Opolu Lubelskim
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-0 Perła Rudnik 7 maja, 16:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-4 Jaworzanka Rogów 7 maja, 16:00
Draco Kowala 0-2 Wisła Józefów 7 maja, 16:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Draco Kowala.
 
Wisła Józefów 3-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 14 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Jaworzanka Rogów 0-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 14 maja, 16:00
Perła Rudnik 1-3 LKS Elżbieta 14 maja, 13:00
Pogoń Trzebiesza 1-7 Wisła Annopol 13 maja, 14:30
Poraj Kraczewice 1-2 Czarni Puszno Godowskie 14 maja, 16:00
Stal II Poniatowa 1-2 ULKS Dzierzkowice 14 maja, 11:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Stal II Poniatowa.
 
ULKS Dzierzkowice 7-1 Poraj Kraczewice 21 maja, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 2-3 Pogoń Trzebiesza 21 maja, 11:00
Wisła Annopol 2-3 Perła Rudnik 21 maja, 15:00
LKS Elżbieta 3-1 Jaworzanka Rogów 21 maja, 16:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-1 Wisła Józefów 21 maja, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-3 Draco Kowala 21 maja, 16:00
(wo)
na boisku 5-5

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska.
 
Draco Kowala 2-7 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 28 maja, 17:00
Wisła Józefów 6-1 LKS Elżbieta 28 maja, 16:00
Jaworzanka Rogów 0-5 Wisła Annopol 28 maja, 16:00
Perła Rudnik 3-3 Czarni Puszno Godowskie 28 maja, 13:00
Pogoń Trzebiesza 0-3 ULKS Dzierzkowice 28 maja, 11:00
(wo)
na boisku 3-2
Poraj Kraczewice 4-2 Stal II Poniatowa 28 maja, 11:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Poraj Kraczewice.
 
Stal II Poniatowa 10-0 Pogoń Trzebiesza 4 czerwca, 11:00
ULKS Dzierzkowice 5-3 Perła Rudnik 4 czerwca, 15:00
Czarni Puszno Godowskie 5-3 Jaworzanka Rogów 4 czerwca, 11:00
Wisła Annopol 2-1 Wisła Józefów 4 czerwca, 16:00
LKS Elżbieta 0-3 Draco Kowala 4 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 7-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: Viking Leśniczówka (Poniatowa).
 
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-2 LKS Elżbieta 11 czerwca, 17:00
Draco Kowala 0-4 Wisła Annopol 11 czerwca, 17:00
Wisła Józefów 6-1 Czarni Puszno Godowskie 11 czerwca, 17:00
Jaworzanka Rogów 4-2 ULKS Dzierzkowice 11 czerwca, 17:00
Perła Rudnik 4-7 Stal II Poniatowa 11 czerwca, 13:00
Pogoń Trzebiesza 0-4 Poraj Kraczewice 11 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Pauza: Pogoń Trzebiesza.
 
Poraj Kraczewice 1-7 Perła Rudnik 18 czerwca, 18:00
Stal II Poniatowa 3-0 Jaworzanka Rogów 18 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 3-2
ULKS Dzierzkowice 1-5 Wisła Józefów 18 czerwca, 18:00
Czarni Puszno Godowskie 0-1 Draco Kowala 18 czerwca, 11:00
Wisła Annopol - Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3 maja, 11:00
przerwany w 40. minucie przy stanie 7-1 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry
LKS Elżbieta 2-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 18 czerwca, 18:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas