[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2016/2017, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Serniki 18 41 13 2 3 65-22 6 1 2 35-12 7 1 1 30-10
2.  Gabaryty Dęblin 18 38 11 5 2 37-11 5 2 2 18-4 6 3 0 19-7
3.  LKS Kamionka (k. Lublina) 18 33 9 6 3 46-22 5 2 2 27-11 4 4 1 19-11
4.  SKS Leokadiów 18 31 9 4 5 38-30 4 2 3 20-17 5 2 2 18-13
5.  Piekiełko Przykwa 18 27 7 6 5 37-28 2 5 2 19-16 5 1 3 18-12
6.  Orlęta Nowodwór 18 25 8 1 9 46-44 4 0 5 25-27 4 1 4 21-17
7.  Czarni/Orlęta Dęblin 18 23 7 2 9 35-37 3 1 5 14-20 4 1 4 21-17
8.  Gigant Przytoczno 18 16 3 7 8 32-45 2 4 3 11-16 1 3 5 21-29
9.  GKS Abramów 18 10 3 1 14 28-74 3 0 6 20-32 0 1 8 8-42
10.  Zawisza II Garbów 18 9 3 0 15 28-79 1 0 8 12-36 2 0 7 16-43
GSKS Ułęż wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 KS Serniki    1-3 1-1 0-2 3-1 2-1 3-0 4-0 8-2 13-2 
 2 Gabaryty Dęblin0-1     0-0 1-1 1-2 3-0 3-0 3-0 4-0 3-0 
 3 LKS Kamionka (k. Lublina)3-1 1-1     2-3 2-0 3-2 2-3 1-1 6-0 7-0 
 4 SKS Leokadiów2-4 1-1 1-2     1-1 5-2 3-0 4-3 2-1 1-3 
 5 Piekiełko Przykwa1-1 0-1 3-3 2-4     2-2 2-2 0-0 5-1 4-2 
 6 Orlęta Nowodwór1-4 1-4 2-1 1-2 0-2     1-7 8-3 8-2 3-2 
 7 Czarni/Orlęta Dęblin0-5 1-2 1-2 2-1 3-1 0-1     2-2 5-1 0-5 
 8 Gigant Przytoczno1-5 1-1 1-1 1-1 1-3 0-4 1-0     1-1 4-0 
 9 GKS Abramów0-3* 0-3* 0-3 3-2 1-7 2-5 1-5 5-2     8-2 
 10 Zawisza II Garbów2-6 1-3 2-6 1-2 0-1 0-4 1-4 2-10 3-0*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 3-4 września

GKS Abramów 0-3 LKS Kamionka (k. Lublina) 4 września, 17:00
Gigant Przytoczno 0-4 Orlęta Nowodwór 4 września, 12:00
SKS Leokadiów 1-1 Piekiełko Przykwa 4 września, 17:00
Czarni/Orlęta Dęblin 0-5 Zawisza II Garbów 4 września, 17:00
KS Serniki 1-3 Gabaryty Dęblin 4 września, 13:00

Kolejka 2 - 10-11 września

LKS Kamionka (k. Lublina) 1-1 Gabaryty Dęblin 11 września, 15:00
Zawisza II Garbów 2-6 KS Serniki 11 września, 14:00
Piekiełko Przykwa 2-2 Czarni/Orlęta Dęblin 11 września, 11:00
Orlęta Nowodwór 1-2 SKS Leokadiów 11 września, 11:00
Gigant Przytoczno 1-1 GKS Abramów 11 września, 12:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Gigant Przytoczno 1-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 18 września, 12:00
SKS Leokadiów 2-1 GKS Abramów 18 września, 15:00
Czarni/Orlęta Dęblin 0-1 Orlęta Nowodwór 17 września, 11:30
KS Serniki 3-1 Piekiełko Przykwa 18 września, 13:00
Gabaryty Dęblin 3-0 Zawisza II Garbów 18 września, 11:00

Kolejka 4 - 24-25 września

LKS Kamionka (k. Lublina) 7-0 Zawisza II Garbów 25 września, 15:00
Piekiełko Przykwa 0-1 Gabaryty Dęblin 24 września, 16:30
Orlęta Nowodwór 1-4 KS Serniki 25 września, 15:00
GKS Abramów 1-5 Czarni/Orlęta Dęblin 25 września, 16:00
Gigant Przytoczno 1-1 SKS Leokadiów 25 września, 12:00

Kolejka 5 - 1-2 października

SKS Leokadiów 1-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 2 października, 14:00
Czarni/Orlęta Dęblin 2-2 Gigant Przytoczno 1 października, 16:30
KS Serniki 8-2 GKS Abramów 2 października, 13:00
Gabaryty Dęblin 3-0 Orlęta Nowodwór 2 października, 11:00
Zawisza II Garbów 0-1 Piekiełko Przykwa 6 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (2 października, 11:00) nie odbył się; goście nie dojechali

Kolejka 6 - 8-9 października

LKS Kamionka (k. Lublina) 2-0 Piekiełko Przykwa 9 października, 14:00
Orlęta Nowodwór 3-2 Zawisza II Garbów 9 października, 11:00
GKS Abramów 0-3 Gabaryty Dęblin 9 października, 15:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Gigant Przytoczno 1-5 KS Serniki 9 października, 12:00
SKS Leokadiów 3-0 Czarni/Orlęta Dęblin 9 października, 14:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Czarni/Orlęta Dęblin 1-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 16 października, 14:00
KS Serniki 0-2 SKS Leokadiów 16 października, 11:00
Gabaryty Dęblin 3-0 Gigant Przytoczno 16 października, 11:00
Zawisza II Garbów 3-0 GKS Abramów 16 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Piekiełko Przykwa 2-2 Orlęta Nowodwór 16 października, 11:00

Kolejka 8 - 22-23 października

LKS Kamionka (k. Lublina) 3-2 Orlęta Nowodwór 23 października, 14:00
GKS Abramów 1-7 Piekiełko Przykwa 23 października, 14:00
Gigant Przytoczno 4-0 Zawisza II Garbów 23 października, 12:00
SKS Leokadiów 1-1 Gabaryty Dęblin 23 października, 14:00
Czarni/Orlęta Dęblin 0-5 KS Serniki 23 października, 14:00

Kolejka 9 - 29-30 października

KS Serniki 1-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 30 października, 13:00
Gabaryty Dęblin 3-0 Czarni/Orlęta Dęblin 29 października, 14:00
Zawisza II Garbów 1-2 SKS Leokadiów 30 października, 11:00
Piekiełko Przykwa 0-0 Gigant Przytoczno 30 października, 11:00
Orlęta Nowodwór 8-2 GKS Abramów 29 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 kwietnia

LKS Kamionka (k. Lublina) 6-0 GKS Abramów 9 kwietnia, 11:00
Orlęta Nowodwór 8-3 Gigant Przytoczno 9 kwietnia, 11:00
Piekiełko Przykwa 2-4 SKS Leokadiów 9 kwietnia, 14:00
Zawisza II Garbów 1-4 Czarni/Orlęta Dęblin 9 kwietnia, 11:00
Gabaryty Dęblin 0-1 KS Serniki 9 kwietnia, 12:00

Kolejka 11 - 22-23 kwietnia

GKS Abramów 5-2 Gigant Przytoczno 23 kwietnia, 16:00
w Kurowie
Gabaryty Dęblin 0-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 23 kwietnia, 16:00
KS Serniki 13-2 Zawisza II Garbów 23 kwietnia, 13:00
Czarni/Orlęta Dęblin 3-1 Piekiełko Przykwa 22 kwietnia, 17:00
SKS Leokadiów 5-2 Orlęta Nowodwór 23 kwietnia, 16:00
w Puławach

Kolejka 12 - 29-30 kwietnia

LKS Kamionka (k. Lublina) 1-1 Gigant Przytoczno 30 kwietnia, 16:00
GKS Abramów 3-2 SKS Leokadiów 29 kwietnia, 16:00
w Kurowie
Orlęta Nowodwór 1-7 Czarni/Orlęta Dęblin 29 kwietnia, 17:00
Piekiełko Przykwa 1-1 KS Serniki 24 maja, 18:00
w Rososzy / w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany / w drugim terminie (10 maja, 18:00) odwołany
Zawisza II Garbów 1-3 Gabaryty Dęblin 1 maja, 16:00

Kolejka 13 - 6-7 maja

Zawisza II Garbów 2-6 LKS Kamionka (k. Lublina) 7 maja, 16:00
Gabaryty Dęblin 1-2 Piekiełko Przykwa 7 maja, 12:00
KS Serniki 2-1 Orlęta Nowodwór 7 maja, 13:00
Czarni/Orlęta Dęblin 5-1 GKS Abramów 6 maja, 17:00
SKS Leokadiów 4-3 Gigant Przytoczno 7 maja, 12:00
w Puławach; na boisku ZSO nr 1

Kolejka 14 - 13-14 maja

LKS Kamionka (k. Lublina) 2-3 SKS Leokadiów 14 maja, 12:00
Gigant Przytoczno 1-0 Czarni/Orlęta Dęblin 14 maja, 12:00
GKS Abramów 0-3 KS Serniki 14 maja, 16:00
(wo)
w Kurowie / na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orlęta Nowodwór 1-4 Gabaryty Dęblin 14 maja, 12:00
Piekiełko Przykwa 4-2 Zawisza II Garbów 14 maja, 16:00
w Rososzy

Kolejka 15 - 20-21 maja

Piekiełko Przykwa 3-3 LKS Kamionka (k. Lublina) 21 maja, 16:00
w Rososzy
Zawisza II Garbów 0-4 Orlęta Nowodwór 21 maja, 17:00
Gabaryty Dęblin 4-0 GKS Abramów 21 maja, 12:00
KS Serniki 4-0 Gigant Przytoczno 21 maja, 13:00
Czarni/Orlęta Dęblin 2-1 SKS Leokadiów 20 maja, 17:00

Kolejka 16 - 27-28 maja

LKS Kamionka (k. Lublina) 2-3 Czarni/Orlęta Dęblin 28 maja, 17:00
SKS Leokadiów 2-4 KS Serniki 28 maja, 17:00
w Puławach
Gigant Przytoczno 1-1 Gabaryty Dęblin 28 maja, 17:00
GKS Abramów 8-2 Zawisza II Garbów 28 maja, 17:00
w Kurowie
Orlęta Nowodwór 0-2 Piekiełko Przykwa 27 maja, 18:00

Kolejka 17 - 3-4 czerwca

Orlęta Nowodwór 2-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 3 czerwca, 15:00
Piekiełko Przykwa 5-1 GKS Abramów 4 czerwca, 12:00
Zawisza II Garbów 2-10 Gigant Przytoczno 4 czerwca, 11:00
Gabaryty Dęblin 1-1 SKS Leokadiów 4 czerwca, 12:00
KS Serniki 3-0 Czarni/Orlęta Dęblin 4 czerwca, 13:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 10-11 czerwca

LKS Kamionka (k. Lublina) 3-1 KS Serniki 11 czerwca, 12:00
Czarni/Orlęta Dęblin 1-2 Gabaryty Dęblin 11 czerwca, 12:00
SKS Leokadiów 1-3 Zawisza II Garbów 11 czerwca, 12:00
Gigant Przytoczno 1-3 Piekiełko Przykwa 11 czerwca, 12:00
GKS Abramów 2-5 Orlęta Nowodwór 11 czerwca, 12:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas