[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WKS Majdan Sieniawski 24 51 16 3 5 42-12 8 1 3 22-5 8 2 2 20-7
2.  Stal Stalowa Wola 24 41 12 5 7 49-33 6 2 4 25-16 6 3 3 24-17
3.  Sokół II Kolbuszowa Dolna 24 40 12 4 8 61-30 7 1 4 41-18 5 3 4 20-12
4.  Izolator Boguchwała 24 39 12 3 9 44-31 8 1 3 30-16 4 2 6 14-15
5.  Olimpia Pysznica 24 35 10 5 9 37-42 7 2 3 21-12 3 3 6 16-30
6.  Korona Tuchla 24 16 3 7 14 16-48 3 5 4 11-14 0 2 10 5-34
7.  Inter Gnojnica 24 13 2 7 15 19-72 2 5 5 14-23 0 2 10 5-49

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 WKS Majdan Sieniawski    0-2 
3-1 
0-1 
1-0 
2-0 
0-1 
0-0 
3-0 
3-0 
2-0 
1-0 
7-0 
 2 Stal Stalowa Wola2-0 
0-0 
    1-4 
0-2 
0-0 
0-3* 
1-3 
4-1 
3-1 
5-0 
6-0 
3-2 
 3 Sokół II Kolbuszowa Dolna0-3 
0-3 
2-1 
0-5 
    4-0 
0-2 
1-1 
7-0 
8-0 
3-2 
13-0 
3-1 
 4 Izolator Boguchwała1-2 
2-1 
2-3 
1-1 
0-9 
3-0* 
    2-0 
6-0 
1-0 
2-0 
3-0 
7-0 
 5 Olimpia Pysznica1-2 
0-2 
0-1 
2-2 
1-1 
2-0 
3-2 
2-1 
    4-0 
2-1 
2-0 
2-0 
 6 Korona Tuchla0-0 
0-1 
0-2 
2-2 
3-1 
0-1 
1-1 
1-0 
0-3 
2-1 
    1-1 
1-1 
 7 Inter Gnojnica1-2 
0-4 
1-4 
4-0 
1-1 
0-0 
1-4 
1-0 
2-5 
2-2 
0-0 
1-1 
    

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Stal Stalowa Wola.
 
Olimpia Pysznica 1-2 WKS Majdan Sieniawski 20 sierpnia, 10:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 13-0 Inter Gnojnica 21 sierpnia, 15:00
Korona Tuchla 1-1 Izolator Boguchwała 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Pauza: Izolator Boguchwała.
 
Inter Gnojnica 0-0 Korona Tuchla 24 sierpnia, 18:00
WKS Majdan Sieniawski 0-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 24 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola 1-3 Olimpia Pysznica 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: Olimpia Pysznica.
 
Sokół II Kolbuszowa Dolna 2-1 Stal Stalowa Wola 29 sierpnia, 17:00
Korona Tuchla 0-0 WKS Majdan Sieniawski 27 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała 3-0 Inter Gnojnica 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: Inter Gnojnica.
 
WKS Majdan Sieniawski 2-0 Izolator Boguchwała 3 września, 11:00
Stal Stalowa Wola 3-1 Korona Tuchla 4 września, 12:00
Olimpia Pysznica 1-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 5 września, 17:00
w pierwotnym terminie (3 września, 17:00) odwołany

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Sokół II Kolbuszowa Dolna.
 
Korona Tuchla 0-3 Olimpia Pysznica 10 września, 16:00
Izolator Boguchwała 2-3 Stal Stalowa Wola 10 września, 14:00
Inter Gnojnica 1-2 WKS Majdan Sieniawski 11 września, 11:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Pauza: WKS Majdan Sieniawski.
 
Stal Stalowa Wola 6-0 Inter Gnojnica 17 września, 12:00
Olimpia Pysznica 3-2 Izolator Boguchwała 17 września, 10:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 8-0 Korona Tuchla 17 września, 12:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Korona Tuchla.
 
Izolator Boguchwała 0-9 Sokół II Kolbuszowa Dolna 20 września, 16:30
Inter Gnojnica 2-5 Olimpia Pysznica 25 września, 11:00
WKS Majdan Sieniawski 0-2 Stal Stalowa Wola 24 września, 17:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: Stal Stalowa Wola.
 
WKS Majdan Sieniawski 0-0 Olimpia Pysznica 1 października, 11:00
Inter Gnojnica 1-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 2 października, 16:00
Izolator Boguchwała 1-0 Korona Tuchla 2 października, 11:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: Izolator Boguchwała.
 
Korona Tuchla 1-1 Inter Gnojnica 8 października, 15:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 0-3 WKS Majdan Sieniawski 8 października, 14:30
Olimpia Pysznica 0-1 Stal Stalowa Wola 8 października, 10:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Olimpia Pysznica.
 
Stal Stalowa Wola 1-4 Sokół II Kolbuszowa Dolna 16 października, 12:00
WKS Majdan Sieniawski 3-0 Korona Tuchla 30 sierpnia, 17:00
Inter Gnojnica 1-4 Izolator Boguchwała 15 października, 14:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: Inter Gnojnica.
 
Izolator Boguchwała 1-2 WKS Majdan Sieniawski 23 października, 13:00
Korona Tuchla 0-2 Stal Stalowa Wola 22 października, 14:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 1-1 Olimpia Pysznica 22 października, 11:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Pauza: Sokół II Kolbuszowa Dolna.
 
Olimpia Pysznica 4-0 Korona Tuchla 29 października, 11:00
Stal Stalowa Wola 0-0 Izolator Boguchwała 30 października, 12:00
WKS Majdan Sieniawski 1-0 Inter Gnojnica 29 października, 11:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pauza: WKS Majdan Sieniawski.
 
Inter Gnojnica 1-4 Stal Stalowa Wola 5 listopada, 14:00
Izolator Boguchwała 2-0 Olimpia Pysznica 5 listopada, 11:00
Korona Tuchla 3-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Pauza: Korona Tuchla.
 
Sokół II Kolbuszowa Dolna 4-0 Izolator Boguchwała 12 listopada, 12:00
Olimpia Pysznica 2-0 Inter Gnojnica 12 listopada, 11:00
Stal Stalowa Wola 2-0 WKS Majdan Sieniawski 13 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Pauza: Stal Stalowa Wola.
 
Izolator Boguchwała 2-0 Korona Tuchla 26 marca, 11:00
Inter Gnojnica 0-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 26 marca, 11:00
WKS Majdan Sieniawski 3-0 Olimpia Pysznica 26 marca, 13:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Pauza: Izolator Boguchwała.
 
Olimpia Pysznica 2-2 Stal Stalowa Wola 2 kwietnia, 17:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 0-3 WKS Majdan Sieniawski 1 kwietnia, 15:00
Korona Tuchla 1-1 Inter Gnojnica 1 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Pauza: Olimpia Pysznica.
 
Stal Stalowa Wola 0-2 Sokół II Kolbuszowa Dolna 8 kwietnia, 14:00
WKS Majdan Sieniawski 2-0 Korona Tuchla 13 kwietnia, 12:00
Inter Gnojnica 1-0 Izolator Boguchwała 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 18 kwietnia

Pauza: Inter Gnojnica.
 
Izolator Boguchwała 2-1 WKS Majdan Sieniawski 18 kwietnia, 17:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 7-0 Olimpia Pysznica 18 kwietnia, 15:00
Korona Tuchla 2-2 Stal Stalowa Wola 18 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 22-23 kwietnia

Pauza: Sokół II Kolbuszowa Dolna.
 
Stal Stalowa Wola 0-3 Izolator Boguchwała 22 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 3-1
WKS Majdan Sieniawski 7-0 Inter Gnojnica 22 kwietnia, 16:00
Olimpia Pysznica 2-1 Korona Tuchla 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 29-30 kwietnia

Pauza: WKS Majdan Sieniawski.
 
Inter Gnojnica 4-0 Stal Stalowa Wola 29 kwietnia, 15:00
Korona Tuchla 0-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 29 kwietnia, 16:00
Izolator Boguchwała 6-0 Olimpia Pysznica 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 3 maja

Pauza: Korona Tuchla.
 
Stal Stalowa Wola 0-0 WKS Majdan Sieniawski 2 maja, 17:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 0-2 Izolator Boguchwała 2 maja, 17:00
Olimpia Pysznica 2-0 Inter Gnojnica 3 maja, 11:00

Kolejka 22 - 6-7 maja

Pauza: Stal Stalowa Wola.
 
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3-1 Inter Gnojnica 6 maja, 16:00
Olimpia Pysznica 0-2 WKS Majdan Sieniawski 8 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6 maja, 11:00) odwołany
Korona Tuchla 1-0 Izolator Boguchwała 8 maja, 17:00

Kolejka 23 - 13-14 maja

Pauza: Izolator Boguchwała.
 
Stal Stalowa Wola 4-1 Olimpia Pysznica 14 maja, 14:00
WKS Majdan Sieniawski 1-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 10 maja, 17:30
Inter Gnojnica 1-1 Korona Tuchla 13 maja, 14:00

Kolejka 24 - 20-21 maja

Pauza: Olimpia Pysznica.
 
Korona Tuchla 0-1 WKS Majdan Sieniawski 20 maja, 16:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 0-5 Stal Stalowa Wola 20 maja, 16:00
Izolator Boguchwała 7-0 Inter Gnojnica 20 maja, 10:30

Kolejka 25 - 27-28 maja

Pauza: Inter Gnojnica.
 
Stal Stalowa Wola 5-0 Korona Tuchla 27 maja, 16:00
Olimpia Pysznica 2-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 27 maja, 11:00
WKS Majdan Sieniawski 0-1 Izolator Boguchwała 28 maja, 14:00

Kolejka 26 - 31 maja

Pauza: Sokół II Kolbuszowa Dolna.
 
Izolator Boguchwała 1-1 Stal Stalowa Wola 24 maja, 17:00
Inter Gnojnica 0-4 WKS Majdan Sieniawski 31 maja, 18:00
Korona Tuchla 2-1 Olimpia Pysznica 31 maja, 17:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Pauza: WKS Majdan Sieniawski.
 
Stal Stalowa Wola 3-2 Inter Gnojnica 4 czerwca, 14:00
Olimpia Pysznica 2-1 Izolator Boguchwała 3 czerwca, 11:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3-2 Korona Tuchla 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Pauza: Korona Tuchla.
 
WKS Majdan Sieniawski 3-1 Stal Stalowa Wola 10 czerwca, 11:00
Inter Gnojnica 2-2 Olimpia Pysznica 10 czerwca, 11:00
Izolator Boguchwała 3-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 10 czerwca, 11:00
(wo)

II liga kobiet 2016/2017 (małopolska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas