[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Sosnowiec II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Niegowonice 18 37 12 1 5 56-26 7 0 2 34-11 5 1 3 22-15
2.  Olimpia Blanowice 18 36 11 3 4 41-24 7 1 1 23-11 4 2 3 18-13
3.  Ostoja Żelisławice 18 33 9 6 3 40-25 5 3 1 15-10 4 3 2 25-15
4.  Huragan Kocikowa 18 26 7 5 6 25-27 4 3 2 13-11 3 2 4 12-16 6 9 2 3 1 9-7
5.  Niwy Brudzowice 18 26 7 5 6 37-35 5 4 0 22-10 2 1 6 15-25 6 8 2 2 2 11-10
6.  Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 18 26 8 2 8 41-32 5 0 4 26-15 3 2 4 15-17 6 8 2 2 2 10-10
7.  Skalniak Kroczyce 18 26 7 5 6 36-32 4 3 2 19-13 3 2 4 17-19 6 6 1 3 2 10-13
8.  KS Giebło 18 19 4 7 7 28-42 3 4 2 17-15 1 3 5 11-27
9.  Olimpia Włodowice 18 15 4 3 11 28-52 2 2 5 17-30 2 1 6 11-22
10.  MKS Poręba 18 6 1 3 14 19-56 0 0 9 11-28 1 3 5 8-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Płomień Niegowonice    0-4 2-1 6-0 4-1 0-3 5-0 5-0 3-1 9-1 
 2 Olimpia Blanowice1-3     3-1 2-1 2-1 4-2 3-1 4-1 3-0 1-1 
 3 Ostoja Żelisławice3-2 2-1     1-0 2-2 0-1 2-1 0-0 2-2 3-1 
 4 Huragan Kocikowa1-0 0-3 1-2     2-1 1-1 2-2 2-2 1-0 3-0 
 5 Niwy Brudzowice4-3 2-0 1-1 0-0     4-1 2-2 6-3 3-0 0-0 
 6 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)0-2 5-1 1-3 2-0 2-3     3-1 5-0 3-4 5-1 
 7 Skalniak Kroczyce1-2 1-1 2-2 1-4 3-1 1-1     2-0 4-2 4-0 
 8 KS Giebło3-3 0-0 1-1 1-1 4-3 2-1 2-3     2-0 2-3 
 9 Olimpia Włodowice2-4 1-5 1-8 2-4 5-1 3-1 0-4 2-2     1-1 
 10 MKS Poręba0-3* 2-3 3-6 1-2 1-2 2-4 0-3 1-3 1-2     

Kolejka 1 - 31 sierpnia

Płomień Niegowonice 0-4 Olimpia Blanowice
Ostoja Żelisławice 2-2 Niwy Brudzowice
Olimpia Włodowice 1-1 MKS Poręba
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-1 Skalniak Kroczyce
Huragan Kocikowa 2-2 KS Giebło

Kolejka 2 - 7 września

Huragan Kocikowa 1-0 Płomień Niegowonice
KS Giebło 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Skalniak Kroczyce 4-2 Olimpia Włodowice
MKS Poręba 3-6 Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice 2-0 Olimpia Blanowice

Kolejka 3 - 14 września

Płomień Niegowonice 4-1 Niwy Brudzowice
Olimpia Blanowice 1-1 MKS Poręba
Ostoja Żelisławice 2-1 Skalniak Kroczyce
Olimpia Włodowice 2-2 KS Giebło
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-0 Huragan Kocikowa

Kolejka 4 - 21 września

Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-2 Płomień Niegowonice
Huragan Kocikowa 1-0 Olimpia Włodowice
KS Giebło 1-1 Ostoja Żelisławice
Skalniak Kroczyce 1-1 Olimpia Blanowice
MKS Poręba 1-2 Niwy Brudzowice

Kolejka 5 - 28 września

Płomień Niegowonice 9-1 MKS Poręba
Niwy Brudzowice 2-2 Skalniak Kroczyce
Olimpia Blanowice 4-1 KS Giebło
Ostoja Żelisławice 1-0 Huragan Kocikowa
Olimpia Włodowice 3-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 6 - 5 października

Olimpia Włodowice 2-4 Płomień Niegowonice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-3 Ostoja Żelisławice
Huragan Kocikowa 0-3 Olimpia Blanowice
KS Giebło 4-3 Niwy Brudzowice
Skalniak Kroczyce 4-0 MKS Poręba

Kolejka 7 - 12 października

Płomień Niegowonice 5-0 Skalniak Kroczyce
MKS Poręba 1-3 KS Giebło
Niwy Brudzowice 0-0 Huragan Kocikowa
Olimpia Blanowice 4-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Ostoja Żelisławice 2-2 Olimpia Włodowice
przerwany w 87 min., przy stanie 2-2 z powodu awantury na boisku. wynik z boiska utrzymano

Kolejka 8 - 19 października

Ostoja Żelisławice 3-2 Płomień Niegowonice
Olimpia Włodowice 1-5 Olimpia Blanowice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-3 Niwy Brudzowice
Huragan Kocikowa 3-0 MKS Poręba
KS Giebło 2-3 Skalniak Kroczyce

Kolejka 9 - 26 października

Płomień Niegowonice 5-0 KS Giebło
Skalniak Kroczyce 1-4 Huragan Kocikowa
MKS Poręba 2-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Niwy Brudzowice 3-0 Olimpia Włodowice
Olimpia Blanowice 3-1 Ostoja Żelisławice

Kolejka 10 - 18 kwietnia

Olimpia Blanowice 1-3 Płomień Niegowonice 18 kwietnia, 16:00
Niwy Brudzowice 1-1 Ostoja Żelisławice 18 kwietnia, 16:00
MKS Poręba 1-2 Olimpia Włodowice 18 kwietnia, 16:00
Skalniak Kroczyce 1-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 18 kwietnia, 16:00
KS Giebło 1-1 Huragan Kocikowa 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 25 kwietnia

Płomień Niegowonice 6-0 Huragan Kocikowa 25 kwietnia, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5-0 KS Giebło 25 kwietnia, 16:00
Olimpia Włodowice 0-4 Skalniak Kroczyce 25 kwietnia, 16:00
Ostoja Żelisławice 3-1 MKS Poręba 25 kwietnia, 16:00
Olimpia Blanowice 2-1 Niwy Brudzowice 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 1-2 maja

Niwy Brudzowice 4-3 Płomień Niegowonice 1 maja, 17:00
MKS Poręba 2-3 Olimpia Blanowice 2 maja, 17:00
Skalniak Kroczyce 2-2 Ostoja Żelisławice 1 maja, 17:00
KS Giebło 2-0 Olimpia Włodowice 1 maja, 17:00
Huragan Kocikowa 1-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1 maja, 17:00

Kolejka 13 - 8-9 maja

Płomień Niegowonice 0-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 8 maja, 17:30
Olimpia Włodowice 2-4 Huragan Kocikowa 9 maja, 17:00
Ostoja Żelisławice 0-0 KS Giebło 9 maja, 17:00
Olimpia Blanowice 3-1 Skalniak Kroczyce 9 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 0-0 MKS Poręba 9 maja, 17:00

Kolejka 14 - 16 maja

MKS Poręba 0-3 Płomień Niegowonice 16 maja, 17:00
(wo)
wynik z boiska 3:1 z weryfikowano z powodu występu w drużynie gospodarzy nieuprawnionego zawodnika
Skalniak Kroczyce 3-1 Niwy Brudzowice 16 maja, 17:00
KS Giebło 0-0 Olimpia Blanowice 16 maja, 17:00
Huragan Kocikowa 1-2 Ostoja Żelisławice 16 maja, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-4 Olimpia Włodowice 16 maja, 17:00

Kolejka 15 - 22-23 maja

Płomień Niegowonice 3-1 Olimpia Włodowice 22 maja, 17:00
Ostoja Żelisławice 0-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 23 maja, 17:00
Olimpia Blanowice 2-1 Huragan Kocikowa 23 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 6-3 KS Giebło 23 maja, 17:00
MKS Poręba 0-3 Skalniak Kroczyce 23 maja, 17:00

Kolejka 16 - 29-30 maja

Skalniak Kroczyce 1-2 Płomień Niegowonice 30 maja, 17:00
KS Giebło 2-3 MKS Poręba 30 maja, 17:00
Huragan Kocikowa 2-1 Niwy Brudzowice 30 maja, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5-1 Olimpia Blanowice 29 maja, 17:00
Olimpia Włodowice 1-8 Ostoja Żelisławice 30 maja, 17:00

Kolejka 17 - 6 czerwca

Płomień Niegowonice 2-1 Ostoja Żelisławice
Olimpia Blanowice 3-0 Olimpia Włodowice
Niwy Brudzowice 4-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
MKS Poręba 1-2 Huragan Kocikowa
Skalniak Kroczyce 2-0 KS Giebło

Kolejka 18 - 13 czerwca

KS Giebło 3-3 Płomień Niegowonice
Huragan Kocikowa 2-2 Skalniak Kroczyce
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5-1 MKS Poręba
Olimpia Włodowice 5-1 Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice 2-1 Olimpia Blanowice

Baraże o udział w Klasie A (Sosnowiec)

Klasa A 2003/2004 (Sosnowiec)

Klasa B 2003/2004 (Sosnowiec I)

Autor: Krzysztof Dąbrowiak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas