[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Rzeszów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Świlczanka Świlcza 24 58 18 4 2 83-16 10 2 0 41-6 8 2 2 42-10 2 2 0 2 0 1-1
2.  Orzeł Wysoka Głogowska 24 58 18 4 2 70-22 9 2 1 31-14 9 2 1 39-8 2 2 0 2 0 1-1
3.  Staroniwa Rzeszów 24 54 17 3 4 94-25 9 2 1 56-10 8 1 3 38-15
4.  Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 24 49 16 1 7 85-34 10 0 2 53-11 6 1 5 32-23
5.  Dąb Dąbrowa 24 44 14 2 8 76-46 9 0 3 43-18 5 2 5 33-28
6.  Rudnianka Rudna Wielka 24 43 13 4 7 69-38 7 2 3 29-15 6 2 4 40-23
7.  Zimowit Rzeszów 24 36 11 3 10 74-59 5 2 5 29-29 6 1 5 45-30
8.  Rudzik Rudna Mała 24 27 8 3 13 49-60 4 1 7 23-32 4 2 6 26-28
9.  Stobierna-Krzywe Stobierna 24 25 7 4 13 53-70 3 3 6 28-37 4 1 7 25-33
10.  Mrowlanka Mrowla 24 22 6 4 14 32-66 3 0 9 17-34 3 4 5 15-32
11.  RKS Rzeszów 24 21 6 3 15 43-73 5 3 4 25-25 1 0 11 18-48
12.  LKS Biała (k. Rzeszowa) 24 10 3 1 20 24-124 2 1 9 14-63 1 0 11 10-61
13.  Tytan Rzeszów 24 2 0 2 22 7-126 0 1 11 4-72 0 1 11 3-54
Bratek II Bratkowice i Tytan Rzeszów wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Wyniki Bratka II zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Świlczanka Świlcza    0-0 2-1 3-0 1-1 3-0 9-2 3-0 2-0 5-1 7-1 3-0* 3-0* 
 2 Orzeł Wysoka Głogowska1-1     1-1 1-3 3-2 3-2 3-2 1-0 3-0 4-1 4-2 3-0 4-0 
 3 Staroniwa Rzeszów1-3 1-1     6-0 5-2 5-0 1-1 8-1 10-0 7-1 3-1 5-0 4-0 
 4 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)0-2 1-0 1-4     7-1 2-1 3-2 2-0 2-1 2-0 4-0 13-0 16-0 
 5 Dąb Dąbrowa2-1 1-2 2-7 4-1     2-3 3-1 4-0 3-2 6-1 3-0* 10-0 3-0* 
 6 Rudnianka Rudna Wielka1-4 0-1 3-2 1-1 2-0     2-0 2-2 5-1 0-1 5-3 5-0 3-0* 
 7 Zimowit Rzeszów1-1 2-4 1-3 4-2 3-1 0-4     2-5 2-2 1-2 5-2 5-3 3-0* 
 8 Rudzik Rudna Mała0-5 0-7 2-0 0-2 2-3 0-2 0-6     1-4 1-1 3-0* 6-2 8-0* 
 9 Stobierna-Krzywe Stobierna1-4 1-5 1-4 0-7 2-2 3-3 4-5 1-1     1-2 6-3 5-1 3-0* 
 10 Mrowlanka Mrowla0-2 1-7 1-5 1-3 1-3 1-3 1-2 1-4 1-2     4-2 2-1 3-0* 
 11 RKS Rzeszów3-2 1-3 1-7 2-0 0-1 2-2 1-2 4-2 4-3 1-1     4-0 2-2 
 12 LKS Biała (k. Rzeszowa)0-10 0-6 0-1 1-10 2-7 2-4 1-8 0-8 0-5 2-2 4-1     2-1 
 13 Tytan Rzeszów0-7 0-3* 0-3* 0-3* 0-10 0-16 2-14 0-3* 0-5 2-2 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Bratek II Bratkowice - Tytan Rzeszów 21 sierpnia, 17:00
było 6-0, anulowany
Staroniwa Rzeszów 1-3 Świlczanka Świlcza 21 sierpnia, 11:00
LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-4 Rudnianka Rudna Wielka 21 sierpnia, 14:00
Orzeł Wysoka Głogowska 3-2 Dąb Dąbrowa 21 sierpnia, 11:00
Mrowlanka Mrowla 1-4 Rudzik Rudna Mała 20 sierpnia, 18:00
Zimowit Rzeszów 4-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 21 sierpnia, 11:30
Stobierna-Krzywe Stobierna 6-3 RKS Rzeszów 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Tytan Rzeszów 0-5 Stobierna-Krzywe Stobierna 28 sierpnia, 11:00
Dąb Dąbrowa 3-0 RKS Rzeszów 28 sierpnia, 11:30
(wo)
goście nie dojechali
Zimowit Rzeszów 2-4 Orzeł Wysoka Głogowska 28 sierpnia, 11:30
Rudnianka Rudna Wielka 1-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 28 sierpnia, 14:00
Świlczanka Świlcza 3-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 28 sierpnia, 14:00
(wo)
przerwany w 5. minucie przy stanie 1-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Mrowlanka Mrowla 1-5 Staroniwa Rzeszów 28 sierpnia, 14:00
Bratek II Bratkowice - Rudzik Rudna Mała 28 sierpnia, 11:00
było 0-2, anulowany

Kolejka 3 - 3-4 września

Rudzik Rudna Mała 8-0 Tytan Rzeszów 4 września, 15:00
(wo)
na boisku 8-1
Staroniwa Rzeszów - Bratek II Bratkowice 3 września, 17:00
przerwany w 60. minucie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości, było 7-0, anulowany
LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-2 Mrowlanka Mrowla 4 września, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-2 Świlczanka Świlcza 4 września, 16:00
Orzeł Wysoka Głogowska 3-2 Rudnianka Rudna Wielka 4 września, 11:00
RKS Rzeszów 1-2 Zimowit Rzeszów 4 września, 19:00
Stobierna-Krzywe Stobierna 2-2 Dąb Dąbrowa 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Tytan Rzeszów 0-10 Dąb Dąbrowa 11 września, 11:00
Zimowit Rzeszów 2-2 Stobierna-Krzywe Stobierna 11 września, 11:30
Rudnianka Rudna Wielka 5-3 RKS Rzeszów 11 września, 14:00
Świlczanka Świlcza 0-0 Orzeł Wysoka Głogowska 11 września, 14:00
Mrowlanka Mrowla 1-3 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 11 września, 14:00
Rudzik Rudna Mała 2-0 Staroniwa Rzeszów 10 września, 16:00
LKS Biała (k. Rzeszowa) - Bratek II Bratkowice 11 września, 14:00
było 0-5, anulowany

Kolejka 5 - 17-18 września

Staroniwa Rzeszów 4-0 Tytan Rzeszów 18 września, 11:00
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-8 Rudzik Rudna Mała 18 września, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) - Bratek II Bratkowice 18 września, 15:00
było 7-2, anulowany
Orzeł Wysoka Głogowska 4-1 Mrowlanka Mrowla 18 września, 16:00
RKS Rzeszów 3-2 Świlczanka Świlcza 18 września, 18:30
Stobierna-Krzywe Stobierna 3-3 Rudnianka Rudna Wielka 18 września, 14:00
Dąb Dąbrowa 3-1 Zimowit Rzeszów 18 września, 11:30

Kolejka 6 - 24-25 września

Tytan Rzeszów 2-14 Zimowit Rzeszów 25 września, 11:00
Rudnianka Rudna Wielka 2-0 Dąb Dąbrowa 25 września, 14:00
Świlczanka Świlcza 2-0 Stobierna-Krzywe Stobierna 25 września, 14:00
Mrowlanka Mrowla 4-2 RKS Rzeszów 25 września, 14:00
Bratek II Bratkowice - Orzeł Wysoka Głogowska 25 września, 16:00
było 0-0, anulowany
Staroniwa Rzeszów 5-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 25 września, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-0 Rudzik Rudna Mała 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-1 Tytan Rzeszów 2 października, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-4 Staroniwa Rzeszów 2 października, 13:00
Orzeł Wysoka Głogowska 1-0 Rudzik Rudna Mała 2 października, 13:00
RKS Rzeszów - Bratek II Bratkowice 2 października, 18:30
było 0-3, anulowany
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-2 Mrowlanka Mrowla 2 października, 14:00
Dąb Dąbrowa 2-1 Świlczanka Świlcza 2 października, 11:30
Zimowit Rzeszów 0-4 Rudnianka Rudna Wielka 2 października, 11:30

Kolejka 8 - 8-9 października

Tytan Rzeszów 0-16 Rudnianka Rudna Wielka 9 października, 14:00
w Rudnej Małej
Świlczanka Świlcza 9-2 Zimowit Rzeszów 9 października, 14:00
Mrowlanka Mrowla 1-3 Dąb Dąbrowa 9 października, 14:00
Bratek II Bratkowice - Stobierna-Krzywe Stobierna 9 października, 15:30
było 0-1, anulowany
Rudzik Rudna Mała 3-0 RKS Rzeszów 9 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Staroniwa Rzeszów 1-1 Orzeł Wysoka Głogowska 9 października, 11:00
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-10 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 16-0 Tytan Rzeszów 16 października, 11:00
Orzeł Wysoka Głogowska 3-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 16 października, 11:00
RKS Rzeszów 1-7 Staroniwa Rzeszów 16 października, 18:30
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-1 Rudzik Rudna Mała 16 października, 14:00
Dąb Dąbrowa - Bratek II Bratkowice 16 października, 11:30
było 6-2, anulowany
Zimowit Rzeszów 1-2 Mrowlanka Mrowla 16 października, 11:30
Rudnianka Rudna Wielka 1-4 Świlczanka Świlcza 16 października, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Tytan Rzeszów 0-7 Świlczanka Świlcza 23 października, 14:00
Mrowlanka Mrowla 1-3 Rudnianka Rudna Wielka 23 października, 14:00
Bratek II Bratkowice - Zimowit Rzeszów 23 października, 15:00
było 1-3, anulowany
Rudzik Rudna Mała 2-3 Dąb Dąbrowa 23 października, 11:00
Staroniwa Rzeszów 10-0 Stobierna-Krzywe Stobierna 23 października, 13:30
LKS Biała (k. Rzeszowa) 4-1 RKS Rzeszów 23 października, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-0 Orzeł Wysoka Głogowska 23 października, 13:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Orzeł Wysoka Głogowska 4-0 Tytan Rzeszów 30 października, 11:00
RKS Rzeszów 2-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 30 października, 18:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Stobierna-Krzywe Stobierna 5-1 LKS Biała (k. Rzeszowa) 30 października, 14:00
Dąb Dąbrowa 2-7 Staroniwa Rzeszów 30 października, 11:30
Zimowit Rzeszów 2-5 Rudzik Rudna Mała 30 października, 11:30
Rudnianka Rudna Wielka - Bratek II Bratkowice 30 października, 11:00
w Rudnej Małej, było 4-1, anulowany
Świlczanka Świlcza 5-1 Mrowlanka Mrowla 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Tytan Rzeszów 2-2 Mrowlanka Mrowla 6 listopada, 14:00
w Rudnej Małej
Bratek II Bratkowice - Świlczanka Świlcza 6 listopada, 14:00
było 0-4, anulowany
Rudzik Rudna Mała 0-2 Rudnianka Rudna Wielka 6 listopada, 11:00
Staroniwa Rzeszów 1-1 Zimowit Rzeszów 6 listopada, 14:30
LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-7 Dąb Dąbrowa 6 listopada, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-1 Stobierna-Krzywe Stobierna 6 listopada, 11:00
Orzeł Wysoka Głogowska 4-2 RKS Rzeszów 6 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

RKS Rzeszów 2-2 Tytan Rzeszów 20 listopada, 18:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego / w pierwotnym terminie (13 listopada, 18:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-5 Orzeł Wysoka Głogowska 19 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dąbrowa 4-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 20 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (13 listopada, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zimowit Rzeszów 5-3 LKS Biała (k. Rzeszowa) 11 listopada, 11:30
Rudnianka Rudna Wielka 3-2 Staroniwa Rzeszów 26 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (20 listopada, 11:00) odwołany
Świlczanka Świlcza 3-0 Rudzik Rudna Mała 20 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mrowlanka Mrowla - Bratek II Bratkowice
w pierwotnym terminie (13 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (20 listopada, 14:00) odwołany / goście wycofali się przed trzecim terminem meczu (26 marca, 14:00)

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Pauza: Tytan Rzeszów.
 
Rudzik Rudna Mała 1-1 Mrowlanka Mrowla 2 kwietnia, 11:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-2 Zimowit Rzeszów 2 kwietnia, 11:00
RKS Rzeszów 4-3 Stobierna-Krzywe Stobierna 2 kwietnia, 14:00
Świlczanka Świlcza 2-1 Staroniwa Rzeszów 2 kwietnia, 11:00
Rudnianka Rudna Wielka 5-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 1 kwietnia, 15:00
Dąb Dąbrowa 1-2 Orzeł Wysoka Głogowska 2 kwietnia, 11:30

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Pauza: Rudzik Rudna Mała.
 
Stobierna-Krzywe Stobierna 3-0 Tytan Rzeszów
(wo)
RKS Rzeszów 0-1 Dąb Dąbrowa 9 kwietnia, 14:00
Orzeł Wysoka Głogowska 3-2 Zimowit Rzeszów 9 kwietnia, 12:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-1 Rudnianka Rudna Wielka 8 kwietnia, 16:00
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-10 Świlczanka Świlcza 9 kwietnia, 14:00
Staroniwa Rzeszów 7-1 Mrowlanka Mrowla 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Pauza: Staroniwa Rzeszów.
 
Tytan Rzeszów 0-3 Rudzik Rudna Mała
(wo)
Mrowlanka Mrowla 2-1 LKS Biała (k. Rzeszowa) 15 kwietnia, 13:00
Świlczanka Świlcza 3-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 15 kwietnia, 11:00
Rudnianka Rudna Wielka 0-1 Orzeł Wysoka Głogowska 15 kwietnia, 14:00
Zimowit Rzeszów 5-2 RKS Rzeszów 26 marca, 16:00
Dąb Dąbrowa 3-2 Stobierna-Krzywe Stobierna 15 kwietnia, 11:30
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: LKS Biała (k. Rzeszowa).
 
Dąb Dąbrowa 3-0 Tytan Rzeszów
(wo)
Stobierna-Krzywe Stobierna 4-5 Zimowit Rzeszów 23 kwietnia, 14:00
RKS Rzeszów 2-2 Rudnianka Rudna Wielka 23 kwietnia, 19:00
Orzeł Wysoka Głogowska 1-1 Świlczanka Świlcza 22 kwietnia, 17:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-0 Mrowlanka Mrowla 23 kwietnia, 15:00
Staroniwa Rzeszów 8-1 Rudzik Rudna Mała 23 kwietnia, 13:30

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa).
 
Tytan Rzeszów 0-3 Staroniwa Rzeszów
(wo)
Rudzik Rudna Mała 6-2 LKS Biała (k. Rzeszowa) 30 kwietnia, 11:00
Mrowlanka Mrowla 1-7 Orzeł Wysoka Głogowska 30 kwietnia, 13:00
Świlczanka Świlcza 7-1 RKS Rzeszów 30 kwietnia, 11:00
Rudnianka Rudna Wielka 5-1 Stobierna-Krzywe Stobierna 30 kwietnia, 14:00
Zimowit Rzeszów 3-1 Dąb Dąbrowa 30 kwietnia, 11:30

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Orzeł Wysoka Głogowska.
 
Rudzik Rudna Mała 0-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3 maja, 14:00
Zimowit Rzeszów 3-0 Tytan Rzeszów
(wo)
Dąb Dąbrowa 2-3 Rudnianka Rudna Wielka 3 maja, 11:30
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-4 Świlczanka Świlcza 3 maja, 16:00
RKS Rzeszów 1-1 Mrowlanka Mrowla 3 maja, 20:00
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-1 Staroniwa Rzeszów 3 maja, 14:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: RKS Rzeszów.
 
Tytan Rzeszów 0-3 LKS Biała (k. Rzeszowa)
(wo)
Staroniwa Rzeszów 6-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 7 maja, 18:30
Rudzik Rudna Mała 0-7 Orzeł Wysoka Głogowska 7 maja, 11:00
Mrowlanka Mrowla 1-2 Stobierna-Krzywe Stobierna 7 maja, 13:00
Świlczanka Świlcza 1-1 Dąb Dąbrowa 7 maja, 11:00
Rudnianka Rudna Wielka 2-0 Zimowit Rzeszów 7 maja, 14:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Stobierna-Krzywe Stobierna.
 
Rudnianka Rudna Wielka 3-0 Tytan Rzeszów
(wo)
Zimowit Rzeszów 1-1 Świlczanka Świlcza 14 maja, 11:30
Dąb Dąbrowa 6-1 Mrowlanka Mrowla 14 maja, 11:30
RKS Rzeszów 4-2 Rudzik Rudna Mała 14 maja, 17:00
Orzeł Wysoka Głogowska 1-1 Staroniwa Rzeszów 14 maja, 12:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 13-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 14 maja, 15:30

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Dąb Dąbrowa.
 
Tytan Rzeszów 0-3 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
(wo)
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-6 Orzeł Wysoka Głogowska 21 maja, 14:00
Staroniwa Rzeszów 3-1 RKS Rzeszów 21 maja, 16:30
Rudzik Rudna Mała 1-4 Stobierna-Krzywe Stobierna 21 maja, 14:00
Mrowlanka Mrowla 1-2 Zimowit Rzeszów 21 maja, 13:00
Świlczanka Świlcza 3-0 Rudnianka Rudna Wielka 21 maja, 11:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Zimowit Rzeszów.
 
Świlczanka Świlcza 3-0 Tytan Rzeszów
(wo)
Rudnianka Rudna Wielka 0-1 Mrowlanka Mrowla 28 maja, 11:00
Dąb Dąbrowa 4-0 Rudzik Rudna Mała 28 maja, 11:30
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-4 Staroniwa Rzeszów 28 maja, 16:00
RKS Rzeszów 4-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 28 maja, 19:00
Orzeł Wysoka Głogowska 1-3 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 28 maja, 12:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Rudnianka Rudna Wielka.
 
Tytan Rzeszów 0-3 Orzeł Wysoka Głogowska
(wo)
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 4-0 RKS Rzeszów 4 czerwca, 15:00
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-5 Stobierna-Krzywe Stobierna 4 czerwca, 14:00
Staroniwa Rzeszów 5-2 Dąb Dąbrowa 4 czerwca, 14:15
Rudzik Rudna Mała 0-6 Zimowit Rzeszów 4 czerwca, 16:00
Mrowlanka Mrowla 0-2 Świlczanka Świlcza 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: Świlczanka Świlcza.
 
Mrowlanka Mrowla 3-0 Tytan Rzeszów
(wo)
Rudnianka Rudna Wielka 2-2 Rudzik Rudna Mała 11 czerwca, 11:00
Zimowit Rzeszów 1-3 Staroniwa Rzeszów 11 czerwca, 11:30
Dąb Dąbrowa 10-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 11 czerwca, 11:30
Stobierna-Krzywe Stobierna 0-7 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 11 czerwca, 12:00
RKS Rzeszów 1-3 Orzeł Wysoka Głogowska 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Pauza: Mrowlanka Mrowla.
 
Tytan Rzeszów 0-3 RKS Rzeszów
(wo)
Orzeł Wysoka Głogowska 3-0 Stobierna-Krzywe Stobierna 18 czerwca, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 7-1 Dąb Dąbrowa 15 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (18 czerwca, 14:00) odwołany
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-8 Zimowit Rzeszów 17 czerwca, 16:00
Staroniwa Rzeszów 5-0 Rudnianka Rudna Wielka 18 czerwca, 11:00
Rudzik Rudna Mała 0-5 Świlczanka Świlcza 18 czerwca, 14:00

Klasa A 2016/2017 (Rzeszów I)

Klasa B 2016/2017 (Rzeszów II - Strzyżów)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas