[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2016/2017, grupa: Rzeszów V - Mielec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokis Chorzelów 22 54 17 3 2 90-28 9 2 0 52-13 8 1 2 38-15
2.  Start Wola Mielecka 22 53 17 2 3 67-20 10 1 0 44-9 7 1 3 23-11
3.  LKS Babicha 21 42 13 3 5 63-40 7 1 3 34-18 6 2 2 29-22
4.  LKS Dębiaki 22 40 12 4 6 46-34 6 3 2 24-16 6 1 4 22-18
5.  Błysk Górki 22 39 12 3 7 57-44 6 2 3 34-19 6 1 4 23-25
6.  Grunwald Padew Narodowa 22 34 10 4 8 53-37 7 2 2 32-11 3 2 6 21-26
7.  Wisłoka Borowa 22 28 8 4 10 32-34 5 3 3 20-17 3 1 7 12-17
8.  LKS Wierzchowiny 22 23 7 2 13 40-54 6 0 5 28-23 1 2 8 12-31
9.  Jutrzenka Ławnica 22 20 5 5 12 36-65 2 3 6 17-28 3 2 6 19-37
10.  Wiśnia Trzciana 22 18 5 3 14 33-80 3 1 7 14-33 2 2 7 19-47
11.  Plon Kawęczyn 21 12 3 3 15 31-73 1 1 8 16-33 2 2 7 15-40
12.  Rzędzian Rzędzianowice 22 10 2 4 16 36-75 1 1 9 14-35 1 3 7 22-40
Gryf Mielec i KS Tuszów Narodowy wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sokis Chorzelów    3-0 1-1 4-4 6-1 4-1 4-0 6-1 8-1 4-0 5-1 7-3 
 2 Start Wola Mielecka1-1     4-0 2-1 4-1 4-2 2-0 2-0 7-2 6-1 6-1 6-0 
 3 LKS Babicha1-2 1-0     4-0 1-3 6-2 0-3 6-1 2-2 5-2 4-0 4-3 
 4 LKS Dębiaki3-2 0-1 3-3     2-1 1-1 2-1 3-1 1-3 3-0 3-0 3-3 
 5 Błysk Górki1-4 1-3 0-2 2-0     3-0* 3-1 3-3 6-0 8-3 6-2 1-1 
 6 Grunwald Padew Narodowa2-6 0-0 6-0 2-0 1-2     2-1 2-0 1-1 8-0 4-0 4-1 
 7 Wisłoka Borowa2-1 0-3 1-3 0-2 1-1 4-3     3-1 3-0 2-2 3-0 1-1 
 8 LKS Wierzchowiny0-1 3-0* 1-6 1-2 2-3 3-1 1-0     5-3 6-1 4-5 2-1 
 9 Jutrzenka Ławnica0-5* 0-2 2-4 1-2 4-2 0-4 0-0 1-3     1-1 2-2 6-3 
 10 Wiśnia Trzciana0-5 0-5 2-5 0-3* 2-3 0-3 0-3 2-0 3-2     2-2 3-2 
 11 Plon Kawęczyn2-4 2-5 1-3 1-4 1-1 1-2 2-1 1-4 2-5     3-4 
 12 Rzędzian Rzędzianowice3-7 1-4 2-5 1-5 1-2 0-3* 2-1 1-1 0-1 2-4 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Wisłoka Borowa, Wiśnia Trzciana.
 
Plon Kawęczyn 3-4 Rzędzian Rzędzianowice 21 sierpnia, 11:00
LKS Wierzchowiny 3-0 Start Wola Mielecka 21 sierpnia, 14:00
(wo)
Sokis Chorzelów 6-1 Błysk Górki 21 sierpnia, 12:00
Grunwald Padew Narodowa 2-0 LKS Dębiaki 21 sierpnia, 14:00
LKS Babicha 2-2 Jutrzenka Ławnica 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Rzędzian Rzędzianowice 0-1 Jutrzenka Ławnica 28 sierpnia, 11:00
Wiśnia Trzciana 2-5 LKS Babicha 28 sierpnia, 11:00
LKS Dębiaki 2-1 Wisłoka Borowa 28 sierpnia, 14:00
Błysk Górki 3-0 Grunwald Padew Narodowa 28 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 0-3
Start Wola Mielecka 1-1 Sokis Chorzelów 28 sierpnia, 11:00
Plon Kawęczyn 2-1 LKS Wierzchowiny 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: LKS Dębiaki, LKS Babicha.
 
LKS Wierzchowiny 2-1 Rzędzian Rzędzianowice 4 września, 14:00
Sokis Chorzelów 5-1 Plon Kawęczyn 4 września, 12:00
Grunwald Padew Narodowa 0-0 Start Wola Mielecka 4 września, 14:00
Wisłoka Borowa 1-1 Błysk Górki 4 września, 11:00
Jutrzenka Ławnica 1-1 Wiśnia Trzciana 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Błysk Górki, Jutrzenka Ławnica.
 
Rzędzian Rzędzianowice 2-4 Wiśnia Trzciana 11 września, 14:00
LKS Dębiaki 3-3 LKS Babicha 11 września, 14:00
Start Wola Mielecka 2-0 Wisłoka Borowa 11 września, 11:00
Plon Kawęczyn 1-1 Grunwald Padew Narodowa 11 września, 14:00
LKS Wierzchowiny 0-1 Sokis Chorzelów 11 września, 14:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Start Wola Mielecka, Wiśnia Trzciana.
 
Sokis Chorzelów 7-3 Rzędzian Rzędzianowice 18 września, 12:00
Grunwald Padew Narodowa 2-0 LKS Wierzchowiny 18 września, 14:00
Wisłoka Borowa 3-0 Plon Kawęczyn 18 września, 11:00
LKS Babicha 1-3 Błysk Górki 18 września, 14:00
Jutrzenka Ławnica 1-2 LKS Dębiaki 18 września, 14:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Rzędzian Rzędzianowice, Plon Kawęczyn.
 
LKS Dębiaki 3-0 Wiśnia Trzciana 25 września, 14:00
Błysk Górki 6-0 Jutrzenka Ławnica 25 września, 11:00
Start Wola Mielecka 4-0 LKS Babicha 25 września, 11:00
LKS Wierzchowiny 1-0 Wisłoka Borowa 25 września, 14:00
Sokis Chorzelów 4-1 Grunwald Padew Narodowa 25 września, 12:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: LKS Wierzchowiny, LKS Dębiaki.
 
Grunwald Padew Narodowa 4-1 Rzędzian Rzędzianowice 2 października, 14:00
Wisłoka Borowa 2-1 Sokis Chorzelów 1 października, 16:00
LKS Babicha 4-0 Plon Kawęczyn 2 października, 14:00
Jutrzenka Ławnica 0-2 Start Wola Mielecka 2 października, 14:00
Wiśnia Trzciana 2-3 Błysk Górki 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Sokis Chorzelów, Błysk Górki.
 
Rzędzian Rzędzianowice 1-5 LKS Dębiaki 9 października, 14:00
Start Wola Mielecka 6-1 Wiśnia Trzciana 9 października, 11:00
Plon Kawęczyn 1-4 Jutrzenka Ławnica 9 października, 14:00
LKS Wierzchowiny 1-6 LKS Babicha 9 października, 14:00
Grunwald Padew Narodowa 2-1 Wisłoka Borowa 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Grunwald Padew Narodowa, Start Wola Mielecka.
 
Wisłoka Borowa 1-1 Rzędzian Rzędzianowice 16 października, 11:00
LKS Babicha 1-2 Sokis Chorzelów 16 października, 12:00
Jutrzenka Ławnica 1-3 LKS Wierzchowiny 16 października, 14:00
Wiśnia Trzciana 2-2 Plon Kawęczyn 16 października, 14:00
LKS Dębiaki 2-1 Błysk Górki 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Wisłoka Borowa, Plon Kawęczyn.
 
Rzędzian Rzędzianowice 1-2 Błysk Górki 23 października, 14:00
Start Wola Mielecka 2-1 LKS Dębiaki 23 października, 11:00
LKS Wierzchowiny 6-1 Wiśnia Trzciana 23 października, 14:00
Sokis Chorzelów 8-1 Jutrzenka Ławnica 23 października, 12:00
Grunwald Padew Narodowa 6-0 LKS Babicha 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Rzędzian Rzędzianowice, LKS Wierzchowiny.
 
LKS Babicha 0-3 Wisłoka Borowa 30 października, 12:00
Jutrzenka Ławnica 0-4 Grunwald Padew Narodowa 30 października, 14:00
Wiśnia Trzciana 0-5 Sokis Chorzelów 30 października, 11:00
LKS Dębiaki 3-0 Plon Kawęczyn 30 października, 14:00
Błysk Górki 1-3 Start Wola Mielecka 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Sokis Chorzelów, LKS Babicha.
 
Rzędzian Rzędzianowice 1-4 Start Wola Mielecka 6 listopada, 14:00
Plon Kawęczyn 1-4 Błysk Górki 6 listopada, 14:00
LKS Wierzchowiny 1-2 LKS Dębiaki 6 listopada, 14:00
Grunwald Padew Narodowa 8-0 Wiśnia Trzciana 6 listopada, 14:00
Wisłoka Borowa 3-0 Jutrzenka Ławnica 6 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: Grunwald Padew Narodowa, Jutrzenka Ławnica.
 
LKS Babicha 4-3 Rzędzian Rzędzianowice 11 listopada, 14:00
Wiśnia Trzciana 0-3 Wisłoka Borowa 20 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Dębiaki 3-2 Sokis Chorzelów 20 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błysk Górki 3-3 LKS Wierzchowiny 20 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Wola Mielecka 6-1 Plon Kawęczyn 20 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Pauza: Wisłoka Borowa, Wiśnia Trzciana.
 
Rzędzian Rzędzianowice 1-2 Plon Kawęczyn 2 kwietnia, 14:00
Start Wola Mielecka 2-0 LKS Wierzchowiny 2 kwietnia, 11:00
Błysk Górki 1-4 Sokis Chorzelów 2 kwietnia, 14:00
LKS Dębiaki 1-1 Grunwald Padew Narodowa 2 kwietnia, 14:00
Jutrzenka Ławnica 2-4 LKS Babicha 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Jutrzenka Ławnica 6-3 Rzędzian Rzędzianowice 9 kwietnia, 14:00
LKS Babicha 5-2 Wiśnia Trzciana 9 kwietnia, 12:00
Wisłoka Borowa 0-2 LKS Dębiaki 9 kwietnia, 11:00
Grunwald Padew Narodowa 1-2 Błysk Górki 9 kwietnia, 14:00
Sokis Chorzelów 3-0 Start Wola Mielecka 9 kwietnia, 12:00
LKS Wierzchowiny 4-5 Plon Kawęczyn 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Pauza: LKS Babicha, LKS Dębiaki.
 
Rzędzian Rzędzianowice 1-1 LKS Wierzchowiny 15 kwietnia, 12:30
Plon Kawęczyn 2-4 Sokis Chorzelów 15 kwietnia, 13:00
Start Wola Mielecka 4-2 Grunwald Padew Narodowa 15 kwietnia, 14:00
Błysk Górki 3-1 Wisłoka Borowa 15 kwietnia, 14:00
Wiśnia Trzciana 3-2 Jutrzenka Ławnica 15 kwietnia, 11:15

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: Jutrzenka Ławnica, Błysk Górki.
 
Wiśnia Trzciana 3-2 Rzędzian Rzędzianowice 23 kwietnia, 11:15
LKS Babicha 4-0 LKS Dębiaki 23 kwietnia, 12:00
Wisłoka Borowa 0-3 Start Wola Mielecka 23 kwietnia, 11:00
Grunwald Padew Narodowa 4-0 Plon Kawęczyn 23 kwietnia, 14:00
Sokis Chorzelów 6-1 LKS Wierzchowiny 23 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: Wiśnia Trzciana, Start Wola Mielecka.
 
Rzędzian Rzędzianowice 3-7 Sokis Chorzelów 30 kwietnia, 15:30
LKS Wierzchowiny 3-1 Grunwald Padew Narodowa 30 kwietnia, 14:00
Plon Kawęczyn 1-2 Wisłoka Borowa 30 kwietnia, 14:00
Błysk Górki 0-2 LKS Babicha 30 kwietnia, 14:00
LKS Dębiaki 1-3 Jutrzenka Ławnica 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Rzędzian Rzędzianowice, Plon Kawęczyn.
 
Wiśnia Trzciana 0-3 LKS Dębiaki 3 maja, 13:30
(wo)
na boisku 0-2
Jutrzenka Ławnica 4-2 Błysk Górki 3 maja, 14:00
LKS Babicha 1-0 Start Wola Mielecka 3 maja, 17:00
Wisłoka Borowa 3-1 LKS Wierzchowiny 3 maja, 11:00
Grunwald Padew Narodowa 2-6 Sokis Chorzelów 3 maja, 14:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: LKS Dębiaki, LKS Wierzchowiny.
 
Rzędzian Rzędzianowice 0-3 Grunwald Padew Narodowa 7 maja, 14:30
(wo)
na boisku 4-2
Sokis Chorzelów 4-0 Wisłoka Borowa 7 maja, 12:00
Plon Kawęczyn - LKS Babicha 15 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (7 maja, 14:00) odwołany
Start Wola Mielecka 7-2 Jutrzenka Ławnica 7 maja, 11:00
Błysk Górki 8-3 Wiśnia Trzciana 7 maja, 14:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Sokis Chorzelów, Błysk Górki.
 
LKS Dębiaki 3-3 Rzędzian Rzędzianowice 14 maja, 14:00
Wiśnia Trzciana 0-5 Start Wola Mielecka 14 maja, 11:15
Jutrzenka Ławnica 2-2 Plon Kawęczyn 14 maja, 14:00
LKS Babicha 6-1 LKS Wierzchowiny 14 maja, 17:00
Wisłoka Borowa 4-3 Grunwald Padew Narodowa 14 maja, 11:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Grunwald Padew Narodowa, Start Wola Mielecka.
 
Rzędzian Rzędzianowice 2-1 Wisłoka Borowa 21 maja, 14:30
Sokis Chorzelów 1-1 LKS Babicha 21 maja, 12:00
LKS Wierzchowiny 5-3 Jutrzenka Ławnica 21 maja, 14:00
Plon Kawęczyn 2-5 Wiśnia Trzciana 21 maja, 14:00
Błysk Górki 2-0 LKS Dębiaki 21 maja, 14:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Plon Kawęczyn, Wisłoka Borowa.
 
Błysk Górki 1-1 Rzędzian Rzędzianowice 28 maja, 14:00
LKS Dębiaki 0-1 Start Wola Mielecka 28 maja, 14:00
Wiśnia Trzciana 2-0 LKS Wierzchowiny 28 maja, 11:15
Jutrzenka Ławnica 0-5 Sokis Chorzelów 28 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-5
LKS Babicha 6-2 Grunwald Padew Narodowa 28 maja, 12:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Rzędzian Rzędzianowice, LKS Wierzchowiny.
 
Wisłoka Borowa 1-3 LKS Babicha 4 czerwca, 11:00
Grunwald Padew Narodowa 1-1 Jutrzenka Ławnica 4 czerwca, 14:00
Sokis Chorzelów 4-0 Wiśnia Trzciana 4 czerwca, 12:00
Plon Kawęczyn 1-3 LKS Dębiaki 4 czerwca, 14:00
Start Wola Mielecka 4-1 Błysk Górki 4 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: Sokis Chorzelów, LKS Babicha.
 
Start Wola Mielecka 6-0 Rzędzian Rzędzianowice 11 czerwca, 11:00
Błysk Górki 6-2 Plon Kawęczyn 11 czerwca, 11:00
LKS Dębiaki 3-1 LKS Wierzchowiny 11 czerwca, 14:00
Wiśnia Trzciana 0-3 Grunwald Padew Narodowa 11 czerwca, 11:15
Jutrzenka Ławnica 0-0 Wisłoka Borowa 11 czerwca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Pauza: Grunwald Padew Narodowa, Jutrzenka Ławnica.
 
Rzędzian Rzędzianowice 2-5 LKS Babicha 18 czerwca, 14:00
Wisłoka Borowa 2-2 Wiśnia Trzciana 18 czerwca, 14:00
Sokis Chorzelów 4-4 LKS Dębiaki 17 czerwca, 17:00
LKS Wierzchowiny 2-3 Błysk Górki 18 czerwca, 14:00
Plon Kawęczyn 2-5 Start Wola Mielecka 18 czerwca, 14:00

Klasa A 2016/2017 (Rzeszów III - Mielec)

Klasa B 2016/2017 (Rzeszów VI - Kolbuszowa)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas