[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia

I runda - 31 lipca

Ostrowianka Ostrów Królewski 2-2 Żubr Gawłówek 31 lipca, 16:00
k. 1-3
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 5-5 Novi/Rzezawianka Rzezawa 31 lipca, 17:00
k. 3-4
Mateusz Lech 6, Paweł Lech 13, 15, 80, Sławomir Nowak 87 - Krzysztof Rysak 5, Piotr Chruściel 8, 11, 78, Wojciech Cisak 60
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 1-2 Błękitni Krzeczów 31 lipca, 17:00
Dawid Waśko 87 - Kewin Nowak 52, Sebastian Kocot 90
Orzeł Cikowice 3-0 Polanka Nieszkowice 30 lipca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Macierz Lipnica Murowana 1-4 Szreniawa Nowy Wiśnicz 7 sierpnia, 17:00
Mariusz Borek 64 (k) - Piotr Kulas 33, Paweł Świątek 51, 90, Paweł Motak 65
Czarni Kobyle 4-2 Raba Książnice 7 sierpnia, 16:00
Adrian Adamski 9, 18, Janusz Topka 64, Łukasz Tobiasz 77 - Mateusz Klejdysz 48, Błażej Pieprzyk 79
Raba Niedary 3-5 Beskid Żegocina 7 sierpnia, 11:00
LKS Trzciana 2000 1-3 Ceramika Muchówka 7 sierpnia, 16:00
Adrian Grabowski 56 - Karol Stabrawa 30, Michał Kukla 33, Jakub Stabrawa 89

II runda - 24 sierpnia
(Losowanie - 11 sierpnia 2016 o 17:30 - siedziba Podokręgu Bochnia)

Beskid Żegocina 4-4 Naprzód Sobolów 24 sierpnia, 17:30
k. 8-9
Grzegorz Kłusek ?, Konrad Łękawa ?, Paweł Janiczak ?, ? - Wojciech Klebert ?, Tomasz Leśniak ?, Dawid Serafin ?, Tomasz Satoła ?
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-2 Górnik Siedlec 24 sierpnia, 17:30
Wojciech Majcher 30, 69, Mateusz Rogala 52 - Mateusz Nowak 4, Adam Dunaj 57
Orzeł Cikowice 1-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa 24 sierpnia, 17:30
k. 1-3
Marcin Kwinta 35 - Rafał Góral 1
Czarni Kobyle 4-2 Ceramika Muchówka 24 sierpnia, 17:30
Łukasz Żak 39, Marcin Kalinowski 54, Adrian Adamski 77, Dawid Widełka 84 - Jakub Stabrawa 30, Karol Stabrawa 42
Błękitni Krzeczów 6-2 Żubr Gawłówek 24 sierpnia, 17:30
Sebastian Czesak 8, Łukasz Dunaj 13, Kewin Nowak 24, Tomasz Wygoda 32, 40, Tadeusz Gałka 73 - Paweł Rakoczy 62, Adrian Szczygieł 69

III runda - 20 listopada
(Losowanie - 25 października 2016, 17:30 - siedziba PPN Bochnia)
Naprzód Sobolów - wolny los
Do gry dołączyli IV-ligowcy: Bocheński KS, GKS Drwinia.

Czarni Kobyle 0-4 Bocheński KS 12 marca, 12:00
Sławomir Zubel 3, Kamil Francuz 27, Piotr Górecki 67, nieznany 90 (s)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-2 GKS Drwinia 20 listopada, 13:00
Łukasz Adamczyk ? - Wojciech Tomala ?, Wojciech Jurek ?
Błękitni Krzeczów 4-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa 19 listopada, 13:00
Michał Zuzia ?, ?, Tadeusz Gałka ?, Tomasz Wygoda ? - nieznany ?

1/2 finału - 5 kwietnia
(Losowanie - 21 marca 2017, 17:00)

Błękitni Krzeczów 0-5 GKS Drwinia 5 kwietnia, 17:30
Błażej Gumuła 17, Piotr Filipek 22, 42, Kacper Duda 27, Kamil Rynduch 87
Naprzód Sobolów 1-1 Bocheński KS 5 kwietnia, 17:30
k. 5-4
Dawid Stańdo 11 - nieznany 46 (s)

Finał - 26 kwietnia

Naprzód Sobolów 4-2 GKS Drwinia 26 kwietnia, 17:40
Tomasz Sotoła 10, 28, Dawid Serafin 48 (k), Dawid Stańdo 56 - Kamil Stawiarski 8, Kamil Rynduch 24 (k)
w Sobolowie / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem

Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Tarnów)

Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Tarnów - Brzesko)
Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Tarnów - Tarnów)
Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Tarnów - Żabno)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas