[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orlęta Baboszewo 19 46 15 1 3 72-13 8 0 2 33-6 7 1 1 39-7
2.  WAP Warszawa 20 45 14 3 3 56-21 7 2 1 26-10 7 1 2 30-11
3.  Zły Warszawa 20 44 14 2 4 76-27 7 1 2 47-15 7 1 2 29-12
4.  Fuks Pułtusk 20 19 6 1 13 30-59 2 0 8 13-33 4 1 5 17-26
5.  Mszczonowianka Mszczonów 19 12 4 0 15 24-74 2 0 8 15-38 2 0 7 9-36
6.  ŁKS Łochów 18 4 1 1 16 12-76 0 1 7 4-30 1 0 9 8-46

 1  2  3  4  5  6 
 1 Orlęta Baboszewo    1-0 
0-2 
2-1 
0-1 
4-1 
1-0 
5-1 
4-0 
3-0 
13-0 
 2 WAP Warszawa1-1 
2-1 
    3-1 
0-5 
0-0 
7-0 
2-0 
4-0 
3-1 
4-1 
 3 Zły Warszawa2-5 
1-2 
4-1 
3-3 
    4-1 
5-1 
10-0 
7-1 
8-0 
3-1 
 4 Fuks Pułtusk1-2 
0-5 
0-5 
1-3 
0-1 
2-6 
    1-4 
3-2 
3-2 
2-3 
 5 Mszczonowianka Mszczonów0-9 
0-2 
0-4 
1-4 
1-4 
2-5 
2-4 
2-6 
    4-0 
3-0 
 6 ŁKS Łochów0-12 
1-2 
0-6 
2-2 
0-3 
1-2 
0-2 
0-1 
    

Kolejka 1 - 3-4 września

WAP Warszawa 3-1 Zły Warszawa 3 września, 16:00
na stadionie Strefy Sportu
ŁKS Łochów 1-2 Fuks Pułtusk 4 września, 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-9 Orlęta Baboszewo 3 września, 15:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Zły Warszawa 2-5 Orlęta Baboszewo 11 września, 11:00
na stadionie Strefy Sportu
Fuks Pułtusk 1-4 Mszczonowianka Mszczonów 11 września, 14:30
WAP Warszawa 3-1 ŁKS Łochów 11 września, 16:00
na stadionie Strefy Sportu

Kolejka 3 - 17-18 września

ŁKS Łochów 2-2 Zły Warszawa 18 września, 14:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-4 WAP Warszawa 17 września, 15:00
Orlęta Baboszewo 4-1 Fuks Pułtusk 17 września, 12:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Zły Warszawa 4-1 Fuks Pułtusk 24 września, 19:30
na stadionie DOSiR
WAP Warszawa 1-1 Orlęta Baboszewo 25 września, 15:00
na stadionie Strefy Sportu
ŁKS Łochów 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 25 września, 12:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Mszczonowianka Mszczonów 1-4 Zły Warszawa 2 października, 15:30
Orlęta Baboszewo 3-0 ŁKS Łochów 1 października, 12:00
Fuks Pułtusk 0-5 WAP Warszawa 2 października, 13:30

Kolejka 6 - 8-9 października

Zły Warszawa 4-1 WAP Warszawa 8 października, 15:30
na stadionie DOSiR
Fuks Pułtusk 3-2 ŁKS Łochów 8 października, 14:00
Orlęta Baboszewo 5-1 Mszczonowianka Mszczonów 8 października, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Orlęta Baboszewo 2-1 Zły Warszawa 15 października, 12:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-4 Fuks Pułtusk 16 października, 15:00
ŁKS Łochów 1-2 WAP Warszawa 16 października, 11:00

Kolejka 8 - 22-23 października

Zły Warszawa 8-0 ŁKS Łochów 22 października, 17:30
na stadionie DOSiR
WAP Warszawa 2-0 Mszczonowianka Mszczonów 22 października, 14:00
na stadionie Strefy Sportu
Fuks Pułtusk 1-2 Orlęta Baboszewo 23 października, 11:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Fuks Pułtusk 0-1 Zły Warszawa 30 października, 14:00
Orlęta Baboszewo 1-0 WAP Warszawa 29 października, 12:00
Mszczonowianka Mszczonów 4-0 ŁKS Łochów 29 października, 11:00

Kolejka 10 - 5-6 listopada

Zły Warszawa 10-0 Mszczonowianka Mszczonów 5 listopada, 17:00
na stadionie DOSiR
ŁKS Łochów 0-12 Orlęta Baboszewo 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
WAP Warszawa 0-0 Fuks Pułtusk 5 listopada, 13:00
na stadionie Strefy Sportu

Kolejka 11 - 1-2 kwietnia

Zły Warszawa 3-3 WAP Warszawa 1 kwietnia, 19:00
Fuks Pułtusk 2-3 ŁKS Łochów 2 kwietnia, 11:00
Orlęta Baboszewo 4-0 Mszczonowianka Mszczonów 1 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 8-9 kwietnia

ŁKS Łochów 0-6 WAP Warszawa 9 kwietnia, 15:00
Orlęta Baboszewo 0-1 Zły Warszawa 8 kwietnia, 11:00
w Drobinie
Mszczonowianka Mszczonów 2-6 Fuks Pułtusk 9 kwietnia, 16:30

Kolejka 13 - 22-23 kwietnia

Fuks Pułtusk 0-5 Orlęta Baboszewo 23 kwietnia, 11:00
Zły Warszawa 3-1 ŁKS Łochów 23 kwietnia, 19:00
na stadionie DOSiR
WAP Warszawa 4-0 Mszczonowianka Mszczonów 22 kwietnia, 14:00
na stadionie Strefy Sportu

Kolejka 14 - 29-30 kwietnia

Mszczonowianka Mszczonów 3-0 ŁKS Łochów 30 kwietnia, 16:30
Fuks Pułtusk 2-6 Zły Warszawa 30 kwietnia, 14:30
Orlęta Baboszewo 0-2 WAP Warszawa 29 kwietnia, 11:00
w Drobinie

Kolejka 15 - 6-7 maja

WAP Warszawa 7-0 Fuks Pułtusk 6 maja, 12:00
na stadionie Strefy Sportu
ŁKS Łochów - Orlęta Baboszewo
w pierwotnym terminie (6 maja, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zły Warszawa 7-1 Mszczonowianka Mszczonów 6 maja, 16:30
na stadionie DOSiR

Kolejka 16 - 13-14 maja

WAP Warszawa 0-5 Zły Warszawa 13 maja, 14:00
na stadionie Strefy Sportu
ŁKS Łochów 0-2 Fuks Pułtusk 13 maja, 12:30
Mszczonowianka Mszczonów 0-2 Orlęta Baboszewo 14 maja, 16:30

Kolejka 17 - 20-21 maja

Zły Warszawa 1-2 Orlęta Baboszewo 21 maja, 20:00
na stadionie Drukarza
WAP Warszawa 4-1 ŁKS Łochów 20 maja, 10:00
na stadionie Strefy Sportu
Fuks Pułtusk 3-2 Mszczonowianka Mszczonów 21 maja, 14:30

Kolejka 18 - 27-28 maja

ŁKS Łochów 0-3 Zły Warszawa 27 maja, 13:30
Mszczonowianka Mszczonów 1-4 WAP Warszawa 27 maja, 13:30
Orlęta Baboszewo 1-0 Fuks Pułtusk 27 maja, 11:00

Kolejka 19 - 3-4 czerwca

WAP Warszawa 2-1 Orlęta Baboszewo 3 czerwca, 14:00
na stadionie Strefy Sportu
ŁKS Łochów - Mszczonowianka Mszczonów 3 czerwca, 16:00
goście nie dojechali
Zły Warszawa 5-1 Fuks Pułtusk 4 czerwca, 19:30
na stadionie DOSiR

Kolejka 20 - 10-11 czerwca

Orlęta Baboszewo 13-0 ŁKS Łochów 10 czerwca, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-5 Zły Warszawa 8 czerwca, 19:00
Fuks Pułtusk 1-3 WAP Warszawa 10 czerwca, 11:00

III liga kobiet 2016/2017 (mazowiecka)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas