[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Barkas Tolkmicko 20 52 17 1 2 120-24 9 0 1 56-6 8 1 1 64-18
2.  Czarni Małdyty 20 50 16 2 2 65-30 8 1 1 30-9 8 1 1 35-21
3.  Zagłada Lisów 20 45 15 0 5 59-26 8 0 2 35-13 7 0 3 24-13
4.  Grom Zwierzno 20 40 13 1 6 60-31 7 0 3 31-15 6 1 3 29-16 2 3 1 0 1 6-3
5.  Agat Jegłownik 20 40 13 1 6 48-34 6 1 3 25-19 7 0 3 23-15 2 3 1 0 1 3-6
6.  Relax Płoskinia 20 28 9 1 10 38-63 5 1 4 24-35 4 0 6 14-28
7.  Pogrom Aniołowo 20 19 6 1 13 27-74 4 1 5 18-41 2 0 8 9-33
8.  Sparta Kwietniewo 20 16 5 1 14 39-59 4 0 6 26-25 1 1 8 13-34
9.  Granica Zagaje 20 15 4 3 13 34-59 4 1 5 21-27 0 2 8 13-32
10.  TPS Boguchwały 20 12 4 0 16 31-64 3 0 7 20-24 1 0 9 11-40
11.  Fabryka Żabi Róg 20 7 2 1 17 19-76 0 1 9 6-34 2 0 8 13-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Barkas Tolkmicko    8-0 2-3 3-1 6-0 5-1 3-0* 5-0 4-0 12-1 8-0* 
 2 Czarni Małdyty1-2     2-0 3-2 2-1 4-1 5-0 2-2 3-1 1-0 7-0 
 3 Zagłada Lisów5-4 0-1     2-1 0-1 6-0 10-1 4-1 2-1 5-3 1-0 
 4 Grom Zwierzno1-4 2-4 4-2     1-2 3-0* 5-0 3-1 2-0 4-0 6-2 
 5 Agat Jegłownik3-3 0-6 3-0 1-5     1-2 3-1 4-1 2-1 2-0 6-0 
 6 Relax Płoskinia1-15 1-1 2-3 3-5 1-4     2-0 1-0 4-3 4-3 5-1 
 7 Pogrom Aniołowo1-16 1-4 0-9 1-3 1-0 1-2     3-1 2-2 3-0* 5-4 
 8 Sparta Kwietniewo2-4 4-5 0-2 2-5 0-1 2-1 2-1     8-1 4-2 2-3 
 9 Granica Zagaje1-9 3-4 0-1 1-1 1-6 2-3 3-1 4-2     4-0 2-0 
 10 TPS Boguchwały3-4 2-5 0-1 0-1 2-3 2-1 0-2 7-1 4-3     0-3 
 11 Fabryka Żabi Róg0-3 0-5 0-3 0-5 1-5 2-3 0-3* 1-4 1-1 1-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Zagłada Lisów.
 
Relax Płoskinia 1-1 Czarni Małdyty 21 sierpnia, 14:00
Sparta Kwietniewo 2-4 Barkas Tolkmicko 21 sierpnia, 14:00
Granica Zagaje 1-1 Grom Zwierzno 21 sierpnia, 14:00
Fabryka Żabi Róg 0-3 Pogrom Aniołowo 21 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Agat Jegłownik 2-0 TPS Boguchwały 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: TPS Boguchwały.
 
Pogrom Aniołowo 1-0 Agat Jegłownik 28 sierpnia, 14:00
w Pasłęku
Grom Zwierzno 6-2 Fabryka Żabi Róg 28 sierpnia, 14:00
Barkas Tolkmicko 4-0 Granica Zagaje 27 sierpnia, 16:00
Czarni Małdyty 2-2 Sparta Kwietniewo 28 sierpnia, 14:00
Zagłada Lisów 6-0 Relax Płoskinia 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Relax Płoskinia.
 
Sparta Kwietniewo 0-2 Zagłada Lisów 4 września, 14:00
Granica Zagaje 3-4 Czarni Małdyty 4 września, 14:00
Fabryka Żabi Róg 0-3 Barkas Tolkmicko 4 września, 14:00
Agat Jegłownik 1-5 Grom Zwierzno 4 września, 14:00
TPS Boguchwały 0-2 Pogrom Aniołowo 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Pogrom Aniołowo.
 
Grom Zwierzno 4-0 TPS Boguchwały 11 września, 14:00
Barkas Tolkmicko 6-0 Agat Jegłownik 10 września, 16:00
Czarni Małdyty 7-0 Fabryka Żabi Róg 11 września, 14:00
Zagłada Lisów 2-1 Granica Zagaje 11 września, 14:00
Relax Płoskinia 1-0 Sparta Kwietniewo 11 września, 13:00
w Kwietniewie; Relax gospodarzem

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Sparta Kwietniewo.
 
Granica Zagaje 2-3 Relax Płoskinia 18 września, 14:00
Fabryka Żabi Róg 0-3 Zagłada Lisów 18 września, 14:00
Agat Jegłownik 0-6 Czarni Małdyty 18 września, 14:00
TPS Boguchwały 3-4 Barkas Tolkmicko 18 września, 14:00
Pogrom Aniołowo 1-3 Grom Zwierzno 18 września, 14:00
w Pasłęku

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Grom Zwierzno.
 
Barkas Tolkmicko 3-0 Pogrom Aniołowo 24 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Czarni Małdyty 1-0 TPS Boguchwały 25 września, 14:00
Zagłada Lisów 0-1 Agat Jegłownik 25 września, 14:00
Relax Płoskinia 5-1 Fabryka Żabi Róg 25 września, 14:00
Sparta Kwietniewo 8-1 Granica Zagaje 25 września, 14:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Granica Zagaje.
 
Fabryka Żabi Róg 1-4 Sparta Kwietniewo 2 października, 14:00
Agat Jegłownik 1-2 Relax Płoskinia 2 października, 14:00
TPS Boguchwały 0-1 Zagłada Lisów 2 października, 14:00
Pogrom Aniołowo 1-4 Czarni Małdyty 2 października, 14:00
w Pasłęku
Grom Zwierzno 1-4 Barkas Tolkmicko 2 października, 14:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Barkas Tolkmicko.
 
Czarni Małdyty 3-2 Grom Zwierzno 9 października, 14:00
Zagłada Lisów 10-1 Pogrom Aniołowo 9 października, 14:00
Relax Płoskinia 4-3 TPS Boguchwały 9 października, 14:00
Sparta Kwietniewo 0-1 Agat Jegłownik 9 października, 14:00
Granica Zagaje 2-0 Fabryka Żabi Róg 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Fabryka Żabi Róg.
 
Agat Jegłownik 2-1 Granica Zagaje 16 października, 14:00
TPS Boguchwały 7-1 Sparta Kwietniewo 16 października, 14:00
Pogrom Aniołowo 1-2 Relax Płoskinia 16 października, 14:00
w Pasłęku
Grom Zwierzno 4-2 Zagłada Lisów 16 października, 14:00
Barkas Tolkmicko 8-0 Czarni Małdyty 15 października, 15:30

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Czarni Małdyty.
 
Zagłada Lisów 5-4 Barkas Tolkmicko 23 października, 14:00
Relax Płoskinia 3-5 Grom Zwierzno 23 października, 14:00
Sparta Kwietniewo 2-1 Pogrom Aniołowo 23 października, 14:00
Granica Zagaje 4-0 TPS Boguchwały 23 października, 14:00
Fabryka Żabi Róg 1-5 Agat Jegłownik 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Agat Jegłownik.
 
TPS Boguchwały 0-3 Fabryka Żabi Róg 30 października, 14:00
Pogrom Aniołowo 2-2 Granica Zagaje 30 października, 14:00
Grom Zwierzno 3-1 Sparta Kwietniewo 30 października, 14:00
Barkas Tolkmicko 5-1 Relax Płoskinia 29 października, 15:00
Czarni Małdyty 2-0 Zagłada Lisów 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 8-9 kwietnia

Pauza: Zagłada Lisów.
 
Czarni Małdyty 4-1 Relax Płoskinia 9 kwietnia, 14:00
Barkas Tolkmicko 5-0 Sparta Kwietniewo 8 kwietnia, 16:00
Grom Zwierzno 2-0 Granica Zagaje 8 kwietnia, 16:00
Pogrom Aniołowo 5-4 Fabryka Żabi Róg 9 kwietnia, 14:00
w Pasłęku
TPS Boguchwały 2-3 Agat Jegłownik 9 kwietnia, 14:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska

Kolejka 13 - 15 kwietnia

Pauza: TPS Boguchwały.
 
Agat Jegłownik 3-1 Pogrom Aniołowo 15 kwietnia, 16:00
Fabryka Żabi Róg 0-5 Grom Zwierzno 15 kwietnia, 16:00
Granica Zagaje 1-9 Barkas Tolkmicko 15 kwietnia, 16:00
Sparta Kwietniewo 4-5 Czarni Małdyty 15 kwietnia, 16:00
Relax Płoskinia 2-3 Zagłada Lisów 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Pauza: Relax Płoskinia.
 
Zagłada Lisów 4-1 Sparta Kwietniewo 22 kwietnia, 16:00
Czarni Małdyty 3-1 Granica Zagaje 23 kwietnia, 14:00
Barkas Tolkmicko 8-0 Fabryka Żabi Róg 22 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 8-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Grom Zwierzno 1-2 Agat Jegłownik 23 kwietnia, 14:00
Pogrom Aniołowo 3-0 TPS Boguchwały 23 kwietnia, 14:00
(wo)
w Pasłęku / goście nie posiadali ważnych badań lekarskich

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Pauza: Pogrom Aniołowo.
 
TPS Boguchwały 0-1 Grom Zwierzno 30 kwietnia, 14:00
Agat Jegłownik 3-3 Barkas Tolkmicko 30 kwietnia, 14:00
Fabryka Żabi Róg 0-5 Czarni Małdyty 30 kwietnia, 14:00
Granica Zagaje 0-1 Zagłada Lisów 30 kwietnia, 14:00
Sparta Kwietniewo 2-1 Relax Płoskinia 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 6-7 maja

Pauza: Sparta Kwietniewo.
 
Relax Płoskinia 4-3 Granica Zagaje 7 maja, 14:00
Zagłada Lisów 1-0 Fabryka Żabi Róg 7 maja, 14:00
Czarni Małdyty 2-1 Agat Jegłownik 7 maja, 14:00
Barkas Tolkmicko 12-1 TPS Boguchwały 6 maja, 16:00
Grom Zwierzno 5-0 Pogrom Aniołowo 7 maja, 14:00

Kolejka 17 - 13-14 maja

Pauza: Grom Zwierzno.
 
Pogrom Aniołowo 1-16 Barkas Tolkmicko 14 maja, 14:00
TPS Boguchwały 2-5 Czarni Małdyty 14 maja, 14:00
Agat Jegłownik 3-0 Zagłada Lisów 14 maja, 14:00
Fabryka Żabi Róg 2-3 Relax Płoskinia 14 maja, 14:00
Granica Zagaje 4-2 Sparta Kwietniewo 14 maja, 14:00

Kolejka 18 - 20-21 maja

Pauza: Granica Zagaje.
 
Sparta Kwietniewo 2-3 Fabryka Żabi Róg 21 maja, 14:00
Relax Płoskinia 1-4 Agat Jegłownik 21 maja, 14:00
Zagłada Lisów 5-3 TPS Boguchwały 21 maja, 14:00
Czarni Małdyty 5-0 Pogrom Aniołowo 21 maja, 14:00
Barkas Tolkmicko 3-1 Grom Zwierzno 20 maja, 16:00

Kolejka 19 - 27-28 maja

Pauza: Barkas Tolkmicko.
 
Grom Zwierzno 2-4 Czarni Małdyty 28 maja, 14:00
Pogrom Aniołowo 0-9 Zagłada Lisów 28 maja, 14:00
TPS Boguchwały 2-1 Relax Płoskinia 28 maja, 14:00
Agat Jegłownik 4-1 Sparta Kwietniewo 27 maja, 16:00
Fabryka Żabi Róg 1-1 Granica Zagaje 28 maja, 14:00

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Pauza: Fabryka Żabi Róg.
 
Granica Zagaje 1-6 Agat Jegłownik 4 czerwca, 14:00
Sparta Kwietniewo 4-2 TPS Boguchwały 4 czerwca, 14:00
Relax Płoskinia 2-0 Pogrom Aniołowo 4 czerwca, 14:00
Zagłada Lisów 2-1 Grom Zwierzno 4 czerwca, 14:00
Czarni Małdyty 1-2 Barkas Tolkmicko 4 czerwca, 14:00

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Pauza: Czarni Małdyty.
 
Barkas Tolkmicko 2-3 Zagłada Lisów 11 czerwca, 16:00
Grom Zwierzno 3-0 Relax Płoskinia 11 czerwca, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogrom Aniołowo 3-1 Sparta Kwietniewo 11 czerwca, 14:00
TPS Boguchwały 4-3 Granica Zagaje 11 czerwca, 14:00
Agat Jegłownik 6-0 Fabryka Żabi Róg 11 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

Pauza: Agat Jegłownik.
 
Fabryka Żabi Róg 1-2 TPS Boguchwały 18 czerwca, 14:00
Granica Zagaje 3-1 Pogrom Aniołowo 18 czerwca, 14:00
Sparta Kwietniewo 2-5 Grom Zwierzno 18 czerwca, 14:00
Relax Płoskinia 1-15 Barkas Tolkmicko 18 czerwca, 14:00
Zagłada Lisów 0-1 Czarni Małdyty 18 czerwca, 14:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas