[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rolnik III Biedrzychowice 14 39 13 0 1 81-14 7 0 0 39-9 6 0 1 42-5 2 3 1 0 1 8-3
2.  Unia Opole 14 39 13 0 1 74-13 7 0 0 29-4 6 0 1 45-9 2 3 1 0 1 3-8
3.  UKS SAP Brzeg 14 25 8 1 5 41-36 3 1 3 16-15 5 0 2 25-21 2 3 1 0 1 5-4
4.  Plon Błotnica Strzelecka 14 25 8 1 5 41-21 4 0 3 30-12 4 1 2 11-9 2 3 1 0 1 4-5
5.  Pogoń Prudnik 14 16 5 1 8 33-39 3 1 3 20-15 2 0 5 13-24
6.  Gwiazda II Prószków 14 12 4 0 10 28-73 2 0 5 12-42 2 0 5 16-31
7.  KKS II Bogdańczowice 14 7 2 1 11 13-74 1 0 6 4-36 1 1 5 9-38
8.  Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 3 1 0 13 7-48 1 0 6 7-28 0 0 7 0-20
Dalia Popielów wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Chemik Kędzierzyn-Koźle wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Rolnik III Biedrzychowice    6-0 3-2 3-0* 8-2 6-4 10-1 3-0* 
 2 Unia Opole3-2     7-1 3-0 2-0 8-1 4-0 2-0 
 3 UKS SAP Brzeg1-6 0-2     1-2 6-2 4-2 1-1 3-0* 
 4 Plon Błotnica Strzelecka1-5 0-3 2-4     6-0 3-0* 15-0 3-0* 
 5 Pogoń Prudnik0-6 1-3 3-4 1-1     9-1 3-0 3-0* 
 6 Gwiazda II Prószków0-9 2-18 2-5 0-3 0-3*     5-4 3-0* 
 7 KKS II Bogdańczowice0-5 0-16 0-3* 0-1 0-6 1-5     3-0* 
 8 Chemik Kędzierzyn-Koźle0-9 0-3* 4-6 1-4 2-0 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 3-4 września

Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-9 Rolnik III Biedrzychowice 31 sierpnia, 18:00
UKS SAP Brzeg 0-2 Unia Opole 3 września, 15:00
Gwiazda II Prószków 0-3 Pogoń Prudnik 3 września, 15:00
(wo)
nie odbył się
Plon Błotnica Strzelecka 15-0 KKS II Bogdańczowice 3 września, 13:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Rolnik III Biedrzychowice 10-1 KKS II Bogdańczowice 7 września, 17:30
Pogoń Prudnik 1-1 Plon Błotnica Strzelecka 10 września, 15:00
Unia Opole 8-1 Gwiazda II Prószków 11 września, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-6 UKS SAP Brzeg 10 września, 15:00

Kolejka 3 - 17-18 września

UKS SAP Brzeg 1-6 Rolnik III Biedrzychowice 14 września, 16:30
w pierwotnym terminie (17 września, 15:00) odwołany
Gwiazda II Prószków 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 września, 10:00
(wo)
goście nie dojechali
Plon Błotnica Strzelecka 0-3 Unia Opole 17 września, 13:30
KKS II Bogdańczowice 0-6 Pogoń Prudnik 17 września, 12:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Rolnik III Biedrzychowice 8-2 Pogoń Prudnik 29 września, 18:00
w pierwotnym terminie (24 września, 15:00) odwołany
Unia Opole 4-0 KKS II Bogdańczowice 24 września, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-4 Plon Błotnica Strzelecka 24 września, 15:00
UKS SAP Brzeg 4-2 Gwiazda II Prószków 28 września, 16:30

Kolejka 5 - 1-2 października

Gwiazda II Prószków 0-9 Rolnik III Biedrzychowice 5 października, 16:30
Plon Błotnica Strzelecka 2-4 UKS SAP Brzeg 1 października, 12:00
KKS II Bogdańczowice 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 października, 11:00
(wo)
nie odbył się
Pogoń Prudnik 1-3 Unia Opole 1 października, 15:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Rolnik III Biedrzychowice 6-0 Unia Opole 8 października, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-0 Pogoń Prudnik 9 października, 11:00
UKS SAP Brzeg 1-1 KKS II Bogdańczowice 8 października, 15:00
Gwiazda II Prószków 0-3 Plon Błotnica Strzelecka 8 października, 13:00

Kolejka 7 - 15-16 października

KKS II Bogdańczowice 1-5 Gwiazda II Prószków 20 października, 17:00
Pogoń Prudnik 3-4 UKS SAP Brzeg 22 października, 14:00
w pierwotnym terminie (15 października, 15:00) odwołany
Unia Opole 2-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 października, 15:00
Rolnik III Biedrzychowice 3-0 Plon Błotnica Strzelecka 11 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (15 października, 15:00) w Błotnicy Strzeleckiej odwołany / w drugim terminie goście nie dojechali

Kolejka 8 - 8-9 kwietnia

Rolnik III Biedrzychowice 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Unia Opole 7-1 UKS SAP Brzeg 9 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 9-1 Gwiazda II Prószków 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (9 kwietnia, 11:00) odwołany
KKS II Bogdańczowice 0-1 Plon Błotnica Strzelecka 8 kwietnia, 11:00

Kolejka 9 - 22-23 kwietnia

KKS II Bogdańczowice 0-5 Rolnik III Biedrzychowice 22 kwietnia, 11:00
Plon Błotnica Strzelecka 6-0 Pogoń Prudnik 13 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 16:00) odwołany
Gwiazda II Prószków 2-18 Unia Opole 22 kwietnia, 12:00
UKS SAP Brzeg 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
(wo)

Kolejka 10 - 29-30 kwietnia

Rolnik III Biedrzychowice 3-2 UKS SAP Brzeg 30 kwietnia, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-3 Gwiazda II Prószków
(wo)
Unia Opole 3-0 Plon Błotnica Strzelecka 18 maja, 20:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Prudnik 3-0 KKS II Bogdańczowice 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 6-7 maja

Pogoń Prudnik 0-6 Rolnik III Biedrzychowice 10 maja, 17:30
KKS II Bogdańczowice 0-16 Unia Opole 7 maja, 14:30
Plon Błotnica Strzelecka 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Gwiazda II Prószków 2-5 UKS SAP Brzeg 9 maja, 17:00

Kolejka 12 - 20-21 maja

Rolnik III Biedrzychowice 6-4 Gwiazda II Prószków 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (21 maja, 17:00) odwołany
UKS SAP Brzeg 1-2 Plon Błotnica Strzelecka 21 maja, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-3 KKS II Bogdańczowice
(wo)
Unia Opole 2-0 Pogoń Prudnik 21 maja, 17:00

Kolejka 13 - 27-28 maja

Unia Opole 3-2 Rolnik III Biedrzychowice 28 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
(wo)
KKS II Bogdańczowice 0-3 UKS SAP Brzeg 28 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się
Plon Błotnica Strzelecka 3-0 Gwiazda II Prószków 28 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 14 - 3-4 czerwca

Plon Błotnica Strzelecka 1-5 Rolnik III Biedrzychowice 11 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (4 czerwca, 17:00) odwołany
Gwiazda II Prószków 5-4 KKS II Bogdańczowice 4 czerwca, 17:00
UKS SAP Brzeg 6-2 Pogoń Prudnik 4 czerwca, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-3 Unia Opole
(wo)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas