[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Piła I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Ferdynandowo 20 41 12 5 3 32-18 7 1 2 19-10 5 4 1 13-8
2.  Noteć II Dziembowo 21 36 11 3 7 49-41 5 1 5 27-22 6 2 2 22-19
3.  GTS Lipka 21 34 9 7 5 56-40 5 4 1 30-16 4 3 4 26-24
4.  Korona Dębno 21 32 8 8 5 57-54 5 4 1 34-24 3 4 4 23-30
5.  Piast Głubczyn 20 30 9 3 8 51-50 5 2 4 25-19 4 1 4 26-31
6.  Błyskawica Bronisławki 21 24 7 3 11 44-49 7 2 2 32-19 0 1 9 12-30
7.  Legion Krępsko 21 19 4 7 10 42-54 3 2 5 20-25 1 5 5 22-29
8.  ZKS Zelgniewo 21 12 2 6 13 20-45 1 5 4 12-17 1 1 9 8-28

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Czarni Ferdynandowo    1-1 3-0 0-3* 
1-4 
2-1 
1-0 
2-1 
3-0 
1-0 
5-0 
 2 Noteć II Dziembowo0-1 
0-1 
    4-1 
2-6 
2-1 
2-3 
3-4 3-1 
5-3 
1-1 5-0 
 3 GTS Lipka1-0 
2-2 
4-4     3-1 
2-0 
8-0 4-2 4-4 1-2 
1-1 
 4 Korona Dębno2-2 
3-3 
3-0 3-3     5-4 5-2 2-2 
4-5 
4-3 
3-0* 
 5 Piast Głubczyn0-2 5-1 
2-4 
2-2 
0-2 
3-3 
2-3 
    1-0 
4-0 
4-2 2-0 
 6 Błyskawica Bronisławki0-1 1-5 3-0* 
3-2 
2-2 
10-3 
5-2     2-2 
1-0 
3-2 
2-0 
 7 Legion Krępsko0-0 0-1 
1-2 
1-5 
2-4 
3-3 6-8 
2-0 
4-2     1-0 
 8 ZKS Zelgniewo0-1 1-2 
1-2 
1-1 1-1 1-1 
0-3 
1-1 3-3 
3-2 
    

Kolejka 1 - 3-4 września

ZKS Zelgniewo 1-1 Błyskawica Bronisławki 4 września, 15:00
GTS Lipka 4-4 Noteć II Dziembowo 4 września, 16:00
Legion Krępsko 0-0 Czarni Ferdynandowo 4 września, 16:30
Korona Dębno 5-4 Piast Głubczyn 4 września, 16:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Błyskawica Bronisławki 5-2 Piast Głubczyn 11 września, 13:00
Czarni Ferdynandowo 0-3 Korona Dębno 11 września, 13:00
(wo)
Noteć II Dziembowo 1-1 Legion Krępsko 11 września, 14:30
ZKS Zelgniewo 1-1 GTS Lipka 11 września, 16:00

Kolejka 3 - 17-18 września

GTS Lipka 4-2 Błyskawica Bronisławki 18 września, 16:00
Legion Krępsko 1-0 ZKS Zelgniewo 18 września, 15:00
Korona Dębno 3-0 Noteć II Dziembowo 18 września, 16:00
Piast Głubczyn 0-2 Czarni Ferdynandowo 18 września, 15:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Błyskawica Bronisławki 0-1 Czarni Ferdynandowo 25 września, 13:00
Noteć II Dziembowo 3-4 Piast Głubczyn 25 września, 12:00
ZKS Zelgniewo 1-1 Korona Dębno 25 września, 16:00
GTS Lipka 4-4 Legion Krępsko 25 września, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Legion Krępsko 4-2 Błyskawica Bronisławki 2 października, 15:00
Korona Dębno 3-3 GTS Lipka 2 października, 15:00
Piast Głubczyn 2-0 ZKS Zelgniewo 2 października, 13:00
Czarni Ferdynandowo 1-1 Noteć II Dziembowo 2 października, 13:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Błyskawica Bronisławki 1-5 Noteć II Dziembowo 9 października, 13:00
ZKS Zelgniewo 0-1 Czarni Ferdynandowo 9 października, 12:00
GTS Lipka 8-0 Piast Głubczyn 9 października, 15:00
Legion Krępsko 3-3 Korona Dębno 9 października, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Korona Dębno 5-2 Błyskawica Bronisławki 16 października, 15:00
Piast Głubczyn 4-2 Legion Krępsko 16 października, 15:00
Czarni Ferdynandowo 3-0 GTS Lipka 16 października, 13:00
Noteć II Dziembowo 5-0 ZKS Zelgniewo 16 października, 11:00

Kolejka 8 - 22-23 października

Błyskawica Bronisławki 3-2 ZKS Zelgniewo 23 października, 12:00
Noteć II Dziembowo 4-1 GTS Lipka 23 października, 11:00
Czarni Ferdynandowo 2-1 Legion Krępsko 23 października, 13:00
Piast Głubczyn 3-3 Korona Dębno 23 października, 15:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Piast Głubczyn 1-0 Błyskawica Bronisławki 30 października, 14:00
Korona Dębno 2-2 Czarni Ferdynandowo 30 października, 14:00
Legion Krępsko 0-1 Noteć II Dziembowo 30 października, 14:00
GTS Lipka 1-2 ZKS Zelgniewo 30 października, 14:00

Kolejka 10 - 5-6 listopada

Błyskawica Bronisławki 3-0 GTS Lipka 6 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-6
ZKS Zelgniewo 3-3 Legion Krępsko 6 listopada, 13:00
Noteć II Dziembowo 2-1 Korona Dębno 6 listopada, 13:00
Czarni Ferdynandowo - Piast Głubczyn 6 listopada, 13:00
nie odbył się

Kolejka 11 - 1-2 kwietnia

Czarni Ferdynandowo 2-1 Błyskawica Bronisławki 2 kwietnia, 15:00
Piast Głubczyn 5-1 Noteć II Dziembowo 2 kwietnia, 15:00
Korona Dębno 4-3 ZKS Zelgniewo 2 kwietnia, 16:00
Legion Krępsko 1-5 GTS Lipka 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 8-9 kwietnia

Błyskawica Bronisławki 2-2 Legion Krępsko 9 kwietnia, 13:00
GTS Lipka 3-1 Korona Dębno 9 kwietnia, 15:00
ZKS Zelgniewo 1-1 Piast Głubczyn 8 kwietnia, 17:00
Noteć II Dziembowo 0-1 Czarni Ferdynandowo 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 13 - 15 kwietnia

Noteć II Dziembowo 3-1 Błyskawica Bronisławki 15 kwietnia, 17:00
Czarni Ferdynandowo 1-0 ZKS Zelgniewo 15 kwietnia, 14:00
Piast Głubczyn 2-2 GTS Lipka 15 kwietnia, 17:00
Korona Dębno 2-2 Legion Krępsko 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Błyskawica Bronisławki 2-2 Korona Dębno 23 kwietnia, 13:00
Legion Krępsko 6-8 Piast Głubczyn 23 kwietnia, 15:00
GTS Lipka 1-0 Czarni Ferdynandowo 23 kwietnia, 13:00
ZKS Zelgniewo 1-2 Noteć II Dziembowo 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Błyskawica Bronisławki 2-0 ZKS Zelgniewo 30 kwietnia, 13:00
Noteć II Dziembowo 2-6 GTS Lipka 30 kwietnia, 12:00
Czarni Ferdynandowo 3-0 Legion Krępsko 30 kwietnia, 15:00
Piast Głubczyn 2-3 Korona Dębno 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 6-7 maja

Piast Głubczyn 4-0 Błyskawica Bronisławki 7 maja, 15:00
Korona Dębno 3-3 Czarni Ferdynandowo 6 maja, 17:00
Legion Krępsko 1-2 Noteć II Dziembowo 7 maja, 15:00
GTS Lipka 1-1 ZKS Zelgniewo 7 maja, 14:00

Kolejka 17 - 13-14 maja

Błyskawica Bronisławki 3-2 GTS Lipka 14 maja, 13:00
ZKS Zelgniewo 3-2 Legion Krępsko 14 maja, 15:00
Noteć II Dziembowo 2-3 Korona Dębno 14 maja, 14:00
Czarni Ferdynandowo 1-4 Piast Głubczyn 13 maja, 16:30

Kolejka 18 - 20-21 maja

Czarni Ferdynandowo 1-0 Błyskawica Bronisławki 21 maja, 15:00
Piast Głubczyn 2-4 Noteć II Dziembowo 21 maja, 15:00
Korona Dębno 3-0 ZKS Zelgniewo 21 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-2
Legion Krępsko 2-4 GTS Lipka 20 maja, 14:45

Kolejka 19 - 27-28 maja

Błyskawica Bronisławki 1-0 Legion Krępsko 28 maja, 13:00
GTS Lipka 2-0 Korona Dębno 28 maja, 15:00
ZKS Zelgniewo 0-3 Piast Głubczyn 28 maja, 15:00
Noteć II Dziembowo 0-1 Czarni Ferdynandowo 27 maja, 17:00

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Noteć II Dziembowo 5-3 Błyskawica Bronisławki 4 czerwca, 13:00
Czarni Ferdynandowo 5-0 ZKS Zelgniewo 4 czerwca, 15:00
Piast Głubczyn 0-2 GTS Lipka 4 czerwca, 15:00
Korona Dębno 4-5 Legion Krępsko 4 czerwca, 15:00

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Błyskawica Bronisławki 10-3 Korona Dębno 11 czerwca, 13:00
Legion Krępsko 2-0 Piast Głubczyn 11 czerwca, 13:00
GTS Lipka 2-2 Czarni Ferdynandowo 11 czerwca, 13:00
ZKS Zelgniewo 1-2 Noteć II Dziembowo 10 czerwca, 17:00

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas