[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2016/2017, grupa: Piła II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Gębice 18 43 13 4 1 48-21 5 2 1 27-11 8 2 0 21-10
2.  Golnica Ryczywół 18 34 11 1 6 53-28 8 1 3 41-17 3 0 3 12-11
3.  Noteć II Czarnków 18 31 10 1 7 45-36 5 0 4 27-18 5 1 3 18-18
4.  Victoria Miały 18 27 8 3 7 36-41 4 2 2 17-13 4 1 5 19-28
5.  Błękitni Kuźnica Czarnkowska 18 22 7 1 10 28-44 3 1 4 10-15 4 0 6 18-29
6.  Orzeł Gulcz 18 12 3 3 12 16-37 2 1 6 8-18 1 2 6 8-19 3 5 1 2 0 5-4
7.  Tarzani Wrzeszczyna 18 12 3 3 12 26-45 2 1 6 13-17 1 2 6 13-28 3 2 0 2 1 4-5
Korona Siedlisko wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Sokół Gębice    3-2 1-2 
3-0 
1-1 
5-2 
6-0 1-1 7-3 
 2 Golnica Ryczywół0-1 
1-3 
    1-2 
6-1 
5-3 
7-1 
4-1 
3-1 
3-2 
5-0 
5-1 
1-1 
 3 Noteć II Czarnków1-2 0-2     0-3* 
6-2 
5-1 
2-4 
3-1 6-2 
4-1 
 4 Victoria Miały2-2 3-0 2-2     4-0 
1-5 
2-0 2-1 
1-3 
 5 Błękitni Kuźnica Czarnkowska1-1 
2-3 
1-3 2-5 1-3     1-0 
1-0 
1-0 
 6 Orzeł Gulcz1-3 
1-3 
1-5 1-0 
0-2 
0-2 
0-1 
3-1     1-1 
 7 Tarzani Wrzeszczyna0-1 
1-2 
3-0* 2-4 3-1 1-2 
0-3 
1-1 
2-3 
    

REKLAMA

Kolejka 1 - 3-4 września

Pauza: Orzeł Gulcz.
 
Tarzani Wrzeszczyna 2-4 Noteć II Czarnków 4 września, 17:00
Victoria Miały 2-2 Sokół Gębice 4 września, 14:30
Golnica Ryczywół 4-1 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 4 września, 15:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Pauza: Błękitni Kuźnica Czarnkowska.
 
Noteć II Czarnków 3-1 Orzeł Gulcz 11 września, 13:00
Sokół Gębice 3-2 Golnica Ryczywół 11 września, 15:00
Tarzani Wrzeszczyna 3-1 Victoria Miały 10 września, 16:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Pauza: Sokół Gębice.
 
Victoria Miały 2-2 Noteć II Czarnków 18 września, 15:00
Golnica Ryczywół 5-1 Tarzani Wrzeszczyna 18 września, 15:00
Orzeł Gulcz 3-1 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 18 września, 14:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Pauza: Tarzani Wrzeszczyna.
 
Noteć II Czarnków 5-1 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 25 września, 13:00
Sokół Gębice 1-1 Orzeł Gulcz 25 września, 15:00
Victoria Miały 3-0 Golnica Ryczywół 25 września, 15:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Pauza: Victoria Miały.
 
Golnica Ryczywół 1-2 Noteć II Czarnków 2 października, 14:00
Orzeł Gulcz 1-1 Tarzani Wrzeszczyna 1 października, 16:00
Sokół Gębice 6-0 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 2 października, 15:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Pauza: Golnica Ryczywół.
 
Noteć II Czarnków 1-2 Sokół Gębice 9 października, 11:00
Tarzani Wrzeszczyna 1-2 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 9 października, 16:30
Victoria Miały 2-0 Orzeł Gulcz 9 października, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Orzeł Gulcz 1-5 Golnica Ryczywół 15 października, 15:00
Sokół Gębice 7-3 Tarzani Wrzeszczyna 16 października, 15:00
Victoria Miały 4-0 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 16 października, 14:00

Kolejka 8 - 22-23 października

Pauza: Orzeł Gulcz.
 
Noteć II Czarnków 6-2 Tarzani Wrzeszczyna 23 października, 15:30
Sokół Gębice 1-1 Victoria Miały 22 października, 15:30
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 1-3 Golnica Ryczywół 23 października, 15:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Pauza: Błękitni Kuźnica Czarnkowska.
 
Orzeł Gulcz 1-0 Noteć II Czarnków 30 października, 10:30
Golnica Ryczywół 0-1 Sokół Gębice 30 października, 14:00
Victoria Miały 2-1 Tarzani Wrzeszczyna 30 października, 14:00

Kolejka 10 - 5-6 listopada

Pauza: Sokół Gębice.
 
Noteć II Czarnków 0-3 Victoria Miały 6 listopada, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Tarzani Wrzeszczyna 3-0 Golnica Ryczywół 6 listopada, 12:00
(wo)
na boisku 1-1
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 1-0 Orzeł Gulcz 6 listopada, 12:00

Kolejka 11 - 1-2 kwietnia

Pauza: Tarzani Wrzeszczyna.
 
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 2-5 Noteć II Czarnków 2 kwietnia, 14:00
Orzeł Gulcz 1-3 Sokół Gębice 1 kwietnia, 16:00
Golnica Ryczywół 5-3 Victoria Miały 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 8-9 kwietnia

Pauza: Victoria Miały.
 
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 1-1 Sokół Gębice 9 kwietnia, 15:30
Noteć II Czarnków 0-2 Golnica Ryczywół 9 kwietnia, 11:00
Tarzani Wrzeszczyna 1-1 Orzeł Gulcz 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 15 kwietnia

Pauza: Golnica Ryczywół.
 
Sokół Gębice 1-2 Noteć II Czarnków 15 kwietnia, 11:00
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 1-0 Tarzani Wrzeszczyna 15 kwietnia, 14:30
Orzeł Gulcz 0-2 Victoria Miały 15 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Victoria Miały 1-5 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 23 kwietnia, 15:00
Golnica Ryczywół 3-2 Orzeł Gulcz 23 kwietnia, 14:00
Tarzani Wrzeszczyna 0-1 Sokół Gębice 23 kwietnia, 16:30

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Pauza: Orzeł Gulcz.
 
Noteć II Czarnków 4-1 Tarzani Wrzeszczyna 30 kwietnia, 11:00
Sokół Gębice 5-2 Victoria Miały 30 kwietnia, 16:00
Golnica Ryczywół 3-1 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 6-7 maja

Pauza: Golnica Ryczywół.
 
Orzeł Gulcz 0-2 Noteć II Czarnków 6 maja, 14:00
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 2-3 Sokół Gębice 7 maja, 15:00
Victoria Miały 1-3 Tarzani Wrzeszczyna 7 maja, 15:00

Kolejka 17 - 13-14 maja

Pauza: Sokół Gębice.
 
Noteć II Czarnków 6-2 Victoria Miały 14 maja, 11:00
Tarzani Wrzeszczyna 0-3 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 13 maja, 17:00
Golnica Ryczywół 5-0 Orzeł Gulcz 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 maja, 16:00) odwołany

Kolejka 18 - 20-21 maja

Pauza: Tarzani Wrzeszczyna.
 
Golnica Ryczywół 6-1 Noteć II Czarnków 20 maja, 17:00
Orzeł Gulcz 1-3 Sokół Gębice 21 maja, 13:00
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 1-3 Victoria Miały 21 maja, 15:00

Kolejka 19 - 27-28 maja

Pauza: Victoria Miały.
 
Noteć II Czarnków 2-4 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 28 maja, 13:00
Tarzani Wrzeszczyna 2-3 Orzeł Gulcz 27 maja, 17:00
Golnica Ryczywół 1-3 Sokół Gębice 28 maja, 16:00
w Gębicach; Golnica gospodarzem

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Pauza: Błękitni Kuźnica Czarnkowska.
 
Sokół Gębice 3-0 Noteć II Czarnków 4 czerwca, 14:00
Golnica Ryczywół 1-1 Tarzani Wrzeszczyna 4 czerwca, 16:00
Orzeł Gulcz 0-1 Victoria Miały 3 czerwca, 17:30

REKLAMA

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 1-0 Orzeł Gulcz 11 czerwca, 13:00
Tarzani Wrzeszczyna 1-2 Sokół Gębice 10 czerwca, 14:00
Golnica Ryczywół 7-1 Victoria Miały 11 czerwca, 13:00
w Miałach; Golnica gospodarzem

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas