[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Opole III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Radawie 22 49 15 4 3 68-18 8 2 1 36-8 7 2 2 32-10
2.  LZS Borki Wielkie 22 43 12 7 3 68-30 6 5 0 40-12 6 2 3 28-18
3.  Motor Praszka 22 42 13 3 6 69-28 8 1 2 44-11 5 2 4 25-17
4.  LZS Przedmość 22 41 11 8 3 62-31 4 5 2 25-15 7 3 1 37-16
5.  LZS Wichrów 22 39 11 6 5 69-42 6 2 3 41-23 5 4 2 28-19
6.  LZS Żytniów 22 37 11 4 7 68-37 7 2 2 45-13 4 2 5 23-24
7.  LZS Bugaj Nowy 22 35 11 2 9 42-32 7 1 3 20-12 4 1 6 22-20
8.  Stobrawa Wachowice 22 33 10 3 9 60-50 6 1 4 34-23 4 2 5 26-27
9.  LZS Zębowice 22 19 5 4 13 34-75 4 1 6 18-31 1 3 7 16-44
10.  LZS Wojciechów 22 18 5 3 14 39-83 3 1 7 23-38 2 2 7 16-45
11.  Albor Borki Małe 22 7 1 4 17 24-104 1 2 8 14-50 0 2 9 10-54
12.  LZS Radłów 22 5 1 2 19 25-104 1 2 8 13-42 0 0 11 12-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Radawie    1-2 2-1 2-2 5-0 3-0 3-1 5-0 0-0 4-1 9-0 2-1 
 2 LZS Borki Wielkie1-1     1-1 2-2 2-2 4-0 4-2 2-2 7-1 4-0 5-0 8-1 
 3 Motor Praszka3-1 2-0     1-4 1-2 4-1 1-1 4-0 8-0 7-2 8-0 5-0 
 4 LZS Przedmość1-4 1-0 2-3     1-1 2-2 1-0 2-2 5-0 2-2 1-1 7-0* 
 5 LZS Wichrów0-5 2-3 4-3 3-5     3-3 3-0 5-0 5-2 8-1 1-1 7-0 
 6 LZS Żytniów1-2 1-1 2-1 2-2 3-0     3-2 3-4 4-0 9-0 9-1 8-0 
 7 LZS Bugaj Nowy0-0 2-3 0-1 2-1 1-3 3-0     1-0 3-1 3-1 3-1 2-1 
 8 Stobrawa Wachowice1-0 4-1 2-5 0-1 4-4 0-2 3-2     4-2 2-3 8-1 6-2 
 9 LZS Zębowice1-3 1-3 0-0 3-5 1-5 1-4 0-5 2-1     2-1 2-1 5-3 
 10 LZS Wojciechów1-4 1-9 1-3 1-5 1-1 2-1 1-3 2-4 3-5     3-2 7-1 
 11 Albor Borki Małe1-6 2-2 0-7 0-4 0-6 0-6 1-3 1-8 3-3 1-2     5-3 
 12 LZS Radłów0-6 1-4 *** 0-6* 0-4 2-4 0-3* 0-5 2-2 3-3 5-2     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 3-4 września

LZS Przedmość 7-0 LZS Radłów 4 września, 16:30
(wo)
na boisku 7-1
LZS Borki Wielkie 4-0 LZS Wojciechów 4 września, 13:00
LZS Żytniów 3-2 LZS Bugaj Nowy 4 września, 16:30
LZS Zębowice 0-0 Motor Praszka 4 września, 16:30
Albor Borki Małe 0-6 LZS Wichrów 4 września, 16:30
LZS Radawie 5-0 Stobrawa Wachowice 4 września, 16:30

Kolejka 2 - 10-11 września

LZS Radłów 0-5 Stobrawa Wachowice 11 września, 16:00
LZS Wichrów 0-5 LZS Radawie 11 września, 13:00
Motor Praszka 8-0 Albor Borki Małe 19 listopada, 13:00
LZS Bugaj Nowy 3-1 LZS Zębowice 11 września, 16:00
LZS Wojciechów 2-1 LZS Żytniów 11 września, 16:00
LZS Przedmość 1-0 LZS Borki Wielkie 11 września, 16:00

Kolejka 3 - 17-18 września

LZS Borki Wielkie 8-1 LZS Radłów 18 września, 13:00
LZS Żytniów 2-2 LZS Przedmość 18 września, 16:00
LZS Zębowice 2-1 LZS Wojciechów 18 września, 16:00
Albor Borki Małe 1-3 LZS Bugaj Nowy 18 września, 16:00
LZS Radawie 2-1 Motor Praszka 18 września, 16:00
Stobrawa Wachowice 4-4 LZS Wichrów 18 września, 16:00

Kolejka 4 - 24-25 września

LZS Radłów 0-4 LZS Wichrów 25 września, 15:00
Motor Praszka 4-0 Stobrawa Wachowice 24 września, 15:00
LZS Bugaj Nowy 0-0 LZS Radawie 25 września, 15:00
LZS Wojciechów 3-2 Albor Borki Małe 25 września, 15:00
LZS Przedmość 5-0 LZS Zębowice 25 września, 15:00
LZS Borki Wielkie 4-0 LZS Żytniów 25 września, 13:00

Kolejka 5 - 1-2 października

LZS Żytniów 8-0 LZS Radłów 2 października, 15:00
LZS Zębowice 1-3 LZS Borki Wielkie 2 października, 15:00
Albor Borki Małe 0-4 LZS Przedmość 2 października, 15:00
LZS Radawie 4-1 LZS Wojciechów 2 października, 15:00
Stobrawa Wachowice 3-2 LZS Bugaj Nowy 2 października, 15:00
LZS Wichrów 4-3 Motor Praszka 2 października, 15:00

Kolejka 6 - 8-9 października

LZS Radłów - Motor Praszka 9 października, 15:00
(wo)
obustronny walkower / gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia; w podstawowym składzie drużyny gości znalazł się nieuprawniony zawodnik
LZS Bugaj Nowy 1-3 LZS Wichrów 9 października, 15:00
LZS Wojciechów 2-4 Stobrawa Wachowice 9 października, 15:00
LZS Przedmość 1-4 LZS Radawie 9 października, 15:00
LZS Borki Wielkie 5-0 Albor Borki Małe 9 października, 13:00
LZS Żytniów 4-0 LZS Zębowice 9 października, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 października

LZS Zębowice 5-3 LZS Radłów 16 października, 15:00
Albor Borki Małe 0-6 LZS Żytniów 16 października, 15:00
LZS Radawie 1-2 LZS Borki Wielkie 16 października, 15:00
Stobrawa Wachowice 0-1 LZS Przedmość 16 października, 15:00
LZS Wichrów 8-1 LZS Wojciechów 16 października, 13:00
Motor Praszka 1-1 LZS Bugaj Nowy 16 października, 15:00

Kolejka 8 - 22-23 października

LZS Radłów 0-3 LZS Bugaj Nowy 23 października, 14:00
(wo)
gospodarze nie skompletowali składu
LZS Wojciechów 1-3 Motor Praszka 23 października, 14:00
LZS Przedmość 1-1 LZS Wichrów 23 października, 14:00
LZS Borki Wielkie 2-2 Stobrawa Wachowice 23 października, 13:00
LZS Żytniów 1-2 LZS Radawie 23 października, 14:00
LZS Zębowice 2-1 Albor Borki Małe 23 października, 14:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Albor Borki Małe 5-3 LZS Radłów 30 października, 13:00
LZS Radawie 0-0 LZS Zębowice 30 października, 13:00
Stobrawa Wachowice 0-2 LZS Żytniów 30 października, 13:00
LZS Wichrów 2-3 LZS Borki Wielkie 30 października, 13:00
Motor Praszka 1-4 LZS Przedmość 29 października, 13:00
LZS Bugaj Nowy 3-1 LZS Wojciechów 30 października, 13:00

Kolejka 10 - 5-6 listopada

LZS Radłów 3-3 LZS Wojciechów 6 listopada, 13:00
LZS Przedmość 1-0 LZS Bugaj Nowy 6 listopada, 13:00
LZS Borki Wielkie 1-1 Motor Praszka 6 listopada, 13:00
LZS Żytniów 3-0 LZS Wichrów 6 listopada, 13:00
LZS Zębowice 2-1 Stobrawa Wachowice 6 listopada, 13:00
Albor Borki Małe 1-6 LZS Radawie 6 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 12-13 listopada

LZS Radawie 2-1 LZS Radłów 13 listopada, 13:00
Stobrawa Wachowice 8-1 Albor Borki Małe 13 listopada, 13:00
LZS Wichrów 5-2 LZS Zębowice 13 listopada, 13:00
Motor Praszka 4-1 LZS Żytniów 12 listopada, 13:00
LZS Bugaj Nowy 2-3 LZS Borki Wielkie 13 listopada, 13:00
LZS Wojciechów 1-5 LZS Przedmość 13 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 25-26 marca

LZS Radłów 0-6 LZS Przedmość 26 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-6
LZS Wojciechów 1-9 LZS Borki Wielkie 26 marca, 15:00
LZS Bugaj Nowy 3-0 LZS Żytniów 26 marca, 15:00
Motor Praszka 8-0 LZS Zębowice 26 marca, 15:00
LZS Wichrów 1-1 Albor Borki Małe 26 marca, 15:00
Stobrawa Wachowice 1-0 LZS Radawie 26 marca, 15:00

Kolejka 13 - 1-2 kwietnia

Stobrawa Wachowice 6-2 LZS Radłów 2 kwietnia, 16:00
LZS Radawie 5-0 LZS Wichrów 2 kwietnia, 16:00
Albor Borki Małe 0-7 Motor Praszka 2 kwietnia, 16:00
LZS Zębowice 0-5 LZS Bugaj Nowy 1 kwietnia, 16:00
LZS Żytniów 9-0 LZS Wojciechów 2 kwietnia, 16:00
LZS Borki Wielkie 2-2 LZS Przedmość 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 8-9 kwietnia

LZS Radłów 1-4 LZS Borki Wielkie 9 kwietnia, 13:00
LZS Przedmość 2-2 LZS Żytniów 9 kwietnia, 16:00
LZS Wojciechów 3-5 LZS Zębowice 9 kwietnia, 16:00
LZS Bugaj Nowy 3-1 Albor Borki Małe 9 kwietnia, 16:00
Motor Praszka 3-1 LZS Radawie 8 kwietnia, 16:00
LZS Wichrów 5-0 Stobrawa Wachowice 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 22-23 kwietnia

LZS Wichrów 7-0 LZS Radłów 23 kwietnia, 14:00
Stobrawa Wachowice 2-5 Motor Praszka 23 kwietnia, 16:30
LZS Radawie 3-1 LZS Bugaj Nowy 23 kwietnia, 16:30
Albor Borki Małe 1-2 LZS Wojciechów 23 kwietnia, 16:30
LZS Zębowice 3-5 LZS Przedmość 22 kwietnia, 16:30
LZS Żytniów 1-1 LZS Borki Wielkie 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 29-30 kwietnia

LZS Radłów 2-4 LZS Żytniów 4 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Borki Wielkie 7-1 LZS Zębowice 4 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Przedmość 1-1 Albor Borki Małe 4 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Wojciechów 1-4 LZS Radawie 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Bugaj Nowy 1-0 Stobrawa Wachowice 4 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor Praszka 1-2 LZS Wichrów 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 6-7 maja

Motor Praszka 5-0 LZS Radłów 6 maja, 17:00
LZS Wichrów 3-0 LZS Bugaj Nowy 7 maja, 14:00
Stobrawa Wachowice 2-3 LZS Wojciechów 7 maja, 17:00
LZS Radawie 2-2 LZS Przedmość 6 maja, 17:00
Albor Borki Małe 2-2 LZS Borki Wielkie 7 maja, 17:00
LZS Zębowice 1-4 LZS Żytniów 6 maja, 17:00

Kolejka 18 - 13-14 maja

LZS Radłów 2-2 LZS Zębowice 14 maja, 13:00
LZS Żytniów 9-1 Albor Borki Małe 14 maja, 15:00
LZS Borki Wielkie 1-1 LZS Radawie 14 maja, 13:00
LZS Przedmość 2-2 Stobrawa Wachowice 14 maja, 17:00
LZS Wojciechów 1-1 LZS Wichrów 14 maja, 14:00
LZS Bugaj Nowy 0-1 Motor Praszka 14 maja, 17:00

Kolejka 19 - 20-21 maja

LZS Bugaj Nowy 2-1 LZS Radłów 21 maja, 17:00
Motor Praszka 7-2 LZS Wojciechów 21 maja, 17:00
LZS Wichrów 3-5 LZS Przedmość 21 maja, 14:00
Stobrawa Wachowice 4-1 LZS Borki Wielkie 21 maja, 17:00
LZS Radawie 3-0 LZS Żytniów 21 maja, 17:00
Albor Borki Małe 3-3 LZS Zębowice 21 maja, 17:00

Kolejka 20 - 27-28 maja

LZS Radłów 5-2 Albor Borki Małe 27 maja, 15:00
LZS Zębowice 1-3 LZS Radawie 27 maja, 17:00
LZS Żytniów 3-4 Stobrawa Wachowice 28 maja, 15:00
LZS Borki Wielkie 2-2 LZS Wichrów 28 maja, 13:00
LZS Przedmość 2-3 Motor Praszka 28 maja, 17:00
LZS Wojciechów 1-3 LZS Bugaj Nowy 28 maja, 14:00

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

LZS Wojciechów 7-1 LZS Radłów 11 czerwca, 14:00
LZS Bugaj Nowy 2-1 LZS Przedmość 11 czerwca, 17:00
Motor Praszka 2-0 LZS Borki Wielkie 11 czerwca, 17:00
LZS Wichrów 3-3 LZS Żytniów 11 czerwca, 17:00
Stobrawa Wachowice 4-2 LZS Zębowice 11 czerwca, 17:00
LZS Radawie 9-0 Albor Borki Małe 11 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

LZS Radłów 0-6 LZS Radawie 18 czerwca, 17:00
Albor Borki Małe 1-8 Stobrawa Wachowice 18 czerwca, 17:00
LZS Zębowice 1-5 LZS Wichrów 18 czerwca, 17:00
LZS Żytniów 2-1 Motor Praszka 18 czerwca, 17:00
LZS Borki Wielkie 4-2 LZS Bugaj Nowy 18 czerwca, 17:00
LZS Przedmość 2-2 LZS Wojciechów 18 czerwca, 17:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas