[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2016/2017, grupa: Opole V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Luboszyce 23 65 21 2 0 118-17 10 1 0 62-6 11 1 0 56-11
2.  LZS Sławice 23 48 15 3 5 71-35 7 2 2 30-17 8 1 3 41-18
3.  Błękitni Przecza 24 47 14 5 5 53-31 9 0 3 26-13 5 5 2 27-18
4.  LZS Komprachcice 23 45 14 3 6 52-28 6 3 3 24-14 8 0 3 28-14
5.  Gazownik Wawelno 23 37 11 4 8 41-39 7 1 4 19-20 4 3 4 22-19
6.  Victoria II Chróścice 23 36 10 6 7 47-45 4 5 2 22-16 6 1 5 25-29
7.  LZS Golczowice 23 34 10 4 9 56-44 5 1 6 33-30 5 3 3 23-14
8.  SSKF KS Dąbrowa 22 33 9 6 7 66-28 5 2 4 46-18 4 4 3 20-10
9.  Rodło II Opole 22 31 9 4 9 52-49 4 2 5 25-22 5 2 4 27-27
10.  Unia Murów 23 13 3 4 16 29-96 1 2 9 15-39 2 2 7 14-57
11.  LKS Chmielowice 23 12 3 3 17 25-80 2 2 8 17-40 1 1 9 8-40
12.  LZS Świerkle 23 11 2 5 16 29-83 1 3 7 16-43 1 2 9 13-40
13.  LZS Niewodniki 23 10 3 1 19 20-84 1 1 9 8-38 2 0 10 12-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LZS Luboszyce    4-1 1-1 4-1 3-0 3-0* 2-1 7-2 12-0 14-0 7-0 5-0 
 2 LZS Sławice1-8     2-0 2-3 2-1 3-1 1-1 0-0 4-2 4-0 5-0 6-1 
 3 Błękitni Przecza0-2 4-2     1-0 0-3 1-2 3-0 2-1 3-0* 3-0 3-0* 3-2 3-1 
 4 LZS Komprachcice1-1 0-1 2-2     1-5 1-2 2-1 0-0 3-0* 2-0 3-1 5-1 4-0 
 5 Gazownik Wawelno0-3 0-4 0-4 0-1     4-3 1-0 1-0 2-2 4-1 2-0 3-1 2-1 
 6 Victoria II Chróścice0-4 1-0 1-1 3-4 1-1     2-2 0-0 2-2 3-2 4-0 5-0 
 7 LZS Golczowice3-5 1-4 4-4 1-5 3-1 8-0     0-3 0-3 3-4 2-0 2-0 6-1 
 8 SSKF KS Dąbrowa2-3 2-3 2-2 1-2 5-2 2-2     0-2 13-1 6-0 4-1 9-0 
 9 Rodło II Opole0-2 0-5 4-1 2-1 1-2 1-1 0-4*     14-2 2-0 1-1 0-3* 
 10 Unia Murów2-4 3-5 1-3 0-2 1-0 1-6 0-4 1-4 3-3     1-1 2-4 0-3 
 11 LKS Chmielowice1-5 0-8 1-2 0-3* 2-2 2-3 0-3* 0-5 3-4 3-1     2-2 3-2 
 12 LZS Świerkle0-10 3-3 0-6 3-3 0-2 2-4 2-4 2-6 1-1 0-4     3-0 
 13 LZS Niewodniki1-9 0-5 0-1 0-6 2-4 0-3 1-2 2-2 0-3 0-2 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: SSKF KS Dąbrowa.
 
Błękitni Przecza 3-1 LZS Niewodniki 21 sierpnia, 17:00
Victoria II Chróścice 1-1 Gazownik Wawelno 21 sierpnia, 17:00
LZS Luboszyce 7-2 Rodło II Opole 21 sierpnia, 17:00
LZS Świerkle 2-4 LZS Golczowice 21 sierpnia, 17:00
LZS Sławice 2-3 LZS Komprachcice 21 sierpnia, 17:00
LKS Chmielowice 3-1 Unia Murów 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Victoria II Chróścice.
 
LZS Niewodniki 0-2 Unia Murów 28 sierpnia, 17:00
LZS Komprachcice 3-1 LKS Chmielowice 28 sierpnia, 17:00
LZS Golczowice 1-4 LZS Sławice 28 sierpnia, 17:00
Rodło II Opole 1-1 LZS Świerkle 28 sierpnia, 17:00
Gazownik Wawelno 0-3 LZS Luboszyce 27 sierpnia, 17:00
Błękitni Przecza 2-1 SSKF KS Dąbrowa 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: LZS Luboszyce.
 
SSKF KS Dąbrowa 9-0 LZS Niewodniki 3 września, 16:30
Victoria II Chróścice 1-1 Błękitni Przecza 4 września, 16:30
LZS Świerkle 3-3 Gazownik Wawelno 4 września, 16:30
LZS Sławice 4-2 Rodło II Opole 4 września, 16:30
LKS Chmielowice 0-3 LZS Golczowice 4 września, 16:30
(wo)
na boisku 0-2
Unia Murów 0-2 LZS Komprachcice 3 września, 16:30

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: LZS Świerkle.
 
LZS Niewodniki 0-6 LZS Komprachcice 11 września, 16:00
LZS Golczowice 3-4 Unia Murów 11 września, 16:00
Rodło II Opole 2-0 LKS Chmielowice 11 września, 16:00
Gazownik Wawelno 0-4 LZS Sławice 11 września, 16:00
SSKF KS Dąbrowa 5-2 Victoria II Chróścice 11 września, 16:00
LZS Luboszyce 1-1 Błękitni Przecza 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: LZS Sławice.
 
Victoria II Chróścice 5-0 LZS Niewodniki 18 września, 14:00
LZS Luboszyce 2-1 SSKF KS Dąbrowa 18 września, 16:00
LZS Świerkle 0-6 Błękitni Przecza 18 września, 16:00
LKS Chmielowice 2-2 Gazownik Wawelno 18 września, 16:00
Unia Murów 3-3 Rodło II Opole 18 września, 16:00
LZS Komprachcice 2-1 LZS Golczowice 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: LKS Chmielowice.
 
LZS Niewodniki 1-2 LZS Golczowice 25 września, 15:00
Rodło II Opole 2-1 LZS Komprachcice 25 września, 15:00
Gazownik Wawelno 4-1 Unia Murów 25 września, 15:00
Błękitni Przecza 4-2 LZS Sławice 25 września, 15:00
SSKF KS Dąbrowa 4-1 LZS Świerkle 24 września, 15:00
Victoria II Chróścice 0-4 LZS Luboszyce 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Unia Murów.
 
LZS Luboszyce 5-0 LZS Niewodniki 2 października, 15:00
LZS Świerkle 0-2 Victoria II Chróścice 2 października, 15:00
LZS Sławice 0-0 SSKF KS Dąbrowa 2 października, 15:00
LKS Chmielowice 1-2 Błękitni Przecza 2 października, 15:00
LZS Komprachcice 1-5 Gazownik Wawelno 2 października, 15:00
LZS Golczowice 0-3 Rodło II Opole 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: LZS Komprachcice.
 
LZS Niewodniki 0-3 Rodło II Opole 9 października, 15:00
Gazownik Wawelno 1-0 LZS Golczowice 9 października, 15:00
Błękitni Przecza 3-0 Unia Murów 9 października, 15:00
SSKF KS Dąbrowa 6-0 LKS Chmielowice 8 października, 15:00
Victoria II Chróścice 1-0 LZS Sławice 9 października, 15:00
LZS Luboszyce 7-0 LZS Świerkle 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: LZS Golczowice.
 
LZS Świerkle 3-0 LZS Niewodniki 16 października, 15:00
LZS Sławice 1-8 LZS Luboszyce 16 października, 15:00
LKS Chmielowice 2-3 Victoria II Chróścice 16 października, 15:00
Unia Murów 1-4 SSKF KS Dąbrowa 15 października, 15:00
LZS Komprachcice 2-2 Błękitni Przecza 16 października, 15:00
Rodło II Opole 1-2 Gazownik Wawelno 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Rodło II Opole.
 
LZS Niewodniki 2-4 Gazownik Wawelno 23 października, 14:00
Błękitni Przecza 3-0 LZS Golczowice 23 października, 14:00
SSKF KS Dąbrowa 1-2 LZS Komprachcice 22 października, 14:00
Victoria II Chróścice 2-2 Unia Murów 23 października, 14:00
LZS Luboszyce 14-0 LKS Chmielowice 23 października, 14:00
LZS Świerkle 3-3 LZS Sławice 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Gazownik Wawelno.
 
LZS Sławice 6-1 LZS Niewodniki 30 października, 13:00
LKS Chmielowice 2-2 LZS Świerkle 30 października, 13:00
Unia Murów 2-4 LZS Luboszyce 29 października, 13:00
LZS Komprachcice 1-2 Victoria II Chróścice 30 października, 13:00
LZS Golczowice 0-3 SSKF KS Dąbrowa 30 października, 13:00
Rodło II Opole 4-1 Błękitni Przecza 30 października, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: LZS Niewodniki.
 
Błękitni Przecza 0-3 Gazownik Wawelno 5 listopada, 14:00
SSKF KS Dąbrowa 0-2 Rodło II Opole 6 listopada, 13:00
Victoria II Chróścice 2-2 LZS Golczowice 6 listopada, 13:00
LZS Luboszyce 4-1 LZS Komprachcice 6 listopada, 13:00
LZS Świerkle 1-1 Unia Murów 6 listopada, 13:00
LZS Sławice 4-0 LKS Chmielowice 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: Błękitni Przecza.
 
LKS Chmielowice 3-2 LZS Niewodniki 13 listopada, 13:00
Unia Murów 3-5 LZS Sławice 12 listopada, 13:00
LZS Komprachcice 5-1 LZS Świerkle 13 listopada, 13:00
LZS Golczowice 3-5 LZS Luboszyce 13 listopada, 13:00
Rodło II Opole 1-1 Victoria II Chróścice 13 listopada, 13:00
Gazownik Wawelno 1-0 SSKF KS Dąbrowa 12 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 18-19 marca

Pauza: SSKF KS Dąbrowa.
 
LZS Niewodniki 0-1 Błękitni Przecza 19 marca, 15:00
Gazownik Wawelno 4-3 Victoria II Chróścice 19 marca, 15:00
Rodło II Opole 0-2 LZS Luboszyce 19 marca, 15:00
LZS Golczowice 2-0 LZS Świerkle 19 marca, 15:00
LZS Komprachcice 0-1 LZS Sławice 19 marca, 15:00
Unia Murów 1-1 LKS Chmielowice 19 marca, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Pauza: Victoria II Chróścice.
 
Unia Murów 0-3 LZS Niewodniki 26 marca, 15:00
LKS Chmielowice 0-3 LZS Komprachcice 26 marca, 15:00
(wo)
na boisku 2-3
LZS Sławice 1-1 LZS Golczowice 26 marca, 15:00
LZS Świerkle 2-6 Rodło II Opole 26 marca, 15:00
LZS Luboszyce 3-0 Gazownik Wawelno 26 marca, 15:00
SSKF KS Dąbrowa 2-2 Błękitni Przecza 25 marca, 15:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Pauza: LZS Luboszyce.
 
LZS Niewodniki 2-2 SSKF KS Dąbrowa 2 kwietnia, 16:00
Błękitni Przecza 1-2 Victoria II Chróścice 2 kwietnia, 16:00
Gazownik Wawelno 3-1 LZS Świerkle 2 kwietnia, 16:00
Rodło II Opole 0-5 LZS Sławice 2 kwietnia, 16:00
LZS Golczowice 2-0 LKS Chmielowice 2 kwietnia, 16:00
LZS Komprachcice 2-0 Unia Murów 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Pauza: LZS Świerkle.
 
Błękitni Przecza 0-2 LZS Luboszyce 9 kwietnia, 16:00
LZS Komprachcice 4-0 LZS Niewodniki 9 kwietnia, 16:00
Unia Murów 0-4 LZS Golczowice 9 kwietnia, 16:00
LKS Chmielowice 3-4 Rodło II Opole 9 kwietnia, 16:00
LZS Sławice 2-1 Gazownik Wawelno 9 kwietnia, 16:00
Victoria II Chróścice 0-0 SSKF KS Dąbrowa 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: LZS Sławice.
 
LZS Niewodniki 0-3 Victoria II Chróścice 23 kwietnia, 16:30
SSKF KS Dąbrowa 2-3 LZS Luboszyce 22 kwietnia, 16:00
Błękitni Przecza 3-2 LZS Świerkle 23 kwietnia, 16:30
Gazownik Wawelno 2-0 LKS Chmielowice 23 kwietnia, 16:30
Rodło II Opole 14-2 Unia Murów 23 kwietnia, 16:30
LZS Golczowice 1-5 LZS Komprachcice 23 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: LKS Chmielowice.
 
LZS Golczowice 6-1 LZS Niewodniki 11 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Komprachcice 3-0 Rodło II Opole 11 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Murów 1-0 Gazownik Wawelno 11 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Sławice 2-0 Błękitni Przecza 11 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Świerkle 2-4 SSKF KS Dąbrowa 11 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Luboszyce 3-0 Victoria II Chróścice 11 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Unia Murów.
 
LZS Niewodniki 1-9 LZS Luboszyce 7 maja, 17:00
Victoria II Chróścice 4-0 LZS Świerkle 7 maja, 17:00
SSKF KS Dąbrowa 2-3 LZS Sławice 6 maja, 17:00
Błękitni Przecza 3-0 LKS Chmielowice 6 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Gazownik Wawelno 0-1 LZS Komprachcice 7 maja, 17:00
Rodło II Opole 0-4 LZS Golczowice 7 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-4

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: LZS Komprachcice.
 
Rodło II Opole 0-3 LZS Niewodniki 14 maja, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
LZS Golczowice 3-1 Gazownik Wawelno 14 maja, 17:00
Unia Murów 1-3 Błękitni Przecza 14 maja, 17:00
LKS Chmielowice 0-5 SSKF KS Dąbrowa 14 maja, 17:00
LZS Sławice 3-1 Victoria II Chróścice 14 maja, 17:00
LZS Świerkle 0-10 LZS Luboszyce 14 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: LZS Golczowice.
 
LZS Niewodniki 2-1 LZS Świerkle 21 maja, 17:00
LZS Luboszyce 4-1 LZS Sławice 20 maja, 17:00
Victoria II Chróścice 3-2 LKS Chmielowice 21 maja, 17:00
SSKF KS Dąbrowa 13-1 Unia Murów 20 maja, 17:00
Błękitni Przecza 1-0 LZS Komprachcice 21 maja, 17:00
Gazownik Wawelno 2-2 Rodło II Opole 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Rodło II Opole.
 
Gazownik Wawelno 2-1 LZS Niewodniki 28 maja, 17:00
LZS Golczowice 4-4 Błękitni Przecza 28 maja, 17:00
LZS Komprachcice 0-0 SSKF KS Dąbrowa 28 maja, 17:00
Unia Murów 1-6 Victoria II Chróścice 28 maja, 17:00
LKS Chmielowice 1-5 LZS Luboszyce 28 maja, 17:00
LZS Sławice 5-0 LZS Świerkle 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Gazownik Wawelno.
 
LZS Niewodniki 0-5 LZS Sławice 4 czerwca, 17:00
LZS Świerkle 0-4 LKS Chmielowice 4 czerwca, 17:00
LZS Luboszyce 12-0 Unia Murów 4 czerwca, 17:00
Victoria II Chróścice 3-4 LZS Komprachcice 4 czerwca, 17:00
SSKF KS Dąbrowa 2-2 LZS Golczowice 3 czerwca, 17:00
Błękitni Przecza 3-0 Rodło II Opole 4 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

REKLAMA

Kolejka 25 - 17-18 czerwca

Pauza: LZS Niewodniki.
 
Gazownik Wawelno 0-4 Błękitni Przecza 18 czerwca, 17:00
Rodło II Opole - SSKF KS Dąbrowa
LZS Golczowice 8-0 Victoria II Chróścice 18 czerwca, 17:00
LZS Komprachcice 1-1 LZS Luboszyce 18 czerwca, 17:00
Unia Murów 2-4 LZS Świerkle 18 czerwca, 17:00
LKS Chmielowice 0-8 LZS Sławice 18 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 24-25 czerwca

Pauza: Błękitni Przecza.
 
LZS Niewodniki - LKS Chmielowice 25 czerwca, 17:00
LZS Sławice - Unia Murów 25 czerwca, 17:00
LZS Świerkle - LZS Komprachcice 25 czerwca, 17:00
LZS Luboszyce - LZS Golczowice 25 czerwca, 17:00
Victoria II Chróścice - Rodło II Opole 25 czerwca, 17:00
SSKF KS Dąbrowa - Gazownik Wawelno 25 czerwca, 17:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas